|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mož in motor
2.4.2008 15:08:21   
baguSka
Strah bo ostal. Vedno. Ker ga enostavno preveč ljubim. Jaz čutim in vem, da gre pri njemu izključno za uresničitev želje, ki je v njem tlela že veliko časa, zdaj, ko si pač to lahko privošči, si je privoščil.


Pri nama je blo ENAKO! In tudi pri njemu je slo za uresnicitev zelje... Si je kupil motor, mu je na tretji voznji nekdo z avtom presekal pot in je blo konec... pa si je prav tako privoscil, ko si je koncno lahko.user posted image

Ni vsem namenjeno, nekaterim pac je...

Jaz vem, da nebi mogla cez vse to se enkrat... ni variante!!user posted image

Jaz ti zelim, da bi ti blo cimlazje pri srcu in tudi to drzim pesti, da njega cimprej mine... drucga ti zal ne morem svetovat...user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Mož in motor
2.4.2008 15:31:17   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

Midva sva v zakonu enakovredna.



če je to, da kupi motor vrez tvoje vednosti enakovredno, potem pa res ne vem, kaj je neenakovredno user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   [Brisano sporočilo]
2.4.2008 15:31:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Mož in motor
2.4.2008 15:34:20   
tinkatonka
če je to, da kupi motor vrez tvoje vednosti enakovredno, potem pa res ne vem, kaj je neenakovredno


Preberi si še enkrat kar je spodaj napisano. Sem napisala že na začetku te debate.

To da ga je kupil "naskrivaj" tud ne morem rečt dobesedno, ker sem bila pripravljena na to da ga bo kupil, tud rekel mi je že da ga bo kupil, samo manj sem slišala o teh motorjih bolje je bilo. Itak da je pričakoval izbruh jeze, nestrinjanja in ga je pač kupil in mi nato takoj povedal


Pa saj je logično, da če se ne strinjam s tem njegovim hobijem, da nisem šla z njim kupovat motorja!!! Pa glede na to, da je bilo samo vprašanje časa, al ga bo kupil ali ne, tud ni bilo brez moje vednosti ali pač.user posted image  


< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 2.4.2008 15:36:55 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Mož in motor
2.4.2008 15:36:33   
tinkatonka
ma, motor je tolk nevaren, kot budala, ki ga vozi.


Mislim, da kljub temu, da ne odobravam motorjev, ne mislim, da so tisti, ki jih vozijo budale. Ta je mal "neumestna". Pač se ne strinjam s tem, kot se marsikdo ne strinja s kakšno drugo stvarjo. Ampak zame to niso budale, so samo ljudje z drugačnimi hobiji od mene.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Mož in motor
2.4.2008 15:37:10   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

če je to, da kupi motor vrez tvoje vednosti enakovredno, potem pa res ne vem, kaj je neenakovredno


Preberi si še enkrat kar je spodaj napisano. Sem napisala že na tačektu

To da ga je kupil "naskrivaj" tud ne morem rečt dobesedno, ker sem bila pripravljena na to da ga bo kupil, tud rekel mi je že da ga bo kupil, samo manj sem slišala o teh motorjih bolje je bilo. Itak da je pričakoval izbruh jeze, nestrinjanja in ga je pač kupil in mi nato takoj povedal


Pa saj je logično, da če se ne strinjam s tem njkegovim hobijem, da nisem šla z njim kupovat motorja!!! Pa glede na to, da je bilo samo vprašanje časa, al ga bo kupil ali ne, tud ni bilo brez moje vednosti ali pač.user posted image  




ja, ja, O.K., ne se zdaj name razburjat, če je mož moped domov prvleku. Kar sta skuhala bosta že pojedla. Vsaka jed pa se slej ko prej ohladi.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Mož in motor
2.4.2008 15:38:55   
tinkatonka
ja, ja, O.K., ne se zdaj name razburjat, če je mož moped domov prvleku. Kar sta skuhala bosta že pojedla. Vsaka jed pa se slej ko prej ohladi.


