|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 11:38:51   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica
Punce, kje ste najprej ugotovile, da so pleničke 1 premajhne? Pri nogicah ali v pasu ali po dolžini? Mi smo še vedno na 1, pa se mi sploh ne zdijo premajhne. Zdaj pa ne vem, kaj naj za naprej kupim.

Meni je večkrat ušlo blato pri nogicah in mi je prijateljica rekla naj jo dam v pleničke 3-6 kg, ker se je to zgodilo, ker so 2-5 kg premajhne. user posted image  Mi bo pa najbrž ostalo nekaj pleničk št. 1. Bodo pa te pleničke št. 1 nekaj časa prav samo še pupiki od sani1. Ostali user posted image  bodo imeli že prevelike ritke.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 11:41:32   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica
Pa pri decemberkah vidim, da imajo vsi otročki že kapljice AD3 ali D3. Kaj jih ima že katera od vas tudi? Vidim, da imajo kar probleme s krči po teh kapljicah.

Moja prijateljica mu jih je dajala nekaj časa, pa je tudi imel težave po njih. Je prenehala, pa sta potem veliko ven hodila in je naslednjič pedijatrinja rekla kako lepo dajeta kaplice, pa jih tamal že nekaj časa ni videl.user posted image  So pa baje te kapljice ful različne in imajo od enih ful krčke od enih pa ne. Se bom pozanimala katere so tiste od katerih imajo manj težav.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 11:42:56   
Sunny Morning
Kako daš slikico tvojega user posted image v avatar?

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 11:57:34   
katee
Živjo!

Jaz sem danes malo bolje, vročina je tudi padla na 37,8. Ste me kar malo prestrašile ker sploh nisem pomislila, da bi bilo lahko kaj narobe z rano ali pa celo mastitis. Ampak a ni tako, da imaš pri mastitisu  gnoj in trde, napete dojke?
Je bila patronažna pri meni, pa je rekla, naj grem k zdravniku, če se stanje ne bo izboljšalo. Ampak danes sem malo bolje.

Sunny: spraševala si, koliko morajo popiti naši dojenčki. Jaz imam eno formulo, po kateri izračunaš, koliko dojenček potrebuje na dan glede na najegovo težo

otrokova teža (kg)× 190 = količina v mililitrih / 24 ur. Potem je pa samo odvisno, koliko obrokov na dan imaš.

Npr: 3,5 kg  × 190 = 665
7 obrokov na dan ; 665 / 7 = 95 ml na obrok


Je pa tako, da meni Žan Luka včasih malo več poje, včasih pa malo manj.


Grem sedaj nazaj v posteljo. Se beremo zvečer!

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 11:58:44   
katee
mala pikica: AD3 kapljice ti da pediater po prvem obisku, vsaj tako so nam rekli v MŠ

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 12:09:38   
mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

Kako daš slikico tvojega user posted image v avatar?

Zadnje čase to vse sprašujete user posted image Bom ti poslala na ZS. Pa lusi tudi moram poslati user posted image

katee upam, da ti bo vročina čisto padla. Drugače pa se kar pojdi pokazat. Pri mastitisu se res pojavijo spremembe na dojkah, tudi rdeči madeži se pojavijo, baje...
Sem pa že rekla, da sem v zadnjih dnevih pokasirala vnetje, je pa res da nimam vročine. Tako da le pojdi k zdravniku, če vročina ne pade.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 12:31:08   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
Kako daš slikico tvojega user posted image v avatar?

Zadnje čase to vse sprašujete user posted image Bom ti poslala na ZS. Pa lusi tudi moram poslati user posted image

Hvala za navodila. Bom poskusila, potem pa bomo videli, če sem tako pametna ali ne.user posted image

katee da bi se ti stanje čimprej izboljšalo.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 13:03:48   
ljubljana
Mene tudi danes nekaj zvija sem bila že 5 x na WC-ju, kot da bi odvajalo vzela.
user posted image

Me pa tudi vse boli, vendar na srečo brez vročine. Mogoče zato, ker sem stanje na svojem TR vidla.user posted image

Sem preverla in kapljice D3 ne napenjajo, AD3 pa baje ravno obratno.

Smo bili pri pediatru in naš malček user posted image se je zredil za 1240g in zrasel za 2 cm.user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 13:34:11   
mala pikica
ljubljana pa ste dobili kapljice?

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 13:49:07   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
Kako daš slikico tvojega user posted image v avatar?

Zadnje čase to vse sprašujete user posted image Bom ti poslala na ZS. Pa lusi tudi moram poslati user posted image





Jaz bi tudi prosila za ta navodila. Hvala.

sunny: hvala za objemčke. Se že bolje počutim.

