|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 13:10:59   
KAHLO
jaz bi šla na štaaaaaaaaaaaajeeeeeeeeeeeeeeeruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz bi tud sončka melaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image saj zato pa pravijo da je od sonja obsijan (no tisti del štajerja k sem jaz doma), user posted image pivke vina...bodo verjetno vedle ker deluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 14:05:12   
Orhideje
Kahlo! Ma ne bit tak pridna v službi. Saj veš, kaj pravijo - kakršen začetek leta - takšen konec. Ti pa čez nekaj mesecev ne boš več zmogla tolk delat. Tak da se raje kar umir. Da ne bodo preveč pričakovali. Pa saj menda veš, da tisti, ki full dela, dobi še več dela, ne manj  - in prav nikoli te potem zaradi garaštva ne cenijo. tak, da se umiri. In raje mal klepetaj, pa kaj smešnega napiši, da se bomo lahk smejale.

Če bi lahko, bi vam sončka kar poslala v LJ - vendar žal ne gre. Tukaj pa je res čudovit dan - mal so hribi še obdani z snegom, izza njih pa full lepo sije sonček. Ja, ja za to, pa mamo štajerci tak dobra vina. user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 14:25:26   
KAHLO
Orhideje.....zgleda da bom še mogla kr malo v delo zagrist...preden se bom lahko tudi v službi predala nosečnostiuser posted image
sicer pa še mora to ostat kr nekaj časa skrivnost......user posted image , tako da mi druga ne preostane da to kar mi zmečejo na mizo uštimam.....kaj veš kako dolgo bom še tukaj, no jazmočno upam da bom lahko celo nosečnost do 8 meseca v službo hudila.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 15:36:57   
Orhideje
A te nič ne matra, da bi povedala? Sicer ti tudi jaz iz srca želim, da bi bila v službi do nastopa porodniškega in da bi se do takrat dobro počutila. Pozdravček

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 16:56:06   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: gantar

_ancica_ k jst tole pišem, ti še sladko spančkaš. Sem ti kar malo fouš, jst bi še tud user posted image  user posted image  user posted image   Da imava podoben avatar sem tud sama ugotovila. Takoj k sem jo zagledala, sem se zaljubila vanjo. Tak angelcek, med oblaki...user posted image user posted image user posted image  Je včasih kar mal men podobna. user posted image  user posted image  user posted image  A tvoj avatar bi se tud moral premikat? Res sta luštna oba user posted image  user posted image  user posted image
Da ne bom samo hvalila tle, sem prišla tud mal navijat user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image    user posted image  user posted image  user posted image


ja jst sem se sladko spanckala, res je...pa ne mi bit fous, ker vcasih mi je prou fajn dolgcas tuki, ko ni nic vec za pospravit, ko vrtijo filme, ki sem jih ze 100x vidla na tv, ko je vreme grdo...user posted image zdaj cakam na papirje z imigracijske, potem si bom pa magar eno sluzbico nasla, vsaj za par uric na dan.
Ja avatarja sta pa ful lustna, samo tvoj je se mal bolj ker se premika user posted image za mojga pa ne vem zakaj se ne...verjetno mu ni bilo namenjeno haha

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 16:58:43   
tany83
Pozdravljene..
moram se vas februarcice pozdravt... in navijat za vas... user posted image user posted image user posted image ... gremo punce user posted image user posted image user posted image user posted image .....

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 16:59:29   
Anonimen
user posted image FEBRUARSKE BORKE ZA user posted image user posted image

xx.2. - Blustar 
xx.2. - pikonina
01.2. - monikap
02.2. - Tiki55

05.2. - lučka 25
05.2. - nf
06.2. - ZalaTM
06.2. - _ancica_
08.2. - Principeska_
08.2. - *talcy*
11.2. - Andromeda
11.2. - EnaNobena
14.2. - vianne


user posted image Navijačice: user posted image

  • Erinuser posted image
  • Serendipity

  • Polaris

  • tany83
  • LuNa73
  • zarja28 user posted image
  • Ledenka

  • bastian111

  • emina83
  • me to you
  • Sončnica24
  • murkica
  • KAHLO user posted image
  • Gantar 
  • Neža7user posted image  
  • spelka12
  • orhideje
             user posted image

    NAŠA HIMNA:  (by BEYBA )
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči še trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi'
Dva dva tri-že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!  

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri-že slončkamo vsi! 

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,
Na koncu mame bomo vse,
Če slončkale bomo kot se zagre…  

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...

user posted image user posted image user posted image

--------------------------------------------------
JULIJ....................12% srečk nosečk  user posted image
AVGUST................21,6 %srečk nosečk  user posted image

SEPTEMBER..........18,6 % srečk nosečk  user posted image
OKTOBER..............23% srečk nosečk    user posted image
NOVEMBER...........25,8 % srečk nosečk user posted image
DECEMBER .......... 19,8% srečk nosečkuser posted image
JANUAR.................x srečk nosečk user posted image


--------------------------------------------------

              user posted image  
user posted image FEBRUARSKA STAVNICA:user posted image

21% - Erin
22% - trinity22, anonimnauser posted image
23% - Gantar
25% - Polaris, LuNa73
26% - EnaNobena
30% - murkica, KAHLO
35% - Orhideje

(odgovor članu Orhideje)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 17:01:14   
Anonimen
zamejčici, a zdaj sta pa že tle... ste šle za mano? user posted image   user posted image   user posted image  Ve kar klepetajte... pol bo še katera prišla mal gor pogledat. Ker samogovorov so že site... user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 17:02:38   
tany83
Ja kar za tabo smo sleuser posted image .... saj ves, da sem ena velika klepetuljauser posted image ...

