|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
28.1.2008 12:06:43   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: 2.mama

Vsaj za neko tako stvar ne, kot je porod.


Jaz pa sem menja, da GLIH za tako stvar kot je porod.....

Ni lepšega, kot da ti porod ostane v spominu, kot nekaj čudovitega, da se ob vsem počutiš kot ČLOVEK.

Meni TO JE pomembno.

In če bi zanosila še enkrat, grem tudi tokrat v Fedbach. Tudi samoplačniško, če je treba.

KER SE CENIM.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu 2.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
28.1.2008 12:21:26   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: calenerin
Šla sem pač tja, kjer sem vedela, da bova tako jaz - predvsem pa moj otrok - v dobrih rokah.



Upam da ne bo zamere če se malo vmešam.

Najprej Calenerin zelo mi je žal, da si imela tako slabo izkušnjo pri rojstvu tvojega prvega user posted image ....sam da je zdaj vse vreduuser posted image

Zdaj pa k temi; Mb in Lj sta centra v Sloveniji, ki sta najbolje zdravstveno opremljena za nege novorojenčkov in nedonošenčkov.
Tukaj jim Feldbach ne seže do kolen...če se pri njih kaj zalomi, peljejo novorojenčka v Graz. Tako da Feldbach je bolj bolnica za dušo porodnic in ne novorojenčkov...moje skromno menje.

Lp
Skye

P.s. pa ne se kregati...življenje je prekratko...treba je uživatiuser posted image

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu calenerin)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
28.1.2008 12:58:25   
2.mama
IZVIRNO SPOROČILO: Klarita



IZVIRNO SPOROČILO: 2.mama

Na vse prebrano bi dodala samo to:

Mislim, da so naše porodnišnice čisto "zadovoljive" ali pa še kaj več in da nam res ni potrebno iskati pomoči v tujini. V kolikor se posamezna mama pač odloči roditi v tujini, je to njena osebna odločitev, kar pa je tudi stvar (milo rečeno) preserancije. Vsak "nadstandard" se plača in tako je tudi v tem primeru.

Upam, da nisem katere užalila ali prizadela. Samo mislim, da nam zenkrat RES ni potrebno iskati pomoči drugje. Vsaj za neko tako stvar ne, kot je porod.


Tako misliš ti. Spoštujem tvoje mnenje, razen tiste vmesne besede "preserancija". Če si se ti zadovoljila z našim načinom poroda vredu, jaz se pač nisem, zraven tega pa rodit drugje ni nujno nadstandard. Ne govorim o nadstandardu. Govorim o metodah, ki so pri nas na voljo, pa same še vemo ne. Naše porodnišnice so VISOKO strokovno usposobljene in ne vidim razloga, da bi samo zaradi ene lepe besede hodila rojevat v tujino.

Ja, škoda, da so naše porodnišnice samo "zadovoljive" in ne odlične, tako kot nekatere v tujini. Rodit je treba it tja, kjer se počuš domače in prijetno. Pa strokovnost? Briga me prijaznost, če vem da ne bodo mogli zame ali otroka poskrbet, zato ker niso za to usposobljeni.

Veliko je bilo napisanega na to temo in da se ne bom ponavljala, preberi malo poste različnih mnenj in mamic, ki so rodile v tujini in predvsem zakaj so rodile v tujini. V upanju na lepše porode ne sme bit preserancija, ampak rutina. Na to pa sploh ne mislim odgovarjat. Mislim, da bi mogla tudi ti malo prebrat ostale poste in članke... pa ne samo na tem forumu.
 
Za konec: Vprašaj se, zakaj hodijo tudi tujke rojevat k nam... In to vedno več.



