|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
24.6.2008 10:40:58   
bambam
Miiii smo pa začeeeeeliiiiii deeeeelat!
Ja,ne sam na user posted image , ampak tudi sobo za ta velko sestrico. Absolutno pa je "baje" te dni pravi čas za vsjati seme, da nas bo drugo leto večuser posted image user posted image user posted image .
Ne vem če se bom imela čas kaj oglašat, ker bom polno zaposlenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Tu pa tam bom pa že vrgla oko na forum, da vidim če je kateri uspelo.

Pa fino se mejte in veliko se smejte, še več pa se radi imejte.

Madonca sem dobre voljeuser posted image user posted image

(odgovor članu Tipa)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
24.6.2008 11:17:02   
D.Mateja
Ojla. Pri nas čakamo, da se vlije, ker se samo nekaj "paca". Nič konkretnega.

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
24.6.2008 12:40:15   
Anonimen
Pozdravljene.
Ker vseh 16 strani nimam časa brat, bi vas rada nekaj vprašala: ali je slučajno katera imela med znaki nosečnosti tudi mleko? Sem že dva dni čisto panična - sem se spomnila zadnjič, da bi si mogla bolj redno pregledovati dojke, pa sem tak za hec preverila enega od znakov raka na dojkah: če stisneš bradavičko, priteče ven tekočina. In me je skoraj kap, ko se mi je to naredilo. Poskusim še pri drugi in isto - začela sem dvomit, da bi imela kar na obeh dojkah raka ... In potem malo bolj opazujem to tekočino - je taka motno prozorna/svetlo mlečna in čisto rahlo lepljiva ter dokaj gosta ... moram povedat, da ne delama na otroku in da nisma nikoli brez kondoma, ki ga tudi pregledama po koncu, pa ni bil nikoli počen ... čisto sem že zmedena. Test bom naredila jutri, ko pričakujem M ... potem pa grem do ginekologa.

No, torej: je slučajno imela katera takšen znak pred nosečnostjo?

Pa srečno vsem, ki upate na pozitiven test!

(odgovor članu D.Mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
24.6.2008 13:20:24   
bambam
mleko se j meni pojavlo proti koncu nosečnosti. Kaj vem.........zadnji  mesec........nekaj takega.
Lahk pa tudi da je znak nosečnosti. user posted image
Upam, da boš zrihtala in da bo vse OK!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
26.6.2008 10:27:42   
linči 312
no naj še jaz opišem "znake"

- me boli v trebuhu, kot da bi mela M
- pa skoz imam občutek da bo glih kar priteklo, samo M pa od nikoder
- na wc pogosto hodim (sam po moje je to od preveč tekočine, ki jo v teh dneh popijem)
- pa trebuh mam napihnjen, kot ponavadi kadar imam M
-pa par dni nazaj so me prsi malce srbele (ne bolele, sam srbelo je)

Po vseh mojih izračunih bi mogla dobit M najkasneje včeraj 25.6.(zadnja je bila 20.5.), ampak sej pravim, skoz občutek, da bo glih kar priteklo, pa ni še nič.

Si noro želimuser posted image , sam si kar naprej dopovedujem, da sem malceuser posted image , ker sploh ni mogoče. Z mojim sva se šele pred kratkim odločila, da bova zdaj brez vsake zaščite in od takrat sva šele parkratuser posted image . In glih to je razlog, da ne verjamem, da je kej že ratal. Skoz si dopovedujem, da je vse to verjetno samo zato, ker si user posted image tolk zlo želim, in da sem kar s svojim konstantnim premišljevanjem o mogočemuser posted image  povzročla, da user posted image še ni prišla. Ampak upam pa še kar, ker je prijateljica ravno tako mislna, da prvič ko user posted image brez vsega, pa res ne more kar user posted image ratat. No pa pr njej je.


Ponavadi mam cikluse dolge cirka 29 do 33 dni. Kaj mislte? Nej še mal počakam, al nej naredim test?

Joj tolk sem zmedena, pa kar ne upam it po test, ker si itak dopovedujem, da vse skupi sploh ni mogoče, da bi že blo kaj, sam si pa tolk zlo močno želim, da bi že blo!

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
26.6.2008 11:38:03   
Tipa
Te čist razumem. Tud pri meni je isto, sem bila že dvakrat na istem. Zdej pri zadnji men. sem že čist misnla da sem ker sem imela take znake kot še nikoli do zdej no pa je vseeno prišlauser posted image . Ti kar naredi test, tud če ne pokaže +. Boš vsaj vedla pri čem si. Javi se neglede na rezultat!