Volga ne bom izgubljala energije, samo nisem želela da sem narobe interpretirana. OK? Ja ohladilo se bo, slej kot prej. Samo mnenja so me zanimala, konec koncev je forum temu namenjen.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Mož in motor
2.4.2008 15:40:57   
Jutra
Motoristi so na nek način podobni alpinistom. Oboji imajo v sebi neustavljivo željo vedno znova iti na avanturo. To jim je glavni smisel življenja, pa četudi imajo ob sebi razumevajočega partnerja (ponavadi je to ženska), majhne otroke.

Oni brez tistega NE MOREJO živeti. In povečini vsi sprejmejo smrt na cesti oz. v gorah kot častno, kot krasen konec, za katerega jim je čisto vseeno, kdaj pride. Zato so za moje pojme ti ljudi totalni egoisti. OK, naj bodo, samo potem naj bodo fer in si ne ustvarjajo družin, če pa že, naj za njih tudi FINANČNO DOBRO poskrbijo v primeru, ko jih bo enkrat doletala smrt.

Tinkatonka, v tvoji zvezi ti je že od začetka visel nad glavo Demoklejev meč. Bilo je samo še stvar časa, kdaj bo usekal...

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Mož in motor
2.4.2008 15:43:24   
Skratek46
Meni pa za spremembo včasih reče, da mam bencin v žilah in ne kri. Čisto sem nora na motorje , super sport z velikimi kubikažami in zdej sva en dan lih mlela o temu, da bova pač "morala" neki vzet,ker se bliža moto sezona in bova trpela če ga ne bova imela in sva res sedela za mizo 3 ure in lepo razpravljala o nesrečah, o vsemu kar se dogaja, da misliva še otroke imet in da super-sport mašinice ravno zaradi tega odpadejo(tisti, ki ste sedeli že na kaki taki zverinici pri 250km/h...veste tudi zakaj). NA koncu sva sklenila(sicer malo s težkim srcem), da bova nabavila čoperja. Dejstvo je da se tudi s tem ponesrečiš sam pa je izuzeta možnost, da te zasrbi desna roka in da "probaš videt" kolko gre...
No-tebi bi pa tako povedala...v tvojo kožo se lahko postavim samo zato,ker je edina stvar katere se sama bojim-morska globina-moj se pa potaplja in vsakič ko gre sem jst zunaj in ti povem, da molim tisto uro, ko ga čakam. Sej mi je reku, da če mu rečem, da me to ubija, da ne bo več šel-sam nisem mogla in se počasi privajam. Je pa zelo težko, če ti preziraš motorje-on jih pa ljubi. Tako kot razumem tebe, razumem tudi njega,ker je ljubezen do motorjev res nekaj posebnega.
Upam, da se bosta zmenla-mogoče bi pa res tudi vidva lahko rešila s kakim bolj počasnim čoperjem,pa se obadva skupi kam zapeljala....
Srečno

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   [Brisano sporočilo]
2.4.2008 16:07:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Mož in motor
2.4.2008 16:26:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

Dobila sem občutek v vaših postih, da vi vaše partnerje samo naderete in jih pošljete v p.m. ( no mal pretiravam), naredite cel halo v hiši, potem se pa oni vam podredijo in je tako kot ve želite. Vedno in povsod.



user posted image user posted image user posted image user posted image  Če je moj copata, potem pa sem jaz...vsaj papež.

Meni se ne more nič narediti pa je najneumnejše razmišljanje možno kateregakoli udeleženca na cesti in ravno zaradi tega prihaja do nesreč. Ker ravno zaradi tega si med vožnjo premalo pozoren, pred sabo vidiš samo užitek in nobene nevarnosti. Kaj če ti skoči srna pred motor? V avtu zabremzaš, podereš srno, sproži se ti mogoče airbag in to bo to. Na motorju zabremzaš, zbiješ srno in poletiš po zraku ali pa se vsaj po cesti drčaš in upaš, da ne bo na poti kakšen avto ali drevo. Če imaš veliko izkušenj, mogoče greš mimo srne in zabremzaš tako, da se motor ne prevrne.
Govorim iz izkušenj. Ustaviti se z motorjem s 100 na nulo je čisto nekaj drugega kot v avtu. Te privzdigne pokonci.

Tinkatonka, če tvoj dragi nima veliko izkušenj, sploh pa s cetnim (a lahko vprašam, katerega je kupil, mogoče sem spregledala), naj res da skozi kakšno šolo varne vožnje, niso brezveze.

