|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčki 2007
9.3.2009 7:47:30   
Anonimen
Jutro!

Mateja user posted image  Zdej pa nehi že enkrat - mam kr slabo vest, ko berem, kaj vse ti zmoreš!user posted image

Mi smo tudi čez vikend spreznili 3/4 sobice. Učeri pa za brezveze čakali na električarja! Mater sem bila jezna. Celo dopoldne je šlo v nič! Po kosilu pa Alen itak šel spat. No, smo pa za uteho preživeli super popoldne - no, če odmislim 4 kilometrsko španciranje. user posted image  Sploh ne vem, kaj mi je bilo, ampak je bil tako lep sonček. No, ko sem prehodila 1/3 poti me je že začel tiščat en živec v riti - sicer me matra že skor 1 mesec, sam sm to pripisovala sedenju v službi - Koooomi sm prilezla nazaj. Pa samo 2 ure smo hodili.  ni kej, res sem iz forme! Sploh za razliko od tašče - je prehodla isto progo predno smo mi prišli k njim, šla domov jest, pol pa še z nami. In ni nič jamrala. Ko pa je treba kosilo skuhat, pa seveda tast nastopi, ker njo boli noga, roke, rama, zob...itd, itd... user posted image

V glavnem spala nisem skoraj nič. Sploh se ne morem premikat! Zdej sem še prebrala za ta živec v riti - je lahko nek prešččipnjen živec - hernija diskus user posted image  Mater! Pa že po rojstvu Alena sem imela težave in hodila k zdravniku za to, ker nisem mogla hodit, ležat, sedet. A da se mi to zgodi pri 2 otrocih? user posted image

Ah, slabe misli na stran, vse bo ok!

Lep ponedeljek je, a ne? Sam da ne bo dežja!

Se slišimo!

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: februarčki 2007
9.3.2009 8:38:41   
Tabali
morgen!
jasna naj se ti živec, al karkoli je že to, čimprej sprosti in naj te takoj neha bolet user posted image , sej bo, boš vidla! mora bit!!!
mi smo po noči spet tatija spodili v dnevno sapat user posted image , ne vem sicer točno kaj je bilo, ker sem napol spala, sam zjutraj sem Dajo najdla zraven sebe, moža pa ni bilo nikjer user posted image , no... pol sem ga našla, sam zbudit ga nisem mogla user posted image
ne vem če sem vam že povedala, naša punca ma od sobote nove kroksice, ki so za njo zakon, sam še v tem hodi in se razkazuje na veliko user posted image  (sicer mi je do pred kratkim obutev te vrste bila mal tko, no... ne vem... mi ni glih sedla, zdej ko pa vidim kako naš otrok uživa user posted image , pa bi jih tudi sebi najrajš nabavila, ene take strupene user posted image user posted image user posted image
šibam na kolegij
mejte se

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   [Brisano sporočilo]
9.3.2009 9:34:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 4903
   [Brisano sporočilo]
9.3.2009 9:35:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: februarčki 2007
9.3.2009 10:41:35   
Tabali
bravo Roksonuser posted image user posted image user posted image , prespana noč pa ni kar tako user posted image
user posted image hahaha kolumbo ja, tolažim te, bejš stran od komarnikov user posted image user posted image user posted image
jao, sem lihkar prebrala na mejlu, da bi moj dragi mel okna z letvicami user posted image , ooo đizus, sej ne vem, no, kako bomo mi s temi okni - res najboljš wieneberger phorotherm pa malta, in akcija zapret vse te luknje user posted image user posted image , ne rabiš oken, komarnikov, senčil ferngov, polic user posted image ... sam fasado user posted image
ej kolumbo, a vi mate rolete al kaj temu podobnega? (ma zanima me če je res tok grozno če te zadeve naknadno daš monterat - se mi namreč ne zdijo tok nujne, da bi jih rabil za vselitev, pa še mal na proračunu prišparamo, če bomo jih ugrajevali čez ene 10 let user posted image )
zdej se pa moram ugasnit s tole gradnjo, ker tole res ne spada sem gor user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   [Brisano sporočilo]
9.3.2009 11:08:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: februarčki 2007
9.3.2009 11:40:22   
DanijelaNeli
Živjo!
Zjutraj sem vas samo brala,ni se mi dalo pisat.Tako,vikend je mimo,danes grem delat popoldne.
Včeraj smo malo pohajali.Šli smo do Labina blizu Rabca.Tam je bla dirka motokrosov,kjer je tekmoval brat od mojega.Lepo je blo na sončku...popoldne mal roštilja.Za domov pa smo se ustavili na večerji.Sem se prav čudla,ker je Neli zdržala toliko časa na enem mestu.Dobro ji je blo,ker so bili povsod motorji.Pa se je non stop šetala in bla v muvingu.
KOLUMBO-čestitam za prespano noč.Ti prav privoščim,veš...da se tudi ti mal boljše spočiješ.