(odgovor članu linči 312)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
26.6.2008 12:38:37   
linči 312
no nisem mogla počakat in sem kupla clear blue....nič - nisem noseča, vsaj po rezultatih testa. je pa res, da nisem čist upoštevala navodil, ker piše, da ga je treba narest najmanj 19 dni po zadnjem spolnem odnosu. no pr men še ni minil tolk časa. mrbid, če se v vmesnem času ne pojaviuser posted image , ga čez kak teden ponovim.

Vsem velik, velik, velik,... uspeha po user posted image user posted image user posted image user posted image . Da bi blo čim več + in user posted image .

(odgovor članu Tipa)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
26.6.2008 13:12:55   
linči 312
samo popravek:
sem mislna 19 po nezaščitenem spolnem odnosu in ne zadnjemuser posted image

(odgovor članu linči 312)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
26.6.2008 13:42:51   
maja83
pozdravljene...
sem user posted image  dobrih 6t in moram povedat da v prvi nosečnosti nisem imela nobenih znakov nosečke, sedaj v drugi pa je za po******.
Bolijo me prsi, ampak to je še vredu, kar se tiče pa slabosti....OOOOOO JOJ JOJ...
Bruham gvala bogu ne, vendar pa imam čez cel dan tak smešen občutek v trebuhu, glava me nenormalno boli oz.vrti se mi kr naprej..ne vem a je vročina kriva, ali pa mam nizek tlak...skratka ni prijetno in ne vem kaj naj....

(odgovor članu linči 312)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
26.6.2008 13:52:19   
tejč76
V nožnici sem zaznala neko rjavo sluz (3 dni pred M), ki pa pri meni navadno napoveduje M. Ah, vse tako kaže, da tudi ta mesec ne bo nič.user posted image

(odgovor članu maja83)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
26.6.2008 18:48:40   
D.Mateja
user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu tejč76)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
27.6.2008 6:33:48   
tejč76
Kaj to pomeni D.Mateja? Ti je kaj ratalo?

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
27.6.2008 7:36:44   
D.Mateja
Ne vem še, če je ratalo. Je blo tebi namenjeno da ne boš žalostna. Pri meni se je vse umirilo. Nobenih izcedkov ni na vidiku, BT še višja kot pred M tako da, v ponedeljek pade test potem pa kar bo pa bo. Priznam pa, da mi je kr mal čudn, ker zdej res upam, da bo user posted image  in če ne bo, bom full presenečena.

(odgovor članu tejč76)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
27.6.2008 7:51:10   
tejč76
Aja, pol pa tud tebi user posted image .
Se meni tudi zdi, da se ti nekaj čudnega dogaja. Če M zamuja, je to najboljši znak in v bistvu edini pravi (ne pa ščipanje v trebuhu, napeta prsa, trebu...bla, bla). Mislim, da si kr na tobri poti. Držim pesti zate user posted image .
Jaz nadaljujem ta mesec z vitaminom E. EniNobeni je pomagalo, kdo ve, mogoče bo tudi meni.

Pa še enouser posted image za dobro jutro.

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
27.6.2008 9:02:26   
Jane77
Tudi jaz sem zaznala rahlo rdečkast izcedek, tako da mislim, da bo prišla v teh dneh user posted image .
Mam pa tud napet trebuh, rahlo me na momente zvija, prsi težke, boleče,.občutek, da bo vsak čas priteklo... ampak sem tud ta mesec mislila, da je ne bo... tak čuden občutek..sicer po vseh izračunih, bi morala že priteči, ampak tja do 33. dneva ima še čas... Hmmm... Bomo videli. Včasih se izcedek pojavi tudi v zgodnji nosečnosti, ne? Mal optimizma ne škodi user posted image .

_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu tejč76)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
27.6.2008 13:12:25   
Dali*
Ma, ko vas tkole berem, še mene začne mal špikat. heh

Midva imava prvi krog in imam ves čas od ovulacije naprej isti občutek. Jaz namreč ovulacijo še kar čutim, zdej pa ta občutek sploh ne popusti.

Uf, bi bilo fajn, če bi kr ratal. Si že zeloooo želiva, ker sva morala zaradi lletza nekaj časa čakati, pa še prej ni blo vse OK.

A je katera od vas že imela lletz in potem zanosila? Ste imela kakšne težave pri zanositvi ali kasneje v nosečnosti?

Želim vam prijeten vikend....

(odgovor članu Jane77)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
27.6.2008 14:43:00   
M1987
Vidim, da ste nekater omenile rjav izcedek. Namreč... Z mojmu delava na user posted image in je od zadnje user posted image 11 dni (od zadnjega dne), sedaj pa imam že ene 3 dni rahlo - par kapljic, rjavega izcedka. Perilo bi morala dobiti okoli 7.7. Zdaj pa je to ravno nekje na sredini... user posted image Kaj mislite?

