|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Histeroskopija in Stediril
15.1.2008 15:15:58   
Anonimen
crvicek vzameš prvi dan M, se pravi danes ja. Jaz sem vzela prvi dan, tko kot so mi rekli. Dobila sem jo v nedeljo in prvo tabletko sem vzela v nedeljo, klicala sem v ponedeljek.

(odgovor članu crvicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Histeroskopija in Stediril
15.1.2008 15:17:40   
Anonimen
Spyke nekako 6 tednov rabi rana da se zaceli v maternici. 14dni po operaciji ne priporočajo spolnih odnosov, bolniške pa dobiš do 10 dni...odvisno. Se moraš pa potem še full pazit naporov in podobno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Histeroskopija in Stediril
15.1.2008 19:24:53   
Barachiel
hvala Vesnyca za odgovor. se pravi več kot en mesec (6 tednov) ni priporočljiva večja telesna aktivnost. pismo kaj nej grem jest spet za 1,5 mesec na bolniško, če je temu tako user posted image  

_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Histeroskopija in Stediril
15.1.2008 20:19:40   
Anonimen
Hmmm, ne vem kakšno delo imaš veš...ampak sej vprašaj zdravnika ki te bo operiral in ti bo vse povedal kako in kaj...lahko da ne bo tko hudo, pazit se je treba predvsem prvih 14dni.

(odgovor članu Barachiel)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Histeroskopija in Stediril
15.1.2008 22:33:51   
Barachiel
sem plesna učiteljica in denar služim s plesanjem in skakanjem po tečajih (kar je fizično kar zahtevno). ja sej bom tm vprašala zdravnika, samo jest si moram take plane naredit že vnaprej in si priskrbeti zamenjave...

_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Histeroskopija in Stediril
16.1.2008 11:01:30   
crvicek
Punce,

danes klicala v LJ in sem dobila datum za operacijo pregrade šele 3.3.user posted image user posted image , ker prof. Tomaževič gre na službeni seminar v tujino. Sestri sem povedala, da sem začela včeraj s stedirilom, pa mi je rekla naj kar prekinem in ga začnem jemat pri naslednji menstruaciji. Sem jo pa vprašala, da mi je čudno ker toliko čakam, kajti vpisana sem bila že 15.10.; pa se je tudi ona začudila, kajti z tako vpisno številko so bile že vse na operaciji user posted image Meni so takrat rekli naj pokličem pri januarski operaciji, zdaj pa mi je kar žal, da nisem že pri decemberski. Res me zanima kako določajo te datume???

user posted image user posted image user posted image malo sem razočarana, ker sem upala na operacijo že v začetku februarja

ma saj bo, če sem čakalo toliko mesecev, pa bom počakala še enega


(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Histeroskopija in Stediril
16.1.2008 11:21:35   
Anonimen
crvicek fuuuul mi je žal in hudo ko sem tole prebrala...res...sploh ne vem kako bi te potolažila, ker vem kako je ko čakaš kot nora in potem te še tkole zafrknejo, dobesedno...ampak poskusi misliti bolj pozitivno...tik tak pa bo marec tukaj a veš.
Sem pa slišala ko sem bila v bolnici, da nekaj časa Tomaževiča ne bo ker gre v tujino, ker on je tudi mene operiral. Če pa bi hotela da te kdo drug operira pa bi verjetno prišla hitreje na vrsto, kaj pa vem, škoda da nisi samo za štos vprašala.

Povej mi še kolk imaš vpisno številko???

< Sporočilo je popravil Vesnyca -- 16.1.2008 11:35:07 >

(odgovor članu crvicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Histeroskopija in Stediril
16.1.2008 11:58:04   
crvicek
Hvala vesnyca. Moja vpisna številka pa je 1518.

Mi je pa vsaj lažje ko se malo izpovem z vami, ker veste kako je.

Vesnyca, a te smem vprašat koliko si stara?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Histeroskopija in Stediril
16.1.2008 12:31:24   
Anonimen
Glede na tvojo vpisno številko, boš pa res prišla zelo pozno na vrsto za operacijo...PREPRIČANA sem, da so nekaj zašuštrali.
Jaz sem imela vpisno številko 2048, pa tudi dve v bolnici ki smo bile skupaj so imele okoli moje številke in smo prišle na vrsto v januarju, pa nobena od nas ni prišla notri preko kakšnih vez, tko da res ne vem...zelo zelo čudno, aja vpisana pa sem bila v začetku novembra...AMPAK, pusti zdaj to, marec bo zdaj zdaj tu veš.