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 14:10:08   
sani1
katee- hvala za formulo. No pol naša kar dobro je. čisto po predpisih...
Nisem pa te hotela zastrašit. Sam ker nisem vedela podrobnosti sem pomislila tudi na mastitis....

sunny- ja plenice od 2-5 kg so po mojem prav samo še moji pupi... Če jih imaš ful veliko mi jih lahko pošlješ pa ti jaz dam denar...

No zdej grem pa počivat, ker je za mano nor dan...

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 14:35:44   
mala pikica
sani jaz še imam tudi plenice 2-5 kg, Gašper je zdaj težek 3870 g, pa se mi zdi, da so mu še vedno prav. Zato sem ravno vprašala, kje so ostalim najprej postale premajhne. Jaz res nimam občutka, da bi mu 2-5 kg bile premajhne.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 14:48:34   
mala pikica
Pravkar sem malo gledala slike naših sončkov. Kako so vsi zlati user posted image Zaenkrat sem pogledala Nejo, Jakoba, Žana Luko, pa Marca in Manjo. Res so tako luškani.

ljubljana kaj mi poveš, s katerim programom ste naredili te luškane okvirčke pri slikicah?

sunny sem pogledala še tvoj trebušček. Pa je res bil konkreten zadnji teden user posted image Sicer pa ni čudno, ko pa je nosil takšno veliko punco user posted image

klepetka ti pa nam zaupaj geslo prosim.

martinca ti pa prilepi kakšno slikico, da bomo videli še Patrika user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 15:14:11   
nana35
Pozdravček še od mene!!

Mojega Klemna pa je tako črvičilo te dni oz.noči,da se mi je tako smili,zato sva danes kar po hitrem postopku odšla v Lipnico in kupila te čudežne Lefaxin kapljice in moje dete spi kot ubito.Joj,sem vesela,da je malo miru našel,tako ga bom tudi jaz.Sem kar pomirjena,če je pomirjen on.

mala pikica,tudi jaz hodim na forum nosečnost,ja,ampak danes še nisem bila.No upam,da bodo kmalu vse rodile in se tukaj srečamo.pa nam ne bo treba sem in tja...Glede pleničk:meni se ne zdi da bi bile mojemu user posted image  premajhne,zato sem kupila še ene majhne.Ko bova porabila te,pa greva na večje.Meni se zdijo še čisto ok.Kaj pa so te kapljice o katerih pišeš??Za kaj se uporabljajo?

sani,tudi jaz sem popolnoma brez apetita,samo se malo prisilim,zaradi mleka,ker samo dojim in ne bi rada da bi mi mleko izginilo.Tudi moj Klemen poje pribl.100ml,včasih malce manj,včasih pa tudi več.Potem pa je bolj dolgo mir..user posted image

Midva imava posvetovalnico 31.1.,kolke pa imava 22.2.08.

Tudi mene jezi,da ne vem koliko moj Klemenček poje iz zizike,zato si spumpam,pa zdaj približno vem.

katee,če ti mleko gre ven iz bradavic,ko si stisnes,potem je vse ok,poskusi si s pumpico iztisnit,če se ti zdi da imaš veliko mleka.Meni je tako rekla sestra v P,ker sem imela tako trde prsi pa mleka veliko...
ljubljana,bravo za tvojega user posted image ,za njegovo težo in cm!!user posted image user posted image

Tako,preletela sem vse za danes,sem mislila,da mi ne bo uspelo,pa mali pišek tako spi,da je joj!!

Lep pozdrav!!

_____________________________

:))


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 15:31:50   
Lusa
Sem vas na hitrco preletela.

Ti števci na zizah so me sedaj kar user posted image .Bi bilo res dobro ,če bi jih imeli.Drugače pa se midve z Dašo tud kar matrave s tem dojenjem.Zdaj je začela že tako ,da prvih 5minut vleče in spije kar ima potem gospodična kao zaspi ,jo dam dol in spet išče zizo spet gor na zizo in to traja po 1,5ure do 2ur.Včeraj sem ji dala kar dodatek novalac ,ker več nisem zdržala tega.Pa še strah me je zarad te zlatenice ,da če ne dobi dovolj tekočine ,da se ji lahko poslabša.Bom pa zdaj par dni poskusila brez dodatka in bomo videli kako bo šlo.Imam občutek ,kot ,da se še ni naučila vleči oz. da je med lenimi.

Nana-kako to ,da si ti bila tako dolgo s Klemnom v bolnici?

