|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 10:59:26   
dajamaja
Mišmiš, če tvoj program za popoldan berem, ti gre dosti bolje kot meni user posted image . Mi bomo še nekaj časa samo na cartaži. Bravo za folikle!!! Kužki so že skoteni in smo dobili slike - taki čevapčiči so. Držim pesti za jutrišnji UZ!

Sayuri, banane so zakon. Poskusi še razkuhan riž (riževa sluz), v slani vodi kuhan korenček, take stvari tudi ne dražijo želodec. Sem pogledala tvoj album in sta junaka že tako lepo izoblikovana. Sem že pozabila, kako lepo se to vidi. Držim pesti, da ti bo od zdaj napprej šlo kot po maslu!

Meni je pa že dolgčas doma. Bom začela ko Daisy monologe gor limat sam, da se kakšne aktualne teme spomnim. Al bi blo bolš it kej delat!? Kak predlog user posted image ?

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 11:10:04   
Anonimen
Sayuri, bravo za dobro počutje. Trebušček pa lepo raste user posted image


Pikovit, dobra oblekca za poroko. A v beli varianti al takšna kot je?

Pija, sem v MB. Zdej kar je je. Čičam pa čakam.

DaisyE, hvala za kratenje časa. Bom probala mal čas prehitevat user posted image .

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 11:56:43   
mismis
Dajamaja, sej bo, ko se boš ti pocajtala in bosta veselo user posted image , pa jaz ne bom smela, ker bom že zihruser posted image (sem optimist al ja), potem ti bom pa jaz fouš.  Super, da so se kužki skotili, ti pa verjamem, da so k čevapčiči. Jaz sem mojega prvič videla v živo 11 dan in me je čisto prevzel, nato pa vsak vikend, dokler ga končno nismo pripeljali domov. Tako, da je bil moj že čisto navejen name, me je tako dobro poznal (pa še ostalih 9), da sploh ni nič cvilil, ko sem ga pripeljala domov. Sem mu pa zelo hvaležna, ravno zaradi njega sva z mojim  user posted image  čisto spremenila stil življenja. Sedaj greva obvezno vsak dan na sprehod za 1,5 ali 2, tako da se izboljšalo tudi počutje. Sem skoraj 100%, da mi je posledično s tem tudi uspelo v naravnem ciklusu pridelati 3 folikle. ..

Sayuri, upam, da bo ta slabost kmalu minila, sedaj bi pa že bil čas. Slikice so pa fantastične...

Pikovit, šele sedaj sem videla obleko, krasna je. Je pa tako majhen link, da ga moje čorave oči sploh niso zaznale.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 12:07:06   
anabanana
user posted image  joj hvala za topel sprejem, mi kar toplo postane pri srčku...

dajamaja iz tvojih ust v božja ušesa, kot se reče. Hvala!!!

anonimna (škoda, ker ne vem, kdo si) hvala za prisrčno dobrodošlico. Jooooj veš koliko stvari se je spremenilo v mojem življenju odkar smo čvekali tukaj na forumu. Tako rekoč se mi je življenje obrnilo na glavo, vse se je spremenilo, ampak na boljše. Če hočeš mi piši na ZS.

mismis user posted image

Punce jaz čez pol urece pičim v Postojno in če bo vse ok bo padla stop inekcija že danes, tako, da prosim držite MOČNE MOČNE pestke, da je moje jaje zdravo in predvsem bojevniško razpoloženo če je že edino ....

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 12:14:46   
banga
Banga, naj user posted image pride po planu in fajn opravi ju3...ne mi tolko delat, ne gre to tako, kdo je tvoj šef, daj mi št.,  se jaz z njim malo pomenim.. porkapipa, bo če m' prime bo wogenj u strehiuser posted image

