|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
10.3.2009 10:06:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: februarčki 2007
10.3.2009 10:16:16   
Tabali
 [/quote]

user posted image user posted image user posted image  k bi Šimeta poslušala, njegovo prvo vprašanje za VSAKO STVAR je kako se to puca
[/quote]

ne me zezat user posted image user posted image user posted image user posted image
ti povem kaj je bila naša prva "zahteva" ko smo pršli k projektantom user posted image ? da ma bajta centralni sesalni sistem (s tem da še nam se sanjalo ni kako naj bi bajta zgledalauser posted image user posted image ) važno da lohk pucamo user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   [Brisano sporočilo]
10.3.2009 11:12:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 4928
   [Brisano sporočilo]
10.3.2009 11:14:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: februarčki 2007
10.3.2009 11:32:26   
Tabali
hahahaha user posted image user posted image user posted image
bom mal pobrskala - ene osnutke bi celo mogli meti v el. obliki, ti javim zvečer
joj še pol ure pa grem vennnnnnn na sonceeeee jeeeeeeeeee user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: februarčki 2007
10.3.2009 13:02:51   
ribicau
Hoj!

Jest jih dobesedno s šlaufom pošpricam, pa tud z vapom sem jih že, ampak una lahko varianta. Je pa res, da sva u pritličju! Hm, tašča jih ma tud v zgornjem štuku, pa zdele spomlad bom jest imela pol tega štuka, tko da to vprašanje mi bo zdej ostalo odprtouser posted image . Sem jih pa prvo leto tud jest na roke, pa drugač čist gre, samo če maš pa celo bajto, zgorej, spodej....pol je pa res kr velik na roko jih pucat. Jih pa jest pucam samo 1x na leto, ko se konča cvetni prah.

Kej več mi povejte o centralnem sesalnem sistemu, matr sem za cajtom, prvič slišim za to user posted image

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: februarčki 2007
10.3.2009 13:06:54   
ribicau
...aja pa še to, če nimaš prou velikih oken in lepih oblik, pol ti 8 cm ne pašejo gor - hočem rečt, da ne zgleda lepo! Morš zbrat mal ožje! Midva mava planko oken v najinem "rastlinjaku" 4m širine (sprednja planka), pa po 2x 3,5 m širne (stranski planki) in lepo zgleda. Zdej ne vem, če sem tole prou razumljivo napisala....user posted image

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: februarčki 2007
10.3.2009 13:32:42   
Tabali
joj ribicau ne vem če sem lih kompetentna za strokovno razlago o delovanju centralnih sesalnih sistemov user posted image user posted image user posted image
bom probala po domače - skratka po celi bajti maš iz enega prostora (ponavadi nekja iz kleti) speljane inštalacije, na katere v prostoru ki ga nameravaš sesati priklopiš cev z nastavkom za sesanje (zgleda podobno ko štekar za elektriko, sam da ma luknjo, ki se seveda zapre, ko iztakneš tisto cev ven user posted image ), no tam v kleti pa je ena naprava -motor al karkoli že, centralni sesalec, ki deluje na principu vakuuma in iz enega mesta sesa celo bajto, prednosti so da ne rabiš vlačit sesalca sabo, zadeva dela praktično brez hrupa (torej lahk sesaš ko mož spi brez da ga motiš user posted image ) in baje da je moč tega "stroja" veliko večja od običajnih sesalcev

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   [Brisano sporočilo]
10.3.2009 13:38:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: februarčki 2007
10.3.2009 13:42:34   
Tabali
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: februarčki 2007
10.3.2009 20:18:06   
malecka_mateja
čer!

evomene.kak je šlo???ma nevem mislim da 6 bimoglobit vamjuter povem al pa v četrtek zjutraj ko dobim rezultate. pa itak da bouser posted image se tolažim

moj glih abdeka soboda jojuterpoštrihamo tko da bo spet svinjerija. pa še ene nisem do konca pospravla.

