|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 13:34:36   
Janai
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Zato sprašujem ali je bolje prej nehat kot,ko se še bolj zakomplicira?

Saj si si že sama odgovorila - me smo le še potrdile, da je bolje nehat, če veš, da nimata skupne prihodnosti.



Saj to je tist hudičuser posted image ....Kako vedeti ali imata ali nimata skupne prihodnosti?
Včasih je ravno to treba dat skoz, razne štale...ločitve.... in vsemogoče prepreke....pol pa je to tisto....z"novim"user posted image  partnerjem....


_____________________________

Ni važno kje rasteš, samo da uspevaš:)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 14:21:27   
mami_miki
nikdar ne moreš vedet, da ni skupne prihodnosti ali da je...počakaj...

boš videla...ti samo vztrajaj pri tem, kar si želiš in čakaj...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 14:38:42   
Anonimen
Z nekom smo lahko skupaj že leta in leta pa ne vemo,če bomo skupaj v nadaljni prihodnosti.

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 15:05:16   
Janai
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

nikdar ne moreš vedet, da ni skupne prihodnosti ali da je...počakaj...

boš videla...ti samo vztrajaj pri tem, kar si želiš in čakaj...


Včasih je treba čakati zeloooo dolgouser posted image user posted image user posted image user posted image .....desetletja, stoletja....mnogo življenj živeti
a če je še želja prisotna po vsem je možna tudi njena uresničitev...Ko padejo dogodki v svoje
tirnice ja...takrat ko vse sovpada...prostor in čas....je vse uresničljivo.
Morda se sliši malo noro a verjamem v to. Stvari niso vedno v celofan zavite z mašnico opremljene in pred noge položene.
Veliko več vredne so tiste, na katere se čaka dooolgo.
Seveda ta" doolgo" nam ni tako ljub.Se nam zdi zelo naporen in obupamo, mislimo, da to ni to.
pol pa se znova rodimo in se spet znajdemo z istimi problemi za rešit. vedno znova in znova....
Vmes pa čakamo, jokamo, se smilimo samim sebi...se oklepamo iluzij da nas lahko kdo reši....

Rešitev je znotraj nas samih....le dozoreti mora in mi smo tisti, ki jo lahko potegnemo na dan, da zasije v vsej svoji lepoti.

_____________________________

Ni važno kje rasteš, samo da uspevaš:)

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kako se odločit
2.2.2008 17:26:31   
lepavida
Draga Zaljubljena,
verjamem, da ti je hudo. Ampak premisli. Gre za dve družini, ki verjetno že trpita in še bosta,...za otroke dveh družin, ki bodo izgubili starše. Ali res želiš, da tvoj otrok/otroci odrašča/jo brez očeta? Ali si boš kdaj odpustila? Kaj pa otrok/ci moškega v katerega si zaljubljena? Ali boš lahko še kdaj živela mirno in resnično uživala srečo, ki bi ti jo mogoče nudila nova zveza. Ali ne bo breme preteklosti pretežko? Še nekaj je,... veš tudi zaljubljenost bo kmalu popustila in tudi življenje z novim partnerjem ne bo tako zelo zelo pravljično, kot si zdaj predstavljaš, saj veš, strasti se umirijo, ostane življenje.

Vprašaj se ali je v tvoji sedanji zvezi kaj tako zelo narobe, da jo želiš prekiniti? Iz tvojega pisanja sem razbrala, da ni. Če ni, potem ne uničuj svojega partnerstva in se mu posveti z vsem svojim bitjem in raje oživi tisti odnos, da bo spet lep in bogat, kot je bil nekoč. Verjetno si nekaj škode že naredila, ampak s trudom verjamem, da lahko stvari še popraviš. Poskusi svojemu parnerstvu na podlagi te izkušnje dati nov zagon. Ne zavrzi tega kar imaš doma! Ampak to lahko narediš samo tako, da novo vezo prekineš. Odločno in takoj. Ne dovoli si, da te zapeljejo občasne priložnosti. Mogoče si to že hotela narediti,... ampak, če se boš res odločila, potem nič ni pretežko. Nekaj časa bo mogoče še hudo, ampak ko bo ''kriza'' mimo boš zmagovalka in najsrečnejša mama in žena na svetu.  Verjamem vate in ti želim vse dobro.


(odgovor članu Janai)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kako se odločit
4.2.2008 4:17:05   
Anonimen
Colonia je dobro rekla (oz. zapela):

... što mi je ovo trebalo, da se u tebe zaljubim...
... sad mi se čini blesavo, što sam s tobom mogla bit...
... jer u tvojoj glavi opasan je - egotrip...
... što mi je ovo trebalo, da se ponižavam do dna...
... kasno pali, mali - znam... više ni u ludilu...
... ne bi ti pomogle ni čarolije...
... i svi ste slični kao jaje jajetu...
... kad treba, onda znaš... al' me više ne trebaš...
... ostavljam tvoj svijet, poslušaj za kraj...
... na mene je red...
... što mi je ovo trebalo, da trošim život svoj...
... na neke tvoje gluposti, koje razumiješ samo ti...
... i sad, kad olazim, opet glumiš mangupa...
... što mi je ovo značilo?... samo dobra lekcija...
... da prvo glavom, onda srcem krenem...
... možda i tebi svane, pa postaneš pametniji...

Hja... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kako se odločit
4.2.2008 9:19:03   
arabela*
pozabi na vse skupaj in uživaj v trenutku.Saj za nikogar ne moraš sigurno vedet kako in kaj bo v prihodnosti.Pusti času čas,pa boš videla.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kako se odločit
4.2.2008 9:51:37   
trojči
Moža "ljubiš" kot brata ali moža? Najprej zaključi eno zgodbo, nato predelaj, nato pa začni z razdiranjem druge družine. Tačas pa noge skup!