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 17:15:10   
sani1
nana- a si tako dobra in mi napišeš kaj je v teh kapljicah Lefaxin.(a so tudi sladke). Jaz imam sicer sladke kapljice koroških lekarn. Pomagajo samo mojo pupo še vseeno črviči...
Mleko si pa brizgam ker je isto lena in ne vleče. Luša daj si še ti probaj brizgat in mogoče ne boš rabila dodatka,  raje svoje mleko če ga imaš seveda dovolj...

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 17:33:16   
ljubljana
mal pikica Za kapljice smo dobili recept, nišem jih pa še uspela it iskat. Bom šla jutri zjutraj.

Okvirčke sem naredila s programom PhotoImpression 3 res lušten program ima ogromno okvirjev, barvastih, v raznih oblikah, in fotke, kjer lahko vstaviš obraz in pridejo res smešne fotografije, pa se nekaj osnovnih funkcij za obdelavo slik ima.

Mi že dva tedna uporabljamo plenice 3-6kg (nemške Pamperske, edine, ki nam zdržijo celo noč), smo ugotovili da so enka premajhne, ko so nam pričele spuščat (ob strani).

Je pa naš tasrednji nehal lulat v pleničke, se je odločil, da je en pleničkar v hiši čisto zadostiuser posted image .

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 17:37:03   
ljubljana
A kaj poslušate otroške pesmice?

Jakob zelo lepo zaspi ob Melitinih uspavankah za otroke (Melita Osojnik), So zelo lepe in nežne pesmice. Jih imajo tidi v knjižnjici.

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 19:51:42   
koala
Hoj mamice!

Da se še jaz malo prištulim.

Glede krčkov, moji nečakinji je ful pomagala brinova mast, jo je z njo seka masirala okoli popka v semri urinega kazalca pa je bilo takoj boljše. Pa lefaksin sta uporabljali.

mala pikica jaz sem vas pa videla v Kroniki. Je bila ful hecna situacija, je dragi menjaval programe na TV, pa na hitro slišim ime vašega kraja, pa tisti steber in pa sem se že drla da naj da nazaj, sploh ko sem še Saša Pappa videla, pa je moj samo čudno gledal in sem bila prav vesela da sem zasledila prispevek, ste prav srčkana družnica.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 20:18:32   
nana35
Lusa,tudi midva se kar dojiva po skoraj 1 uro,ker Klemen kar spančka sproti,pa ga moram malo zbujat.Zato si za ponoči izbrizgam mleko,pa je.Pa hvala bogu za te kapljice danes,da spi kot bubica-spet!
Sprašuješ zakaj sva bila tako dolgo v bolnici!?Meni so se vneli šivi po CR in je svinjsko bolelo,dokler mi dr.ni odprl na levi strani rane-en šiv mi je prerezal in potem sem zagledala Boga!Bolečina je takoj prenehala,vse kar se je spodaj nabiralo se je potem izcedilo ven in vsak dan samo še malenkost,tako da sem potem šla domov po 12 .dneh.Sicer bi bila še dalje zaradi tega ker nimam vranice (prometna nesreča)in sem imela povišane bele krvničke v krvi (normalno je 300,jaz sem jih imela čez 800!)pa so mi predpisali terapijo z injekcijami,ki mi jih daje patronažna sestra ali pa sama,jutri dobim zadnjo in grem v lab.dat kri,da vidimo,kako je stanje.Hvala bogu da so me spustili domov,sem se jokala in vztrajala,da grem domov tisti dan,pa so me spustili potem,ko so dobili iz lab.napisano,kakšno terapijo bom imela.Tako sem šla domov šele zvečer,šla sem pa le.
No,zdaj sem po enem tednu doma že veliko bolje,šivi so se lepo zacelili,mažem jih s fibrolanom...tako,da je to ta reč.Joj,sem bila dolga.Oprosti!!
Nisem pa bila na tekočem,ali si rodila v vodi??

sani
,te kapljice so proti napenjanju,lahko ti pa v nemščini napišem kaj je v njih,ker tega si sicer ne znam ravno prevest:41,2mg simehicon,1,2 mg sorbinsaure, 0,402 mg kaliumsorbat, 1,35 mg natriumcyclamat, 0,15 mg saccharin-natrium.Upam,da boš razumela.So tudi sladke,prav dobre so,sem poskusila,ampak jaz jih doziram v stekleničko ko si izbrizgam,tako kot piše v navodilih ali pa daš pred dojenjem malo,pa potem še malo,saj poskusiš,kako ti najbolje gre.Ali pa si malo izbrizgaš in daš noter te kapljice,drugo pa podojiš. So pa zelo učinkovite in res pomagajo,moje vse znanke in prijateljice so jih in jih še uporabljajo.Če imaš koga da ti jih prinese ali pa pošlje,če ima Avstrijo blizu ali pa greš sama.No,jaz bi šla tudi če bi bilo daleč.ker se splača,res je pomirjen in jaz sem olajšana.Greš pa do Lipnice v prvo lekarno,saj jo vidiš v centru Lipnice.Stanejo pa 8,90 evra.