to je to.grem pred tv sploh nevm kak zgleda
lep večer.papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   [Brisano sporočilo]
10.3.2009 20:52:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: februarčki 2007
10.3.2009 22:02:31   
Tabali
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo



Tabali a veš kva smo še mi hotl nardit: da bi mel iz kopalnice speljan kanal, po katerem bi umazane cote letele direkt u pralnico, da ne rabš ekstra koša za umazano perilo, sam pol morta bit kopalnica pa pralnica eno pod drugo....sam tok, za idejouser posted image



wow pa mi to mamo (pralnico pod kopalnicouser posted image , bom rekla mojemu za kanal, po moje me bo kar zazidu notuser posted image user posted image user posted image )
nam so danes štenge za klet zabetoniral - zdej še sam rdeč tepih gor vržem in to je to user posted image user posted image user posted image
smo šli po službi v knjižnico - je moja boljša polovica ugotovila, da Irska odpade (neki smo sanjali da bi šli junija na Irsko (seveda spet en rock koncertuser posted image ), je reku da nema, ker še v Komendo do knjižnice pravočasno ne moremo pridet user posted image
drgač pa nič novega, zaspana sem ko pes, že ene tri mesece berem eno knjigo, sem mislila da bom dons fertig pa očitno ne bom
ajd mejte se, jutr je polna lunauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: februarčki 2007
11.3.2009 7:38:09   
Anonimen
Jutro!

O mater, sem čist off topic, ker pojma nimam, kaj se mente. user posted image

No, Matejo sm razumela - to pa itak, da si naredla, no. user posted image

Js srkam kavico - no sem jo skor že, zraven pa Milko jem, mi jo hišnik večkrat prnese user posted image  Me pride večkrat uprašat za kake šraufe, kljuke ipd... Pa ga kr v Merkur napotim in je ves srečen! Po moje pa direktorica mal čudn gleda, zakaj se zadnje cajte tolk popravlja pri nas. user posted image

Alen je začel mal šmrkat, se je ponoči 2x zbudil in zahtevu "nosa pihat" Js sam upam, da naši sosedi trdno spijo, ker če ti okol 3h zjutri edn sesalc prižge, po moje glih ni fajn. user posted image  Pa kaj čem...

Kolumbo in Tabali - kok boste pa ve uporabljale baby-vac s tem centralnim sesalnim sistemom?user posted image  Mi ga imamo tu v domu in je super fajn! Mi je pa zgledalo ful čudno na začetku.user posted image

Prstek je ap še vedno natečen. Po moje bomo konc tedna spet pičli k zdravniku.user posted image  Jooojjj tolk sm nesrečna zaradi tega prstka, da ne vem več, kaj naj.

No, tolk zaenkrat! Se slišimo!

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: februarčki 2007
11.3.2009 7:39:05   
Anonimen
Nenny vidim te, hitr kej napisat!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: februarčki 2007
11.3.2009 8:10:47   
malecka_mateja
jutro!

jasna lepo da maš upanje z mano da bom nardila!

a mi lahk  kera kaj več o tem sesalnem napiše ker jaz to prvič čujem. pa kolk pride...pa kolko je to veliko.kaj pa če niamš kleti tudi pride v poštev?
hvala

mi danes spalnico štrihamo,jaz bom zdaj poštrihala tam ko imamo dvo barvo steno ker se more dlje sušit ostalobo moj. mi zaupa ker sembaje otroško v nulo pobarvalauser posted image user posted image user posted image

lep dan.papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: februarčki 2007
11.3.2009 8:48:30   
Tabali
IZVIRNO SPOROČILO: jasna81


Kolumbo in Tabali - kok boste pa ve uporabljale baby-vac s tem centralnim sesalnim sistemom?user posted image   !