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kako se odločit
4.2.2008 10:21:31   
gregstrx
Saj je vendar jasno kaj moraš takoj jutri storit. Ne glede na to kaj ti kaže prihodnost, se moraš soočiti s sedanjostjo. Kaj ti pomeni sedanjost, ki jo živiš? Če meniš, da človek, ki ga imaš ob sebi ni tisto kar si želiš naredi najprej vse, da se potrudita to prvo zgodbo spravit na pravo pot ... da se zbudita - pa če ga moraš peljat na mars in nazaj. Mora uvideti "ta veliko sliko". Ampak mam občutek, da je to že malo zamujena misel user posted image .

Naslednje kar je, pa nimaš kaj dosti za razmišljat kot to, da moraš stran, in kako boš živela s posledicami. Zavedaj se, da je to tvoje življenje, ki ni življenje tvojih otrok, moža, babice ali tvoje mame. Ti se moraš odločiti kako boš šla naprej. Oni samo živijo s tabo tvoje življenje. Verjemi mi, da jim bo lepše s tabo, če boš srečna in zadovoljna (kljub temu, da bo vseskupaj včasih imelo kakšen grenak priokus - zato ker si storila kar si storila).
Samo delat se moraš tako, kot da veš kaj delaš - tud če se ti zdi, da malo bluziš .... user posted image . No pa na koncu ti mora nekaj ratat in se ne smeš zlomit user posted image .

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kako se odločit
4.2.2008 10:56:04   
smigli
Počakaj, odmakni se od njega, ne kontaktiraj z njim! Vzami si čas, poglej na stvari z drugačnega, bolj odmaknjenega zornega kota.
Kot je že ena prej napisala, moški zelo lepo nalagajo lepe besede, da bi prišli do cilja! Pazi, morda je samo trenutek slabosti, doma rutina, zato pa večja dovzetnost za te reči. Imej pred sabo možne posledice.

Srečno!

(odgovor članu gregstrx)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kako se odločit
4.2.2008 10:58:12   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

Colonia je dobro rekla (oz. zapela):

... što mi je ovo trebalo, da se u tebe zaljubim...
... sad mi se čini blesavo, što sam s tobom mogla bit...
... jer u tvojoj glavi opasan je - egotrip...
... što mi je ovo trebalo, da se ponižavam do dna...
... kasno pali, mali - znam... više ni u ludilu...
... ne bi ti pomogle ni čarolije...
... i svi ste slični kao jaje jajetu...
... kad treba, onda znaš... al' me više ne trebaš...
... ostavljam tvoj svijet, poslušaj za kraj...
... na mene je red...
... što mi je ovo trebalo, da trošim život svoj...
... na neke tvoje gluposti, koje razumiješ samo ti...
... i sad, kad olazim, opet glumiš mangupa...
... što mi je ovo značilo?... samo dobra lekcija...
... da prvo glavom, onda srcem krenem...
... možda i tebi svane, pa postaneš pametniji...

Hja... user posted image



zelo domač občutek user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kako se odločit
4.2.2008 16:30:03   
Anonimen
...ko je ljubezen bolezen...
...nisi pil, nisi trezen,ko zadane ljubezen...
...in nič na svetu, celem svetu ne zadane tako...
(J. Plestenjak)
 
Se strinjam s temi besedami. Ljubezen je čudovita stvar, ampak marsikdo zaradi nje tudi trpi. Tako, kot ti. Če si mnenja, da je med vama le kemija, pusti vso stvar, in se zadovolji s svojim moškim. Ne splača se tvegati družine za eno noč, polno strasti. Če misliš, da gre za kaj več(obojestransko, seveda), pa začni razmišljati naprej. O tem, zakaj si to želiš, kaj s tem pridobiš, in kaj izgubiš. Glej tudi na ljudi okoli sebe. Če imaš otroke, glej, kako bi oni to doživljali. To je odločitev za vso življenje. Odločitev, ki nas zaznamuje. Povedala ti bom le eno meni zelo znano zgodbo.
Nekoč, že davno nazaj, je živela ženska. Imela je moža in takrat že nekaj otrok. V istem času je živel tudi moški. Imel je ženo, in otroka. Spoznala sta se. On je bil eden izmed vodilnih mož, ona le njegova čistilka. Pa sta se zaljubila. Tako močno, da jima je nekdo tam zgoraj podaril še enega, skupnega otroka. Ženska se je želela odločiti za splav, za jo je njen mož prepričal v nasprotno. Ljubezen ženske in moškega, prepovedana ljubezen, je bila močna, vendar pa sta se oba vrnila k svoji družini. Ženska je donosila, in mož je otroka vzel za svojega. ker se je z nosečnostjo zvedelo tudi za njeno drugo ljubezen, ni s tem moškim več imela stika, razen takrat, ko je prišel gledat otroka. Ta ženska ga je ljubila do smrti. Brez pravil. Mož je bil le mož, ampak ljubezen je pripadala drugemu. Tudi on je njo ljubil. Do smrti. In če bi bila takrat močnejša, bi bila skupaj, za vedno. Tako pa sta zdaj eno, med angeli. In vrjamem, da jima je lepo.

Želim ti povedati s tem, kar sem napisala, da se za ljubezen splača boriti. In iti po vseh poteh. Do konca sveta. Ta'dva sta to do konca obžalovala, kajti večno sta le hrepenela. En po drugem. Če bi ravnala drugače, tega ne bi bilo.

Veliko sem napisala, sam upam,d a ti bo kaj koristilo...

user posted image user posted image user posted image

Kakorkoli se boš odločila- tako bo prav! Sam vrjet je treba v to!

aspirinčica


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?