|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 20:32:28   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: _ancica_

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Ojla!

Sem se za dva dni "odklopila" od RR zaradi časovne stiske, pa je že tema za februar odprta. Jaz bi se tudi vpisala na seznam in sedaj pa res ži mislim, da je čas, da nama po 33 mesecih uspein postanem srečka user posted image .
Prosim, če me vpišete za 5.12. Hvala.


ja jst tud pravim, zdaj je pa ze cas za vaju...drzim pesti!!! user posted image



Hvala. Pa naj to za vse velja, a ne? Si gotovo tud ti tega mnenja. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 20:34:16   
tany83
Ja saj itak, da kupis lahko bolj trde, in se potem dozorijouser posted image .. sam  tisti vceraj so pa bli katastrofalinuser posted image ...
glede O pa naj bi prsla oz. bla v teh dneh... ponavadi jo cutim.. zacne me spikat in vec sluzi... no, sej ma se cajt mogoce se pride....
user posted image  ja sej moja slovenscina tud je user posted image ... vcasih hocem kar po anglesko zacet al pa po spanskouser posted image ...

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 20:34:49   
Anonimen
še 3... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu _ancica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 20:35:59   
_ancica_
hej gantar...ti mas pa angelcico...user posted image ...sta obe ful lustni. Kaj kej pocnete tam v Sloveniji? Tukaj je bolj dolgcas. Bom pa pocasi mogla kaj skuhat in malo pospravit po stanovanju.


(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 20:36:31   
tany83
ancica jaz jih pa ze mamuser posted image user posted image ... sm si jih vceraj nabralauser posted image ... no vsaj nekiuser posted image user posted image ....

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 20:39:20   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: tany83

Ja saj itak, da kupis lahko bolj trde, in se potem dozorijouser posted image .. sam  tisti vceraj so pa bli katastrofalinuser posted image ...
glede O pa naj bi prsla oz. bla v teh dneh... ponavadi jo cutim.. zacne me spikat in vec sluzi... no, sej ma se cajt mogoce se pride....
user posted image  ja sej moja slovenscina tud je user posted image ... vcasih hocem kar po anglesko zacet al pa po spanskouser posted image ...


ja jst sem tudi opazila, da vcasih ko se pogovarjam s kom iz Slovenije po telefonu, me kr zanese in kr kaksno cudno recem user posted image Pa ful pazim, ker nocem, da mislijo, da sem pozabila slovensko govort.

Glede O...mene tudi spika ponavadi in sluzi imam tudi vec, ampak ta sluz pri meni traja tudi po 5-6 dni. Zdaj pa ne vem kdaj naj bi nastopila O, ko nimas vec sluzi ali nekje na sredini ko je sluzi najvec???

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 20:40:33   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: tany83

ancica jaz jih pa ze mamuser posted image user posted image ... sm si jih vceraj nabralauser posted image ... no vsaj nekiuser posted image user posted image ....


si bila pa res pridna...ce se ne motim, si bom s tem postom tudi sama prisluzila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 20:42:16   
tany83
Ja mani se zde, da ko je sluzi najvec naj bi O bila... sicer pa nisem lih strokovnjak, za te reciuser posted image ...
meni je vcasih sploh cudno po slovensko govorit...user posted image  sicer pa nevem zakaj...

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 20:43:54   
tany83
Bravo ancicauser posted image ... ce je ze seznamcek tako zalosten pri januarkah, pa si vsaj user posted image  pridobivamouser posted image ...

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 20:45:26   
Anonimen
_ancica_ user posted image  user posted image  user posted image  za user posted image user posted image . sedaj pa si tudi ti postala prava klepetulja na RR-ju user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu tany83)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 20:45:58   
_ancica_
tudi jaz nimam dosti pojma kdaj naj bi bila O, zato pa najboljse ce user posted image vsaj na vsake tri dni...enkrat bo ze user posted image

a ves da sem sama opazila, da se ful lazje izrazim v anglescini...ne vem zakaj, se posebaj kadar gre za custveno izrazanje. Se mi nekako ne zdi / slisi tako pocukrano...user posted image

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 20:47:42   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: gantar

_ancica_ user posted image  user posted image  user posted image  za user posted image user posted image . sedaj pa si tudi ti postala prava klepetulja na RR-ju user posted image  user posted image  user posted image


ja pa sem res prava cveka ratala user posted image
smesno, ker v zasebnem zivljenju nisem ravno zgovorna...no prav tiha pa spet nisem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 20:49:19   
tany83
Hm ja ... jaz mam kar redne user posted image .. tako si izracunam O, in potem opazujem sluz in seveda sem pozorna na spikanje.. na vsake 3 dni.. ja... hm mogoce pa midva prevecuser posted image user posted image ... in zato ni nic...user posted image user posted image user posted image ....

