|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 11:37:54   
Janey
Ms.Anna res ti privoščim, da bo v teh dneh.
mlavla pikica pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   a hočeš it v P. Ker bajsa je prevzela pa je pobegnila potemuser posted image user posted image user posted image haha

A je to možno da se 7 dni po roku še vedno čisto nič ne dogaja?? Da ni enga popadka, enga znaka?? Meni to ni normalnouser posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 11:41:08   
mlavla
Kje je pa katka? Ma dones rok..upam, da se je kej začelo...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 11:44:19   
pina-1
janey vse je normalno.. vse skupi se lahko iz nič razvije, tako da ti samo čiči pa čaki  pa z nami čvekajuser posted image user posted image user posted image

katka se res še ni oglasila danes. Mogoče jo je pa njen fantinnehal hecat in je piršel na svet.

jaz sem pa sedaj hladilnik spucala. Mater me res gnezditveni daje..skozi neki prekladam pa pospravljam, pa brišemuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 11:45:56   
dolenjka
Dan user posted image

Evo, pa sem nazaj user posted image  Sem vam rekla da ne bom notr ostala, ker nisem do konca zlikala cot user posted image
Je bla pa kar gužva in sva 2 uri čakala, pa še 1 je rodila vmes user posted image
No, moj CTG je že "boljši", popadki so malo močnejši, sam nič konkretnega. Pol pa moj smeško ginko pogleda in pravi, da me je moj premal po luknjah z avtom vozil user posted image  Vaginalno me ni pregledal.
Stanje je tako: v četrtek spet ponovimo vajo, spet tešča in med 7 in 8 zjutraj user posted image  in če se bom kaj odprla, pravi G da bomo šli kar v akcijo user posted image  Jaz pa kar ne vem, če ne bi še mal počakal user posted image  Kaj mi pa je??? Sej se veselim user posted image , sam ne vem če bi forsiral če še ne bo rok? No ja, en dan prej bi to bilo, sam vseen user posted image  Mah, sej verjetn me bo fajn pregledal prej, pa UZ naredil, pa se potem odločil, pa itak je še od CTGja odvisn... bomo videli user posted image

Bamby, vseeno hvala za tamalo odpustnico, sam jaz je še nočem user posted image

Žogimarogi user posted image  user posted image  user posted image  za user posted image  !!!


Anandrej hvala za izčrpno poročilo in veliko lepih trenutkov z malčkom v domačem okolju user posted image

Kje pa je naša Katka? Sem ji pozabila napisat odpustnico (al pa ne, se ne spomnim)! A to pomeni, da je končno šla v Rim?? user posted image  NO vseeno jo dolgujem:

Katka37, svečano ti izdajam odpustnico in da bi čim prej zibala user posted image

Pinči, a ti si tut še doma? user posted image  

Danes je pa res dan za ležat, sam vseen moram pa še speglat user posted image  Zdaj grem najprej najnujnejše popeglat in to je kavč (sem vstala 5.45 user posted image  ), pol se vam pa mal pridružim preden še ta vročo peglo zalavfam user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Ms. Anna)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 11:46:11   
polonca78
janey, iz ljubljane sem. user posted image to me je moja ginekologinja poslala z napotnico. zdej samo tok upam, da ne bodo v P rekli, da sem še prezgodna in da bi še malo čakali user posted image . sej če mi je dala napotnico za rodit z diagnozo "nezrelo maternično ustje" upam, da me bodo kr notr obdržal.

drugače me je pa ravno danes sestra pri G tolažila, da je ona tudi čez rok rodila in da se 7. dan po PDP ni še čisto nič dogajalo, potem se je pa kar naenkrat začelo.

