|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izpadanje las
8.8.2008 18:58:40   
aurora28
Meni tudi lasje izpadajo, obupno, polna kad jih je kadar jih umivam in zjutraj so vedno na vzglavniku. Mi je farmacevtka rekla, da so njej izpadali celo leto po porodu. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: izpadanje las
12.8.2008 19:28:35   
florita
sem 4 mesece po porodu, pa se mi zhdi da bom kmal plešasta:)))

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu bonanza)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: izpadanje las
12.8.2008 23:22:38   
Anitka
Če ne bi imela res zelooooooooo gostih las bi bila verjetno tudi jaz že pleško.user posted image user posted image Upam, da se stanje kmalu popravi.user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: izpadanje las
12.8.2008 23:33:34   
Anonimen
Tudi meni sedaj po tretjem porodu lasje izpadajo v nenormalnih količinah. Vsakič ko se počešem je polna krtača... se sploh ne upam več česat...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: izpadanje las
23.8.2008 22:07:05   
frtina
Ojla!
Samo da povem, da se je izpadanje končalo po 2mes in sedaj imam ze podmladek dolg kar nekaj cm. Sem mislila da bo trajalo dje casa.

lp
IZVIRNO SPOROČILO: frtina



Naj se tudi jaz pridružim klubu "pleškam"user posted image .In sicer so mi zaceli lasje intenzivno izpadati  tam okoli 3 mes. Zaenkrat se mi manj poseljena območja vidijo le nad usesi in upam, da se ne bo zadeva selila vedno višje. Zjutraj ,ko se zbudimo, najprej pograbim kupcek las iz povštra, čeprav vedno upam, da na njem danes pa ja ne bo toliko las. Pa zadeva pri meni traja komaj slab mesec in me je kar groza, ce se bo v takem tempu nadaljevalo se nadaljne mesece... Razmisljam ce je vzrok temu tudi polno dojenje in enolicna hrana prva 2 meseca po porodu(sem se izogibala svezi zalenjavi, sadju itd.)...Uporabljam šampon Fitoval pa losijo za izpadanje pa jem kr tiste vitamine, ko sem jih med nosecnostjo in upam na cimprejsenj nov rod laskov. Ampak po pravici povedano se niti ne obremenjujem tak fejst, ker bi bla tud plesasta, sam da zraven mene spi najlepse bitje na svetu -moja oz. najina Emauser posted image .

lep plešast pozdrav
tina




(odgovor članu frtina)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: izpadanje las
24.8.2008 20:13:16   
KRTR
sem 4 mesece po porodu in mi lasje izapadji vedno hujše...tako da nevem kam to vodiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frtina)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: izpadanje las
24.8.2008 21:25:48   
čipči
Hojla,
naj vas pomirim. Meni so lasje začeli izpadati kmalu po porodu. kar konkretno, povsod jih je bilo polno. Tudi na lasišču se mi je že poznalo, sploh ko sem si čop naredila, sem imela zelo redke, spredaj.
No, po 8 m se je vse spremenilo, zdaj sem 9 m po porodu in so lasje kot pred nosečnostjo in tudi med njo. Bujni, močni, tudi ta mladi lepo poganjajo, tako da nič sekirat, bo zagotovo minlouser posted image
LP

(odgovor članu KRTR)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: izpadanje las
25.8.2008 21:43:45   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Tudi meni sedaj po tretjem porodu lasje izpadajo v nenormalnih količinah. Vsakič ko se počešem je polna krtača... se sploh ne upam več česat...user posted image user posted image user posted image



isto kot pri meni ....user posted image grozno...user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: izpadanje las
31.8.2008 10:00:09   
klarisima
Tako, zdaj ima mala skoraj 9mes in se je počasi začelo umirjati user posted image HB user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
14.10.2008 15:16:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu klarisima)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: izpadanje las
14.10.2008 17:03:53   
Jelcy
Meni so zeloo pomagale VICHYjeve ampule proti izpadanju las (za zenske)...zraven je prilozen se majhen sampon, stane okrog 30€. Rezultat sicer ni viden takoj po enem nanosu je pa po vecih sigurno. V navodilih je vse lepo napisano. Poskusiteuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: izpadanje las
12.11.2008 23:12:47   
lili3
Pa se lahko te Vichy ampule jemljejo tudi če dojiš? Ker meni tudi ful izpadajo in bi rada kaj probala, da vsaj malo omilim zadevo.

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: izpadanje las
13.11.2008 11:10:17   
Jelcy
Ja itak, sej jih naneses na lasisce. Jaz se vedno dojim in ni bilo nikoli problema.