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 20:50:24   
_ancica_
gantar...sele zdaj sem ugotovila, da se tvoja dojencica premika!!! Moja se pa noce user posted image

aja pa se to sem te hotla vprasat...kolko casa pa vidva ze delata na user posted image ? Midva ne prav dolgo, zdi se pa ze cela vecnost!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 20:50:29   
tany83
Ja jaz se tudi vsekakor lazje custveno izrazam v anglescini ali pa spanscini.. je res, da se ne slisi tako pocukranouser posted image ...

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 20:52:03   
tany83
Od gantar dojencica tako lepo zasanjano lebdi med oblackiuser posted image ...

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 20:54:21   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: tany83

Hm ja ... jaz mam kar redne user posted image .. tako si izracunam O, in potem opazujem sluz in seveda sem pozorna na spikanje.. na vsake 3 dni.. ja... hm mogoce pa midva prevecuser posted image user posted image ... in zato ni nic...user posted image user posted image user posted image ....



ne ne...sigurno ne prevec user posted image ampak vsaj na tri dni pa ti ni treba prevec skrbet, ker baje spermiji prezivijo tam okoli 3 (+-) v noznici.


(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 20:58:29   
tany83
Ja to sem slisala, da prezivijo, seveda ce imajo za to pogojeuser posted image .. drugace, mi pa glede tega ni potrebno skrbet, ker ponavadi ne cakava 3 dniuser posted image user posted image ....

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 21:03:51   
_ancica_
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako je tudi prav!!! Mene pa zanima, ce ima katera od punc, odkar si zeli postati srecka nosecka, probleme s pms? Hormonska neravnovesja in podobno. Jaz se ugotovila , da sem imela zadnjih nekaj mesecev toliko pms znakov kot se nikoli prej. user posted image Je to normalno??? Potem me je pa strah, da je kaj narobe z mano, da imam endometriozo ali kaj podobnega...saj vem...se malo prevec sekiram user posted image  

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 21:07:27   
tany83
Jaz bolj opazim te moje pms-e, bolj sm obcitljiva, zaspana, hodim na wc.. itd.. vendar se mi zdi, da je to predvsem zaradi psihe, ker vedno cakm na user posted image  in sem na vsako spremembo, ki se mi dogaja v telesu zelo pozorna in potem mam itak vse neke znake itd...

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 21:11:47   
_ancica_
ja, verjetno smo vse take...jaz sem pa ze po naravi malo bolj obcutljiva, pa je se hujse user posted image se kr ne znam sprostit. Se posebej  ker sem cele dneve sama doma in potem premlevam zadeve in se sekiram po nepotrebnem. Mogoce poznas kaksne fajn sprostitvene tehnike?

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 21:18:11   
tany83
Ja vem kako je... jaz sm tud sma v stanovanju... potem pa skoz razmisljam in studiram, ce je kak znakuser posted image ... in da se malo zamotim, skoz drgnem neki po stanovanjuuser posted image ... drugace pa veliko berem knjige... to mi je ze od nekdaj vsec in tako malo pozabim... sedaj mi je pa fajn ko sm tle na RR-ju in tako se malo nasmejem in pozabimuser posted image user posted image ..

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 21:22:31   
_ancica_
jaz sem tudi prav vesela da sem nasla ta forum...me malo razbremeni vsakdanjih skrbi user posted image
Koliko sta pa vidva stara, ce smem vprasat? Sem tako firbcna user posted image
Jaz sem bila decembra 29, moj je pa 31. Nisva vec prav rosno mlada user posted image zato pa upava, da bo kaj kmalu ratalo.

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 21:29:14   
tany83
Midva sva malo mlajsa.. jaz bom maja 25, moj dragi pa je imel decembra 27... in sem prav vesela, da sva se ze zdaj odlocila za otoka, se posebaj, ko vidim, koliko casa pretece preden dejanskouser posted image ...

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
8.1.2008 21:33:44   
_ancica_
ja res je...zdaj mi je ze skoraj malo zal, da se nisva prej odlocila...ampak upam, da bo kmalu ratalo...vsaj pred 35. letom user posted image
Sestra mojega dragega je rodila 5 mesecev nazaj (prvi otrok) in je stara 36. Sta pa tudi delala skoraj dve leti na tem, tako da vcasih kar traja.

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?