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Mož in motor
2.4.2008 16:59:37   
Felicita
No, pri nas je mami postavila očetu (ki si je že od malega želel motor) pogoj - ko bo vse zrihtano (stanovanje, finance, krediti odplačani), potem si lahko kupi motor. In si ga je. in mami se je na veliko vozila z njim, jaz pa tudi, ker sem bila takrat že precej velika... ampak če komu zaupam na cesti, je to moj oče. tko da z njim me ni blo nikoli strah... Našla sta si tudi prijetno družbo (cca 20 motoristov) s katerimi so se ponavadi odpeljali na kakšen izlet (primorska, trst, lendava...). Ampak so bli vsi podobni, niso mel kakih hudih strojev, niso divjali in so vozili v skupini. Potem pa so se nekaj motoristom iz te klape zgodile precej hude nesreče (na žalost v nobenem primeru ni bil nihče sam kriv in na srečo so vsi preživeli), in se je oče odločil da motor proda. Sej ne vem, ga je minilo ali pa ga je srečala pamet (meni je včasih žal, ker sem blazno uživala na motorju)... kakorkoli, sedaj si oba z mami privoščita 2 izleta z motorjem (najetim) na leto in jima je popolnoma dovolj.
in ja, res je na motorju si izpostavljen itd, ampak lani je v slo umrlo 40 motoristov in krepko čez 200 voznikov avtomobilov, tko da... je nevarno, pa ni. tinkatonka a ti potem tudi bereš txt in časopise, če ga ni avto zbil, če ni bil udeležen v avtomobilski nesreči, če ni doživel nesreče pri delu... Sej čist razumem tvoj strah (kadar moj kam leti brez mene želim, da mi po pristanku aviona sporoči da je ok), ampak ne moreš ga met na špagici, v vati etc. Če boš kazala tak odpor kot ga trenutno ('za motorje niti slišat nočem') bi se znal še on tebi kaj upret... po domače povedano - ne mu preveč težit. pošlji ga na kakšen tečaj varne vožnje, mu pomagaj izbrati čelado (boljš da mu jo ti pomagaš izbrat kot pa da se brez vozi?) itd. Sej ne rabiš igrat navdušenja, samo ni mu pa treba tega skoz naprej metat.

Aja, pa pošlji ga malo na tole stran: http://www.moto-aktivisti.si/ (lahko ga celo spodbudiš, da se včlani...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Mož in motor
2.4.2008 18:11:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

in ja, res je na motorju si izpostavljen itd, ampak lani je v slo umrlo 40 motoristov in krepko čez 200 voznikov avtomobilov, tko da... je nevarno, pa ni.



Z motorjem se je ene 10x nevarneje peljati kot z avtom (lahko si zračunaš, kolikor se spomnim je registrirano okoli 800.000 vozil in 10.000 motorjev, nimam pa točnih podatkov, se mi ne da iskat).

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Mož in motor
2.4.2008 18:19:19   
Felicita
sej tudi na linku zgoraj piše, citiram:

V letu 2006 je na cestah EU umrlo 6200 voznikov motornih koles in koles z motorjem. Vozniki dvokolesnikov predstavljajo 16 odstotkov vseh smrtnih žrtev za samo 2 odstotka prevoženih kilometrov, v povprečju pa imajo na kilometer prevožene razdalje 18-krat več možnosti doživeti prometno nesrečo s smrtnim izidom kot avtomobilisti.
tut za avione pravijo, da je kao najbolj varen način potovanja, ampak glede na frekvenco poti je pa daleč najnevarnejši; po drugi strani maš več možnosti da umreš od ugriza strupenega pajka kot padeš dol z avionom.
Statistika je kot bikini - prikrije malo, ampak kar prikrije je najpomembnejše in pusti prostor za domišljijo user posted image
Point vsega skupej je pa bil - ja, lahko umreš na motorju, ampak lahko tudi meteor nate pade. In če meteor nate pade, kaj ti pomaga statistična verjetnost da se to zgodi v 1 na 1.000.000.000 primerov? In kako ti škoduje to, da imaš 18x več možnosti da umreš na motorju kot v avtu, če se 20 let voziš z njim brez nesreče?


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Mož in motor
2.4.2008 18:32:12   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: loredana
In res je tudi, da smo največkrat za nesreče motoristov krivi vozniki avtomobilov, ker jih človek spregleda oz. si mislimo, se bo že umaknil...