zdej sem un začetni šok, da grem jutri rodit, prebolela, zdej me je pa samo strah, da me bodo vseeno za kak dan še domov poslali. joj, samo da me je nečesa strah in da lahko malo paniko delam. user posted image user posted image user posted image user posted image

tok sem raztresena, da sem pozabila čestitat novim mamicam!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 11:46:28   
Janey
katko sem videla da je prisotna, tako da je pomoje še z nami, razen če je njen sine prišel sporočit novicouser posted image user posted image

mene pa nič ne daje tale gnezditev. Je lepše na stolu pred ačunalnikomuser posted image user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 11:49:11   
Janey
polonca a ve imate še preglede pri svoji g? Ker jaz bi tut šla k njej še malo se pokazat, ker ji zaupam...pa sem že od pdp v bolnici ko pa si samo ena izmed mnogih in gre vse kot po tekočem traku. Se noben niti prav ne pogovarja s tabo. user posted image user posted image

dolenjka wellcome backuser posted image user posted image te sprejmemo nazaj, da zlikaš (cune al kavč sej vseeno). Meni je tut bolše da gre po naravni poti, ampak G že vejo kak je najbolj prav ane?

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 11:54:57   
katka37
Ojla!

Sem vas najprej prebrala, zdaj pa poročam- ctg kaže popadke, čeprav mi še ni nekaj strašno,posteljica nizko baje, jutri spet na ctg in g mi je rekel, da bo jutri otroček tu. Ga držim za besedo. me je pa v p tudi zelo grobo pregledal, kot da res zanalašč tako rovarijo, da bi ja bilo kaj prej. Pri izhodu pa me babica prime čez rame in šepne v uho-poseksajte se (oprostite izrazu ampak tako je bilo). user posted image user posted image  So prave face tu v ptujski p, nasploh prijazne.


Dolenjka, hvala za odpustnico.

Žogimarogi, čestitamuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 11:57:24   
Janey
Joj srečnice ve....jutri bo pa veselouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

katka a kar tak ti je rekla sestra??? Po domačeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image facauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pol pa hitro jotico kuhat bo mogoč že danesuser posted image user posted image

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 11:58:22   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

Ms.Anna res ti privoščim, da bo v teh dneh.
mlavla pikica pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   a hočeš it v P. Ker bajsa je prevzela pa je pobegnila potemuser posted image user posted image user posted image haha

A je to možno da se 7 dni po roku še vedno čisto nič ne dogaja?? Da ni enga popadka, enga znaka?? Meni to ni normalnouser posted image



ja da bi bilo kaj na tem....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 11:59:47   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: katka37

Ojla!

Sem vas najprej prebrala, zdaj pa poročam- ctg kaže popadke, čeprav mi še ni nekaj strašno,posteljica nizko baje, jutri spet na ctg in g mi je rekel, da bo jutri otroček tu. Ga držim za besedo. me je pa v p tudi zelo grobo pregledal, kot da res zanalašč tako rovarijo, da bi ja bilo kaj prej. Pri izhodu pa me babica prime čez rame in šepne v uho-poseksajte se (oprostite izrazu ampak tako je bilo). user posted image user posted image  So prave face tu v ptujski p, nasploh prijazne.


Dolenjka, hvala za odpustnico.

Žogimarogi, čestitamuser posted image user posted image user posted image .


pol pa kar v akcijo!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image

U..pa teta Pehta se je vrnila 2v1user posted image user posted image ...lepo da se držiš obljubljenih beseduser posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 12:00:33   
dolenjka
O Katka a si še tle? Ja bejž se no poseksat no user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Za babico v Ptujski P user posted image  user posted image  user posted image

Men je tut moj med vožnjo nazaj nekaj namigoval da se lohk mal seksneva, pa sem ga sam čudn pogledala, ker par dni nazaj je pa kr neki stoku med tistim najinim krkol sva že delala, da rajš ne user posted image  Ta tut ne ve kva bi rad user posted image  user posted image

U Janey, hvala k si me nazaj vzela user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 12:01:33   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla


U..pa teta Pehta se je vrnila 2v1user posted image user posted image ...lepo da se držiš obljubljenih beseduser posted image


Ja itak, ker speglan pa mora bit, a ne? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 12:01:50   
Janey
Jaz grem pa zdaj v bano, pol pa mojga naserem da skuhama eno joticouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image če se ne javim sem v Puser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (ostelji).