(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
28.1.2008 13:23:46   
Lea105
Drage moje, sem kar zacudena, kaksen je odziv, se bolj pa nad tem, koliko zlobnih jezikov se je razpaslo po temi, ki je bila odprta izkljucno z namenom obvestiti in zdruziti mamice (in tiste, ki to se bodo), ki se jih stvar direktno dotika. Mislim, da prav nobene od nas ne zanimajo jabolka in hruske, razen, ce rastejo na drevesih, pac pa pametna resitev, ki bo pravicna in se ne bo drzala nekih dogem kot pijanec plota. Zato prosim vse tiste, ki nimate nobene povezave s to temo, da nam prihranite vasa, sicer na kaksnem drugem forumu, cenjena mnenja in prepustite prostor nam, ki zelimo zadevo resiti. Tistih, ki so v pac kar tako apriori proti je v svetu se vse prevec in res se mi zdijo take debate nesmiselne. Toliko nekega prerekanja zaradi ene zadevice, gre za recimo 200 ljudi, napihuje pa se kot da je to neka prevara svetovnega formata. Saj se mi sploh ne da brati vsega tega nakladanja!!! Zlato pravilo: NE PRASKAJ SE TAM, KJER TE NE SRBI!
Pa se en ocvirk za vse negativke: Ce bi cel svet tako pokorno prenasal vse nesmisle, od katerih zivi pescica mogotcev, bi ve se danes rojevale ob vroci vodi in raztrganih rjuhah, naslednji dan pa sle na trznico (pes in bose, seveda) prodajat vzigalice!!!

(odgovor članu 2.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
28.1.2008 13:52:56   
brencacka
Pikapaka, ce ti otroka zafurajo pri porodu je zafuran za celo zivljenje. Ce da zdravnik napacno diagnozo, npr angina namesto gripe, ko je otrok ze nekaj star, pa verjetno ni take katastrofe in mas moznost it se po drugo mnenje.

Saj je super, da imata Mb in Lj vse potrebno za intenzivno nego novorojenckov. Si pa upam reci, da je intenzivna nega pri nas bolj pogosta kot v tujini, zakaj le? Ker je prevec nepotrebnih zapletov pri porodu. So vam pred porodom preverili, ali imate prisoten streptokok? Ali veste, kaksna je terapija? Ali veste kaksni so mozni zapleti pri otroku brez terapije?

Jaz se vedno pravim, da grem v Feldbach, no mogoce bi sla tudi v Graz, zgleda da nihovih racunov ZZZS se ne zavraca. Vzela bom kredit. Ce ga jemljemo za avtomobile, stanovanja in druge neumnosti, je vredno tudi za otroka, mar ne? Pa se znesek je precej nizji.

Lea, upam, da se bomo lahko povezali in izvedli kaksno skupinsko tozbo proti ZZZS, ker se posamicne zal ne izplacajo.

(odgovor članu pikapaka)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
28.1.2008 14:59:59   
Lea105
Tudi jaz upam tako. Kaj upam, prepricana sem! Kdaj bo veseli dogodek?
Lp, Lea

(odgovor članu brencacka)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
28.1.2008 15:34:06   
anarabarbara
IZVIRNO SPOROČILO: rija
Jaz pa sem menja, da GLIH za tako stvar kot je porod.....

Ni lepšega, kot da ti porod ostane v spominu, kot nekaj čudovitega, da se ob vsem počutiš kot ČLOVEK.

Meni TO JE pomembno.

KER SE CENIM.

IZVIRNO SPOROČILO: Lea105
Ce bi cel svet tako pokorno prenasal vse nesmisle, od katerih zivi pescica mogotcev, bi ve se danes rojevale ob vroci vodi in raztrganih rjuhah, naslednji dan pa sle na trznico (pes in bose, seveda) prodajat vzigalice!!!


user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa res neham smetit user posted image

_____________________________

Ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat bo jasno, da se denarja ne da jesti.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
28.1.2008 16:12:51   
maja22tt
IZVIRNO SPOROČILO: brencacka

Pikapaka, ce ti otroka zafurajo pri porodu je zafuran za celo zivljenje. Ce da zdravnik napacno diagnozo, npr angina namesto gripe, ko je otrok ze nekaj star, pa verjetno ni take katastrofe in mas moznost it se po drugo mnenje.