Bila sem v vlogi motorista in sem v vlogi voznika, pa se iz naslova lastnih izkusenj, s tem ne bi ravno strinjala.


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Mož in motor
2.4.2008 18:46:39   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
Point vsega skupej je pa bil - ja, lahko umreš na motorju, ampak lahko tudi meteor nate pade. In če meteor nate pade, kaj ti pomaga statistična verjetnost da se to zgodi v 1 na 1.000.000.000 primerov? In kako ti škoduje to, da imaš 18x več možnosti da umreš na motorju kot v avtu, če se 20 let voziš z njim brez nesreče?


Informacija ti ne skoduje - nobena. Skoduje pa lahko, ali pomaga, kaj s to informacijo naredis. V tem je point.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Mož in motor
2.4.2008 18:53:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

Statistika je kot bikini - prikrije malo, ampak kar prikrije je najpomembnejše in pusti prostor za domišljijo user posted image



user posted image user posted image user posted image   Ta je svetovna, si jo moram zapomniti. Ja, res se da s statistiko zelo manipulirat, ampak še vedno sem mnenja, statistika gor ali dol, da človek, ko je sam, lahko dela ene stvari, ko je v paru, se mora v svojem življenju in željah prilagajat partnerju in ko ima otroke, marsikaj odpade ravno zato, ker imaš odgovornost do otroka. Že tako se lahko marsikaj naredi, ko greš v trgovino, službo, na vrt (in ti pade meteor na glavo - ampak za to se vendarle ne odločiš sam user posted image ), da bi se še dodatno izpostavljal, tega pa nočem in ne maram in delno tudi ne razumem.
Sem se vozila z motorjem in ja, je en poseben užitek, adrenalin dela sto na uro. Je pa tudi riziko, pa če si to priznaš ali ne. Večji riziko, kot pa pri avtih. Moj dragi sedaj pravi, ko gleda motoriste po cestah, da je imel več sreče kot pameti in ga ne mika več na motor in se čudi, kakšne bedarije nekateri počnejo.

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Mož in motor
2.4.2008 19:03:52   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Moj dragi sedaj pravi, ko gleda motoriste po cestah, da je imel več sreče kot pameti in ga ne mika več na motor in se čudi, kakšne bedarije nekateri počnejo.


Tu nekaj ne stima! Nisem moski, nisem tvoj dragi in nisem porocena s tabo! Hm.. mogoce pa samo identicno praviva user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Mož in motor
2.4.2008 20:38:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

Ampak on misli, da se njemu ne more nič zgodit. Njemu pa že ne. 


Bolj kot motor je nevarno njegovo misljenje.

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Mož in motor
2.4.2008 22:34:12   
rija
Tinkatonka: želim ti, da se pri vama konča tako kot se je pri nama...

Moj dragi je odkar pomnim vedno gledal za vsakim težkim motorjem, sploh čoper ga je neznansko privlačil.....in po desetih letih mi je končno prekipelo, pa sem rekla idi, pa si ga kupi....in je šel.....
Mene je dobil gor samo enkrat, pa še takrat naju je dobila nevihta in naju je pralo ko svinje.....pa sem rekla, da naj ma ta špas kar zase.....

In v dveh letih je komaj nabral kilometre za prvi servis user posted image user posted image user posted image  
Ko je tudi sam seštel dve in dve je ugotovil, da je res brez veze plačevat kasko in gubit na motorju, da ta potem stoji v garaži. Aja, pa še garažo je plačeval, ker sva takrat stanovala v bloku....user posted image  

In tako sva se odločila, da motor pretopiva v okna na naši bajti user posted image

Ah ja....zdaj sanja o štirikolesnem motorju, tistem za neravne terene, squad ali kak se že reče temu čudu....in čaka, da mulček zraste, da se bosta potem onadva vozila.

Ja pa ja de.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Mož in motor
2.4.2008 22:34:15   
Naja31
menda naj bi se v partnerstvu prilagajali eden drugemu in se medsebojno spoštovali

Ja, ampak predvsem pa naj si ne bi nič prepovedovali, ne?