user posted image user posted image user posted image sem kar jaz tist šef, user posted image  sem se že pomenla danes sama s sabo in mojimi puncami. Zzdaj spucam vse kar je treba spucat v firmi, ko pa začnem  s špikanjem, so pa punce obljubile, da bodo one malo več podelale in da bom jaz bolj na offuser posted image  
Sem bila danes na GK, dobila dozo menopurja in špike, in ko so mi začel kazat kako naj vse skupaj odprem, zmiksam in zmešam, mi je šlo tako nasmeh, ko sem se spomnila tvoje prigode in zgode pri stopkiuser posted image  Ko sem pa ven prišla, sem pa takoj svakinjo poklicala, ki je medicinska sestra in sva se zmenle, da mi bo ta prvo kar ona dala, ta drugo si bom pa sama, ampak bo ona zraven. Je zlata punca ta moja svakinja, resuser posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 12:24:21   
banga
šmrc, ni mi ratal, sem mislila, da sam skopiram, pa se mi pokaže izvorno sporočilouser posted image  sem odgovarjala tebi Lara, eh ja, saj pravim, da sm bolj štoraste sorteuser posted image
Pikovit full huda obleka, si očitno bolj gajstne sorte glede na barvouser posted image  Meni je oblekco sešila Urška Drofenik, sem bila sama sebi všečuser posted image  Ja, pa poročila sva se  7.7.2007, kičast a ne??
Ajedat dobrodošla v klub user posted image
Anabanana - držim pesti za jajčka, tako kot so že ostale napisala, saj je dovolj samo edenuser posted image user posted image
Mismis - ne dons te žal nisem videla, sem prišla malo pred 9 in so bile samo 2 v čakalnici in obe za sestro Blanko. Ampak te ženske v GK so pa dejansko neverjetno prijazne, vse so mi razložile, kar me je zanimalo. Sem bila zelo zelo prijetno presenečenauser posted image
Sayuri - iiiiiiiii kako imaš lep trebuščekuser posted image user posted image
Vsem ostalim držte se, zdaj pa šibam nazaj delat

(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 12:30:56   
mismis
Banga
smola, danes sem pa bila že ob 8-ih konec, pol se mi je pa mudilo v službo.

A na GK LJ še vedno ne dajejo Gonal-a, še dobor da meni moj user posted image  daje inekcije, ker jest sem pa sploh bolj štoraste sorte, mislim, da bi ornk konkurirala Lari.


Ajedat, dobrodošla v čvekalnico

Anabanana, dobro opravi danes, pa sporočil ali je padla stopka al ja

(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 12:57:10   
spelka12
sayuri čudovitega bušija imaš user posted image user posted image -zelena sem od zavisti user posted image . Zakaj za boga sem si te predtavljala kot črno dolgolasko?
dajamaja - odlično sem. Čakam 4.2. na Reškota, da ga opet izljubim ( pa ne se bat, ne skačem nobeni v zeljeuser posted image ). Upam, da se me bo usmilil in me takoj zapičil v trebuh pol pa ma da raste pa raste pa raste....
anime držim pesti da čimhitreje prideš do punkcije
anabanana en mali jajček - veliko dete.user posted image  Držim pesti za STOPKO.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 13:04:07   
oktavija
Takole drage moje čvekice!user posted image user posted image

Vidim da ste vse lepo razpoložene in to je super!user posted image user posted image user posted image

Malo sem vas prišla pozdravit in brat, in vam zaželet lep vikend, ker me nekaj dni ne bo. Grem malo na obisk k tašči in tastu in tam ni interneta....user posted image user posted image user posted image

Se beremo v ponedeljek!
Rda vas imamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 13:12:21   
oktavija
Spelka12 hvala za Z.S., nisem pa vedela da je Rešlu tako kratka čakalna doba, saj je pri Vlaisavljeviču nenormalna gužva, res pa je da mi je moja G predlagala njega ker je baje najboljši v teh stvareh.... To jaz še nevem ker še nisem probala sama na svoji koži....user posted image user posted image user posted image
Držim peati da ugledaš v marcuuser posted image !

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 13:15:52   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12
Zakaj za boga sem si te predtavljala kot črno dolgolasko?



Kdo bi vedel user posted image user posted image user posted image . Sem pa imela čist črne lase še v študentski časih user posted image  - matal, pa to user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 13:16:47   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri


metal, pa to user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 13:32:13   
Linda25
Pozdravček punce,

komaj čakam v sredo, da grem po špike in se v četrtek začnem pridno špikat.

Mogoče mi katera znala pomagat. Ne najdem spletne strani za izračun PDP po Ivf postopku. Nazaj sem pregledala vsebino, ampak je tega toliko in ne najdem.

Lp

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 13:33:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12
........................itd........itd........
Mamic smo pa dal pink torto in je gor pisal miss abrahamauser posted image .


Spelka dobre torte ste zbral.user posted image

Sulfinija, a ti zbiraš motive za torto? Kaj pa tale? user posted image user posted image
Lahko bi gor pisal mister ....... a ne?user posted image

(odgovor članu spelka12)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 13:41:52   
Anonimen
Linda, a si hotela to?

http://www.ringaraja.net/podrocja.asp?p_id=1



(odgovor članu Linda25)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 13:46:42   
Linda25
dakec,

hvala, sem mislial za eno spletno stran, ki prav izračuna datum, ki se v IVF postopkih baje drugače računa. Hvala ti.

