|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Punkcija res tako zelo boli?
21.4.2008 13:33:44   
baci
Pozdravljene!
Tako, pa sva opravlja ta zadnji  razgovor z najino G!
Moram vam povedat, da sva dala danes še zadnjič kri, za preiskavo in da samo čakava na vabilo iz bolnice da greva na oploditev! No malo bližje sma že!!!user posted image user posted image user posted image
Nevem če veste,danes nama je rekla G, da je v uradnem listu zasledila, da ni več samo 4krat, pol pa si moraš sam plačat, za umetno oploditev, temveč je zdaj po novem 6krat!!!user posted image user posted image user posted image

Nekaj bi vas še vprašala, tiste ki ste že bile na punkciji, res tako fejst boli, da grejo ene pod narkozo? Pa te inekcije ki si jih moraš dajat? Kdaj si začneš? kako dolgo, pa vse v zvezi z tem me zanima?

Hvala za odg!

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 5.5.2008 22:48:15 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PREGLED
21.4.2008 14:40:17   
Taula
Več o tem ti bodo znale povedati punce na Težave z zanositvijo.

Srečno.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PREGLED
21.4.2008 14:46:58   
aqua77
Se strinjam, da je najboljš da punce na temi težave z zanositvijo vprašaš. One imajo veliko izkušenj z raznimi postopki. Jaz osebno sem zelo veliko koristnih informacij tam izvedela. Sicer grem pa danes zopet k G po nov bojni načrt, kako priti do user posted image . Nisem več med rosno mladimi, tako da si kakšnega dolgega čakanja ne morem več privoščit. Pa glede na to da imam že 10 let starega sina je že zdaj razlika ogromna, tako da upam, da bo danes moja G imela kakšne spodbudne besede zame...

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PREGLED
22.4.2008 7:27:24   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: katalina

Se strinjam, da je najboljš da punce na temi težave z zanositvijo vprašaš. One imajo veliko izkušenj z raznimi postopki. Jaz osebno sem zelo veliko koristnih informacij tam izvedela. Sicer grem pa danes zopet k G po nov bojni načrt, kako priti do user posted image . Nisem več med rosno mladimi, tako da si kakšnega dolgega čakanja ne morem več privoščit. Pa glede na to da imam že 10 let starega sina je že zdaj razlika ogromna, tako da upam, da bo danes moja G imela kakšne spodbudne besede zame...
katalina,sporoči kaj si zvedela pri G?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PREGLED
5.5.2008 21:24:30   
anonimn
Oh draga moja Baci ne poslušaj kaj druge govorijo,seveda malo boli ampak se preživi,ker vse točnodobro vemo zakaj smo tam,sicer je pa tako,sprosti se,počasi dihaj,ubogaj in bo!DRŽIM PESTI!

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Punkcija res tako zelo boli?
6.5.2008 9:10:17   
Jasnina
Jaz sem pri punkciji imela 14 celic, nisem bila pod narkozo in sem komaj kaj čutila. Mislila sem le na to, da bom vse potrpela in bila tisti dan vsa namejana. Čez dan nisem rabila vzeti niti ene tablete proti bolečinam. Z dr. sva se med punkcijo smejala in normalno pogovarjala. Rekel je: Ko bi le bile vse tako pozitivne.

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Punkcija res tako zelo boli?
6.5.2008 15:22:29   
meeryana
Jaz sem bila pod narkozo, in bi še 1x šla pod narkozo. So pa punce bile tam tudi brez narkoze in so imele različne izkušnje. Ene je bolelo, ene ne. Tako, da se pač odločiš...jaz za sebe vem, da bi bila pred tem preveč živčna in sem se raje odločila za narkozo. Mi je bilo lažje.

Vso srečo!

(odgovor članu Jasnina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Punkcija res tako zelo boli?
6.5.2008 18:02:37   
titi3
baci to je tako kot pri zobozdravniku. Ko smo bili mali nas ni nič bolelo, ker nas ni nihče še strašil z bolečino.

Bolj kot se boš sekirala bolj slabše bo. Če te groznooooo boli, ko te piči čebela?

Injekcija manj boli kot, če se udariš z glavo v omaro. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Punkcija pa je najboljša bolečina kar jih lahko čutiš, ker boš potem nosečka. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"A man can be destroyed but not defeated."

