|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 20:09:46   
lara light
Daisy, otroci so leni po staršihuser posted image  zaenkrat razen mal špikanja in hvala bogu 1 cm večjih prsi, nič!Ampak tvoji so hitri, zdravi in lepi, kaj takega lahko čakam v tej fazi le od tebe, paše vešuser posted image

Abra, lepo, da sem te nasmejala. Kar se tiče, da si mila, verjamem, da ti tega še nihče ni rekel, saj se ta beseda zelo malo uporablja, žal. Meni je zelo lepa.
Je blo to, da si mila mišljeno, kako reagiraš na stvari, težke preizkušnje...da ne vsevprek bentiš, ampak preudarno, zagrizeno šibaš novim znanjem naproti...meni se zdiš krasna, vem pa da nisi ne ponižna ali pokorna, da nisi tista, ki se vda, nasprotno, s prefinjenim feminizmom zaorješ, da je veselje...
Tako razumem jaz biti mila kot pridevnik. Upam,da ti je po voljiuser posted image
Hvala za prelepe želje, saj še vedno ne morem verjet, da sem prišla do sem...lani, ko mi je reš omenil IVF, mi je bilo tako slabo, da sem bila prepričana,da ne bom zmogla...pa sem si rekla, po novem letu, takrat bom pripravljena in glej me..Pazi nase in bodi lepo!

Dejzi, j' kuolo gonila in s' prou fajn spotila, j' gonila nu gonila, da b'se kšnega kila znebilauser posted image  
Zakon siuser posted image  Jaz grem zdej tud nardit dva, mogoče tri počepe, da ne bo prevelikih naporov in predolgih obiskov wc račkeuser posted image



_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 20:18:11   
Anonimen
Kartin RR nam je na prejšnji temi nekaj napisala, če še niste opazile (Daisye, Dajamaja) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 20:20:34   
lara light
Špelka12, si le prišlauser posted image  Torej v ponedeljek, tik tak bo touser posted image  
Kako si? Delaš cele dneve pod diktatorjem? In nimaš dostopa? user posted image  Upam,da bo hmal udat in punt in da zmagašuser posted image
Kje pa Lejla in dobrovoljčica...tedve sam spita po mojeuser posted image , možeka jih fotratauser posted image in mazitauser posted image ...LEJLAAAAAAAAAA?

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 20:21:45   
Anonimen
Lara, teb se pa že vidi da si nosečka. Čisto mila si user posted image  Tvoji "citati so krasni".

(odgovor članu lara light)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 20:30:34   
lara light
Dakec, a ti povem nekaj, včeraj sem bila pr mami z mojim dragim in tam v dnevni sobi smo bili...in tv dela...in je bila neka reklama ne vem, se mi zdi da za fotke za gsm-e...in je bil tvoj avatar...pa nismo gledali tv, samo tko sem jo z enim očesom ošvrknila in kar med pogovorom sem začela vpit:' dakec, ooo, glejte, dakec...' .Mami in moj sta samo gledala, če mi je kej slabo al če mam vročino...pa sem se zahihitala in rekla, da onadva ne vesta nič, da za to razumet pa morš bit malo bolj razgledanuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 20:35:47   
Anonimen
user posted image  sedaj si me pa res nasmejala Lara.

Ko bi naši user posted image  vedeli kaj vse se plete v naših lepih glavicah....

(odgovor članu lara light)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 20:36:31   
spelka12
user posted image user posted image user posted image user posted image  no dakec a vidiš kako te lejla obrajta. še po tv te vidi.
Diktatorstva konec - upam. Punt je bil uspešen. Ja še 4 dnevi pa spet vidim reška. Ga že nekej časa sanjam, pa ni ravno prijazen, le zakaj? user posted image  

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 20:40:40   
lara light
Spelka, sanje so vedno kontra realnosti...sej ko sanjaš, da je kdo umrl, mu podaljšaš življenje...torej, po mojem bo sladek kot med, ko te vidiuser posted image ...
lara obrajta dakcauser posted image , lejla ne dakca, ne lareuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 20:41:23   
Anonimen
Ko bi ta vaš Reš bral naše poste. A si predstavljate to. Po mojem se mu skos kolca. user posted image

(odgovor članu spelka12)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 20:42:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

lara obrajta dakcauser posted image , lejla ne dakca, ne lareuser posted image


Dakec ma vas rad.