koala,tudi jaz sem poskusila proti krčem vse,tudi masažo okoli popka z weleda oljem,ampak učinek je šele zdaj po teh kapljicah.

mala pikica,mi smo bili nekoč v mladih letih s Pappom zelo dobri prijatelji,ker smo bili tudi vsi s Pobrežja,pa po parih smo bili,on je hodil z mojo sošolko zelo dolgo,jaz pa z njegovim prijateljem,pa smo imeli čage skupaj,on pa nam je pel...res je imel lep glas,ja, je bilo res lepo tisto obdobje.Ampak se je pa zelo spremenil,zredil se je,postrigel...

Spet sem dolga,po stari navadi,pa vidi se da Klemen rad spančka.Je še malo rumenček in pravijo,da so ti zlateničarji zaspančki.Ja,moj je živ dokaz,da je tako,samo da je mirno spanje,pa potegne...

Lep pozdrav vsem skupaj.

_____________________________

:))


(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Sončki januarčic 2oo8
16.1.2008 23:05:23   
mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: ljubljana

Okvirčke sem naredila s programom PhotoImpression 3 res lušten program ima ogromno okvirjev, barvastih, v raznih oblikah, in fotke, kjer lahko vstaviš obraz in pridejo res smešne fotografije, pa se nekaj osnovnih funkcij za obdelavo slik ima.
Hvala, ljubljana, bom probala na internetu najti program. Saj sem ti na zS že napisala user posted image

Mi že dva tedna uporabljamo plenice 3-6kg (nemške Pamperske, edine, ki nam zdržijo celo noč), smo ugotovili da so enka premajhne, ko so nam pričele spuščat (ob strani).
Meni nikakor ni logično, da če so premajhne, da puščajo ob straneh user posted image Jaz bi prej rekla, da bodo prevelike puščale.



Ljubljana, jaz pesmice bolj pojem. Sem pa zadnjič Gašperju zavrtela Raimonda Lapa, pa se mi zdi, da je kar lepo zaspal zraven.

Koala verjetno si to videla na RTS-u, ne. Mi je že nana rekla, da je videla. nisem vedela, da bo tam tudi. Snemalci so bili iz POP TV-ja. Upam, da je bilo enako kot na pop-u, upam, da nisem kaj zamudila.

nana šele zdaj vidim, da si imela vnetje. Jaz sem ga šele zdaj dobila. So mi sicer že v P odprli rano, da je ven teklo, pa se mi je pred par dnevi zaprla, zdaj pa se vse noter naibra, pa tudi boli. Sem danes dobila antibiotike in upam, da se bo čimprej stvar uredila. Zdaj se mi že 3 tedne vse skupaj vleče user posted image Pa upam, da ne bom mleka izgubila po teh antibiotikih. Kaj te je kaj bolelo, ko so ti rano predrli? Meni je pred tem vse razkužil s peroksidom. Jaz sem mislila, da bom znorela. Je peklo kot user posted image , pa kar cvrčalo je. raje se niti ne spomnim user posted image

Zdaj pa gremo spat počasi.... Mirno in lahko noč vsem!


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Sončki januarčic 2oo8
17.1.2008 10:12:21   
sonček balonček
Dobro jutro vsem. Jaz se vam prvič pridružujem na strani mamic. Uf ste že veliko napisale. Imam veliko za prebrati. Za nami je kar solidna noč, upam, da se stanje še izboljša ali pa vsaj ostane tako, kot je bilo danes in včeraj ponoči.

Tudi jaz se pridružujem mnenju Mml, da je bolje tehtat dojenčka pred in po dojenju, če vas skrbi koliko poje. Elektronske tehtnice, ki jih dobiš že za 50 EUR (Gorenje - delam reklamo), ni občutljiva na to, če dojenček miga ali ne. Čisto enostavno stehtaš. Stane pa toliko kot prsna črpalka. Jaz sem jo kupila v prejšnji nosečnosti in jo tudi sedaj občasno uporabim, da vidim kako napreduje in koliko na podoj že spije. V prejšnji nosečnosti sem si s črpanjem mleka čisto poškodovala bradavice (Avent črpalka) in se temu izogibam, če ni potrebno.