Saj je super, da imata Mb in Lj vse potrebno za intenzivno nego novorojenckov. Si pa upam reci, da je intenzivna nega pri nas bolj pogosta kot v tujini, zakaj le? Ker je prevec nepotrebnih zapletov pri porodu. So vam pred porodom preverili, ali imate prisoten streptokok? Ali veste, kaksna je terapija? Ali veste kaksni so mozni zapleti pri otroku brez terapije?

Jaz se vedno pravim, da grem v Feldbach, no mogoce bi sla tudi v Graz, zgleda da nihovih racunov ZZZS se ne zavraca. Vzela bom kredit. Ce ga jemljemo za avtomobile, stanovanja in druge neumnosti, je vredno tudi za otroka, mar ne? Pa se znesek je precej nizji.

Lea, upam, da se bomo lahko povezali in izvedli kaksno skupinsko tozbo proti ZZZS, ker se posamicne zal ne izplacajo.



Se podpišem pod tvoj post brencacka. Vse preveč je primerov, ko so zaradi prepozne reakcije otroku in staršem uničili življenje. Jaz mislim, da mi tega ni treba pa bom plačala če je treba in bom vsaj vedela da je bil denar porabljen za dober namen in investiran v življenje mojega user posted image  in mene. Pa naj si ZZZS nekam vtakne tisti denar.

Bi pa bilo resnično zanimivo za mnenje povprašati kakšnega pravnega strokovnjaka pa da vidimo kako je dejansko s to zadevo in zakaj smo Slovenke tretirane kot tretjerazredne evropejke.

(odgovor članu brencacka)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
28.1.2008 19:16:30   
Klarita
IZVIRNO SPOROČILO: 2.mama

IZVIRNO SPOROČILO: Klarita



IZVIRNO SPOROČILO: 2.mama

Na vse prebrano bi dodala samo to:

Mislim, da so naše porodnišnice čisto "zadovoljive" ali pa še kaj več in da nam res ni potrebno iskati pomoči v tujini. V kolikor se posamezna mama pač odloči roditi v tujini, je to njena osebna odločitev, kar pa je tudi stvar (milo rečeno) preserancije. Vsak "nadstandard" se plača in tako je tudi v tem primeru.

Upam, da nisem katere užalila ali prizadela. Samo mislim, da nam zenkrat RES ni potrebno iskati pomoči drugje. Vsaj za neko tako stvar ne, kot je porod.


Tako misliš ti. Spoštujem tvoje mnenje, razen tiste vmesne besede "preserancija". Če si se ti zadovoljila z našim načinom poroda vredu, jaz se pač nisem, zraven tega pa rodit drugje ni nujno nadstandard. Ne govorim o nadstandardu. Govorim o metodah, ki so pri nas na voljo, pa same še vemo ne. Naše porodnišnice so VISOKO strokovno usposobljene in ne vidim razloga, da bi samo zaradi ene lepe besede hodila rojevat v tujino.

Ja, škoda, da so naše porodnišnice samo "zadovoljive" in ne odlične, tako kot nekatere v tujini. Rodit je treba it tja, kjer se počuš domače in prijetno. Pa strokovnost? Briga me prijaznost, če vem da ne bodo mogli zame ali otroka poskrbet, zato ker niso za to usposobljeni.

Veliko je bilo napisanega na to temo in da se ne bom ponavljala, preberi malo poste različnih mnenj in mamic, ki so rodile v tujini in predvsem zakaj so rodile v tujini. V upanju na lepše porode ne sme bit preserancija, ampak rutina. Na to pa sploh ne mislim odgovarjat. Mislim, da bi mogla tudi ti malo prebrat ostale poste in članke... pa ne samo na tem forumu.
 
Za konec: Vprašaj se, zakaj hodijo tudi tujke rojevat k nam... In to vedno več.