Jaz sem danes spala do 10h,da se končno malo spočijem za nov delaven teden.Ker če sem že v ponedeljek kot cunja,sem potem cel teden taka.
Grem jaz kaj pospravit,pred eno uro pa bo že kosilo...repa,pražen krompir,in meso.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: februarčki 2007
9.3.2009 11:56:29   
Tabali
OOO DaniNeli - blizu Rapca - tam pa je lepo user posted image user posted image user posted image , jst bi tut mal na morje... moram mal svojga pocukat user posted image
Ej babe U2 prihaja v Zagrebuser posted image user posted image user posted image  - siher bom tam user posted image user posted image user posted image  jeeeeeeeeeeee

Kolumbo, se mi zdi da boš me prepričala za rolete - to za spanje po dnevi mi je eden od najboljših argumentov sploh user posted image

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   [Brisano sporočilo]
9.3.2009 11:59:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DanijelaNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: februarčki 2007
9.3.2009 12:08:59   
Tabali
jeeeeeeee kolumbo user posted image user posted image user posted image
bravo za gradbeno!!!!!user posted image user posted image user posted image
jst pa grem zdele na pošto user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   [Brisano sporočilo]
9.3.2009 12:10:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4911
   [Brisano sporočilo]
9.3.2009 12:12:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: februarčki 2007
9.3.2009 14:00:42   
DanijelaNeli
Tako,jst sm naredila svoje...oprala posodo,dala dva stroja sušit,pospravla..zdaj se grem samo tuširat in it delat.
Ej,samo kakšno gnilo vreme...sem se kar razvadla na tem lepem sončku ki je bil te dni...user posted image

Joj,ko berem od teh gradenj,me kr zmrazi..samo koliko papirologije,dovoljenj,..predvsem pa euričev se rabi za hišeuser posted image ....še dobro,da nam ni treba zidat.user posted image Kar morem naredit je še,da si poštimam kuhinjo-potleh ploščice in kupit kuhinjo,in še eno kopalnico pošlihtat od a do ž. Ampak,bo že,s cajtom... pa še sobicoo za Neli morem nabavit.Samo nevem kje naj jo vzamem..Ima katera kakšno idejo glede sob...ker sem brala,da ene sedaj štimate sobice za naše otročke?


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   [Brisano sporočilo]
9.3.2009 21:13:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DanijelaNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: februarčki 2007
9.3.2009 21:26:44   
Tabali
čer
moja dva spita, upamuser posted image , jst sem si pa mal tv za spremembo privoščila
ja ne vem če gre Danaja, mogoče pa resuser posted image hehehe, heca se, bova jo rar pri baki i dediju pustila
zadnjič ko sva bila na Bon Joviju v Minhnu, je za tem kar Danaja ratalauser posted image , tko da, če do avgusta ne bo nič upam na U2user posted image user posted image user posted image , no mogoče pa, če bo vse po planu, grem na Bonota kar z trebuhom in z majico z napisom pridem januarjauser posted image
dons sem do šestih bila v službi, smo meli kr neke seanse, mahuser posted image
hej Kolumbo, moj dragi se je že upecal na rolete, saj sem rekla ta pravi argumenti in rolete bojo padle še prej k oknauser posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: februarčki 2007
10.3.2009 7:42:34   
Anonimen
Jutro!

