|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 13:36:25   
Goldy
user posted image user posted image Čestitke, Mijavček!!!!!!user posted image user posted image

Sabsa - pa kar v redu sem, kaj naj rečem, bolj počivam, sem še napihnjena. Pijem. Pa kašljat se silim. Punce, povejte kaj lahko vzamem, da ne bo kaj narobe??????? Sem pa prejle spala in mi je ratalo tako slabo, ko pa sem pojedla dva riževa vaflja, je bilo pa malo bolje. Mislim. Po mojem bo vsak dan kaj, en dan slabost, drugi dan špikanje....user posted image  A če je to dober znak, tudi prav...

(odgovor članu žirafca)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 13:38:17   
Abra
Dakec, sponži user posted image jaz te bom zelo pogrešala. Mogoče prideš še kaj k nam, ko mačk ne bo user posted image pa znovim nickom? Bom v mislih zate navijala, da boš kmalu spet v postopku s pluskom na koncu! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ste pisale o uspešnosti IVF ali ICSI - na forumu mogoče zgleda, da je ICSI bolj uspešen, ne smemo pozabit, da tu nimamo pravega vzorca. Statistike pravijo, da je sama oploditev jajčeca res bolj uspešna pri ICSI (še v laboratoriju), ker biolog poskrbi, da semenčece res pride v jajčno celico, pri IVF morajo biti pa bolj vztrajni in nč tupoglavi user posted image ... pri tistih, kjer je bilo v prejšnjih postopkih oplojenih malo celic, zaradi tega naredijo ICSI. Pri uspešnosti celega postopka, da pride do nosečnosti, pa je IVF še enkrat bolj uspešen od ICSI. Na splošno se pa na staistiko ni preveč za ozirat, saj je odvisno, v čem je problem para. Če je z žensko vse ok, partner pa ima samo malo slabši spermiogram je uspešnost ICSI zelo velika .... teh kombinacij je pa itak tolko, da res ne gre preveč razmišljat o tem. Pa tudi vidimo, kako je - včasih ena sama boga morula, al pa še to ne, pa rata, al pa krasne blastociste, pa ni vseeno nič. Vsem nam bo uspelo, slej ko prej, samo vztrajati je treba!

Ali nima danes Shuka spet UZ, al sem kaj spet zamutila? Držim pesti za srček, pa poročaj! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

m.rudovic, ne tega zlonamerno vzet, lepo te prosim, uporabi kdaj kako ločilo, ker je tvoje poste včasih prav težko razumet. Pa še nekaj, če pišeš z velikimi črkami, pomeni, da kričiš. Pa res ne mi tega posta zamerit, ker je čisto dobronamerno napisan. user posted image

(odgovor članu m.rudovic)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 13:42:11   
Abra
Mijavček, suupeeeeeeer!!!!!!user posted image user posted image user posted image Čestitke za dva srčka, najbrž boš morala malo bolj na izi, pa bo šlo! Tko nikoli ni prav, če si prelahek al pa pretežek. Ti kar lepo počivaj.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 13:42:45   
Shuka
Ojla pupe,

no jaz se javljam iz drugega UZ-ja in vam sporočam, da moram žal med navijačice, na UZ-ju se ni videlo ničesar, kar pomeni, da je moja pikica nehala rasti. Zdaj moram prekiniti s Prometriumom in počakati na menstruacijo, če pa je do petka ne bo, pa grem na abrazijo.