Veš kaj, naša MB porodnišnica si lahko vso strokovnost v rit potisne, če ti ne nudi osnove....
Saj se mi sploh ne ljubi ti še enkrat pisat, kar sem že 100 x napisala. Ampak ti me zanima če je strokovno, da dobi epiduralno tista, ki ima srečo, da je anestezist slučajno v službi? Je strokovno, da naredijo CR po urah muke, ker nimajo ljudi za CR? Je strokovno, da pri nas ne naredijo v nosečnosti brisa s katerim lahko ugotovijo, če imam mamica streptokoko B ali kakšne bakterije, s katerimi lahko otroka okuži med porodom? Je strokovno, da te babica nadere, če pri porodu malo glasneje stokaš? V glavnem tako strokovnost lahko prenašaš ti, jaz pa mislim, da če ti lahko nudijo nekje 100 % boljšo oskrbo dojenčka in mame bom valda šla tja. Če bi mi bila Postojna bližje bi šla verjetno tudi tja pa je tudi samo porodnišnica in če bi se kaj zakompliciralo bi bilo treba v Ljubljano ali Maribor pa kaj. Da pa govoriš kako gori niso dovolj usposobljeni pa ti lahko samo rečem, da nimaš pojma. Malo si poglej, da je Feldbach klinika, ki ima vse. Dobro poskrbijo tudi za nedonošenčke...
V nos vam gre samo to, da je to Avstrija in čist nič drugega.
Od kod hodijo tujke k nam rojevat, to me še zanima? Iz Romunije? Ja, potem je pri nas res verjetno boljše.user posted image

(odgovor članu 2.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
28.1.2008 23:06:26   
runkl
Romunije?

HAHAHAHAHA

ta je bila najboljša fora cele teme.......

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
29.1.2008 6:24:36   
saline
IZVIRNO SPOROČILO: brencacka

So vam pred porodom preverili, ali imate prisoten streptokok?



Ja

(odgovor članu brencacka)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
29.1.2008 7:43:41   
robida76
Pozdravljene!

Tudi jaz sem mnenja, da nimajo pravne osnove za zahtevke, ki jih pošiljajo domov ženskam, ki so rodile v FB. Lahko pa mirne duše primerjajo ceno (sem prepričana, da Slovenija ni tooooliko ceneje kot Avstrija) in kakovost ponujene storitve! Kako bodo pa potem opravičili razliko?


(odgovor članu saline)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
29.1.2008 10:30:44   
rubis
Bravo Klarita, to je point vsega, kar je bilo do sedaj napisano na to temo.
Feldbah gor, Feldbach dol ... pred tremi meseci sem tam rodila in tistih 5 dni, ko sem bila gori mi bo ostalo za vedno v spominu. Najsrečnejši dnevi v mojem življenju. Štimalo je popolnoma vse.
Tako zdravniki kot babice opravljajo delo s srcem, ne glede na to koliko so plačani.
In to je glavni problem Mb-ja. Kader, ki ima sam s sabo probleme in zdravniki, ki mislijo da smo porodnice tam zaradi njih in ne obratno. In da ne govorim o večvrednostnem kompleksu zdravnikov ... Brez besed.user posted image

(odgovor članu robida76)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
29.1.2008 11:42:06   
brencacka
Saline, nam lahko zaupas, koliko casa pred porodom so ti preverili prisotnost streprokoka? Ne poznam jih namrec veliko, ki bi imele take privilegije.

(odgovor članu saline)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
29.1.2008 12:38:55   
saline
Meni so ga naredili 3 tedne pred porodom. Pa nisem imela kakih posebnih težav. Res pa ne bi vedela povedati, ali je to rutina in ali ga delajo vsem.
Se pa popolnoma strinjam, da bi bilo to potrebno. Kako je  glede tega na ZZZS tudi ne vem, morda oni postavljajo omejitve?user posted image

(odgovor članu brencacka)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
29.1.2008 14:28:56   
anarabarbara
ZZZS streptokoka ne plača, če gre za normalno nosečnost. Moje mnenje pa je, da bi morda porodnice obvestili o tej možnosti in jim dali priložnost, da si jo same plačajo (kot trojni hormonski ali NS pred 35. oz. 37. letom). Je pa ta preiskava v vseh učbenikih ginekologije označena kot zelo priporočljiva tudi v normalni nosečnosti.