(odgovor članu lara light)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 20:46:41   
lara light
Jaz samo upam, da si ne bi mislil, da ga ne cenimo in čislamo v višaveuser posted image user posted image user posted image user posted image , ker ga, a ne?

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 20:48:34   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: dakec


Dakec ma vas rad.

oooooooooooooooooo. me tud dakca. pa ne me v jok spravljat, sem v osladni fazi.user posted image
lejla je šla malo na off, da se k sebi spravi. Bo kmalu nazaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 20:51:27   
Anonimen
Same dobre besede o Rešu.

Odkar sem prišla domov tu visim, me že rt boli. Se vidi, da sem sama doma. user posted image

(odgovor članu lara light)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 20:52:40   
Anonimen
user posted image aaaa sem kej zamudla o lejli?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 20:54:31   
spelka12
neeeeee, nč nisi zamudila, vse je o.k.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 20:55:06   
dobrovoljčica
Hojla ženkice moje.
Prav nič ne spančkamo.Spančkal smo po kosilu, tako ene dve uri potem pa nič več.
Jej veste prav nič več me ne boli ko se usedem, trebušček pa je še vedno napet. Joškice pa še kar bolijo.
V ponedeljek bom šla kar na šiht ker mi je tako tako zelo zelo dolgčas.
Citrončica ti se pa le oglasi pri meni v službi, bova šli na eno kavico.
Lara kako kaj s tabo?Kaj se kaj dogaja pri tebi?

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 20:58:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

neeeeee, nč nisi zamudila, vse je o.k.


No prav. Tudi off včasih paše.

(odgovor članu spelka12)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 21:03:36   
lara light
Spelka, pazi na besede, bom hudauser posted image ...veš, da sem noseča in se ne smem vznemirjatuser posted image ..glede lejle, sej vem, da se ji ne da za pc, tko povej...razvajena do maximumauser posted image  lejči, ti kar uživejuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 21:04:56   
pikovit
 
Sper nova temauser posted image user posted image user posted image Pa še bravo za Dejzi in njen seznam.
Evo mene.Sem ravno prišla iz aerobikeuser posted image Dons pa je blo pulza 200.Me kar glava boli.Sem pa se danes prekršila in pojedla krof,zdej pa še skledo solateuser posted image
Zalazoya sem te prav vesela.Kako si kaj?Kakšno je stanje?

Imamo dve novi punci za na seznam dat.

Žirafca icsi-Lj-9.2
Anabanana spontan ciklus- PO-31.1-uz

(odgovor članu dobrovoljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 21:07:22   
lara light
Dobrovoljčica, o, lepo, da si se javilauser posted image
Jaz? Ok. Sem že v akciji, vse po strarem, razen veeelik trebuh, malo špikanja, malo zares, malo joške skor do koroške...vse ok. Pijem aspirin, jemljem prometrium, kuham super obede, se načrtno redimuser posted image ...poskušam čimmanj mislit in se obremenjevat s tem, kdaj bo test in kako bo...sem veselauser posted image in se trudim bit čimbollj prijazno materinskauser posted image , kako pa ti? Znaki? Počutje?

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 21:08:31   
banga
Živjo vsem, sem hotla samo malo pokukat, pa vidim da ste že zamenjale temo in da ste oh in sploh zelo produktivneuser posted image  
Daisy itak pravim, da si babnica in pol in potem samo potrdiš to moje mnenje, ko tako lepo odpreš nov termin
Mismis - moj osebni zdravnik je tudi dr. Drobnič, upam, da se kdaj srečava tudi v živo, sicer pa seveda zdaj zelo user posted image user posted image user posted image  zate
Lara, Lejla in Dobrovoljčica - me veseli, da ste se istočasno odločile popravit nataliteto v Sloveniji. Tri tako skupaj, ma sigurno bo ratalo, se tudi jaz pridružujem vsem user posted image user posted image user posted image
Shuka - glede na to, kako si bila pridna pri jajčkih, bo ET zate itak mala malica in se boš kmalu pridružila sveti trojici ki se imenuje LL in D user posted image user posted image
Gloria in Ribica- vama pa seveda iskrene čestitke za srčkauser posted image
Sulfinja - kje si, si naredila še en test, jaz še vedno navijam za user posted image  in za user posted image
Pikovit- samo tako naprej s špikicam

vse ostale, ki vas nisem omenila, seveda tudi na vas mislim in navijam. Itak!!! Jaz grem jutri k sestri Blanki na razgovor. Upam, da mi user posted image  glede na to, da sem ta teden povprečno po 12 ur v firmiuser posted image  ne bo nagajala in da res začnem s špikanjem 9.2.

