|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
17.6.2008 13:48:04   
tinč407
draga tejč, tudi jaz se podpišem pod to user posted image user posted image
vedno ko sem prebrala kakšem nov znakec ima katera sem ga že tudi jaz drugi dan ali ciklus imela. od bolečih jošk, do sluzi, itak da me je špikalo vse tam doli.... in tudi to, da ni bilo nobenega znakcauser posted image user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu tejč76)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
17.6.2008 13:51:28   
tejč76
Ampak veste kaj, to da te joške bolijo, pa da maš občutljive bradavičke - to pa jaz sploh ne vem kaj pomeni. Nikoli, ampak res nikoli v življenju, ne med menstruacijo, ne med ovulacijo, ne v pričakovanju...

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
17.6.2008 14:00:15   
D.Mateja
Vem, kako to gre. user posted image user posted image user posted image  Vsak mesec cel kup znakov potem pa vedno user posted image  pride.  Samo je pa zanimivo,da se vedno vsak mesec prepričujem, da sedaj pa bo, ker imajo tudi tiste ki so user posted image  podobne znake kakor jaz. In ko priteče M mi ni čist nič jasno. Tako da, sedaj sem znake napisala potem pa če pride ali pa če ne. Itak jo počakam do drugega tedna in potem naredim pavzo kar se tiče načrtovanja. Da malo dam možgane na off.

(odgovor članu tejč76)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
17.6.2008 14:10:41   
bambam
Ejte punce!
Pri meni še ni tetke user posted image na obisku. Sem pa nekaj razmišljala. Ko sem imela ovulacijo(tisti dan me je mal bolelo tam spodaj) sva z dragimuser posted image . Ampak fora je v tem, da je on prejšnji večer mel malce fešte(bil je malce pod gasom). Ne prehudo, a vendarle. No, midva se tisti trenutek nisva preveč ozirala na to-valjda, sem pa pol razmišljala o tem. Saj svauser posted image tud naslednji dan.........in naslednji, ampak tisti "veseli"prijateljčki pa so le bili ta prvi.
Kaj mislite? Saj verjetno posledice nemorjo bit neke hudeuser posted image  Saj je včasih tričetrt prebivalstva blo narjenga na tak in drugačen načinuser posted image kaj mislite?

Aja pa ko sem si računala PDP, nisem mogla verjet - 29 februar!!!!!!(vsaka 4 leta!!!user posted image

No, pa saj ni tako hudo!! Samo da je otrok zdrav!!user posted image user posted image

Fino se mejteuser posted image

(odgovor članu tejč76)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
17.6.2008 14:15:46   
D.Mateja
pomoje ni panike. si prav povedala, da je važno, da je zdravo. Če nekaterih ne skrbijo mamila, ki so resna zadeva tudi tebe ne bi smelo skrbeti za nekaj kozarčkov alkohola. Saj če je bla telovadba prava, je šel ves alkohol skozi pore ven. Mal hecauser posted image .

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
17.6.2008 14:43:03   
bambam
Je blo bolj na hitrcouser posted image ...........se mu je še vrtelouser posted image

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
17.6.2008 17:09:33   
Anonimen
bambam, mislim da sploh ni panike. Preberi si en Pušenjakov odgovor, pa ti bo lažje; "semenska tekočina se tvori oziroma "nameša" z različnimi sestavinami šele tik preden pride do izliva, zato ni "stare" ali "nove" tekočine temveč je vsak izliv povsem svež."

(odgovor članu bambam)
  Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
18.6.2008 11:11:24   
pikica36
se pa včasih prav nasmejim ob prebiranju vaših postovuser posted image user posted image user posted image user posted image
eno špikne tu, drugo tam...user posted image  smo pa res user posted image user posted image ko se gre za našeuser posted image inuser posted image .
jaz imam vsak mesec iste znake.oz sem jih imela takrat ko se je prikazalauser posted image  in pa takrat ko sem zanosila. vsak ciklus so me bolele joške za umret od O naprej pa do user posted image . v marcu pa sem imela na žalost SS , prvo user posted image  sem dobila točno 30 dan in od takrat naprej nobenih znakov.
nobenih bolečin v prsih, v glavnem nobenega občutka da bi se v mojem telesu kaj dogajalo, ne prihoduser posted image in neuser posted image  user posted image
pa imam M redne na 27-30 dniuser posted image
bomo videli kaj bo prineslo.

