|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: potek abrazije
26.3.2008 9:12:34   
janja*
Balonchy svetujem ti,da greš k ginekologu ali pa vsaj pokličeš in poveš kaj se dogaja s teboj.Čuden vonj sigurno ni okej.Ne da te strašim ,ampak ena ko je bila istočasno na urgenci kot jaz je pač ful krvavela (bila je v 7 tednuuser posted image )in so ji rekli ,da je vse okej.Še isti dan je šla zvečer še enkrat na urgenco,ker jo je še začelo boleti in ta čuden vonj.In kaj je bilo en jajčnik so ji odstranili,ker ji je enostavno skoraj segnil.Na tvojem mestu bi šla takoj,ker saj vidiš kaj se dogaja.Odvisno na koga naletiš.Jaz imam zelo slabe izkušnje od tega splava.Moram pa povedati,da ko sem bila še srečka nosečka sem bila enkrat na ginekološki v KC so bili pa tako prijazni ,da ne morem povedat.Bil je neki Primož,ki je bil tako pozoren,skratka vse okej.Zdaj sem imela pač smolo in se nočem več spominjati tega dogotka.Bolonchy prijateljico pa prepričaj ,da gre na pregled.Saj lahko,da bo vse okej.Držim pesti zate in za njo.Veliko sreče obema.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: potek abrazije
26.3.2008 9:27:20   
Balonchy
Primoža sem imela tudi jaz sama na oddelku - po SS-ju!!!
Enkraten fant!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mlad, pa vseeno izkušen in pripravljen pomagati ob vsaki situaciji!!!

< Sporočilo je popravil Balonchy -- 26.3.2008 9:29:43 >

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: potek abrazije
26.3.2008 9:53:23   
detelja
Glede vonja....v petek sem imela abrazijo je bil vonj tako nagravžen...ne da se opisat...ne vem kot da si vložka med menstruacijo ne bi zamenjala teden dni...danes pa sem opazila, da je vonj kisel...in kolko vem vedno ko sem imela tak vonj sem imela glivice oz. bakterije...moje telo je tako občutljivo...kolikokrat grem k gin. mi vedno najde neke glivice, bakterije...

glede med.bratov na gin. oddelku pa imam tudi jaz dobre izkušnje...se mi zdijo, da so tako nežni, čutni...

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: potek abrazije
26.3.2008 16:41:26   
novo
urskaj,na izvidu iz bolnice je pisalo, da glede na 2 ss priporočajo diagnostični hsc.
Ko sem vprašala g. mi je dejala, da mi tega posega ne priporoča, ker gre za operativni poseg, poleg tega pa mi je v podnapisih dejala, da v primeru, da če se odločim naj le-to opravim tam, kjer delajo to vsakdan (v celju tega ne opravljajo vsakodnevno) tak da ne vem, kaj je mislila s tem. Pri  tem koliko vem ugotavljajo nepravilnosti v maternici (pregrado), ki jo je meni na pregledu izključila.
Lpuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: potek abrazije
26.3.2008 21:18:18   
Balonchy
Janja... Mal mi je dalo mislit!!! user posted image

Poklicala sem mojga G in me je naročil v ponedeljek!!! user posted image user posted image user posted image
Kar mi je rekel po telefonu - da ni nobene panike, sam rad bi me videl in se prepričal... user posted image

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: potek abrazije
27.3.2008 8:35:35   
janja*
Balonchy bolje da si klicala boš saj mirna.Držim pesti zate da bo vse okej.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: potek abrazije
29.3.2008 13:38:41   
Balonchy
Ojla... Upam tudi jaz! user posted image

Sporočim v ponedeljek!!!

Kako si pa ti janja???

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: potek abrazije
29.3.2008 15:14:47   
janja*
Balonchy kaj naj ti rečem sem malo bolje,samo kar teško je imeti prazen trebušček.Jajčnik me je bolel ,ampak se je kar umirilo tako ,da nisem šla k ginekologinji.Zdaj čakam ,da grem na prvi pregled po splavu.Iščem in iščem kakšno pametno ginekologinjo ali ginekologa ,samo je teško najti,ker je povsod polno.Pri svoji imam datum 18.04.,tako ,da imam še čas .Naročila sem se sicer privat v Postijno na pregled k Merlotu,da se prepričam ,če je vse okej.Pri njemu pa imam datum 11.04.2008 pa bomo videli kaj bodo rekli.Sej vem ,da odgovora, zakaj je do tega prišlo itak ne bom dobila.Teško se je sprijazniti,da nikoli ne bom vedela ZAKAJ?user posted image user posted image user posted image
Upam,da si vsaj ti kaj bolje.Ta moje raspoloženje tako zelo niha ,da sploh ne razumem.Enkrat sem čisto okej ,potem pa kar naenkrat planem v jokuser posted image .Saj bo enkrat bolje samo verjetno rabim čas.Lep vikend ti želim.Javi se.