Vsem mamicam želim lep dan in mirno noč.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Sončki januarčic 2oo8
17.1.2008 10:16:44   
klepetka
pozdravljene

Tako,jaz sem "ponosna lastnica " mastitisauser posted image ,in stem  sem si prislužila antibiotik.Katera ga je že kddaj imela ,potem ve ,da to ni ravno hudo zabaven šport.user posted image Amapk moram reč i,da je danes stanje že neprimerno boljše kot včeraj,ko sem cel dan samo ležala,in pri vseh "radostih ",ki jih prinaša mastitis se mi je še pošteno  vrtel ov glavi in bilo hudo slabo.Posledično nisem uspela priti nič do RR.
Upala sem ,da se tokrat izognem tej nadlogi ,ker sem jo pri Domnu 2x dobila ,pa evo ... zgodovina se ponavlja.

Aja ,moje geslo je  klepetka

premajhne plenice;
Lana je imela pri pampers 1 ,čist otiščano na stegencu ,pa tud premočilo je skoraj vedno  do vratu.Od kar imam 3-6 je pa boljše.

sani ,imam iste težave kot ti,tako s hrano kot z wc.In mislim da sem predvčerajšnjim ponoči omedlela(ko me je že začel dajati mastitis in tresti mrzlica) ravno zato ,ekr nisem skoraj nič jedla tisti dan.Samo res mi nekam ne gre.Včeraj sem se pa kar pošteno prisilila,da sem nekakj pojedla.

Katee,upam da se ti zadeva res ne razvije v mastitis .In ni rečeno ,da so dojke trde i n gnojne ,vsaj jaz jih nisem imela .Ampak so samo mehke ,en del na joški je pa rdeč,kot neka lisa in bolijo za pop... .Zato,če nisi sigurna ,če te joške bolijo ,če te trese mrzlica ,če ti vročina ne pade,.. boljše da se greš pokazat k zdravniku ,ker jaz sem taprvič pri Domnu predolgo čakala,ker nisem vedlea kaj sploh je to ,in posledično mi je vročina narasla na 41.user posted image

tako,grem zdaj vas še bolj natančno prebrati za nazaj ,zdaj sem namreč samo preletela.


_____________________________



(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Sončki januarčic 2oo8
17.1.2008 10:54:09   
katee
klepetka: imaš pa res smolo! Meni je vročina padla, se veliko bolje počutim. Očitno sem imela samo imunski sistem tako slab, pa še sprehod je naredil svoje. AMpak glevno je, da se danes bolje počutim. Imam pa malo več čišče. A ve jo še imate? Moja je še kar krvava. Malo me to skrbi. Ampak ni pa ful povečana. Bom še malo spremljala, pa bom videla.

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Sončki januarčic 2oo8
17.1.2008 11:56:23   
sani1
Dobro jutro mamice!!!

Midve z Manjo sva lepo prestale noč.Se je zbudila ob treh in potem lepo ob šestih. Tako, da sem se tudi jaz kar lepo naspala...

nana35- hvala ti za napis vsebine. Morem vam povedati ženske, da so iste kapljice kot Lefaxin- SAB SIMPLEX proizvaja Pfizer. Po moje pa se dobijo na recept, to nebi vedela, ker jaz jih imam doma. In tako Nana mi ni treba it v Avstrijo čeprav tudi to ni problem, ker moji stanujejo 10 minut stran... Bom probala še te pa bom videla katere so boljše... res hvala...

klepetka- se mi smiliš. Ta mastitis more bit res zoperna reč. Upam, da ga kje jaz ne pokasiram...

katee- no lepo, da si boljše in da ni kaj hujšega. Malo več vitaminov pa bo... Sej vem- ne bodi pametna...user posted image user posted image user posted image

No, jaz pa morem pumpat mleko, ker naša Manja enostavno ne pije iz joške. Ne pomaga niti nastavek. Se dojima 1 uro  zraven zaspi potem se zbudi in nenormalno joče in potem noče več pit po joški in komaj počaka, da ji dam flaško. Včeraj je tako jokala, ko sem potem šla flaško pripravit, da sem mislila, da jo bo kar razneslo. Noro...  Že pri flaški zaspi zraven, da jo morem kar silit in budit, da spije 60 ml... Je bolj pri ta lenih... Pa jaz enostavno nimam energije, da bi jo imela cel dan na joški  pol se pa še naje ne... Žal, pa sem lahko kar slab človek ampak če ne moreš ne moreš...
Sem se zdej tudi nehala sekirat glede tega prehranjevanja in mi je vse lažje in boljše...

Včeraj sem gledala Petelinji zajtrk in res ni slab film... Tudi naši še znajo kaj pametnega naredit...

Lep dan vsem! Čeprav pri nas pada dež...

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?