|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako zanositi?
23.7.2008 23:36:40   
borabara
pozdravljene!

psiha ima tu glavno vlogo in je baje to naravna zaščita in to 100%user posted image

zato je treba bebice odmislit, pa čeprav je teško

midva tudi delava še na enem novem članu in se trudiva že 4mesec, no bolj se jaz trudim z željo da bi le bilouser posted image

lp
nin@

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kako zanositi?
23.7.2008 23:43:53   
rija
povej kaj novega....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu borabara)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kako zanositi?
3.10.2010 17:29:05   
jmavec4
mene pa zanima kako naj jaz vem da sem noseca ko imava spolni odnos gre vse ven



_____________________________

mavec jozica

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kako zanositi?
4.10.2010 14:30:21   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: monka122

Zdravo punce in fantje :) !

že nekaj časa spremljam to stran in se mi zdi super, saj lahko izvem veliko koristnih informacij. Kar tako naprej!
Tokrat sem se odločila tudi sama prijaviti in malo poklepetati...s fantom sva se odločila za otročička, katerega si že tako zelo želiva, pa nama nikakor ne uspe. Tablete sem nehala jemati oktobra 2007 in potem sva čakala 3 mesece in zdaj se vsak mesec trudiva in trudiva pa nikamor ne prideva. Pa štejeva plodne dni, pa upoštevava vse nasvete, pa ne vem več kaj naj še narediva...Sva že čisto obupana...prosim za kakšno vzpodbudo, nasvet?


Jaz pa ti priporočam, da ne beri teh zlajnanih odgovorov o psihi, ampak si idi h ginekologu po napotnico za kliniko za neplodnost.
Sicer sama že imam sina in ker smo si želeli še enega, sem se tudi jaz že skoraj 3leta  prepričala, da je verjetno kriva psiha...bilo pa je daleč od tega. Za mano sta že 2, žal neuspešni umetni oploditvi, tako da toliko o psihi user posted image , da zanosiva naravno je skoraj nemogoče.

(odgovor članu monka122)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kako zanositi?
8.10.2010 9:39:03   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: jmavec4

mene pa zanima kako naj jaz vem da sem noseca ko imava spolni odnos gre vse ven




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
men je to tko smešn, haloooooooooooooo. vse ti mora not ostat, da zanosšuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Solza je lepa, če prihaja iz srca!***

(odgovor članu jmavec4)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kako zanositi?
11.10.2010 10:51:15   
butt3rfly
jst sm se pri prvemu matrala skor leto in pol, da nama je ratalo kej nardit. zdej sm si pa za foro kupla ene čaje, ki bi naj pomagal pri zanositvi in evo-uspel nam je v petem kroguuser posted image bo kera rekla, da je mogoč šlo bolj za naklučje, ampak jst kr verjamem, da so mi res pomagali, da je šlo vse skupi dost hitro.

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kako zanositi?
11.10.2010 12:17:36   
Zojatisa
Pozdravljene!
Butt3rfly- katere čaje si pila preden si zanosila, tudi jz mam dve sodelavki ki sta pile neke čaje in jima je ratal ena se je matrala 15 let in ji je sedaj ratal druga pa dobre dve leti.
Prosim če mi poveš kej glede teh čajev in kk se jim reče.
lp

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kako zanositi?
11.10.2010 12:23:23   
butt3rfly
2 meseca nazaj sm si kupla čaj krvomočnica in čaj ingverja z dodatkom cimeta (oboje sm kupla v Biotopic-u), poleg tega sm si pa nabavla še kapsule lanenega olja. tu na forumu sem prebrala, da bi naj pomagalo pri zanositvi. vse sm jemala vsak dan, tudi med menstruacijo (nekje sm zasledila, da je ena uporabnica napisala, da čaja ne pije med M) in evo, dons sm naredla test in je bil pozitivenuser posted image jst trdno verjamem, da je to vse pomagalo. škodi ziher ne.

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kako zanositi?
11.10.2010 22:07:31   
Zojatisa
Jz sm si nabavla čaj krvomočnice in sm jo sedaj začela piti bomo vidli če jaj pomaga, koliko čaja pa spiješ na dan.
lp

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kako zanositi?
12.10.2010 7:17:49   
butt3rfly
spiješ lahko sam 2 oz. 2,5 dcl na dan čaja (2 čajni žlički preliješ z vodo).