(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: potek abrazije
29.3.2008 15:24:59   
detelja
janja verjetno nam bodo vsi gin. rekli, da je več ali manj z nami vse ok...ampak se je pač narava poigrala z nami in se je pač zgodilo to kar tako zeeeeeellllloooooo boli, pa še pritrdili bodo, da je to zelo pogost pojav....najbolj me razjezijo ljudje, ko mi rečejo, da je to pač pogost pojav....koliko časa po ss pa si naročena na pregled? jaz sem klicala pa mi je sestra rekla, da moram počakat, da dobi moja gin. histološke izvide in da naj tako za 3 tedne pokličem in me potem naroči....po eni str. čas tako hitro beži po drugi strani pa se ne premakne nikamor...

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: potek abrazije
29.3.2008 18:19:04   
janja*
Detelja pri privat ginekologu sem naročena en mesec po SS,tako kot so mi rekli v KC.Moja ginekologinja pa me je naročila pet tednov po SS.Me prov zanima kaj bo komentirala, ker mi je ona pač rekla naj v KC prosim ,da dajo pregledat plod kaj je bilo narobe.Rekla mi je ,da je šlo verjetno za kromosomsko napako.Dala mi je še zraven izvide nuhalne in presejalnega testa.V KC so me samo čudno gledali,da bi pač mogla dvakrat splaviti,da šele potem dajo to pregledat,ker ta preiskava je draga.Če bi koga poznala bi bilo to vse lažje.Groza sploh se ne morem potolažiti s tem njihovim sistemom.Lep vikend ti želim

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: potek abrazije
30.3.2008 12:18:27   
detelja
janja meni so rekli, da se plod pošlje na neke histološke preiskave, če se pa to 2x-3x zapored zgodi pa gresta z partnerjem oba na preiskave...ne vem...bom počakala prvi pregled pri gin. pa bom videla kaj mi bo povedala...jaz srečno upam, da bomo vse mi revice naslednjič srečne debeluške z malimi nagajivci...
ko tako razmišljam, da nekateri pravijo, da je nosečnost kar tko neki...se mi zdi da je to kar zakomplicirana stvar, polna strahov, negotovosti...ampak mislim, da bomo me, katere smo imele pač takšne in drugačne izkušnje toliko bolj vse cenile, bomo še bolj močne....
če se tako nazaj ozrem, včasih so ženske rodile na njivah, ni bilo bolniške, ginekologov...pa so spravile na svet po več zdravih otrok...danes pa...
upanje zadnje umre...

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: potek abrazije
30.3.2008 19:22:02   
janja*
Detelja mogoče so pa tudi meni poslali pa sploh nič nevem o tem.Sej če so to poslali potem izvid dobim jaz ali ginekologinja?Jaz sem bila trikrat noseča in vse tri nosečnosti so bile lepe prekrasne.Počutila sem se super brez težav,tako ,da sem prepričana če  je vse okej se tudi počutiš dobro.Ta nosečnost pa je bila žal od samega začetka grozna.Hudo mi je ,ker se to ni zgodilo prej ,ko je bil še pikica.Zdaj pa je bil že velik približno 16 centimetrov.Sploh se nočem več spominjati tega ,ker je potem še huje.Tako je pač moralo biti.Boš videla,da bomo spet kmalu srečke user posted image .Poleti na dopustu ,ko bomo sproščene in ne bomo mislile na nič bomo sigurno zanosile in bomo presrečne boš videla Detelja.Pošiljam ti veliko pozitivne energije.Javi se kaj.


(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: potek abrazije
30.3.2008 19:24:02   
novo
se pridružujem mnenju. Poletje bo časuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: potek abrazije
1.4.2008 8:09:56   
Balonchy
Ojla čvekice...
Samo tolko, da sporočim.
Včeraj sem bila pri mojem G na pregledu. Naredil mi je tudi UZ in potrdil, da je z mano vse OK in BP. user posted image user posted image user posted image user posted image

Sčiščeno je vse, tako kot mi je rekel januarja, ko sem bila prvič po SS pri njem. Glede vseh "težav" (vonj, intenziteta in ...) z M pa je rekel, da je to normalno. Med UZ-jem mi je tudi povedal, da imam že en folikelček. user posted image
Tko, da mi je dal zeleno luč kar se tiče user posted image ...
Ampak sva se z mojim user posted image  že prej odločila, da bova še mal počakala - tja do poletja...