vsem pa veeeliko uspeha pri delanjuuser posted image  z znaki ali brez!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
18.6.2008 11:43:21   
bambam
Meni ni dalo miru in sem včeraj naredila test. Na žalost ni pokazalo nič. Sama sebe sem prepričevala, da vidim eno čist, čist rahlo črtico, ko sem test obrnila drugače, je pa že ni bilo več!user posted image
No, M še sicer vedno nimam, kakor tudi ne ostalih znakov, razen da postanem hitro zadihana in tu in tam sem mi malce zvrti.(sem pač brez kondicijeuser posted image )
Danes je 26. dan. Še vseeno upanje ostaja, da mogoče se pa teta le ne bo odločla iti na izletuser posted image user posted image .
Po izračunih bi morala priti najkasneje v soboto(21.6).

Lep dan vam želim in upam da nas katera preseneti suser posted image user posted image !!!!!




(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
18.6.2008 18:17:46   
Athina
IZVIRNO SPOROČILO: bambam


Aja pa ko sem si računala PDP, nisem mogla verjet - 29 februar!!!!!!(vsaka 4 leta!!!user posted image



29. februar je bil letos user posted image

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
19.6.2008 8:20:05   
Tipa
Ojla vsem!
Tud jaz sem bla predvčerajšnem firbčna in sem delala test ampak seveda ni nič pokazal user posted image
Me je saj mal na realna tal postvil da mogoče pa še ne bo nič ta mesec! Itak je bilo prehitro da bi kaj pokazal! Moram počakat vsaj do 25.06.08 takrat naj bi prišla, k saj nebiuser posted image !
Čudn mi je to ker me imam bolečine v spodnjem delu trebua že od O sedaj sem pa opazila da imam tud bolj napete joške to je lohk tud zaradiuser posted image . Bomo vidl je reku ta slep!user posted image . Držim pesti za vse!user posted image

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
19.6.2008 11:54:54   
D.Mateja
Jo pričakuješ takrat kot jaz.user posted image user posted image user posted image Oz, je ne pričakujevauser posted image . Naj samo še dopišem, da BT še vedno ostaja 37.1C. Pa itak je prezgodaj, da bi začela padat. Bom moralal kar lepo počakat do naslednjega tedna. Držim pesti za vse nas, da zagledamo ta mesec +.

(odgovor članu Tipa)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
19.6.2008 12:19:15   
bambam
Jaz sem jo pa dobila!!!!!!!!!!user posted image user posted image
Včeraj!!!
Sem preklela vse živo(seveda čist na tihouser posted image )

Kako je pa pol lahk zračunal na tak datumuser posted image  Menda ja ni šlogal za čez 4 leta??!!user posted image

Naj vam sije sonček!

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
20.6.2008 7:08:04   
tejč76
V bistvu ne čutim ničesar (6. dan po ovulaciji), imam samo nekoliko več bele sluzi. Eden od znakov nosečnosti naj bi bil tudi beli tok. Beli tok in bela sluz - naj bi bilo to eno in isto?

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
20.6.2008 7:29:26   
spps
jaz sem danes par dni preduser posted image ,pospešena prebava,bolečina v križu-teta rdeča kmal prideuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tejč76)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
20.6.2008 7:35:46   
D.Mateja
Ma, sej to je problem. K znaki skoraj isti kot pred M. Potem pa me kakšen dan preden jo dobim čist odnese, pa si rečem, sedaj pa bo. Pa ni. Tako da....kot se že rekla, če je ta mesec ne bo kratka pavza. Drugače pa znakov drugih ni, razen bolečih prsti pa mal špikanja v spodnjem delu trebuha. Tako kot vsak mesec.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
20.6.2008 7:42:12   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: D.Mateja

