|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
31.1.2008 21:17:54   
Anonimen
Pikovit, ti si pa tko pridna. Komaj prideš gor pa že urejaš seznam. user posted image

(odgovor članu pikovit)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 21:19:29   
lara light
Amelia... lepa je tvoja zgodbica o velikem uspehuuser posted image  in nas še kako navdihuje! user posted image user posted image
Hvala za lepe želje, 100x vama vračam nazaj...nuhalna 12/2, to bo kmalu...vse bo super, uživaj in še enkrat čestitam zauser posted image
Pa pa

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 21:21:11   
lara light
Pikovit, ti so kot IKEA, če te ne bi bilo, bi te morali izumit!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 22:02:47   
Pija76
Čer punce,

no da se še jaz pofočkam na novi temi. Staro moram pa še do konca prebrat user posted image . Torej ne vem ali je Arneja res dol ušla ali je še z nami, jaz jutri začnem navijat zanjo.

Abra punca študiozna, bliža se najin čas a ne?

Daisy pridna si, tako naprej, pa še telesne aktivnosti izvajaš? Jaz sem tud štartala na aerobiko, pa vsakič mislim da me bo kap, tak tempo. No danes nisem šla, sem nanika.

Pikovit kako si? Upam, da mi ta vikend uspe za kavico....joj tako gužvo imam za pop......kako  kej priprave, pri meni vse stoji.

Dajamaja ti tud ne folgaš več vse brat?

Lara špikanje neki pomeni veš, pa joškice rastejo - le kaj se dogaja a ? Motor je še v garaži?

Sayuri zdaj pa naj ti neha bit slabo, prav smiliš se mi.

Dakec pa kaj ti tolk čakaš? V LJ si a ne?

Sulfinija upam, da ne pride user posted image , test naredi pa javi!

Tista ki gre jutri k Blanki, srečno!


Novinke dobrodošle.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 22:12:07   
DaisyE
Čer pija! Ne bi rekla, da glih pretiravam s kako telesno aktivnostjo, ampak dobro, nekje je treba začet. user posted image user posted image user posted image

Hotla sem samo rečt, da mate tule dokaz, kake čveke ste. Komaj smo temo odprle, pa smo že tri strani naklamfale. Glede na to, da je očitno limit 200 strani na temo, bomo mogle za vsak mesec novo temo odpirat, če bomo še naprej tako glasne.

Pikovitek, nehaj mi slabo vest zbujat. Madona, v postopku si, špike že prijemljejo, ti pa aerobiko šponaš. Jaz pa zdrava ko dren, brez hormonov, pa samo 10 minut bicikla skup spravim. user posted image  Za jutri rabim spet spodbudo.

Pija: Sponge Bob - dakec je v MB. user posted image user posted image  Naj ti čakaje čim prej mine dakec.

U glavnem, pridne mi bodite, jaz grem spat.


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 22:14:22   
oktavija
Čer!
Sej sem vas komaj našla, sem iskala po decembru in januarjuuser posted image user posted image user posted image user posted image ....
Vidim da ste dobro razpoložene in to je odličnouser posted image user posted image user posted image ...
Najprej sem mislila da nebene ne bom poznala, pa sem ugotovila da je  kar nekaj znank tukaj, pa še moja prijateljica in učiteljica Spelka12 je z nami!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Spelak kje si se skrivala tako dolgouser posted image , a veš kako sem te pogrešalauser posted image user posted image user posted image user posted image

No jaz sem že iz začetne eforije in začenjam dojemat kaj se dogaja... Všeč mi je da ste vse tako pozitivno nastrojene, da me boste iz depresije spravljale ko padem vanjo, kar je pri meni možno...user posted image user posted image user posted image

Tassi in Dakec še enkrat hvala za odgovore.

Ja jaz imam PCO, imela sem 6 terapij klomifena, laparo in hisetro, eno neuspelo nosečnost, imam tudi izvide spermiograma (moj možek je normalni moškiuser posted image ).....
Res vas je lepo brat in vesela sem da sem vas spoznala!user posted image user posted image user posted image

Rada vas imamuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil oktavija -- 31.1.2008 22:18:44 >


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 22:20:21   
Pija76
Daisy jaz te vzpodbujam pri vsem, sam pomoje bom jutri zvečer bolj uspešna kaj user posted image user posted image .? Kdaj bi mele spet kak virtualni žur? Seveda čez vikend, jaz čez teden res komaj gledam....


Pikovit ej a misliš da je pameten tolk skakat, pismu da ti ne bo kak jajc poču? Me skrbi. Sem pa opazila, da si bla na prejšnji temi pridna s seznamom user posted image

Dajamaja vem da je šampanjc in bordo dobra kombinacija, sam zdaj mi pa barva oblekice nagaja user posted image , čaki zdaj bo vikend pa bom imela čas premišljevat mal, pa se ukvarjat s pripravami. Čez teden komi sploh še zase skrbim user posted image

Sem pa opazila ja da bi blo treba vsak mesec stran menjat user posted image user posted image , danes bo verjet na 4 že padl.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: IVF/ICSI februar/marec
31.1.2008 23:13:16   
pikovit
O pija sem te že pogrešala.A ti si tudi pridna in aerobika laufauser posted image Ta vikenda pa ne vem kako bo z časomuser posted image
Dejzi samo da si zčela.To je ful dobro.Tudi jaz sem začela z kolesom potem pa sem ugotovila,da to ni zame(zjanje v luft),potem začela osvajat Rožnik in na koncu se vpisala na vodeno vadbo.No tle pa je smehauser posted image .Uni desno jst levo.Ma super ej,ni bolše vadbe,kot je smeh na uri.


