|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 9:52:35   
Anonimen
Na moža pomisliš (morda) PRED seksom z drugim moškim... in obvezno PO seksu... vmes pa zagotovo ne, če je ljubimec dober.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 9:53:18   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

Na moža pomisliš (morda) PRED seksom z drugim moškim... in obvezno PO seksu... vmes pa zagotovo ne, če je ljubimec dober.


Tudi to je predpogoj...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 9:53:32   
Anonimen
Je** ga, sama se ne znam tako dobro sprostit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 9:53:35   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Jaz vem, da bi mislila, če bi varala moža.


Jas tudi, pa ne sam na otroke tudi na partnerja. Če pa se z partnerjem nebi razumela bi pa najprej tisto rešila in si potem poiskala drugega. Varala pa nebi, ker vem kako je bit prevaran in živet v taki družini kjer starši imajo druge.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 9:53:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
SE jih pah dela...user posted image

Dela, že, dela... ampak prej poskrbiš, da se jih ne naredi... vsaj v omenjenem primeru ne. user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 9:54:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Tudi to je predpogoj...user posted image

Hja... dokler ne preizkusiš, ne veš. user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 9:57:19   
Anonimen
Odlocis se tezko, ker se ti nobena razumska resitev ne zdi sprejemljiva....

Obstaja moznost, da vaju "potegne" skupaj, ampak to se zgodi enkrat na sto let, taka mocna privlacnost.

Lahko ugibata se naprej, kaj bi bilo, ce bi bilo in ce je ali ni prihodnost za vaju. Ampak verjetno bosta samo zabluzila.

Lahko poves mozu, kaj se ti dogaja. Ta moznost je najbolj tvegana, ampak ti bo dala najbolj realen odgovor.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 9:58:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR
Lahko ugibata se naprej, kaj bi bilo, ce bi bilo in ce je ali ni prihodnost za vaju. Ampak verjtno bosta samo zabluzila.

Zihr... ne samo "verjetno".

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 9:58:56   
Anonimen
Saj je zmeraj na začetku sex enkraten.In kaj boš potem, ko ti z njim več ne bo lepo? Spet zamenjala?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 9:59:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR
Lahko ugibata se naprej, kaj bi bilo, ce bi bilo in ce je ali ni prihodnost za vaju. Ampak verjtno bosta samo zabluzila.

Zihr... ne samo "verjetno".


Ja, verjetnost med 98% in 99%....user posted image .

No, cist ziher ni, je pa zelo blizu :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 9:59:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR
Ja, verjetnost med 98% in 99%....user posted image . No, cist ziher ni, je pa zelo blizu :).

Vem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 10:03:05   
Anonimen
Če pa že, pa ugotoviš isto stvar pač po nekaj mesecih, celo letih...le, da si tistih par mesecev/let vrgel stran. Dobesedno.

To je najhuje ja,da čas beži jaz pa enostavno ne živim.user posted image


Moski so super fajn in krasno je z njimi....:).


....ampak niso vse. Zato zacni ziveti, poleg njih je marsikaj zanimivega na svetu user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 10:03:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR
Moski so super fajn in krasno je z njimi....:).....ampak niso vse.

Hvala Bogu... drgač bi blo dougčas. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 10:46:15   
Anonimen
Zakaj pa meniš, da nebi bilo prihodnosti z njim?

Spomnila si me na kolegico, ki je na Tajskem precej let nazaj rekla vsa nabasana "use him for sex" user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 10:47:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Spomnila si me na kolegico, ki je na Tajskem precej let nazaj rekla vsa nabasana "use him for sex" user posted image   

Za to ti niti ni treba biti nabasan-a. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 10:49:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Spomnila si me na kolegico, ki je na Tajskem precej let nazaj rekla vsa nabasana "use him for sex" user posted image   

Za to ti niti ni treba biti nabasan-a. user posted image


Niti na Tajsko hodit....user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 10:50:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR
Niti na Tajsko hodit....user posted image .

Res je... jaz sem kar v LJ ostala... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 11:09:23   
Janai
Pozdravljena....