user posted image user posted image user posted image  Dobro vprašanje - bom ti takrat povedala user posted image  (sicer pa pri Danaji tega sploh še nismo uporabljali, na srečo ni bilo potrebe).
Sicer pa se mi zdi, da smo mi off topic, ne ti - glede na naziv foruma user posted image .
A prstek previš, je še zmeri bubani user posted image ... joj...user posted image user posted image user posted image , dejte se čimprej pozdravit!
Malecka majstorica user posted image  itak da si naredila user posted image user posted image user posted image , kdo si pa sploh upa podvomit user posted image . Kar tako naprej, pa ne pozabi plane za user posted image user posted image  - ko boš na polovici...user posted image
Za CSS ti pa ne znam več povedat, kokr sem v enem od zgornjih postov napisala - za bajto stane cela zadeva tam cca 2-3 tisoč, ne vem natančno. Mi mamo plan v štartu inštalacije naštimat, tisto mašino bomo pa že kupili ko pridemo na zelene veje user posted image user posted image user posted image . Bom pa prašala našega strojnika če je za to nujno potrebna klet, po moje da ni, vem pa ne čist natančno.
en lep sončen dan vsem skupaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: februarčki 2007
11.3.2009 8:59:59   
ribicau
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Smo zdele crkaval od smeha k smo gledal Backa Jona....tale taprva risanka s pico  me je čist u dobro voljo spravlauser posted image user posted image user posted image

Ribicau dej sliki okna k mene  zdej fulmatra tist les pa aluminij u kombinacijiuser posted image , sm Šimetu rekla če b mel mal "letne vitrine oz zimskega vrta ali rastlinjaka, je reku d me bo zasteklil s kaljeno šipouser posted image

Tabali a veš kva smo še mi hotl nardit: da bi mel iz kopalnice speljan kanal, po katerem bi umazane cote letele direkt u pralnico, da ne rabš ekstra koša za umazano perilo, sam pol morta bit kopalnica pa pralnica eno pod drugo....sam tok, za idejouser posted image

Grem spakirat pa speglat še par cot za Šimeta...ajde


Dobiš slikce, samo dons delam do 17ih in me pred 18h ne bo doma, ker grem še po Evo v varstvo, pol bo pa že tema, jutri delam od 7ih, pa do ene polnoči, ker imamo obč. svet, mogoče v petek, si bom naredila opomnik.

Drugač mamo pa mi tud backa jona, res se narežiš. A imata uno risanko tud, ko becke kradejo jabolka na jablani, kjer so spodaj prašiški...men je carska user posted image

jest sem pa dons zjutrej že eno žehto obesla, pa pr zobarju sem bla že...no kljub vsem, sem bla ob 7.25 že v službiuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   [Brisano sporočilo]
11.3.2009 9:07:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: februarčki 2007
11.3.2009 9:26:10   
DanijelaNeli
Ojla!
Jst sm pri kavici,za jest pa sem si naredila kar sendvič,ker sem bla lačna.Prej sem peljala Neli v vrtec,in je blo tako veselje,ker včeraj ni bla...no,pol sem šla še do Tuša,po kruh in domov.Zdaj pa sem rekla,vse lepo počasi,...nič ne bom hitela delat.Mal peglat,mal pucat,... sesat ne morem še,ker moj spi,je bil na furi.

KOLUMBO-ah,saj sobota bo kmalu tu.Jst popenim če ni mojega en cel dan,kaj pa šele več.Pa se vprašam kako bi blo,če bi imela 2 otroka.Sej moj navija,da bi imeli še enegauser posted image ...ma jst nisem še pripravljena,ker si rečem,da ne bi sfolgala vse sama.user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: februarčki 2007
11.3.2009 9:27:21   
Tabali
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

