|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
3.6.2008 18:05:16   
pegi1
jaz imam duoplus, ampak govorim za vse romerje kategorija od 9-18kg- sej o teh se pogovarjamo ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
3.6.2008 18:57:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pegi1

jaz imam duoplus, ampak govorim za vse romerje kategorija od 9-18kg- sej o teh se pogovarjamo ne?


Ja, govorimo o 9-18kg. Ampak... Ali te prevleke pašejo na vse Romerje 9-18kg al kako?

(odgovor članu pegi1)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
3.6.2008 20:46:47   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: pegi1

jaz imam duoplus, ampak govorim za vse romerje kategorija od 9-18kg- sej o teh se pogovarjamo ne?


Ja, govorimo o 9-18kg. Ampak... Ali te prevleke pašejo na vse Romerje 9-18kg al kako?


Po moji kmečki logiki bi skor morale, ker so sedeži skor identični, mislim da bi se dalo. Najboljše da v trgovini eno MC prevleko poskusiš na Romerja (tega našega) nataknit.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
3.6.2008 21:40:48   
pegi1
ja, maxicosi prevleka (9-18kg) pase na vse roemerje 9-18kg. kot je ze ena rekla, sej ti sedezi so skoraj identicni, kaksna podpora za glavo al pa dodatna stanga (np. pri safefixu)vec ne igra vloge. sicer pa poskusite same v trgovini, boste videleuser posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
16.6.2008 18:24:29   
Anonimen
Midva sva se ravno danes odločila za nakup Romer Safefix Plus ... sicer bebike še ni, sam ko menjava avto bova sedež skupaj v kompletu naročila, ker je tako ceneje in ker ga tako ali tako vsi samo hvalijo in tudi na lestvicah je prvi ... mi je pa žal, ker še ne vem spola moje bebike, ker če bi vedela, da bo punčka, bi 100% vzela tistega rožastega (Stello) ki je tako corti ... no tako sva pa enega nevtralnega vzela, mislim da barvo Robbie.
Za po rojstvu imam pa lupinico Maxi Cosi, ki je tudi na vrhu seznamov ;)

(odgovor članu pegi1)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
16.6.2008 20:31:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

mi je pa žal, ker še ne vem spola moje bebike, ker če bi vedela, da bo punčka, bi 100% vzela tistega rožastega (Stello) ki je tako corti ... no tako sva pa enega nevtralnega vzela, mislim da barvo Robbie.




Tudi jaz, če bi imela punčko, bi se odločla za rozastega. user posted image  Full mi je lep. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?