Kaj boste kuhale? Mogoč dobm kakšno idejo, ker razn juhice se ničesar ne spomnem

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 12:02:05   
katka37
Janey, saj smo včeraj kuhali joto, pa baje jo bomo danes spet.  user posted image   Babice pa so res tako prijetne in v bistvu domače, da sem se res dobro počutila.
Kako pa bo jutri, pa vseeno ne razmišljam raje preveč.
Držim pa seveda pesti tudi za tebe, da bi bilo čimprej. Ampak cartki so pač cartki, ti naši user posted image .

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 12:02:40   
mlavla

Seznam glede na datum pregleda:

11.02. Suzi*

12.02. mlavla
12.02. katka37
12.02. polonca78
13.02. torcica
13.02. nuka

14.02. dolenjka 
15.02. MetiLu
15.02. jencili
15.02. BEJBI T.
15.02. pina-1

 
pa še ostale sporočite datume...
 
Kje je pa Meti dones?




_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 12:03:41   
Janey
mlavla jaz ga imam jutri.

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 12:04:05   
dolenjka
Ne vem kje je Meti, mogoče je šla v šoping? user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 12:05:04   
mlavla
tudi midva imava danes v planu joto..sam jst bi že zdejuser posted image ...sam kaj ko sem pa samauser posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 12:05:15   
Janey
ne morem verjet ampak tako sem se jezila da nebom dočakala tega sestanka za epiduralno in da je nebom sploh mogla met. Ta gospod ki je šel na dopust za 3 tedne je že nazaj. In jutri je sestanekuser posted image user posted image user posted image mogoče je pa naš user posted image čakal na ta sestanek, da dobimo vse telefonske šteilke, da lahko pokličemo anestezista ki nam bo lajšal bolečine. Baje da jo je tak skoraj nemogoče dobit, ampak če jo pa se nebi branilauser posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 12:06:12   
katka37
Moj je včeraj kar malo več juhe skuhal in spohal več mesa, pa riž je ostal, sva tako splanirala za vsak slučaj, pa ni treba danes nič kuhati.
Še v šopingu sem bila, sem bogatejša za eno majčko.

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 12:07:10   
mlavla
Ja pa dones bova mela še za kosilo JOTo (ampak tisto iz zelja, krompirja in fižola..user posted image )..jo bom kar iz skrinje vzela..se mi sploh ne da kuhat..pa sej to ni najbrž nič čudnegauser posted image mam tak bolj len dan...
zdele grem pa nov stroj zalaufat..pa sušilc..

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 12:07:23   
pina-1
katka, jaz sem pa mislila, da si mi že pobegnla.. No kakorkoli bom jaz danes mojga napadla. Bom rekla da je ena babica rekla da je treba JOTO kuhat da se otročki rodijouser posted image user posted image user posted image

o dolenjka stara sablja, ti si tudi še tuki. Zgleda pa da boš ti v četrtek pobegnila.
tvoj je pa kot moj. Ponavadi jih ne moreš ustavit od jote, sedaj pa se nikakor ne spravi.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 12:08:38   
mlavla

Seznam glede na datum pregleda:

11.02. Suzi*

12.02 Janey
12.02. mlavla
12.02. katka37
12.02. polonca78
13.02. torcica
13.02. nuka

14.02. dolenjka 
15.02. MetiLu
15.02. jencili
15.02. BEJBI T.
15.02. pina-1

  

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 12:09:40   
katka37
Mlavla, sperma mehča maternični vrat, orgazem pa baje pospešuje odpiranje.  Za eno od tega pa tudi ne rabiš svojega, imaš pač vaje. user posted image

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?