Nočko vsem!

(odgovor članu dobrovoljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
31.1.2008 21:12:41   
pikovit


user posted image AKTUALNO V TEM TEDNUuser posted image  
 
 
Ponedeljek, 04.02.
 
Torek, 05.02.
 Gloria - UZ (pri svojem G)
Pikovit uz

Sreda, 06.02.
Četrtek, 07.02
Petek, 08.02
Sobota, 09.02
Žirafca?


Četrtek, 31. 1.
mismis - UZ
Anabanana-spontan c.-uz
Petek, 1. 2.
Tejki - ET
Sobota, 2. 2.
Shuka - ET 
Nedelja, 3.2.

 
user posted image
 
user posted image user posted image  T R E P E T A L K E user posted image user posted image
(beri TESTI)
 
LaraLight greje user posted image user posted image  - TEST 11.02.2008
Dobrovoljčica greje user posted image user posted image - TEST 11.02.2008
Lejla007 greje user posted image user posted image  - TEST 12.02.2008
 
 
user posted image


user posted image KANDIDATKE ZA user posted image   V JANUARJU / FEBRUARJUuser posted image


  • dole (2.IVF;MB,dr. Vlaisavljević) 12.12. razgovor
  • Rmeli nadaljuje v februarju
  • kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) Suprefact in Gonal, 19.2. do sestre Blanke
  • andreja07 (PO,dr.Reš) 2.10. razgovor, nadaljuje marca
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič) 15.1. razgovor
  • reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš) januarja v nov boj
  • cati (27let),(MB) zamrznjenčki
  • spelka12(26 let) (2.ICSI;PO,dr.Reš) 4.2. razgovor
  • M.L.B.K. (35let)(PO) januarja v nove boje
  • mandarinca (32let) v nove boje - zamrznjenčki
  • Goldy (LJ) pokliče pri januarski M
  • mavrica72 (PO,dr.Merlo) pokliče januarja
  • šemalo (2.IVF;LJ) januarja v nov boj
  • GITA14 (LJ) februarja po zamrznjenčke
  • tejka** (LJ) začetek konec januarja
  • mismis (33let)(1.IVF;LJ,dr.Drobnič) 28.januarja pregled krvi pred prenosom zamrznjenčkov
  • pikovit (31let) (6ICSI;PO,dr.Reš) januarja začetek
  • lejla007 (25let),(1.IVF;LJ,dr.Vogler)) 21.12 razgovor,26.12. začetek Suprefact, ET 29.1.
  • mihi78 (1.ICSI;MB,dr. Vlaisavljević) začetek špikanja januarja, punkcija in ET po 19.2.
  • bilka (LJ) zamrznjenčki februarja
  • T1979 (PO,dr.Reš) februarja v nov boj
  • arneja (34let),(2.IVF;PO,dr.Reš) februarja v nov boj
  • Linda25 (ICSI LJ) 7.2. začetek špikanja
  • lara light (1.IVF;PO,dr.Reš) 10.1. razgovor in začetek špikanja, ET 28.1.
  • zarja1 (1.IVF;LJ) začetek februarja
  • m.rudovič februarja v nov boj
  • Darja* (3.IVF/ICSI?;MB) 11.1. razgovor
  • Mijavček (32let),(3.IVF;LJ)  11.1.začetek Suprefact, 25.1. UZ
  • Lupita
  • Shuka (2.IVF/ICSI;PO,dr.Reš) 10.1. začetek Diphereline, 28.1. UZ
  • ANIME (ICSI;PO,dr.Reš) 15.1. začetek Suprefact, 24.1. Menopur
  • konina (LJ) februarja zamrznjenčki
  • majc (2.ICSI;LJ) 27.12. začetek Suprefact
  • Crnitulipan februarja po zamrznjenčke
  • teja*(6.IVF;LJ) 14.1. začetek Suprefact
  • banga začetek februarja (9.2. začne s kratkim postopkom)
  • pajčolanka (1.ICSI;PO,dr.Reš) 7.2. začetek Diphereline, nato Menopur
  • oktavija (1.IVF/ICSI;MB,dr.Vlaisavljević) 14.5. posvet
  • Anabanana(spontan ciklus;PO;Reš,Merlo) 
  • Žirafca(ICSI;LJ) začetek 9.2.2008



    user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  V MARCU / APRILUuser posted image