Jooj bravo kolumbo - prvo za Roka, pol še za ograjo! Super!

Si me pa spomnila, kolk cajta je rabu Alen, da je začel spat ponoči. user posted image  Po dnevi pa niti slučajno ni zdržal3 ure skupi... No, sej še danes kooooomi zdrži 6 ur skupi buden. V vrtcu baje hodi prvi spat in zanji ustane - pa je najstarejši v skupini. user posted image

Mene tale živec čedalje bolj ščipa - učeri sm celo popoldne šepala. Ima katera kak predlog?user posted image

Drugače pa je učeri bil električar končno pri nas in ta teden grema v nabavo vseh kablov ipd., pol začnemo štemat kanalčkeuser posted image ...ma ne vem, kaj vse,....v glavnem, da se do nasl. vikenda vse porihta, pol pa še sam prebelimo in gremo po pohištvo. user posted image

Kje je Mateja? user posted image

Se slišimo!

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: februarčki 2007
10.3.2009 7:51:47   
ribicau
Jutro!

Kolumbo in Tabali glede rulet....mi mamo ta velike zunanje (ta široke žaluzije), 6 al 8 cm, ne vem točno, pa brez zaves smo in bomo tud ostal. So cool proti vročini, pa tud čisto zatemnijo. Ko se gor potegnejo, so skrite pod tisto kišto. Verjetno pa pridejo mal dražje kot rolete. Lahko poslikam, če te zanima Kolumbo.

Ja cool Rok, da tkole spančkaš user posted image . Kr tko naprej user posted image . No tkole nekak je bla naša Eva na začetku ponoč, čez dan pa kokr sova in do tretjega mesca s krči čez cel dan user posted image ....

Jest sem bla v času moje nosečnosti tud na 3 koncertih, zato je pa zdej Eva čist na muzko mahnjena user posted image . Samo da se zatopmo, nisem bla na koncertih s ta govejo muzko, tamala bi pa samo ta govejo poslušala (no zdej je že mal boljš, tud kakšna Melita Osojnik ji potegne user posted image ).

Kolumbo jest čist kapiram tole, ker je UE v sosednji stavbi in po službeni dolžnosti kdaj tja letim...Drugač sva pa midva dnevno prizidala uradno kot rastlinjak....da nisva rabla gradbenga d....sej ene par rožic mam na oknu user posted image

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: februarčki 2007
10.3.2009 7:53:35   
ribicau
IZVIRNO SPOROČILO: jasna81


Mene tale živec čedalje bolj ščipa - učeri sm celo popoldne šepala. Ima katera kak predlog?user posted image



Ma jest nimam pojma.... kaj pa če bi se do dohtarja zapeljala?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: februarčki 2007
10.3.2009 7:59:22   
Anonimen
Aha - ribicau mi mamo tud take rolete. Pa noter so aluminijaste. Naredijo trdo temo sred dneva, pa še vročino zadržujejo. So pa tud čist skrite, me je ful jezilo pri prejšnjih, tud če si jih čist dvignu, si jih še vedno enih 10 cm vidu.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ribicau

IZVIRNO SPOROČILO: jasna81


Mene tale živec čedalje bolj ščipa - učeri sm celo popoldne šepala. Ima katera kak predlog?user posted image



Ma jest nimam pojma.... kaj pa če bi se do dohtarja zapeljala?


Sm se že dvakrat lani in enkrat po porodu, pa mi ni nikol nč dala. Njen nasvet je bil, naj pregrevam mišico - topli obkladki, pa kak lekadol proti bolečinam (ker sem dojila) No, zdej pregrevat ne smem, lekadol pa nč ne pomaga. Fora je v tem, da sm zjutraj čist ok, popoldne pa ko stara bakica. user posted image

