|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: podarjanje darila naprej
4.1.2008 10:52:00   
mika
Mika tebi pa le to : ne sodi ostalih po sebi, eni smo resnično veseli kinder jajačka, pa še malo boljše si preberi moje poste, nikjer se nisem strinjala s tistimi, ki so jih imenovali tepci in še kaj.


user posted image user posted image user posted image  ta je pa dobrauser posted image user posted image user posted image . nikoli v življenju se nisem pritoževala nad darilom in sem vsakega vesela. zato ker  ti nisi zadovoljna s tem kar je dobil tvoj otrok,  dvomim da bi bila vesela 'le' kinder jajčke. a si slišala kdaj da se podarjenemu konju ne gleda v zobe?
drugače je pa kinder jajčka darilo ki se ga naša pupa najbolj razveseli.

in v tvojih postih nisi napisala, da se ne strinjaš z napisanim, kar pomeni, da se strinjaš.

še enkrat, ni ti treba bit užaljena, ker so se na tvojega otroka spomnili, zakaj pa je dobil knjigico s posvetilom njihovemu otroku, razloga ne veš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: podarjanje darila naprej
4.1.2008 11:22:03   
Anonimen
in v tvojih postih nisi napisala, da se ne strinjaš z napisanim, kar pomeni, da se strinjaš.


ima ludih posle rata user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: podarjanje darila naprej
4.1.2008 11:42:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

in v tvojih postih nisi napisala, da se ne strinjaš z napisanim, kar pomeni, da se strinjaš.


ima ludih posle rata user posted image user posted image user posted image


Ne zlorabljajte anonimnosti prosim....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: podarjanje darila naprej
4.1.2008 11:43:17   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Evola rešeno. Tehnofilu hvala za namig.



Kako si pa rešila situacijo, če ni skrivnost?


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: podarjanje darila naprej
4.1.2008 12:36:36   
BAMBINA_
Joj, jaz pa ne bi mogla obdržati knjigice s posvetilom za drugega otrokauser posted image Enako velja za bone... bi imela preveč slabo vest, sploh ob naslednjem srečanju. Bi definitivno povedala, pa naj jim bo nerodno ali pa ne. Krivi za nastalo situacijo so itaq oni.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: podarjanje darila naprej
4.1.2008 12:49:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Nisem brala vseh strani, samo a niste pri njih odprli darilo al kako? user posted image


Še enkrat sprašujem. Darila se ja odprejo takoj, ko se dobijo, torej so bili tisti, ki so vam to podarili zraven. Al kako?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: podarjanje darila naprej
4.1.2008 12:53:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Nisem brala vseh strani, samo a niste pri njih odprli darilo al kako? user posted image


Še enkrat sprašujem. Darila se ja odprejo takoj, ko se dobijo, torej so bili tisti, ki so vam to podarili zraven. Al kako?


ne, puščeno na kljuki na vhodnih vratih

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: podarjanje darila naprej
4.1.2008 12:54:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Nisem brala vseh strani, samo a niste pri njih odprli darilo al kako? user posted image


Še enkrat sprašujem. Darila se ja odprejo takoj, ko se dobijo, torej so bili tisti, ki so vam to podarili zraven. Al kako?


ne, puščeno na kljuki na vhodnih vratih


Ne zlorabljajte anonimnosti, prosim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: podarjanje darila naprej
4.1.2008 12:56:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Evola rešeno. Tehnofilu hvala za namig.



