|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krvavitve
3.2.2008 21:58:15   
ninica04
Prosim za pomoč. Po abraziji v začetku dec. sem na začetku jan. imela menstruacijo. Zdej po 14 dneh pa spet krvavitev! user posted image . Sicer samo 3 dni, pa take črne barve, pa celi kosi nečesa user posted image user posted image user posted image user posted image A je mela kera od vas tudi tako podobno situacijo. Upam da je to samo še kako čiščenje. Menstr. sem imela čisto normalno, tele krvavitve pa kr neki user posted image Prosim za vaše odgovore.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krvavitve
3.2.2008 22:23:55   
Jančika_
Med ovulacijo po prvi M po abraziji sem tudi jaz zakrvavela; zakaj prav takrat in nikoli prej in nikoli kasneje med O, tega ne vem, ampak tako je bilo. Kasneje se to ni več ponovilo in temu tudi nisem posvečala posebne pozornosti.

(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krvavitve
4.2.2008 10:36:38   
urskas
če bo dolgo trajalo pojdi do G.
Sama sicer nisem imela teh problemov, so me pa dvakrat poslali na merjenje Bhcg.
Drugače pa je moja prva  user posted image  bila močna za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in je trajala še enkrat dlje kot običajno. Vse naslednje pa bp.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko kave lahko spije nosečnica?
Preverite, kje je tista varna meja popite kave v nosečnosti, da ta razvada ne bo vplivala na večjo verjetnost za spontan...




Plavanje
muška

Če bi vaš otrok obiskoval plavalni tečaj in bi učitelj predlagal, da se lahko udeleži tekmovanja, bi se s tem strijali?

da (78%)

ne (2%)

aktivnost bi še v naprej obiskoval samo rekreativno (10%)

ne vem (10%)


Število vseh glasov: 301

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!