_____________________________

Ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat bo jasno, da se denarja ne da jesti.

(odgovor članu saline)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
29.1.2008 20:46:45   
Paštetka
Jaz sem 1. rodila v MS. Porod je bil GROZEN!!!Res, sem se zaklela, da ne grem več rodit. Bolj grozno ni moglo biti.
2. sem imela namen iti rodit v Feldbach, ker nisem prenesla misli na še en tak porod, na tako grozno šivanje, na tako nestrokovnost, ko sploh niso opazili, da so mi šivi počili, itd. itd.

Pa sem se v zadnjih dneh odločila, da grem vseeno v MS tudi drugič rodit. Hvala bogu, da sem šla rodit v MS, ker je bil porod ultra lep, lahek, prečudovit. Takoj bi šla še 5x rodit.

Torej, če bi šla 2. rodit v Feldbach bi vse lepote poroda pripisala tisti porodnišnici, zdaj pa lahko te lepote pripišem murskosoboški porodnišnici. Vsi do zadnjega so bili zelo prijazni, razumljivi...

Je pa res, da velikokrat začnejo mamice komplicirat, tečnarit za take stvari, da ti slabo rata.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu anarabarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
29.1.2008 22:17:35   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: saline

IZVIRNO SPOROČILO: brencacka

So vam pred porodom preverili, ali imate prisoten streptokok?



Ja


Tudi meni. Cca 3 tedne pred PDP.

(odgovor članu saline)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
31.1.2008 12:25:51   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: N & B

IZVIRNO SPOROČILO: saline

IZVIRNO SPOROČILO: brencacka

So vam pred porodom preverili, ali imate prisoten streptokok?



Ja


Tudi meni. Cca 3 tedne pred PDP.


V katerih P????????????? Ker tega če ni razloga ne delajo?!!!!??? In to je zelo grozno, da ne...kakšen vpliv ima lahko na otročka..raje niti ne pomislim

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
31.1.2008 15:15:26   
2.mama
Ste me pa napadle... Sicer pa: vsaka ima svoje mnenje in forumi so predvsem zato, da se to pove oziroma deli mnenja.

Tako. Še enkrat sem šla brat vse od začetka. In prišla do tega zaključka:

1. Nekaj je očitno narobe s porodnišnico v MB. In če imate tako slabe izkušnje tam - zakaj jih pripisovati tudi drugim porodnišnicam po SLO?

2. Največ problemov nastane, ko se začnejo določene mamice obnašat, da so edine na oddelku in da je njihov otrok najpomembnejši. Pa žal temu ni tako. Face it!

3. Slovenci smo že od nekdaj navajeni hvaliti tisto kar ni naše. Naše ni nikoli bilo vredno nič... ?????

Razumem, da smo vse občutljive, ko pride do debate o naših otrocih. Vendar mislim, da so naše porodnišnice čisto uredu, strokovne, pa tudi osebje je normalno. Če v MB temu ni tako, pač izbereš drugo porodnišnico - v SLO jih je kar nekaj v katerih te prav prijazno sprejmejo (čeprav se ne smejijo vedno in ne nosijo piškotov v sobo!).

Vztrajam pa na tem, da se vsak nadstandard pač plača in ne vidim razlike, zakaj se tudi porod v tujini nebi. Tudi sama plačujem vse nadstandardne preglede pri nas!