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Mož in motor
2.4.2008 22:48:37   
muška
ne vem kaj naj rečem. Moj je motorist po duši, zdaj ne bom sicer rekla, da me je ful navdušul za motor, ker me ni, sva pa bla že na kar nekaj dopustih z motorjem. Dokler niso prišli otroci seveda, potem ga je prodal, ampak prodal ga je samo zato, ker mu je stal doma. jaz se normalno da nisem več vozila in je makina šla od hiše.
Zdaj, tvoj mož si pomoje ni kupil nekega cestaka, ampak kakšnega nizko kubičnega, s katerim nikakor ne misli /niti ne upa divjat, če še niti nima izpita.

Jaz bom rekla, poskusi se ohladit, naj naredi ta izpit, naj se parkrat pelje, potem bo pa že ugotovil, da pa to le ni tak poceni špas in pa, da se je z motorjen sam vozit naokorg dolgocajtno!   Ne bom nikoli pozabila, ko mi je moj mož povedal (kmalu po mojem porodu se je sam peljal v LJ) , da se je med vožnjo kar naenkrat zalotil, da si prepeva kekčevo pesem user posted image  in sicer Jaz pa pojdem, in zasejem...... no temu se še zdaj smejiva,... in takrat je baje ugotovil, da je na motorju sam biti tečno, in ga je kaj kmalu prodal

Tako da pusti mu veselje, saj ga bo kmalu minilo.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Mož in motor
2.4.2008 23:26:49   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: taja27

Kmetje.




Ja...to, da je nekdo nevrokirurg, še ne pomeni, da ni bedak...sorry... TUkaj govorim o bedakih, ki NE ZNAJO z motorji.... TO so bedaki zato, ker enostavno preizkušajo svoje meje, jih "nategujejo" do konca....kljub družini, otrokom....ja, to so neodgovorni bedaki, kljub titulam.

p.s. Sem v bistvu žalila vse kmete. Vendar je to pri nas v rabi za besedeo bedak...da ne bo pomote.

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 11.4.2008 8:11:54 >


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Mož in motor
3.4.2008 3:06:15   
Kaliope
hmmm ... praviš, da je tvoj mož motorist po duši - pa pri nevemkoliko letih še sploh nima niti izpita za motor.

in enakovrednost v zakonu zame ni v stilu: mene je ful močno strah za tvoje življenje, ker se boš brez vsakih izkušenj in z mišljenjem, da se ti nič ne more zgoditi, proti moji volji vsedel na motor in se lahko zgodi, da na teleteksu preberem, da si se ponesrečil in me pustil samo z najinim otrokom, da se prebijam skozi življenje in poskušam sinu spomin nate vzdrževati po pripovedih ter si za vedno očitam, zakaj ti nisem bolj jasno in glasno predstavila svojega strahu in potrkala na tvojo neodgovornost do malega otroka - on pa: me ne briga, jaz sem motorist po duši in zato te bom samo obvestil o izvršenem dejstvu: kupil sem motor, sprijazni se.

verjamem, da se mu najverjetneje ne bo nič zgodilo, ampak meni se bolj zdi problem, da on tvojega močnega strahu sploh ne upošteva - ti njemu moraš pustiti "hobij", on pa se pri tem nate in na tvoje počutje ne rabi ozirat.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Mož in motor
3.4.2008 7:59:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

menda naj bi se v partnerstvu prilagajali eden drugemu in se medsebojno spoštovali

Ja, ampak predvsem pa naj si ne bi nič prepovedovali, ne?



Ja, Naja, res, ampak do točke, kjer se gre toliko na nož, da se nekaj prepove, sploh ne bi smelo priti, ker bi morali biti vsi prilagodljivi v svojih željah, sploh pa če partnerja in otroke s svojimi željami spravljaš v hud strah, jih ogrožaš, se zmanjša kvaliteta časa, ki ga preživiš skupaj ali kaj podobnega. Zaradi spoštovanja do njih in njihovih želja, potreb. Ena je napisala, da s kompromisi vedno nekdo nekaj izgubi. Lahko, če tako gledaš na zadeve. Jaz vidim, da s kompromisi vedno nekaj pridobim - harmonijo, lepe odnose v družini, občutek vrednosti vsakega posameznika. Ne pa, da eden diktira, drugi pa morajo sprejemati njegove/ njene muhe.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?