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: februarčki 2007
10.3.2009 8:33:40   
DanijelaNeli
Jutro!
Prvo kar povem je to,da se mi spi za crknit.Ob 7h smo se zbudile,v bistvu me je Neli.Pol smo še ležale...in  sm mela roko tako na očeh,ker nisem mogla niti spregledat,in mi reče Neli...mama,kaj bubajo oči...ne tako loko (roko),in sem mogla umaknit.'
Ajme meni,zdaj se je spomnila na Telebajske,ker je en dan dobila en CD od ene moje kolegice.user posted image user posted image
Spet je začela kašljat,in to moker kašelj.Nevem,kaj naj ji dam..imam tisti prašek Fluminkan..A je že katera imela?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: februarčki 2007
10.3.2009 9:14:26   
malecka_mateja
evo mene sam da vas pozdravim ker se grem učit ker mam danes zadnji izpit, in zelo težkega iz angleščine mmislim. morem sama pismamoin email napiasat pa še neke bedarije. bajto mam v razsulu še vedno zdaj pride najina spalnica na vrsto za štrihanje bo oranžna tko da bo še nekaj časa trajalo.mala še ne spi v sobi ker mamo vsega polno povsod.bo drug tedn. je pa že čist navdušena in bi že zdaj ajala ampk nemore.

vse postarem. edino doma jo mam ker ful grdo kašlja in mamo v sredo ceplejenj če nam bo ratalo. in če nebo spet zarda  tega prestavlauser posted image user posted image

jasna naj ti hitro minejo bolečine in vse.

kolumbo user posted image  za roka in user posted image za dovoljnenje.midva še ga kr nimamuser posted image sej bo.

drugal pa imamo lepsonček.

grem zdaj.mislite na mene ob 6!user posted image
papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: februarčki 2007
10.3.2009 9:32:10   
DanijelaNeli
Mateja...z Neli držimo pesti za izpituser posted image
Tako,jaz zdaj čakam,da mi en stroj opere in,da dam na sonček.Solato se moram lotit čistit...in bom sir spohala...danes bo bolj na izi kosilo. Še prej pa morem it do Tuša po par stvari...joj,kako hitro zmanjka vsega.Pa grejo evri...
Popoldne pa delat...me tolaži to,da sem ju3 fraj.


Aja,Mateja,kaj daješ ta mali proti kašlju?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: februarčki 2007
10.3.2009 9:40:14   
Tabali
dan
evo še mene, sem mela precej delovno jutro user posted image
mateja veš da bomo mislili nate - držimo pesti, itak da jih boš razturila user posted image !!!
Jasna, kaj pa če vseeno stopiš do zdravnika? Jaz se spomnim, da me je v nosečnosti enkrat samkrat rit al medenica bolela, ampak to takrat ker sem dobesedno preterala z hojo. Sva s svakinjo cel popoldan bluzile po Ljubljani, zvečer sem pa komi iz avta zlezla in do postelje prilezla-dobesedno kot praviš - bakica user posted image . Sam pol sem se spočila in je čez ene dva dni minilo in nikoli več.
Danineli - ne vem za prašek, mi edino "zdravilo", ki smo ga do zdej jedli je sirup iz smrekovih vršičkov. Pravzaprav edin to akceptira, Calpol npr. je vidla sam v škatli, pa pravi da tega ona ne bo pila user posted image  (na srečo ga tudi rabili nismo). Nasploh ma odpor do kemije...user posted image
Sem se vrgla v raziskavo avtosedežev (spetuser posted image ) kupujemo enega nomadskega, ki se bo selil iz avta v avto, vglavnem pri bakah in dedijih, in sem ugotovila, da glede na velikost in kile najboljš da kupimo tistega od 15-36. Verjetno že mate kakšne izkušnje, trenutno se sicer najbolj nagibam k MC Rodi XR, bomo pa še malo pogledali. Vsak predlog in nasvet je več kot dobrodošel user posted image .
Grem delat se še oglasim vmes

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: februarčki 2007
10.3.2009 9:42:32   
Tabali
aja, eno vprašanje ribicau glede tistih žaluzin, ki si rekla da jih mate - kako je s pucanjem tega. Moji doma majo namreč po celi bajti alu žaluzije zunanje in dobesedno dušo spustiš preden to spucaš user posted image , jao ko se tega spomnim...

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   [Brisano sporočilo]
10.3.2009 10:04:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?