(odgovor članu lili3)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: izpadanje las
13.11.2008 12:08:23   
Pandica
Sama sem 13 mesecev po porodu in se je stanje koliko toliko "normaliziralo", prej pa so mi tut lasje izpadali kar v celih šopih user posted image še dobro, da imam full goste, drugače bi verjetno že bla plešasta user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: izpadanje las
13.11.2008 12:55:54   
Anonimen
No, meni se je izpadanje dva tedna nazaj ustavilo...Bogu hvala amen user posted image

So pa izpadali od 3. meseca po porodu do 4. meseca po porodu.

(odgovor članu Pandica)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: izpadanje las
25.11.2008 13:05:24   
*a*l*e*x*i*a*
dober dan, moj sincek je star 8 mescev pa mi se vedno izpadajo lasje se malo pa jih vec ne bom mela.... in kaj naj jaz z njimi?

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: izpadanje las
27.11.2008 22:14:14   
arabela*
pri meni pa obratno.Po porodu so mi nehali izpadatuser posted image
So pa zato druge težaveuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *a*l*e*x*i*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: izpadanje las
5.12.2008 11:18:19   
poli*
Moja prijateljica je v lekarni kupila neke kapsule- proti izpadanju oz. za gostejše lase, pa se ji je stanje hitro popravilo. Naj povem, da ni bila po porodu in ne vem, če se sploh sme kaj jemati v času dojenja. pozanimajte se v lekarni

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: izpadanje las
5.12.2008 13:11:05   
clara23
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

meni so začeli izpadati 3 mesece po porodu in jih imam povsod in tudi jaz močno upam, da se bo kmalu umirilo, drugače bom plešastauser posted image


jaz tudiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: izpadanje las
15.1.2009 21:41:11   
wing
Malo berem stare teme, pri tej sem tudi sodelovala. No, 13,5m po porodu mi lasje nekako ne izpadajo več. V bistvu tam okrog enega leta se je izpadanje čudežno ustavilo, oz. omililo, to pomeni, da mi izpade pri pranju cca 10-20 lasov..Jeeeuser posted image user posted image  Sem mislila, da se ne bo končalo nikoli. Aja, pa se še dojimo!

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: izpadanje las
18.1.2009 21:05:15   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

pri meni pa obratno.Po porodu so mi nehali izpadatuser posted image
So pa zato druge težaveuser posted image


prehitro sem rekla,sedaj je skoraj 5 mesecev po porodu in so mi začeli izpadatuser posted image .upam,da bo minilo čimprej,ker me je groza si lase prat in česat.Včasih si raje kar malo skodram,da ne rabim česat in je bolje,ko pa jih posušim da so ravni,pa groza..

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: izpadanje las
19.1.2009 11:53:42   
Hope2
Noro so mi izpadali le 1 mesec, zdaj drugi mesec pa že v normalnih količinah, upam, da tako ostane. 

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: izpadanje las
19.1.2009 12:43:39   
kodrana
meni so nekje 3-4m po porodu izpadali lasje nekje 2m. in to zelo. tudi po postelji, stanovanju..ogromno las. še dobro, da imam zelo zelo košate. zdaj imam veliko podmladka. a glede gostote, sem sedaj bolj zadovoljna,kot pred porodom. 

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: izpadanje las
12.4.2009 23:15:01   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

meni so nekje 3-4m po porodu izpadali lasje nekje 2m. in to zelo. tudi po postelji, stanovanju..ogromno las. še dobro, da imam zelo zelo košate. zdaj imam veliko podmladka. a glede gostote, sem sedaj bolj zadovoljna,kot pred porodom. 


kodrana, ja, si predstavljam - že po nicku user posted image user posted image user posted image

Meni so tudi grozno izpadali lasje, ne vem koliko časa - tam nekje od 3. meseca, pa do 6. Ko sem dobila prvo menstruacijo, se je to povsem ustavilo. Tako po enem tednu sem ugotovila, da zadnje dni cele dneve ne pobiram več samo las kot prej - po postelji, sedežni, po preprogi... povsod jih je bilo ful. Moj je bil tudi kar zaskrbljen, ker ko sem si z dlanjo potegnila po laseh, sem imela polno, pa mala je non stop imela moje lase med prstki... Sem tudi jaz skodrana in z veliko las, pa me je frizerka hecala, da ni nič opazit izpadanja, da jih imam še ful... Sedaj je nekje 4 mesece odkar je izpadanje nehalo in se kar vidijo novo izrastli. Ne vem, kaj bom zdaj s temi, ko bodo hoteli po svoje stati user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: izpadanje las
13.4.2009 20:00:49   
poli*
Evo, pomlad je, 5 mesecev po porodu sem in vsak dan mi izpade tooooliko las. Sem kupila šampon Fitoval, pa upam, da se stanje kaj izboljša.
user posted image

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?