Včasih bi ti samo rekla da pozabi na avanturco....danes pa bom povedala kot se zdi meni, zato ni nujno
da ravnaš tako....Vse je plod nedavne izkušnje:)
Sama bi v tem položaju najbolje vedela kako hudo ljubim ali kako hudo sem zaljubljena. Ker pa jaz to dvoje ločim, se zavedam, da v zaljubljenosti tičijo neke vrste izkušenj katere ni nujno da so slabe,niso pa po moje, to kar jaz iščem -....                                                                                                                                                                                  v ljubezni pa........................................................
tiči tisto kar mene res zanima....kemija je lahko sprejemljiva stvar...metuljčki in lepa telesa pa malo
sladkih besed in morda tolažba ko je ne najdeš doma, vse to te kaj hitro požene v objem kakega človeka ki
se ti takrat približa....(da ne omenjam monotonosti življenja ko si obdan le z otroškim jokom in plenicami..)
Ljubiti, pa je zame precej bolj kompleksno...to pomeni, predelovati lastne strahove, vizualizirati odnos na višji ravni...ozavestiti nezavedno v sebi in povezati se z notranjim bitjem v sebi ter tam najti razlog za stik s partnerjem v LJUBEZNI. Seveda pa nam je ljudem zaljubljenost vsem sladka...in pol boli....Zakaj?
Ker se pač predamo napačnim? Ali ker so pač ti že vezani? Ne vem kako je pri vas ampak
malo se potrudi poglobit preden zaključiš....morda je vredno truditi se,, samo pazi se sladkih, lepljivih besed
ker moški včasih za dosego ciljaauser posted image , uporabijo vsamogoča sredstva(!)
Skratka, jaz bi na tvojem mestu stvar privedla do točke, ko naj bi se tudi ta potencialni partner vprašal kaj bi rad.
Ali bi bil in rastel skupaj z ženo ....al pa bi zdaj zamenjal lonec in se presadiluser posted image .....
Vseeno je na koncu kje rasteš....samo da uspevaš..

Želim vam kvaliteten razplet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 11:23:23   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: Zaljubljena

Ne ni prihodnosti to veva oba.Lahko je samo kakšna avanturca tu pa tam.

Zato sprašujem ali je bolje prej nehat kot,ko se še bolj zakomplicira?



Če veš,da ni prihodnosti potem prej nehaj,saj je lahko le še slabše.Kako pa veš,da ni prihodnosti,a sta oba že vezana?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 13:11:30   
Janai
IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

Na moža pomisliš (morda) PRED seksom z drugim moškim... in obvezno PO seksu... vmes pa zagotovo ne, če je ljubimec dober.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...............

_____________________________

Ni važno kje rasteš, samo da uspevaš:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 13:12:50   
Janai
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Saj je zmeraj na začetku sex enkraten.In kaj boš potem, ko ti z njim več ne bo lepo? Spet zamenjala?




Mogoče pa ja....morda mora skozi več partnerjev prit do izpolnitve.


_____________________________

Ni važno kje rasteš, samo da uspevaš:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 13:20:08   
Anonimen
Ne razumem zakaj si še s tvojim sploh skupaj,če ga pa tak ne ljubiš??Ajaa...da v primeru,če se ne izide s tadrugim, ne ostaneš sama...

(odgovor članu Janai)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 13:24:09   
Janai
IZVIRNO SPOROČILO: Zaljubljena

Če pa že, pa ugotoviš isto stvar pač po nekaj mesecih, celo letih...le, da si tistih par mesecev/let vrgel stran. Dobesedno.



To je najhuje ja,da čas beži jaz pa enostavno ne živim.user posted image



Živiš, Živiš....sam malo manj kvalitetno. Vse je od tebe odvisno kako bo naprej....
vsaj kar zadeva tebe in tvoja čustva. Tukaj noben nasvet ne pomaga kaj dosti. Izjokaj se, ali pa pejt
na čvek h kolegici...jaz grem raje nekam da sem sama z mislimi...takoj boš videla stvari v drugačni luči.
Sama sem izkusila kako je če ne vidiš več smisla v obstoječi zvezi. Verjemi, da mi je jasno kako se počutiš.
Jasno pa mi je tudi, kako se počuti tvoj partner in tudi tvoj ljubimec....pa njegova žena?
Kaj šele otroci, ki itak vlečejo vsak svoj karmični dolg skozi življenje in itak vedno rabijo podporo družine....
Smešno.....a podpora lahko ima več oblik.....in ni nujno, da je to taka, ki omejuje tebe in ostajaš z njimi samo zato ker se bojiš posledic če bi to spremenila....Strah je tu poglavitnega pomena......upam, da vidiš


_____________________________

Ni važno kje rasteš, samo da uspevaš:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 13:29:40   
Janai
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

Ne razumem zakaj si še s tvojim sploh skupaj,če ga pa tak ne ljubiš??Ajaa...da v primeru,če se ne izide s tadrugim, ne ostaneš sama...




Mene tudi to zanima.....Ali pa je le morda še kako upanje in bi se dalo malo delat na sebi, kaj ?
Včasih kasneje ugotoviš, da si bil prav smešen, ker nisi videl dobrot na pladnju...
kot pravi mali princ: če hočeš videti moraš gledati s srcem!( Bistvo je očem prikrito).
Morda pa ne vidiš bistva v svojem možu? Pa ga iščeš v drugem?

_____________________________

Ni važno kje rasteš, samo da uspevaš:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 13:31:02   
lelaval
Zato sprašujem ali je bolje prej nehat kot,ko se še bolj zakomplicira?

Saj si si že sama odgovorila - me smo le še potrdile, da je bolje nehat, če veš, da nimata skupne prihodnosti.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Janai)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?