Na tisto nesramno opazko "če hodijo k nam rojevat iz Romunije"... tu pa še iščem en link do enega strokovnega članka. Ko ga najdem, ga prilepim. Komentirat pa takih opazk ne mislim.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
31.1.2008 19:45:28   
rubis
Samo da pokomentiram tvojo točko 2. Na srečo je v Feldbachu, kljub temu da imajo ogromno mamic z dojenčki, odnos babic in zdravnikov je takšen, kot da si edini na oddelku.user posted image Če imaš problem, pozvoniš in v roku minute je nekdo pri tebi ne pa da čakaš in ko končno nekdo pride, te še nadere češ kaj bi rad!user posted image


(odgovor članu 2.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
31.1.2008 21:57:59   
BUŠICA
pozdrav! po vsem kar sem slišala o mb porodnišnici jo niti ne povoham.glede FB pa bomo videli kako se bodo stvari razrešile.ne glede na izhod bom vsekakor šla rodit tja.najbolj logično bi bilo da se doplača razlika v ceni če obstaja drugo pa nič.lp

(odgovor članu rubis)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
3.2.2008 0:30:40   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: rubis

Samo da pokomentiram tvojo točko 2. Na srečo je v Feldbachu, kljub temu da imajo ogromno mamic z dojenčki, odnos babic in zdravnikov je takšen, kot da si edini na oddelku.user posted image Če imaš problem, pozvoniš in v roku minute je nekdo pri tebi ne pa da čakaš in ko končno nekdo pride, te še nadere češ kaj bi rad!user posted image




dvakrat rodila, enkrat v lj, drugič v trbovljah. pa takega odnosa nisem imela nikjer. res pa je bilo veliko bolje v trbovljah, kjer je imela babica eno porodnico, med. sestra pa tri otročnice na oddelku. in so dejansko dojenčke dvigovale in jih dajale mamicam, pa nazaj v posteljice. pa jaz sem veliko več vedela in nisem paničarila za brezveze. zelo pomembno je zaupanje in čimmanj strahu.

če se odločijo, da je feldbach plačljiv je lahko samo za naprej

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu rubis)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
3.2.2008 12:06:49   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: rubis

Samo da pokomentiram tvojo točko 2. Na srečo je v Feldbachu, kljub temu da imajo ogromno mamic z dojenčki, odnos babic in zdravnikov je takšen, kot da si edini na oddelku.user posted image Če imaš problem, pozvoniš in v roku minute je nekdo pri tebi ne pa da čakaš in ko končno nekdo pride, te še nadere češ kaj bi rad!user posted image




prav tako sem jaz imela v MB porodnišnici user posted image . V trenutku je prišla sestra, tud sred noči ,... in mi je celo ona nahranila user posted image z adaptiranim mlekom.
Pa nihče me ni nadrl, da kaj bi spet rada user posted image .

Ampak roko na srce, da so nekatere (povdarek na nekatere) mamice, ki rodijo veliko bolj občutljive kot druge, in pač mislijo, da jih morajo strečt od spredaj in od zadaj.


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu rubis)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: PORODNIŠNICA V FELDBACHU BO ZAČELA POŠILJ...
3.2.2008 13:57:52   
Anonimen
Nisem brala vse debate, bi pa pokomentirala nekaj. Ne vem, kaj ima porodnišnica Feldbach, kar nima npr,Ljubljanska porodnišnica, kjer sem rodila decembra in bila zelo zelo zadovoljna. Da pa bi bivala v tamkajšnem penzionu in hodila vsak dan v porodnišnicouser posted image .Ne, hvala. A sploh veste koliko je nevarnosti za otročnico v prvih treh dneh,zato pa smo porodu toliko časa na zdravstveni oskrbi. Mislim, da si to kašo s to porodnišnico kuhamo sami. A tam naj bi bile pripravljene plačevat (teh 460 EUR mislim), čez naše naj pa pljuvamo, ko imamo vse urejeno. Vem, da škandali so pri nas, ki bi jih morali povsem razkriti in tisti, ki so odgovorni za to plačati svojo ceno, ampak tole s tujo porodnišnico....Sem pa mnenja, da res zavarovalnica nima kaj pošiljati računov za nazaj, ampak je skrajni čas, da se pri nas začnejo spremembe v zdravstvu. Lp

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?