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
27.6.2008 14:53:31   
a.jrad
Pozdravljene!

Kaj pomeni lletz?
Se opravičujem za nevednost.

hvala, lp

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
27.6.2008 16:22:44   
D.Mateja
No tko. Moje M še kr ni. Sem ga pa malček biksala s testom danes. Bi morala malo počakat ker sem prej spila skoraj 0,5 l čaja in je bil -. Mogoče pa so se mi hormoni zmešal. Ker BT je tudi še visoka 37,2C. Pa zaspana in taka čudna sem. Bom probala še jutri koj zjutraj al pa v ponedeljek. Pa sporočim.

(odgovor članu tejč76)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
29.6.2008 23:06:27   
Anonimen
joj mene pa prsi tak bolijo da se mi meša. ne bolijo. pečejo me. Ponavadi me začnejo bolet in takrat dobim še isti ali pa naslednji dan user posted image .  Sedaj pa že skoraj 1 teden hodim z ogromnimi prsmi in nenormalno bolečimi. M ne pričakujem 2.7.

(odgovor članu D.Mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.7.2008 8:48:37   
Dali*
a. jrad
Lletz je ena od oblik konizacije z električno zanko, z materničnega vratu ti lasersko (v obliki stožca) "zažgejo" nepravilne celice. To je amaterska razlaga.
Takoj spadaš v rizično skupino in imaš pregled vsako leto in tudi nosečnost je takoj rizična. Imaš tudi več možnosti za prezgodnji porod.

Upam, da ne bo z mano vse ok.
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.7.2008 10:41:17   
annya
Pozdravljene! Ena nova tukaj user posted image   Tudi mi delamo na bebeju, ampak za 1x še brez uspeha. Moji cikli trajajo 28 dni oz.2x je bil 30 dni...zdaj pa je že 31 dan menstruacije tiste taprave še ni...sam nek rjav izcedek na papirju...sem si dala tampon za vsak slučaj,potegnem ven, po 2 urah in kr neki rjavi madež malo krvi,za pol kapljice.Testa ne "upam" it delat da ne bi bila razočarana.Ponavadi ko sem dobila menstro so jo spremljale bolečine, zdaj jih ni (morem rečt da sem jo imela vedno redno)...že nekaj časa mi čez dan postane slabo,kar pa hitro mine,tako kot tudi zdajle,pogosto tudi hodim na wc, pa ne pijem dosti,kakor ponavadi. V glavnem imam zelo mešane občutke.Upam da vam nisem preveč zatežila,ampak prav morala sem se nekomu zaupat...user posted image  kajti noben ne ve da delama na tem.
Lep dan vsem...

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.7.2008 11:05:30   
Jane77
Pozdravljena annya! Dobrodošla! tud jst sem še bolj frišna tu.
Mi tud delamo user posted image  , pa ga zaenkrat še nismo naredil. Tud jst sem ta mesec bla skor sigurna da se nekaj dogaja... ponavadi imam pred M rjavkast izcedek kake tri dni, tokrat ga skoraj ni blo, občasno sem tud čutila male slabosti pa utrujena sem bla. Sem že razmišljala o nabavi testa. No, pa je pritekla user posted image  v vsej svoji veličini 32. dan ciklusa (običajno jo mam na 29, 30 dni).
Vidiš, včasih se verjetno hormončki mal poigrajo in se pol M prikaže na drugačen način, kot običajno... in pol že začnemo upat, da je ratalo... Pa še ni....pa enkrat bo ! user posted image
Mogoče gre pri tebi tud za mal drugačne znake M, ali pa ti je uspelo! Držim pesti, da vama je uspelo. Malo še počakaj, da vidiš, ali se bo vlila ali je pa ne bo user posted image   in če je še nekaj dni ne bo, le pojdi po test!





_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.7.2008 11:05:58   
Dali*
annya, ti kar kupi test in jutri zjutraj ga naredi.
Držim pesti, da vama je uspelo. Znake imaš za nosečnico...
Potem pa le sporoči, kako in kaj.

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.7.2008 11:44:09   
sitka4
Me sprejmete? Tretje leto že vstrajamo, pa še nič.
Trenutni zaki so ,da me prsi bolijo drugače kot ponavadi, v trebuhu tudi drugačen občutek kot prej, ovulacija je bila 100%.
Če zdaj ne uspe sem spet na klomifenu čez poletje potem pa verjetno histeroskopija, laparo že narejena.

Mislim da vseeno prihaja, ker je začelo zvijati kot vsak mesec.
LP vsem in čimprej user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?