|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj novega?
18.1.2005 8:11:26   
Udb
Tudi jaz ti želim boljše! ;) NAjraje kar :roza:!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   Kaj novega?
18.1.2005 8:12:41   
baguSka
Hvala! Tud jst ti želim da bi čimprej vidla črtice!:)8)

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   Kaj novega?
18.1.2005 8:13:55   
Sandra*
Lep dan! Jst morem v službico! Si pišemo zvečer!

:kuza::kuza::kuza:

:pujs::pujs::pujs:

:miska::miska::miska:

Lep sončen dan!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   Kaj novega?
18.1.2005 8:14:33   
Skye
tud tukaj se pritožujejo nad Diane35


http://www.lepotainstil.net/phorum/read.php?f=32&i=3904&t=3851


(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   Kaj novega?
18.1.2005 8:14:37   
Udb
Dijo!
LEP in uspešen dan!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   Kaj novega?
18.1.2005 8:15:30   
Skye
:miska::miska::miska:

da se za vse izteče tako kot si
želite

Sandra pa fajn delaj, da bo šef zadovoljen;)

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   Kaj novega?
18.1.2005 8:17:15   
pi
Dobro jutro vsem skupaj !

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   Kaj novega?
18.1.2005 8:17:34   
Sandra*
Mam šefico!
Pa 9 :duda:! Sj jih morem pohvalt, so fulll pridni!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   Kaj novega?
18.1.2005 8:17:54   
simonas
Dobro jutro!

Uh ste se danes razpisale. Komaj sem prisla do konca... da se jaz pristavim svoj piskrcek...

Ne vem koliko tabletke vplivajo na M po prenehanju. Jaz sem jemala Cilest, pa se mi je M takoj uredila. Prvi mesec sem jo imela 29 dan, potem pa vedno na 28 ali 27 dan. Verjetno je tudi odvisno od vsakega organizma posebej in od hormonskega ravnovesja. Ampak :duda: pa še vseeno nimamo, tako da mogoče urejeni ciklusi tudi niso vse...

Jaz bom drugi teden zvedela pri čem sem. Pa še moj dragi ima rojstni dan. Res bi bilo lepo darilo, če bi se kaj uštimalo. Sicer pa na žalost nimam nobenih znakov...

Lep dan vam želim. Meni je že prisijal :) v pisarno.

Simona

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   Kaj novega?
18.1.2005 8:18:05   
Sandra*
Zj pa res grem papapapa

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   Kaj novega?
18.1.2005 8:18:13   
Udb
A delaš v vrtcu?

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   Kaj novega?
18.1.2005 8:19:55   
baguSka
Joj Skye sm začela brat tvoj link pa mi je že na začetku kar slabo začel ratvat..Sploh ne vem če sm sposobna do konca prebrat, da se ne bom potem še bolj sekirala!:((

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   Kaj novega?
18.1.2005 8:21:43   
Skye
simona se strinjam...tud jaz imam redne M pa še ni :duda:...nauk....redni ciklusi še ne pomenijo nič....

tud zate držim :miska::miska::miska: da ti uspe in da boš svojemu dragemu lahko dala najlepše darilo, kar ga je mogoče dati.:rozica:

Td pri nas se že sonček kaže.....:)

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   Kaj novega?
18.1.2005 8:23:22   
Skye
baguska nič bat....ljudje imamo to v sebi da radi mal pretiravamo in stvari napihujemo.....kajti če bi vse to držalo, potem teh tabletk po moji logiki sploh ne bi smeli predpisovati

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   Kaj novega?
18.1.2005 8:27:35   
Udb
Ja, redni ciklus še ne pomeni veliko! AMpak imate pa vsekakor več možnosti zanositve! Jaz imam :hudicek: 5-6 krat na leto. Se pravi, da imam že tako pol manjšo šanso zanositve, kot če bi imela normalen cilus. In to me jezi!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   Kaj novega?
18.1.2005 8:36:37   
pupika
Udb jaz ti predlagam, da si zamenjaš Ginekologa, ker ti lahko pomagajo, da bi se ti uredila M. Mislim da se s tableti Dobroston spodbudi M in tako imaš tudi več možnosti za zanositev.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   Kaj novega?
18.1.2005 8:40:41   
Udb
Hvala pupika, ampak jaz sem drugače zelo zadovoljna z svojo G in ji bom kar zaupala in počakala do aprila - če se stanje ne bo izboljšalo, potem bomo pa ukrepale. Ker baje tudi Dabroston ni tako nedolžen!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   Kaj novega?
18.1.2005 8:43:09   
Skye
udb se strinjam s teboj....čim manj kemikalij boljše je za telo....držim pesti zate, da se ciklus čim prej uredi.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   Kaj novega?
18.1.2005 8:45:48   
baguSka
UDB tud jstdržim pesti zate!:miska::miska::miska:

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   Kaj novega?
18.1.2005 8:58:32   
Udb
Hvala punce! :) :) :)

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   Kaj novega?
18.1.2005 9:27:10   
dadica
za udb in njeno:hudicek:
jaz sem po prenehanju KT potrebovala 2 leti da sem si piporavila ciklus,tudi jaz sem ga imela na 60 včasih celo75 dni zdaj pa se je stvar počasi porihtala

lp in ne se sekirat

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   Kaj novega?
18.1.2005 9:28:27   
Udb
U, dadica. To je pa kar lepo prebrati. Imam vsaj upanje, da se stvar da urediti. Se je tebi naravno porihtalo?

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   Kaj novega?
18.1.2005 9:39:28   
dadica
halo, ja meni se je porihtalo samo od sebe.
saj sem najprej jemala dabroston pa je bilo glede :hudicek: isto vse ostalo pa katastrofa(kilogrami ,slabosti zatečenost...),tako da smo jih ukinli in počakali na naravo.
kako dolgo pa si jemala tablete?
glede diane 35 pa tako,jaz jih nikoli nisem jemala pa sem po prenehanju vseeno imela probleme z točnim ciklusom.Zaupajte zadravnikom,saj v 99%ravnajo prav.samo da si ljudje zapomnimo samo tisti slab 1%

:zajcek::zajcek:

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   Kaj novega?
18.1.2005 9:50:44   
baguSka
Dadica! Žau se ne morem s tabo strinjati glede tistih 99%, preveč sm že slišala slabih stvari. In še vedno več jih je! Med drugim tud to, da odpirajo ljudi čisto po nepotrebnem, da šele potem ugotovijo da sploh nič ni; da bolnikom dajejo narobna zdravila ki jih ubijajo (s tem ne mislim na Diane!); da ne govorim o tem da postavljajo narobne diagnoze in da te majo za poskusne zajčke, če niso sigurni za kaj se gre in ti dajejo čisto vsa možna zdravila ki obstajajo (lastne izkušnje)..:grrr::grrr: Tko da sm jezna na njih maximalno!!! Ne rečm pa da na vse, govorim pač posplošeno o celotnem zdravstvu! Ampak je že tko, da so pač edini ki nam sploh lahko kako pomagajo, če si že ne moremo najprej sami oz.mati narava.

LP.:rozica:

ps:in še to, da velikokrat tudi roke dvignejo nad tabo, če vidijo da si nerešljiv problem..:zmeden:

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   Kaj novega?
18.1.2005 9:53:26   
baguSka
Pa še to: vse to je le njihova služba. Ampak vse večkrat se vprašam, če se tej zdravniki, pa čeprau so samo ljudje zavedajo, da jo te služba v kateri MORAJO bit 100% :zmeden:

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?