Toliko od mene.

user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 13:43:25   
sayuri
pajčolanka, ja, tisto belo mapco sem redno nosila k Rešu na preglede. Čeprav mi na zadnjem UZju ni nič notri gledal. Ampak veš kako je pri njemu - če je nimaš, čist možno, da jo rabi user posted image user posted image user posted image

Dakec drži se in čimprej reši, kar je šlo narobe. user posted image

Mijavček, dobrodošla v klubu dvojnih nosečk user posted image user posted image user posted image . Saj sm jst vedla, da bosta dva. in prav je, da ti je slabo user posted image user posted image user posted image . To je dober znak user posted image user posted image user posted image

Men se tud zdi, da ma danes popoldne Shuka UZ. Močno držim pesti, da tudi njenemu user posted image  močno srček bije user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 13:44:25   
sayuri
Ojej Shuka user posted image user posted image user posted image . Pa ne no user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 13:52:19   
m.rudovic
Abra nimam ti kaj zameriti, saj vsak ima svoje mnenje,ampak včasih hitro napišem in se na to sploh ne oziram.Bom od zdaj naprej lepše pisala.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 13:59:45   
žirafca
Shuka, sem prebrala tvoj post in jokalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Res mi je zelo žal za pikico, ki te je zapustila!

user posted image za tvoj pogum in energijo za naprej!

(odgovor članu m.rudovic)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 14:00:03   
mismis
Mijavček, čestitke za user posted image  user posted image

user posted image

Shuka, joj groza, tako zelo mi je žal, user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu m.rudovic)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 14:12:16   
sabsa
Ena zelo VESELA novica in ena zelo ŽALOSTNA novica ...

Shuka res mi je zelo žal ... Vem, kako težko je. Tudi sama sem imela lani splav in mi je bilo prav tako hudo.
Toda čas celi rane ... Čeprav še danes včasih rečem: Kako lepo bi bilo, če takrat do ss ne bi prišlo. user posted image

Mijavček ČESTITKE za dvojčka. To je pa kar šok, ne? user posted image  Lepo nosečnost ti želim.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 14:20:17   
sapi
Oh shuka  user posted image ... en velik objemček user posted image ...

sapi

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 14:33:57   
Darja*
u kako sem se zdaj najedla,..hmm se mi zdi da sem začela za dva jest user posted image user posted image user posted image

Shuka, boga revica, ajde glavo pokonci, saj si močna punca, user posted image user posted image vem da ti je hudo.

Mijavček user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke še iz moje strani, uživaj sedaj user posted image

Rudovič danes je 6 dan po ET-ju, tako da menim da je še prehitro za test, čeprav bi jaz se zdajle kr šla polulat v lonček in neki not namočlauser posted image user posted image user posted image user posted image

Sabsa, ja napihjena kot ena krastača stara user posted image user posted image ampak upam, da je to dober znak, se mi pa ni zdelo da bi bila že napihjena po punkciji, bolj sem sedaj o ET-ju, mogoče je to od dabrostona? Kaj pa vem. Sem pa doma, bolniška. Kaj pa vem, saj me mika it delat,....pa zakaj bi si še pol postavljala nepotrebna vprašanja,...in očitanja.

Kak že pravjo, čiči pa čaki,....user posted image sem lena ko en muc,tale, spim jem,...malo po netu brskam,...pot imam od hladilnika na WC pa pred TV in PC.user posted image user posted image user posted image user posted image Bravoooo Darja fenomen si, da to zdržiš.

papa
jutri bo sneg, se bomo lahko po riti vozle user posted image

čao babike
Darja


(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 14:43:26   
Goldy
Shuka, zate en velik user posted image .

(odgovor članu Darja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 14:44:04   
Abra
Shuka user posted image user posted image user posted image vem, kako ti je hudo. user posted image Držim pesti, da ti vsaj na abrazijo ne bo treba. Naj vsaj user posted image če že mora bit tko. Čez tri mesece pa v nove boje, kajne? Jaz sem zdaj vesela, da sem zadnjič vsaj zanosila, naslednjič bom pa še donosila. Imam vseeno eno upanje več, ti ga pa imej tudi, čeprav vem, da zdaj ni čas za te besede.