Kako si pa rešila situacijo, če ni skrivnost?



naredila sem tako , da je volk sit in koza cela. Za podarjene bone sem kupila njihovemu otroku darilo in jim ga dostavila . Knjigico zadržala, čez posvetilo nalepila nodija user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: podarjanje darila naprej
4.1.2008 12:58:19   
pety78
No, lepo. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: podarjanje darila naprej
4.1.2008 14:02:52   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

in v tvojih postih nisi napisala, da se ne strinjaš z napisanim, kar pomeni, da se strinjaš.


ima ludih posle rata user posted image user posted image user posted image


ja res je smešnouser posted image  , da ne premoreš boljšega odgovora

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: podarjanje darila naprej
4.1.2008 17:49:49   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Naš otrok je za dedka mraza dobil zavito knjigico, že ko sem jo videla kako je zavita mi je bilo čudno - spomladanski papir na zvončke in marjetice...No , ko to darilo odpre je na notranji strani posvetilo.. Ta knjigica je last (že predtiskano) in ime od nekoga drugega , pa še voščilo za rojstni dan. Notri pa še kuverta z darilnimi boni za baby center v vrednosti 50 eurov.
Kaj bi naredile ve? Vrnemo knjigo in bone? Samo bone? Se delamo kot da ni nič? Sem pa zelo razočarana in užaljena. Dovolj bi bila lizika kupljena za mojo miško.



hehehe...ta je pa dobra!

no,,,če jaz dobim kako vino...pa jih mam že 100-ga dam dalje, ker da se mi tam pokvari-jaz pravim tako: darilo, ki sem ga dobila, je moje....zdaj pa lahko delam z njim kaj hočem...

če se meni zdi zame neuporabno, ga dam raje nekomu, ki pa vem, da mu bo všeč....

a nisem s tem nekaj ok naredila? meni bi tam ležalo, pa se prašilo...nekdo pa je ful zadovoljen...

samo meni posvečeno knjigo pa nebi dala naprej....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: podarjanje darila naprej
4.1.2008 20:59:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Nisem brala vseh strani, samo a niste pri njih odprli darilo al kako? user posted image


Še enkrat sprašujem. Darila se ja odprejo takoj, ko se dobijo, torej so bili tisti, ki so vam to podarili zraven. Al kako?


ne, puščeno na kljuki na vhodnih vratih


Aha.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: podarjanje darila naprej
5.1.2008 12:20:52   
yellowcrystalstar

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Evola rešeno. Tehnofilu hvala za namig.



Kako si pa rešila situacijo, če ni skrivnost?



naredila sem tako , da je volk sit in koza cela. Za podarjene bone sem kupila njihovemu otroku darilo in jim ga dostavila . Knjigico zadržala, čez posvetilo nalepila nodija user posted image



lepo, čeprav ti ne bi bilo treba, saj veš kako rečejo, da podarjenemu konju se ne gleda v zobe. user posted image

drugače pa ni lepo podarjat darila naprej, čeprav glede buteljk se pa tudi sama ne sekiram in je že marsikatera romala naprej, čeprav zadnje čase pa ne več, ker raje vse porabiva za omake, tiste tadobre pa itak spijeva. pa tud, če imava obiske je fajn, da lahko ponudiš več sort vina...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: podarjanje darila naprej
5.1.2008 12:39:56   
Anonimen
ja, mene tudi zanima, kako si to storila.....si jim povedala za bone......

(odgovor članu yellowcrystalstar)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: podarjanje darila naprej
5.1.2008 15:56:09   
sneguljčica
Meni se je tudi že zgodilo, da je otrok dobil isto knjigico in dvd risanke. Pa smo povedali tistemu, ki je podaril, da je lepo, ampak že ima in če se strinja bomo dali nečaku. Oboji so se strinjali, saj vedet pa res ne morejo, da je otrok to že dobil... Ko smo dali nečaku, je bilo to zraven darila, nič zavito, le povedali smo, da jim damo še to, ker je naš dobil dvojno.
In ja, najbolj se strinjam s tistim, da darilo se odpre pred tistim, ki ga podari, če nanese drugače, da ga dobiš po kom, pa pogledaš in se potem zahvališ za tisto stvar - pa magari potem daš naprej.
Se mi zdi, da se prav vidi, da so ljudje že siti vsega in obdarovanje sploh več nima pravega pomena...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: podarjanje darila naprej
5.1.2008 15:57:42   
kovač
ja po liniji najmanjšega odpora

(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 117
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?