Stara sem 28 let...pa ti??

< Sporočilo je popravil Vesnyca -- 16.1.2008 12:32:31 >

(odgovor članu crvicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Histeroskopija in Stediril
16.1.2008 12:59:35   
crvicek
Tudi jaz sem prepričana, da so nekaj zašuštrali. Ma itak mi ne preostane drugega kot počakati do 3.3.
Stara pa sem 30,5 let. Glede na to, da sva z mijim dragim začela delati nauser posted image že v začetku 2007, je že leto naokoli in še nič. Ja no, po ss  v juliju sva se odločila da nadaljujeva po operaciji, in glej je že leto naokoli. Upam da nama po operaciji uspe kar hitro. Tudi moja najboljša kolegica je začela delati nauser posted image v istem času kot midva in ima zdaj čudovitega sinčka, ki bo v nedeljo dopolnil 1 leto. Je pa res, da je imela kar probleme v nosečnosti, saj so sumili na dw, kljub vsem preiskavam pa je bila do poroda pod strogo kontrolo zaradi zastoja rasti ploda. Rodil pa se je zdrav fantek.

...nam je že tako usojeno...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Histeroskopija in Stediril
16.1.2008 13:22:33   
Anonimen
Joj ta tvoja prijateljica je pa sigurno doživljala pekel čez celih 9 mesecev, noro res...no ampak važno je, da je otročiček zdrav in da je sedaj vse v redu.

Ja jaz tudi pravim da nam je tko usojeno in boljše da smo imele splav in abrazijo, kot da bi nam otroček umrl v pozni nosečnosti ali da bi bilo potem z njim kaj narobe. Meni so itak rekli, da s pregrado kot sem jo imela je 2% možnosti da donosiš, ni čudno da je pikica odmrla.
Ampak moramo biti pozitivne in misliti ti na operacijo da bo vse ok, jaz pa da bom kmalu lahko zopet zanosila.

(odgovor članu crvicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Histeroskopija in Stediril
17.1.2008 11:53:23   
Anonimen
Vesnyca, si mogoče že videla srček pri svoji pikici preden je odmrla?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Histeroskopija in Stediril
17.1.2008 11:57:16   
Anonimen
urskaj sem vidla srčka pri moji pikici ja, zato mi je blo pol še tolk bolj hudouser posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Histeroskopija in Stediril
17.1.2008 21:50:56   
Anonimen
Ojojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Tut js sem ga vidla, ampak je zelo počasen utrip kazal na to, da nekaj ni v redu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Histeroskopija in Stediril
27.1.2008 14:08:12   
Barachiel
Vesnyca a je fajn če se pred laproskopijo pobriješ čist na nulo al je loh kej dlak za vzorec user posted image  user posted image


_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Histeroskopija in Stediril
27.1.2008 22:00:51   
Anonimen
Spyke user posted image user posted image user posted image user posted image dobro vprašanje user posted image ...jaz sem se doma čist pobrila, na nulo, sem pa razumela v bolnici da je dosti samo tam spodaj...ampak jaz sem se kar povsod, ziher je ziheruser posted image .

(odgovor članu Barachiel)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Histeroskopija in Stediril
28.1.2008 8:46:05   
bayb77
Čao punce, tut jst sem preživela laparo in histero.user posted image Sem imela oboje operativno in se kar dobro počutim, glede na to da so me mal rezal. Zaradi stedirila sem imela sluznico zelo tanko, tako da so mi odstranili majhno pregrado ki je prej sploh ni bilo videt. Mi je ostal še 6 tablet pa sem po op. kar nehala jest ker mi je blo ful slabo po tem sranju. Tiste ki to še čaka kar pogumno, ni take sile, mal bolijo rame pa buši, drugač je pa ok., v bolnici te pa itak drogirajo non stop, tko da nič ne čutišuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Histeroskopija in Stediril
29.1.2008 14:27:35   
...Martina...
Jaz sem danes ponoči dobila fešto in sem se kar lotila piti te tablete... meni so dali Danoval. Teto sem dobila en teden prej, tako da bom pila te tablete kar 20 dni? 