Saj sem bila na tej strani, sam sem pozabila, kako se imenuje ter na kateri strani smo se pogovarjali. V spominu imam stran 55. ali 155., ampka ni ta prava, vsaj v zadnjih dveh temah.

Pikovit,
kaj si izbrala že obleko. jaz sem včeraj v Grazii izbrala favoritko. Danes grem v Domžale. Ostale priprave potekajo bolj počasi. Kako pri tebi?


Uživajte.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 13:54:18   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: dakec



Sulfinija, a ti zbiraš motive za torto? Kaj pa tale? user posted image
Lahko bi gor pisal mister ....... a ne?


Jp tale je definitivno zmagovalna torta. Kje jih pa delajo?user posted image
sayuri sem se že spomnila, prejšnji tvoj avatar mi je ostal v mislih. Sam kako si bi pol ve mene predstavljale? Kot rumenega piščancauser posted image .
linda25 uspešno špikanje.
oktavija gužve pa pri Rešu res ni. Bojda da v Ljubljani čakajo kar dolgo, za maribor pa ne vem. Ti tašči pa tastu sporoči, da si bolna in pridno čvekaj z nami.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 13:55:55   
mismis
Linda25

mislim, da tole iščeš: http://www.ivf.ca/calcu.htm

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 13:57:48   
Sulfinija
Dakec,kje delajo tele lepe torte?SEm za.
 
LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 14:13:02   
lara light
Dan! Vidim, da vas je sama žurka...rojstni dnevi, poroke, torte in obleke...še hvala bogu, da je pust, da je vse sprejemljivouser posted image , super ste!
Sulfinija, torta je bomba! Bravo dakec!user posted image
Pikovit, obleka-zelo lepo boš...user posted image

Sayuri, nisi črna? Jaz sem bila tudi prepričana...lepa pa si vseeno in buši lepo paše...sem vesela, da si bolje, saj drugeče ni moglo bit, sem tolko mislila nate...

Banga, že ko sem pisala tebi o šefu me je prešinilo...sigurno ma kej privat...in evo, še lažje, zdaj vem koga bom pa nagiuser posted image

Spelka, a ti pa da bi bila puhasto rumena kepica...mogočeuser posted image  ljubka si zagotov glih tkouser posted image ...glede dr. pa pazi, sem ljubosumne sorteuser posted image ...user posted image

Dajamaja, si dobro? Nocoj pa nisem spala...sem verjetno preveč v prejšnjih dneh...celo noč sem se obračala...drgač pa, joški bolijo, sline cedijouser posted image

Dejsi, ma s'm vjdu d j' tela kšn kilo vršt otsebe, ma d j' gonila cijlu nuoč pej člouk n bi virvu, j' prou resno uzijla stvar u roke, j' odluočla, d j' konc te reči, če ne prej do od pf porokeuser posted image

Ostalim lep petek in vikend!... novim in tistin ponovno tu, dobrodošle!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 14:33:02   
Linda25
špelka12, hvala. Tudia zate držim pesti.

mismis, zlata si. Prav to stran sem iskala.

Pozdravček punce.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 14:39:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lara light


Dejsi, ma s'm vjdu d j' tela kšn kilo vršt otsebe, ma d j' gonila cijlu nuoč pej člouk n bi virvu, j' prou resno uzijla stvar u roke, j' odluočla, d j' konc te reči, če ne prej do od pf porokeuser posted image



user posted image   user posted image   user posted image

To jst ne znam prebrat.user posted image

(odgovor članu lara light)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 14:45:34   
Anonimen
Dajamaja, nov avatar. user posted image  Lep ni kaj. Tud prejšnji je bil lep. A si ga hranla tko kot Sayuri?

(odgovor članu dajamaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 14:45:43   
lara light
Dakec, ko se srečamo, bo padla lekcijauser posted image
Kako si? Delaš? Jaz sem že domauser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 14:51:29   
Anonimen
Veste kaj je pa najbolj žalostno? user posted image

To, da grem na prvo stran foruma, kjer se lahko prijaviš in me skoz opozarja

"NOSEČI STE 15 TEDNOV"
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pol si pa ližem rane.

kako lahko to zbrišem????? Ti podatki so ressssss stari.
 
 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?