|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 22:43:24   
gigi1
Kje stee?
user posted image
No, nič...pol pa nočko in slatke sanje!
user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 22:52:13   
womanpolice
Punce... a zdej pa ste vse šle spat.........??????????? jst sm pa glih končala z voščilnicami... tko lepe sm nardila... se mi zdi, da je lepše, če jih sam nardiš, ker vložiš velik truda...

MISMIS... Kaj sm slišala? srečanje 13.6.? če ne bom v službi, se ga bom z velikim veseljem udeležila, da končno spoznam soborke in hkrati punce, ki mi stojite ob strani (in ste mi stale ob težkih trenutkih)... Resnično upam, punce, da se nas bo srečanja udeležilo veliko število...

Nočko vsem! Želim vam sladke sanje!

p.s. slabo ste limale tele lepe fantičke... do 200 še manjka nekaj malega.... če bi tale mozzila limala, bi kr jst nalimala fejst dedce do 200... PA NE GREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 22:58:49   
Pija76
Pridem nazaj, vas pa nikjer!

Pikovit uživaj na pivu, kakšna je tačka?

WP kar tkole otroke zapeljuješ, te bo kdo prjavu. A si bla na naši postaji?

Arneja lepo da Lučka uživa! Čeveljci pa niso srebrni, ampak taki kot moja obleka, za barvo ne vprašaj user posted image

Mismis kakšno srečanje? Rezervirala sem karte za Crvena jabuka, tko da verjetn nej bo šlo.

Sarman novinka dobrodošla.

Gigi kako si?

U moj 1000 post, kaj naj pametnega napišem user posted image user posted image user posted image . Hm, hm, hm VESELA SEM, DA SEM NAŠLA TALE RR, SAJ STE PUNCE TUKAJ SUPER, KADAR VAS RABIM STE TUKAJ, POLNE DOBRI NASVETOV IN IDEJ. RES PRAV SUPER!!!


< Sporočilo je popravil Pija76 -- 31.5.2008 23:02:48 >

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:00:40   
ledenka
user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:01:14   
ledenka
user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:01:42   
ledenka
user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:02:01   
ledenka
user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:02:22   
womanpolice
Pija... daj daj... je res bil tko simpatičen, da bi verjetn bil malce užaljen, če mu neb vrnila lubčka po zraku...
Tam je policijska pisarna... Ne, nism bila ... tam sm imela dežurstvo le enkrat... Ponavadi je tam VPO za tvoj kraj. Drgač pa nočno nism imela na mojem rajonu, temveč sm bila v posojo drugi postaji... So rekli, da sm preveč zaj... (za delo)... zdaj pa jih že tolk to govori, da se sprašujem: "KAJ PA ČE JE VSE RES?"

Kje si pa ti kaj? kdaj greva na kofi?

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:02:28   
ledenka
user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:02:59   
ledenka
user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:03:34   
womanpolice
LEDENKA... lepi, lepi... oz. limaj, limaj, limaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:04:14   
womanpolice
sej bi jst tud, pa ne gre...
ampak so res hudi tile fanti.. jim nč neb računala. ane?

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:04:19   
ledenka
par fantkov sem nalimala, sicer jih je ze enkrat objavla Se* user posted image  ki je danes nevestica user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:05:15   
womanpolice
Nč, punce, zdaj pa grem ajčat, saj morm zelooooooooooo zgodaj vstat (pa še glavo si morm zjutraj prat... kak se mi ne da...) .- vstat moram že ob pol šestih oz. 5.15 ... kriza..........

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:05:50   
Pija76
Ledenka a ti kopiraš iz kakšne reklame za fitnes in proteine tele mačote? Se ne vdaš kaj?

WP kaj je to VPO, jaz nič ne štekam teh kratic. Glede kave pa takole, jaz jutri odhajam na morčija za par dni, potem ko se vrnem bom pa imela res polno dela z pripravami, in ti res ne obljubim, da mi uspe za kavo, se bova pa potem dobile kdaj, če ti je OK, ni to 2-ka a prav?

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:05:59   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

Nč, punce, zdaj pa grem ajčat, saj morm zelooooooooooo zgodaj vstat (pa še glavo si morm zjutraj prat... kak se mi ne da...) .- vstat moram že ob pol šestih oz. 5.15 ... kriza..........


user posted image  in to v nedeljo. ni dobro!!!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:06:46   
womanpolice
KAJŠICA.............. KAJ JE ZDAJ TOOOOOOOOOO? Zdaj, ko ti prideš, pa morm jst it?!!!! Ti to meni nalašč delaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Saj ne.... hecam se... želim ti sladke sanje... o tehleh postavnih fantičih........ mmmmmmmmmm

p.s. joj, da bi me moj "slišal"

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:06:49   
ledenka
Pija, ti pa mas 4 zvezdice user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:07:18   
womanpolice
No, ampak vseeno... MOJ JE NAAAAAAAAAAAAAAAJLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEPŠIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:07:51   
Pija76
Ledenka a si našla GPRS za štorkljo? Prejšnji teden je ena letala okrog najine hiške, mogoče je pa zto dobr znak.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:08:16   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

No, ampak vseeno... MOJ JE NAAAAAAAAAAAAAAAJLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEPŠIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.user posted image


neeeee, moj je lepsiiiiii user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:08:28   
womanpolice
LEDENKA... Se strinjam... ja, krst in obhajilo nečakov v mojem domačem kraju... ki pa je kr oddaljen 1 uro od zdajšnjega mojega doma...

p.s. Kaj pa jst , ko imam že dve zvezdici? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:09:14   
womanpolice
NČ, BABE......... ZDAJ PA RES NOOOOOOOOOOOČKOOOOOOOOOOOOO.... 

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:09:42   
ledenka
Pija, ga mam, ja user posted image  sam se okol vratu ji ga moram pripopat user posted image  

cak, a nisi ti okol Barja nekje? pol je sigurno eno od nas iskala user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4474
   RE: IVF/ICSI maj
31.5.2008 23:09:45   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

No, ampak vseeno... MOJ JE NAAAAAAAAAAAAAAAJLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEPŠIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.user posted image


neeeee, moj je lepsiiiiii user posted image user posted image user posted image  


Pr nas sva pa kar midva oba user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...





sindarin

Kaj je najpogosteje vzrok za nenačrtovan nakup igrače?

me pritegne, ker jo opazim v izložbi (25%)

privlačna embalaža (1%)

želja otroka (37%)

ugodna cena (24%)

drugo (14%)


Število vseh glasov: 174

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!