Kaj vi ste se pobrile kar z gileto,a ali ste šle k kozmetičarki na depilacijo?


(odgovor članu bayb77)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Histeroskopija in Stediril
29.1.2008 18:41:55   
nena22
zdravo punce!!!

user posted image user posted image meni se pa že malo meša...... namreč pakiram, ker grem jutri v staro porodnišnico na odstranitev pregrade po 2ss so končno odkrili vzrokuser posted image ...

Vesnyca-hvala za izčrpen/nazoren post glede poteka treh dnevov v P....

sej sem čisto brez besed...pa ne vem kaj naj vam še napišem, ker me je takooooo strah

-zanima me če je lahko partner prvi dan z mano?!
-če se lahko obrijem na jutro operacije ali že prej?!
-kako močno ste krvavele potem še doma?!


hvala za odgovore in se jevim ko pridem domovuser posted image


(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Histeroskopija in Stediril
29.1.2008 21:13:35   
Anonimen
nena22 te čist razumem glede STRAHU, ker mene je blo strah k norca user posted image Ampak ni tko hudo kokr nas je strah...in točno vse tko poteka kokr sem napisala v tistih treh dneh ko sem bila v bolnici.
- partner je lahko s tabo zjutraj da ti dela družbo, dokler je pač lahko, ko imaš pa tiste vse preglede pa bo verjetno šel, ampak moj mož je spet prišel popoldne...tudi na dan operacije je takoj ob 14h prišla moja mami in malo kasneje tudi mož.
- če se boš obrila sama, se daj raje danes, tko sem naredila jaz, če ne te bodo pa tam one, to mi pa glih ni dišalo user posted image
- sploh ne krvaviš močno veš, jaz sem pri abraziji več krvavela pa tudi bolj me je bolelo pri abraziji, tko da nič ne skrbi...jaz sem dobila po operaciji še eno škatlico tabletk k sem jih jemala kar naprej, tko da imam že zaradi tega skos izcedke, ampak samo še 5tbl potem dobim M in kooooončno lahko poskusiva user posted image . Pa nuuuujno se javi ko prideš domov, a prov...jutri in v četrtek na dan operacije pa bom mislila na tebe.

...Martina...jaz sem se kar doma z žiletko, pa lepo gel za britje za ženske in je blo super, sej v bolnici te tudi z žiletko...tko da kot sem zgoraj napisala, raje se sama kot da me oni tam, čeprav je popolnoma razumljivo da so oni tega vajeni, ampak jaz nisem user posted image

(odgovor članu nena22)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Histeroskopija in Stediril
30.1.2008 9:22:53   
...Martina...
Nena22, srečno in držim pesti da bo vse ok. ma sej bo. ni druge.

Vesyca, hvala ti za tvoje simple nasvete. Res si carica...
...ej in ful lepa slikca pod imenom. Mi kar delata golo, ker jaz si tudi želim potovanja, kjer bom imela rožice okoli vratu in na glavi. sanjsko res...

lp
m

(odgovor članu nena22)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Histeroskopija in Stediril
30.1.2008 21:14:31   
YULIAH
Vsem želim srečno na OP, jaz jo imam že za sabo, vam lahko povem da ni nič hudega...

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Histeroskopija in Stediril
30.1.2008 21:25:09   
Anonimen
...Martina...hvala za komplimetne, to je na Tahitiju decembra 2006, sva se tam poročila in hkrati je bilo to poročno potovanje user posted image

(odgovor članu YULIAH)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Histeroskopija in Stediril
30.1.2008 22:09:16   
crvicek
Vesnyica, kako lepo. user posted image Tudi jaz sem se poročila v eksotičnih krajih, novembra 2006 na Mavriciusu.
Kako lepo, da nimamo skupnih samo grenkih izkušenj.user posted image Sem prepričana, da si bomo kmalu delile še kakšno lepo novičko.user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Histeroskopija in Stediril
30.1.2008 22:15:52   
Anonimen
Vesnyca, full lepa slikica. Ti si prava lepotičkauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu crvicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?