A bi bile kaj hude,če bi vam prilimala en link kakšno poročno obleko bi imela?

tukaj

Lako noč bojevnice

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 1.2.2008 8:31:48 >

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 6:39:45   
Pija76
Pikovit pa kak drug termin ni panike. Obleka je full huda! To rdečo boš imela?

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 7:08:45   
tassi1
pikovit-jes bi še kar enkrat poročila!!
 
fuuuullll dobra obleka,tudi barva zažigauser posted image user posted image user posted image
 
vsem ostalim -ržim pestke za čimveč user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 7:26:29   
Ajedat
Dobro jutro punce
A se vam lahko pridružim?
Sem v drugem postopku icsi pri dr. Rešu, punkcijo pa imam v nedeljo
Ker vidim da ste same fejst punce in da se tukaj vedno kej dogaja sem se še jest upisala
Prej sem vas skoz samo brala no zdej bom pa še klepetala, ker sem velka klepetuljauser posted image
Pikovit obleka je ful huda user posted image
čavčav

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 7:44:34   
Sulfinija
Ojla!
 
Punce,jupi danes je vikend kar pomeni da pride moj user posted image  domov juhu.
 
In aj naj vam rečem včeraj sem celi dan iskala darilo in končno našla v sredo grem po tole zadevico.SEm pa kupila v Zlatarni Celje in mnei je fullllllll všeč.Sedaj se le še pogajam z ostilno kjer bomo mojemu možeku naredili z sorodniki presenečenje.Groza pri nas so ponoreli kar dva meseca prej morem javiti torej v sredini februarja se grem meniti za menu in vse ostalo.
Sedaj bom pa rabila kako dobro idejo a torto seveda.Moja slasčičarka bo mela delo smao ne vem za katero se naj odličim dela bajno dobro in lepe oblike.Dajte mi kak predlog???
 
No nakazuje se z izcedkom moja user posted image ,tkole da sedaj februarja je še čas,da nama kar naravno rata,kajti če ne kličem pri naslednji user posted image za ponoven IVF.
 
Punce držimo pesti za našo Koala je že baje v porodnišnici sem prebrala na sosednji temi.Sedaj pa šibam kuhat user posted image .
 
LPuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 8:30:13   
spelka12
oktavija user posted image user posted image  z.s.imaš.
sulfinija ti kar slončkaj, pa ne bo treba klicat dr. Kaj si pa kupila v zlatarni? A kej zamujam?
pikovit obleka je čudovita.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 8:36:11   
Sulfinija
Špelka12,zlato verižico za svojega pripravljam mu prsenečenje za njegovih 30.let.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 8:36:54   
Sulfinija
Ajedat,dobrodošla med nami borkami.

LPuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 9:02:43   
spelka12
ooooooo ful lepo od tebe.
Torta - mi smo atiju za 50 let dali narest 2 torti. Na eni je bil video rekorder pa naga gospodična na vrhu (ker živi za gledanje filmov) druga je bila pa v obliki gume (ker je po poklicu gumar). Pa obe sta bili nyami.
Mamic smo pa dal pink torto in je gor pisal miss abrahamauser posted image .

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 9:20:26   
gold fish
.... evo, da se še jaz pofočkam na tej temi.....

Me včeraj ni bilo kaj dosti gor, pa ste spet ful napisale......

Dajamaja -kaj misliš s tem kako se v vrsto postavišuser posted image  na GK?

Abra - nič živčkat,..... ne more iti vedno vse narobe.... tokrat boš zmagovalka....user posted image

Pikovit - super oblekcauser posted image

Trepetalke - 3x2 (l, l, d) - dobro vam kaže, kar tako naprej ....navijam......

Sulfinija - jaz sem dobila za 30 rd torto v obliki prometnega znaka - omejitev 30user posted image , so mi pa hoteli naštimati še pravi prometni znak, pa ga niso dobili.....
Ko boš zvedla za Koalo prosim javi ........ - je baje od včeraj zjutraj od petih v porodnišnici (sem  prebrala na drugi temi...)