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Punkcija res tako zelo boli?
7.5.2008 18:21:01   
punčkica
Baci- kako dolgo si čakala od prvega razgovora da so te dali na čakalno listo? In kako dolgo je trajalo da sta naredila vse preiskave pred tem? Mene tudi čaka IVF postopek, vendar imam razgovor komaj septembra. To se mi zdi taaakkk dalečuser posted image

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Punkcija res tako zelo boli?
7.5.2008 18:38:54   
sonček33
baci -pridi k nam na temo IVF_ICSI maj - tam smo že enksperti o vsem kar se tiče postopkov

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Punkcija res tako zelo boli?
7.5.2008 18:53:33   
kajsica
baci, kot ti je že ena napisala, punkcija ni noben bav bav. Sem sama imela 16 celic in ti povem, ne ni prijetna, ni pa tudi takšna da bi bilo za umert.

Sama poglej iz druge perspektive, kaj je pravzaprav narkoza. Škodi lahko tebi in tvojemu telesu, verjetno pa ima tudi nek določen vpliv na celice, saj zelo hitro preide v tvoje telo. Poglej jaz sem na GK v LJ in tam dobiš prej ketonal inekcijo, ki me je skoraj bolj bolela kot sama punkcija. Mene je bolj matralo potem, ko je ketonal popustil. Je pa priporočeno počivanje po punciji.

Še enkrat, ne se bati, ker se res nimaš kaj. Imej v mislih: Vse za naše male pikice in sončke, ki bi jih rade držale v naročju. Pa veliko uspeha.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Punkcija res tako zelo boli?
8.5.2008 20:28:38   
pajčolanka
punkcija boli. ampak se da preživet. zarad mene se lahko ta trenutek uležem na mizo pa da me prešpika. jaz sem mela 13 celic, na začetku je bilo bolj rahlo zbadanje, potem pač zmeraj malo bolj boleče. sama bi najbolj opisala kot krči prihajajoče M.
bila sem brez narkoze. in ja tud res, da sm na koncu že skoraj komaj čakala da je končal. ampak se da preživet. takoj se uležem spet. zdaj ene jamrajo bolj ene manj. ene majo nižji, druge višji prag bolečine. ampak se da preživet in ni noben bav bav.

enako injekcije. sem si jih dajala sama, po dve na dan. bolijo? ja. zelo? niti ne. igla je zelooo tanka in zelo kratka. na koncu ti postane že rutina.

in veš kaj je konc koncev najboljš. najboljš je da vse, vse kar pretpiš, vse bolečine...veš zakaj so. veš da delaš to za svojega otroka. tisti trenutek se to zavedaš pa vendar malo drugače gledaš kasneje na to. prej se ti zdi vse strašno grozno, vse blazno boleče... ko pa si noseča in gledaš nazaj, pa si samo misliš; ha, injekcije in punkcije. saj to je...kot bi človek rekel..piece of cake.
verjemi ker vem. ker sem dala to skozi in ker mi zaradi vsega tega kot rezultat tega, bije pod srcem novo srčece. majhno bitje. in punkcija in injekcije so bile samo stopničke do njega.

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Punkcija res tako zelo boli?
8.5.2008 20:32:41   
Kalina
Da.


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Punkcija res tako zelo boli?
8.5.2008 20:47:10   
pajčolanka
ampak se je splačalo ne?

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Punkcija res tako zelo boli?
9.5.2008 8:16:19   
Kalina
Seveda se je splacalo. Dva dni po punckiji sem govorila nikoli vec, tretji dan si ze ves presrecen, ker komaj cakas peti dan da dobis otrocicke v trebuscka!user posted image Zdaj pa komaj cakam, da bo oktober, da gremo v nov postopekuser posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Punkcija res tako zelo boli?
9.5.2008 12:13:47   
baci
Prvo vsem lepi pozdravček!
Malo smo bili odsotni,smo počivali na morju!
Hvala vam za vse odgovore in vsa pojasnila!
Tudi sama se bom odločla da bom brez narkoze,ker pač malo moramo poterpet za naše otročičke!


Punčkica-midva sma začela tam nekje decembra,pol pa sma januarja že bila na vrsti za vse preglede,ker pa pri mojem ni bil spermograf vredu in je mogel počakat nekje 3 mesece,po prvem spermografu,sma zdaj aprila spet dala in nama je rekel da boma na vrsti avgusta,za punkcijo!
Tako da mislim da sma bila zelo hitro na vrsti,glede na to da eni čakajo po leto in pol!

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?