......učeri ob polnoči, k sva bla že u posli Šime mene kr iznenada resno upraša: Ti, a pol že majo kanal za cote....sm rabla 5 sekund d sm poštuderala kakšen kanal pa čigave coteuser posted image user posted image user posted image


zaenkrat mamo sam cote user posted image user posted image user posted image  (brez kanalauser posted image )
strojnika načelno mamo izbranega, če kdo da še kaj ceneje pa je takoj naš user posted image user posted image
kolumbo ne sekiri se do sobote, sam dihaj, boš vidla da bo user posted image
nam feeling da se mi bo zmešalo od vsega tega počasi (al pa na hitrouser posted image ), tok je vsega na trgu, pa tok različnih mnenj ... jao... rabim mal pauze user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: februarčki 2007
11.3.2009 11:02:36   
DanijelaNeli
No,tak lep dan,tako sem bla dobro razpoložena...mi se je v trenutku vse pokvarlo...
Moj more it zdej direkt v Trst s kamjonom,in pol naprej po Italiji...m
najbolj pa me pali to,ker je reku,da ga ne bo niti jutr domov!!Vse skupi mi je hudo zaradi Neli,ker ga malo vidi,včeraj sta bla eno uro zvečer skupi,danes ga je videla ko smo se odpravljale v vrtec.In to je to.user posted image ...Zdaj se cmerim kot en mali otrok...
Tolaži me to,ker samo nadomešča enega šoferja do 25. tega meseca...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: februarčki 2007
11.3.2009 13:39:06   
DeMer
Ojla!

Danineli: tako je življenje. ni več služb oz so zelo redke od 6h do 2h. Danes je pravzaprav prava sreča, da imaš službo in to tudi plačano. Tko je.

Gradbenice: mi imamo cntralno sesalno. je bila na podstrehi, ko je bilo tukaj še odlagališče. Btw, tud talno mamo tlele gor že od nekdaj. user posted image Moj tast je mislu na vse.
Moje mnenje: ni uporabno. V vsakem nadstopju rabiš svojo cev, da ne vlečeš sem in tja skoz. Cevi so dolge, da lahko posesaš povsod in z njimi vlešeč vse smeti za sabo. Če posesaš kakšen velik del je štala, ker se zabaše in je težko ven spavit. Je pa svar zelo močna, tako da pucanje nosa ne pride upoštev. user posted image

se javim zvečer, mam gužvo

_____________________________

Vsi cvetovi bodočnosti so v semenu sedanjosti.

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: februarčki 2007
11.3.2009 14:16:41   
Tabali
Vau Demer - maš pa tasta od sile user posted image , na vse misli. Mojga npr. sam rolete skrbijo user posted image user posted image user posted image .
DaniNeli ne se preveč sekirat, saj vem da ni glih idealno, sam probite takrat, ko ste vsi skupi doma, čimbolj fajn se met in uživat življenje. Na določene stvari ne moreš vplivat tako da bi za vse in vsakogar bilo dobro, pa če se na glavo postaviš. Meni tut na vsake tok cajta popustijo ventili ko se spomnim, da sem praktično le dobri dve uri na dan z Danajo. Sam... kaj pa čem... pri najboljši volji ne pridem prej ko u enu uri od doma v pisarno (pol še enkrat isto pri povratku), kar pomeni, da dve uri na dan gresta v luft. To je na leto cca 700 ur ali 29 dni, kar pomeni skor celi mesec... Bi 100 x rajš bila doma, gospodinjila in bila z otroci, sam... tko pač jeuser posted image . Delam na tem da se mi želje uresničijouser posted image , do takrat pa bom probalaj uživat najbolj kar se dauser posted image .

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: februarčki 2007
11.3.2009 18:38:56   
malecka_mateja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image NARDILAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sploh še en dojemam da je res. nevem še z koliko ampak važno da sem nardilauser posted image user posted image user posted image 25 imam še ustnega ampak ta ti lahko sam zviša oceno in ne znižauser posted image user posted image user posted image user posted image  madonca tako vesela še nisem bila in ne morem povedat kak kamen se mije odvil od srcauser posted image user posted image user posted image
hvala vam res ker mi tako stojite ob strani in me vzpodbujateuser posted image user posted image user posted image sploh nimam besed.

grem štrihat dalje se javim še kaj!papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?