    • netka34(35let)(2.ICSI;LJ)  21.3. razgovor
    • sonček33 (LJ) pokliče prvi dan M v marcu
    • Pija76 ponovno v boj
    • ušula spomladi v nov boj
    • Sulfinija (4.IVF;LJ) marca v nov boj
    • vijolica30 (2.IVF;LJ) začetek marca
      user posted image
    • koalauser posted image , *medica*user posted image , Špelkauser posted image , soncek.djukelicauser posted image user posted image ,  Staša1user posted image , gloria, tosjauser posted image , perlicauser posted image ,  Bety upa, mozart, _rebeca_user posted image , anadejka, pika 74, MIŠEK13, ele, Sisyuser posted image , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, sayuriuser posted image , Pamela, blanč,  Stormyuser posted image , tassi1, dakec, citrončica, maša74, barbarela77, tobika, Goya (30 let)user posted image user posted image    Darmar user posted image ,  Zalazoya user posted image , Skye user posted image user posted image   , Daisy, Mlinčka, Abra, 
    user posted image NOSEČKE oktober/novemberuser posted image
     
     MARTINŠČICA (33let),(LJ) user posted image user posted image , _rebeca_ (28let),(PO) user posted image user posted image ,  maja24 (24let),(PO)user posted image , tita13 (PO) user posted image , sayuri (31let),(PO)user posted image user posted image , Stormy (LJ) user posted image , Meeryana (30let), (MB)user posted image , Ana_P(29let),(MB)user posted image , Lotty (PO)user posted image , Amelia (31let)(PO)user posted image , pf (PO)user posted image , meybebaby (MB)user posted image , Goldfishuser posted image
     
    user posted image NOVE NOSEČKEuser posted image
    user posted image KITTY pregled 28.12. (javi se)
    user posted image   gloria (27let),(LJ) 05.02. UZ pri svojem G
    user posted image  Johnie, pregled 12.02.
    user posted image Pikica26, pregled 07.02.
     
     

    Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

    Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke.



    (odgovor članu DaisyE)
    Neposredna povezava do sporočila: 47
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 21:13:28   
    Amelia
    Hej punce, lepo da se tradicija nadaljuje in ste odprle novo temo. Jaz sem začela s forumom septembra 2007 po 1 neuspelem IVF, sem bila non stop priklopljena, mi je ful pomagalo, konec decembra sem pa zagledala tako željen user posted image  v 2. IVF-tokrat ICSI po dveh letih in pol user posted image . Seveda sem srečna za znoret in še kar ne dojemam, da se to res meni dogaja, čeprav trepetanja ni pa nikoli konec, zdaj komaj čakam 12.2. ko imam nuhalno, upam, da bom potem bolj mirna.

    Skratka ne obupat, vsem bo uspelo, čeprav se vam v tem trenutku porarajo dvomi, tudi meni so se......navijam za vse vas špikarke, kokoške, trepetalke...

    (odgovor članu pikovit)
    Neposredna povezava do sporočila: 48
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 21:14:33   
    lara light
    Banga, naj user posted image pride po planu in fajn opravi ju3...ne mi tolko delat, ne gre to tako, kdo je tvoj šef, daj mi št.,  se jaz z njim malo pomenim.. porkapipa, bo če m' prime bo wogenj u strehiuser posted image

    Hvala za lepe želje... to bi bil pravi šov...akcija 3x2user posted image

    _____________________________

    Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
    Coelho

    (odgovor članu banga)
    Neposredna povezava do sporočila: 49
       RE: IVF/ICSI februar/marec
    31.1.2008 21:16:18   
    Anonimen
    Pozdravljena Amelia. Lepo da nas prideš obiskat. A vidiš kako čas hiti. 12.2 bo tu kot bi mignil. Pa lepo nosi otročička še naprej.

    (odgovor članu Amelia)
      Neposredna povezava do sporočila: 50
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
    Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
    Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
    Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




    NOSEČNOST
    пеперутка16

    Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?