Kako ste pa kej ve beybe?
Jaz sem zadovoljna, ko sam user posted image !!! user posted image user posted image user posted image

Uživajte...

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: potek abrazije
1.4.2008 20:51:21   
detelja
janja žust tebi še od zadnjič nisem odg...če so te čistili so sigurno poslali ostanke na preiskave, izvide pa dobi gin. zato je prvi preglede šele 4 tedne po abraziji...tako so mi vsaj rekli v bolnišnici...

Balonchy ful sem srečna zate in ti privoščim, da boš čimprej srečna nosečka...in da bo vse ok...da boš srečna, vesela...

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: potek abrazije
2.4.2008 12:54:09   
janja*
Balonchy vesela sem zate ,da je vse okej.Imaš prav,da bosta še malo počakala,ker sva se tudi midva tako odločila.No  upam,da čim prej pride poletje.Potem pa vse v akcijo.Uživaj ti in ostale.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: potek abrazije
2.4.2008 12:57:40   
janja*
Detelja tudi tebi hvala za odgovor in srčno upam ,da bo tudi pri meni tako.Lepo se imej.Javim kaj bo na pregledu.Lepo se imej in srečno.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: potek abrazije
2.4.2008 21:15:55   
detelja
 
Ena lepa misel za vse nas:

Če jočeš, ker je izginilo sonce iz tvojega življenja, ti solze preprečujejo, da bi videl zvezde.


Vam je všeč?

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: potek abrazije
3.4.2008 8:15:10   
RDEČA VRTNICA
Balonchy, zelo sem vesela zate. Sta pa pametno naredila, da sta se odločila, da počakata do poletja. Takrat boš varjetno bolj sproščena.
Tudi jaz komaj čakam poletje, da lahko grem v novi boj za user posted image user posted image user posted image .
Čeprav po pravici povedano ne vem kako bo do poletja, ker je danes že 6 tednov od abrazije in prve user posted image  še ni bilo.
Kako dolgo si ti Balonchy čakala na prvo user posted image  ??????? In ostale, kako dolgo ste čakale?????
Ne vem ali bi morala poklicati k G in se naročiti na pregled.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: potek abrazije
3.4.2008 8:28:33   
supermiska
Jaz sem jo dobila 42 dan po abraziji, me je moja ginekologinja opozorila da bo malo več časa trajalo in da lahko pričakujem bolj močno in naj bi trajala cca. 10 dni. Sicer ni bilo tako hudo.

(odgovor članu RDEČA VRTNICA)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: potek abrazije
3.4.2008 9:50:45   
Joob
user posted image user posted image Ojla pupe,tkomi je hudo ko vas berem... ampak čas prinese tudi veselje, lepše dneve...

No 1. menstruacijo po UPN in reabraziji sem dobila mislim, da na 39. dan...2. menstruacija na 28. dan...a tale zdejšnja, ta 3. pa že na 24. dan...tko, da čez cca 1 teden začneva z možekom "kuhat joto"user posted image .

Pupike, DRŽITE SE!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu supermiska)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: potek abrazije
3.4.2008 18:39:13   
detelja
Joob želim vam z možem, da skuhata zdravo, malo, veselo "jotico" heh...držim pesti...in upam, da bomo kmalu na forumu prebrale dobro novico...potem pa bomo še me šle v boj...

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: potek abrazije
3.4.2008 19:45:19   
Balonchy
Prvo M po 15.12. sem dobila 15.1.! To pomeni točno čez mesec dni... Je bla pa dooooollllgggga in moooččččna, da ti ne znam opisat koliko!!! Full, full, full,... user posted image user posted image user posted image
Če te karkoli zanima mi poiš na ZS, ti bom rada odgovorila oz. pomagala.

Janja... Kokica, kako si? user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu RDEČA VRTNICA)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: potek abrazije
4.4.2008 8:29:44   
janja*
Balonchy evo me tuki sem.No danes sem malo bolje,ker včeraj sem cel dan prejokala.Zame je bil zelo težek dan.Saj veš hudo je in boli in včasih si ne morem pomagati,pa čeprav sem trdna oseba.Verjamem pa ,da bo tega trpljenja enkrat konec.Jaz bom potem prvo menstruacijo dobila enkrat drug teden ali pa že ta,ker sem tečna.Bodi pridna in oglasi se kaj.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: potek abrazije
16.4.2008 8:26:21   
Balonchy
Hello...
Kako ste kaj?
Da malo oživim temo user posted image

Počutje? Kaj počnete lepega ob tako turobnem vremenu?

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?