Ma, sej to je problem. K znaki skoraj isti kot pred M. Potem pa me kakšen dan preden jo dobim čist odnese, pa si rečem, sedaj pa bo. Pa ni. Tako da....kot se že rekla, če je ta mesec ne bo kratka pavza. Drugače pa znakov drugih ni, razen bolečih prsti pa mal špikanja v spodnjem delu trebuha. Tako kot vsak mesec.
jaz si bolj pravim,da bo M prišla-je pol manjši šok ,ko se vlije.A ti bi zdaj pavzirala,ko je čas dopustov in uživanja?
ne,ne,ti kr pridna bodi,če greš na morje,boš vidla kako bo fajn,ko ne boš tolk razmišljala,al jo boš dobla al neuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
20.6.2008 7:47:48   
D.Mateja
Mi pade letos dopust v vodo. Pa saj me itak nič ne vleče. Bom drugo lepo izkoristila še za nazaj. Morm mal počit od user posted image . Je moj čist not padu, pa bi kr skoz, men pa ne paše, k je vročina.user posted image user posted image user posted image . Je pa res, da mam tolk drugih stvari v glavi, da sem to kr mal izklopla. Pa se prec mal boljš počutim. Ne psihiram sama sebe in sčasoma še ostale okrog sebe. Je pa fino, ker sem do 7.7. na dopustu. Da sem službo odklopila.user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
20.6.2008 7:49:49   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: D.Mateja

Mi pade letos dopust v vodo. Pa saj me itak nič ne vleče. Bom drugo lepo izkoristila še za nazaj. Morm mal počit od user posted image . Je moj čist not padu, pa bi kr skoz, men pa ne paše, k je vročina.user posted image user posted image user posted image . Je pa res, da mam tolk drugih stvari v glavi, da sem to kr mal izklopla. Pa se prec mal boljš počutim. Ne psihiram sama sebe in sčasoma še ostale okrog sebe. Je pa fino, ker sem do 7.7. na dopustu. Da sem službo odklopila.user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image nisi edinauser posted image user posted image user posted image mi bomo med dopustom delali,ko bedaki,da zazidamo prizidek,ker imam rok,da se do konc oktobra izselimouser posted image user posted image user posted image
ti v glavnem slončkaj ,ko ti pašeuser posted image user posted image user posted image sam ne 1krat na mesecuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
20.6.2008 7:50:51   
tejč76
Najboljš, da se kar prepričaš, da pavziraš. Zraven pa za vsak slučaj še malo user posted image   . Sm če ti bo ratalo tako mislit. Jaz se nikoli ne morem prepričati v nič. O user posted image   sem razmišljala že takrat, ko mi niti na kraj pameti ni padlo, da bi ga v resnici že imela, pa da bom zdaj to odmislila... malo morgen. Upam, da si vsaj ti malo bolj avtosugestivna, al kaj že.              

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
20.6.2008 8:16:12   
D.Mateja
Bomo čist po filingu user posted image . Lahko da 2x na dan al pa enkrat ne teden.  Važn, da obema paše pa je takrat tolk boljšuser posted image user posted image user posted image user posted image . Mi bomo drugo leto zidal, če bo šlo gradbeno dovoljšenje mal hitrej skoz. Na občini znajo tko zakomplicirat da kr glava pečeuser posted image . Do takrat bo treba pa še mal zobke stisnt pa sosede poslušat kako se jim dogajauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
21.6.2008 13:11:40   
babyg
Pozdravljene RR-jevke!
Nekaj bi vas vprašala,ker vem da ste tako fejst in mi boste svetovale. Danes imam O ampak moj možek pride šele jutri domov. Me pa zanima če imam slučajno še kaj možnosti, da uspe?? Upam... 


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde,cvetlice in otroci.
Dante Alighieri

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
21.6.2008 13:39:36   
D.Mateja
Ojla. Mam samo eno vprašanje. Sem merla včeraj BT v ustih in še v nožnici. In je razlika v TT: 0,4C. Je večja v nožnici. Pa zvečer se tudi poveča. A naj bi to tko blo?user posted image

(odgovor članu babyg)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
23.6.2008 11:12:28   
tejč76
Zato je najbolje, da si bt meriš vsak dan ob istem času na istem mestu. Mislim da za pravo meritev šteje samo tista zjutraj, ko si še v postelji. Jasno je, da bo zvečer višja.- sem že preverila

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
24.6.2008 8:28:48   
Tipa
No pri nas je prišlauser posted image . Sem ker mal razočarana! Znaki so bili precej drugačni od normalnih menstruacij zato sem mislna da kej bo. Mal manj moram mislit na to pa bo preosmeriti misli na kaj drugega! Gremo v nov boj in na upanje da se bo naslednji mesec pokazal magičen +.

(odgovor članu tejč76)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?