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kako zanositi?
12.10.2010 11:29:16   
majči tolovajči
Pozdravljene še iz moje strani!

Tudi midva se trudiva, da bi zanosila in sedaj je za nama deseti neuspešen mesec.
In najtežje pri vsem tem je, da se velikokrat počutiva tako sama. Težko se je o tem pogovarjati s komer koli in ko sem se zaupala prijateljicam ti rečejo, da se moraš sprostiti psiha in to (bla bla bla) potem sem se pa že začela obremenjevati s tem, ker sem se obremenjevala. Groza res. Do sedaj še nisem uspela, da bi lahko to povsem odmislila in še čakam na ta skrivnosti recept.

Sva pa poskusila tudi s čajom krvomočnica in nama ni nič pomal. Sedaj sva se odločila, da bova poskusila tudi z maco pa da vidimo, če nama bo to pomagalo.
Res si želiva pomagati z naravo, preden greva k zdravniku.



(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kako zanositi?
15.11.2011 19:39:17   
zvezdica11
mene pa zanima ali lahko zanosiš,če ne doživiš orgazma?

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kako zanositi?
16.11.2011 13:18:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica11

mene pa zanima ali lahko zanosiš,če ne doživiš orgazma?


?? A se hecas? Nekdo je spal pri biologiji user posted image user posted image seveda, da ja, važnen je izliv (se pravi da partner doživi orgazem), je pa res, da krčenje ko ženska doživi orgazem pomaga spermijem pri potovanju do jajčeca, ampak ni pa nič od tega odvisno.

(odgovor članu zvezdica11)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kako zanositi?
16.11.2011 14:11:14   
Kratka
Ne, ne moreš zanositi, če ne doživiš orgazma in če vsa sperma odteče ven!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kako zanositi?
16.11.2011 14:17:59   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: Kratka

Ne, ne moreš zanositi, če ne doživiš orgazma in če vsa sperma odteče ven!user posted image user posted image user posted image


mogoče sem grda, amapk jaz se bom polulala od smehauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kako zanositi?
16.11.2011 14:26:47   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: jmavec4

mene pa zanima kako naj jaz vem da sem noseca ko imava spolni odnos gre vse ven



IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica11

mene pa zanima ali lahko zanosiš,če ne doživiš orgazma?


vprašaj g. googlauser posted image user posted image


Sej ne vem al se sama iz sebe norca delaš al iz koga user posted image

< Sporočilo je popravil *bobika* -- 16.11.2011 14:27:12 >

(odgovor članu jmavec4)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kako zanositi?
16.11.2011 14:36:54   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica11
mene pa zanima ali lahko zanosiš,če ne doživiš orgazma?


Ne, ne moreš, ampak zdej take orgazmično-zanositvene zapestnice prodajajo. Na www.zanosilazorgazmom.com poglej. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu zvezdica11)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kako zanositi?
16.11.2011 14:42:16   
crtek
oh my...kaj to ljudje dejansko sprašujejo? user posted image mislim...resno? user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kako zanositi?
16.11.2011 15:02:02   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica11
mene pa zanima ali lahko zanosiš,če ne doživiš orgazma?


Ne, ne moreš, ampak zdej take orgazmično-zanositvene zapestnice prodajajo. Na www.zanosilazorgazmom.com poglej. 


OMG, polulala se bom. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kako zanositi?
16.11.2011 17:02:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica11
mene pa zanima ali lahko zanosiš,če ne doživiš orgazma?


Ne, ne moreš, ampak zdej take orgazmično-zanositvene zapestnice prodajajo. Na www.zanosilazorgazmom.com poglej. 


In to poveš zdaj, ko se mi zanositvena doba že bliža koncu. Cccc.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kako zanositi?
18.11.2011 9:57:05   
ZARA
Bom naslednjič bolj pozorna.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kako zanositi?
19.11.2011 11:37:42   
Hope2
Mi smo ga pa dali kar v laboratoriju delat, tak da res ne rabiš orgazma da zanosiš- garantiram. Ampak če bi vedela za zarin nasvet-link, bi si prišparala nekaj 4000 evrov in 6 let čakanjauser posted image user posted image . Bemusunceuser posted image

Se pa sprašujem kaj pomeni tista 11 zavezdica11. A si toliko starauser posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 19.11.2011 11:41:13 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 72
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?