m.rudovic, saj vem, kaj pomeni hitro pisanje user posted image tistemu, ki piše, je vedno vse jasno user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 14:47:05   
ANIME
Shuka user posted image user posted image user posted image  žal mi je!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 14:47:08   
spelka12
goldy nč bat, jest sem po et-ju dobila tak buši, da nisem zapela kavbojk, še pižama me je tišala, pa mi je prej dol lezla. To je samo eden od pravih znakov. Jest sem se tud prestrašila, ker me je na sredi čakanja začelo vse bolet, še nad popkom pa mi je reško samo rekel, da je to odličen znak za user posted image , zato uživej.
uuuu tia-na čestitke za stopko user posted image , vidiš, pa boš kmalu trepetalka.
jadrnica veliko sreče pri punkciji.
Aja za seznam. 1 UZ imam 3.4.
lejla, mijavček in shuka user posted image user posted image  a ste že vidle svoje otroke?
sponžija ne bo več user posted image user posted image user posted image , ne morem verjet! Kje je njen dragi, da mu mal svoje povem? spoooooonnnnnnžžžžžžiiiiiii me te bomo tak velik pogrešale user posted image user posted image

(odgovor članu žirafca)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 14:49:59   
mismis
user posted image



Ok čveke čvekaste, sem vam odprla novo temo, k sreči še preden nas moderatorji zaklenejo, tako da vse prisrčno vabljene  na temo IVF/ICSI - marec, nam se tako ali tako ne splača odpirati temo za več kot en mesec.
 




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 15:56:40   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Mijavček

Evo raport;

dva sta!!!!  Dve vrečki, dva plodka in dva srčka bijeta .  JEst sem čist out. kar ne vem al bi jokala al bi se smejala, al kaj naj. Za srčka noro vesela....Itak mam pa zdej spet dodatne skrbi... A ste kdaj vidle, da je 50 kilska trlica normalno dvojčke rodila user posted image  Jao meni!

Drugač mi je pa skoz user posted image , moj tok opevan apetit je šel pa po gobe.... vse mi smrdi in tkonaprej. Zato sem bolj mal tukej, ampak mal pa že čekiram kaj se dogaja.

Fajn bodte, navijam za vse, zdej grem pa še mal prebrat kaj ste spet načvekale!  Aja, jest mam tud probleme s pifuser posted image , pa tko smrdijo, bogi moj...user posted image  Aja, pa tud me boli, ko se pripravlja na... pif, to je vrjetno od povečanih jajčnikov.

Papa


BRAVO MIJAVČEK ZA DVOJNO SREČOuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 16:26:07   
pf
Shuka mi je hudo zate, naj gre v... Drži se.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 19:13:24   
kikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

p.s.: kaj pa pomeni IUI?


IUI je intrauterina inseminacija, ko vate vbrizgajo seme in se dogaja oploditev znotraj telesa

Tia-na - bravo da si že za stopko, želim ti pa veliko sreče na punkciji, da bo čimprej gotovo in čimmanj boleče... držim pesti!

Shuka - user posted image  

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 19:37:50   
kikaa


IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

p.s.: kaj pa pomeni IUI?


IUI je intrauterina inseminacija, ko vate vbrizgajo seme in se dogaja oploditev znotraj telesa

Tia-na - bravo da si že za stopko, želim ti pa veliko sreče na punkciji, da bo čimprej gotovo in čimmanj boleče... držim pesti!

Shuka - user posted image   

Dakec - pogrešala te bom oz. te že...

(odgovor članu kikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
17.3.2008 21:11:28   
lara light
Shuka, zelo mi je žal. Drži seuser posted image

Mi lahko poveste kaj se dogaja z Dakcem, zakaj je ni oz ne bo več? Hvala za odg.

Prijeten večer vsem in sladke sanje nosečkamuser posted image ...

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu kikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
18.3.2008 8:11:00   
Sulfinija
Shuka,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Pa sem tako upala skupaj z tabo.

Mijavček,user posted image user posted image user posted image user posted image  za user posted image user posted image .

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
18.3.2008 13:51:41   
mbd0411
Kje pa ste?



_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
18.3.2008 13:56:57   
pikovit
Mbd na temi marec

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?