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 17:03:09   
_ancica_
gantar...ja jst sm se mogla na zalost sem preselt...upam, da bo kej ratal februarja!!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 17:10:17   
tany83
Jaz navijam, da bouser posted image user posted image ... upam, da bo ta februarski seznam bolj roza obarvan, kot januarskiuser posted image ...

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 17:15:06   
_ancica_
tudi jaz upam, januar se je sicer kar dobro zacel, potem ga je pa modra preplavila.

Joj danes moram pa posesat po stanovanju, pa ven bi mogla po solato in krompir, pa je tako mrzlo zunaj...brrrrrr

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 17:15:11   
Anonimen
_ancica_ tja v daljno Kanado pošiljam tole user posted image . V februarju zihar ne bo zgrešila. user posted image  
Punce, drugač sem pa še več takih štorkljic poslala tud tle po Sloveniji. Tany... tvoja štorklja pa te bo že ta mesec obiskala. Mi je obljubila.

(odgovor članu tany83)
  Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 17:20:22   
_ancica_
woohoo!!! user posted image user posted image user posted image zdej pa ma da res pride!!! Hvala user posted image user posted image user posted image
A si zase tud ze narocila???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 17:21:49   
tany83
uf.. sesanje... meni je to prisparano... mam ploscice po celem stanovanjuuser posted image ... samo pobrisemuser posted image ..... drugace pa solata in meso je ze v hladilniku, vendar glede na to, da sm jedla dominikanski zajtr ne vem, ce bo kaj s kosilomuser posted image ..
gantar jaz upam, da bo ta storklja res priletela, glede na to, da mora prepotovat dolgo pot, se bojim, da skrene s poti in se raje odloci, kje drugje pristat... upam, da si ji zacrtala pravilno pot in ji dala prave koordinate in, da jih ne izgubiuser posted image user posted image ...

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 17:22:02   
Anonimen
ne se... je pa pripravljena v štartu user posted image  user posted image  user posted image  Upam,da takrat ne bo mimo letela. user posted image

(odgovor članu _ancica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 17:23:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tany83


gantar jaz upam, da bo ta storklja res priletela, glede na to, da mora prepotovat dolgo pot, se bojim, da skrene s poti in se raje odloci, kje drugje pristat... upam, da si ji zacrtala pravilno pot in ji dala prave koordinate in, da jih ne izgubiuser posted image user posted image ...


Sem ji zemljevid pa GPRS al kwa je že tist user posted image  dala user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu tany83)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 17:25:59   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: gantar

IZVIRNO SPOROČILO: tany83


gantar jaz upam, da bo ta storklja res priletela, glede na to, da mora prepotovat dolgo pot, se bojim, da skrene s poti in se raje odloci, kje drugje pristat... upam, da si ji zacrtala pravilno pot in ji dala prave koordinate in, da jih ne izgubiuser posted image user posted image ...


Sem ji zemljevid pa GPRS al kwa je že tist user posted image  dala user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image .... no ce je tko dobro in moderno opremljena potem pa mislim, da res ne bo zgresila... streha je pripravljena na njen pristanekuser posted image user posted image user posted image ....

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 17:29:51   
_ancica_
aja gantar...ce februarja slucajno ne pride, moras programirat drugam, ker se bova v marcu selila!!! Ne pozabit!!! user posted image user posted image user posted image

tany... sej jst mam tud sam en tepih v dnevni, ampak pol pa se kr drugje posesam, ker se mi ne da menjat orodja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 17:33:15   
polaris


Sem ji zemljevid pa GPRS al kwa je že tist user posted image  dala user posted image  user posted image  user posted image




Gantar, jaz sem ji tud že okno odprla, da se ne muči skoz dimnik user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 17:34:47   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: _ancica_

tany... sej jst mam tud sam en tepih v dnevni, ampak pol pa se kr drugje posesam, ker se mi ne da menjat orodja user posted image user posted image user posted image



hahahah.. ja, saj meni tud ni vsec orodje menjat...user posted image ... ko dobim pravo orodje v roke, ga kar pridno uporabljam in ne menjamuser posted image user posted image ....

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 17:36:30   
polaris
EnaNobena, pa ne nam no snega pošiljat, ko pa imamo zadnje dni pri nas tako lep sonček... boš morala kaj naše kraje obiskat, boš imela vse (vsaj kaj se vremena tiče user posted image ), sonček, sneg, skijanje, sankanje,... pa še kaj bi se našlo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 17:36:40   
_ancica_
v Torontu ful piha, tko da upam, da je ne zanese kam drugam!!!
Si predstavljate, da ti soseda pride povedat, da je noseca, pa da nista niti nacrtovala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 17:37:01   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: polaris



Sem ji zemljevid pa GPRS al kwa je že tist user posted image  dala user posted image  user posted image  user posted image




Gantar, jaz sem ji tud že okno odprla, da se ne muči skoz dimnik user posted image user posted image user posted image



Glede na to, da jaz dimnika nimam in, da mam skoz okna in balkonska vrata odprta bi mogla ta storkla ze davno priletet smuser posted image user posted image ...

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.1.2008 17:38:31   
polaris
IZVIRNO SPOROČILO: tany83


Glede na to, da jaz dimnika nimam in, da mam skoz okna in balkonska vrata odprta bi mogla ta storkla ze davno priletet smuser posted image user posted image ...


Pa poskus odpret hladilnik user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?