Vsem, ki se danes kaj dogaja držim pesti....,


Pozdrav vsem ,
user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
1.2.2008 9:29:32   
Sulfinija
Gold fish,ZS imaš.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 9:44:14   
dajamaja
Jutro, no lep dopoldan. Včeraj sem zgleda pretiravala z navdušenim letanjem po stanovanju in sem danes bol cart. Pa zatečena, pa plava.. no v fazi okrevanja pač.
Pikovit obleka je fejst huda. Taka pravljična. Kje ti bodo pa znal takšno sešit? Al si jo mislila naročit?
Pija, jaz sem takoj spet za eno žurko tle gor, ti sam povej kateri dan ti paše, pa bomo piksne privlekle. Je čas za psihične priprave, sej imamo postopek že čez 2 meseca. A ti pol obleko že imaš, ko praviš, da bo bela? Pa sej na belo lahko tudi zažgeš s kakšno drugo močno barvo. Dragi že ima obleko, da bi na njegovo kombinirala?
tadejA, dobrodošla! Tule ti čveka ne bo manjkalo.
Špelka, kako je s tabo?
Sulfinija, karkoli boš izbrala bo super saj bo iz srca. Špelka je imela super idejo o torti.
Ribica, sem napisala v telegrafskem slogu, da ne bi bil post predlog - mislila sem pa tole. 3.4. imam kontrolo. Če se dogovorim, da prestopim k Voglerju, moram pol čakat na sklep konzilija, al se it prijavit v pisarno, ... da zvem kdaj lahko grem v postopek. Ne vem, kako gre to na GK. Pri Rešu se kar z njim zmeniš in javiš sestri in veš takoj datum začetka. Postopek na GK se mi zdi pa da je bolj zamotan, dolgotrajen. Ti si OK? Al kej še bruhaš?
Koala, držimo pesti user posted image user posted image user posted image user posted image
Daisy danes imaš lahko prosti dan kolesarjenja in greš namesto tega na sprehod. Bo štel za čebelco user posted image .
Abra, kaj bomo začele še midve z rekreacijo? Jaz bom šla popoldan z dragim na krajši uvodni sprehod, če se bi slučajno hotla še kje vrtet.
Lara, že imaš nosečniški spanec, al kaj?
Sayuri, si OK?

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 9:53:19   
anabanana
pikovit hvala, ker si me včlanila user posted image

Sem bila včeraj na uz in je res en folikel (spontani ciklus kaj čmo), tako, da danes ponovno uz in najverjetneje STOP inekcija...

tako da držte pesti, da bo kaj iz tega jajčeca; jaz moram žal vse upe stavit na enega ....

Drugače pa si bom zdaj med vikendom vzela čas, da vse preberem in malo naštudiram vaše situacije, da bom lahko spodobno navijala za vsako posebejuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 9:59:26   
dajamaja
Anabanana, eden je dovolj za sladko dete! Bomo držali pesti, da se izzide kot je prav.  

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 10:05:28   
Anonimen
Hej ančkabanančka, stara borka. Skoz mislim nate, kako si, kako se je razpletla tvoja življenska zgodba, kako tvoj mali kužek in njegov lulčekuser posted image in vidim, da si na dobri poti, da si spet srečna in ponovno v novem bojuuser posted image user posted image . Čestitke in ti iz srca želim, da bo tokrat uspelouser posted image . Držim pesti za ta folikel. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dajamaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 10:14:57   
mismis
Dober dan vsem skupaj. Samo eno popoldne me ni okoli, pa naklofate full strani, pa ne samo to, še novo temo ste odprle čveke čvekaste.

Mi smo imelo danes spet UZ, tako da folikli lepo rastejo, tudi ovul test je bil danes pozitiven, tako da sva z user posted image  rezervirala današnje popoldne za user posted image .  Mogoče nam pa tokrat uspe... Jutri pa spet UZ, počasi se približuje dan D.


Banga,če si bile danes pri sestri Blanki, si me mogoče videla, ker sem imela zjutraj UZ in imata skupno čakalnico. Imam pa črne lase in očala, oblečena v črne hlače in rdeč pulover.


Anabanana, kot ti je že Dajamaja napisala en je dovolj, samo da je ta pravi.

Dajamaja, kako smo?

Pogrešam pa zadnje čase res Arnejo, pa Konino (upam, da je Neva že ozdravela), Mlinčko

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 10:22:33   
sayuri
Oooooo, nova temica user posted image user posted image user posted image . Pridne čvekice user posted image . Seznama ste se tud mojstrsko lotile user posted image . Prav pohvalno user posted image .

JAz sem kar ok. Včeraj nisem nič bruhala user posted image . ZA zajtrk sem pojedla banano, za kosilo kuhan krompir v kosih in pečeno piščančje stegno (brez začimb, samo sol), za večerjo pa tekoči jogurt. In je vse ostalo v želodčku user posted image . Sem prav vesela. user posted image  Danes sem tudi štartala z banano. Bomo videli, kako bo danes. user posted image  
Sem pa album naredila, da boste videle, kako mi že trebušček raste user posted image . Če bo šlo tko naprej, me bo razgnalo na koncu user posted image . KG so še vedno na -2 user posted image .

user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 10:57:26   
ANIME
Ojla!

no jaz upam, da sem si danes dala zanjo špiko. Jutri zjutraj imam drugi UZ (to bo na 11.dan) in upam, da so mi folikli sedaj dovolj zrasli, da bom imela naslednji teden punkcijo in ET ...

Vsem en lep dan in lep začetek vikenda!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?