|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 14:00:24   
Tejchy
Žvečenje zobotrebca...

Kozarec hladnega mleka...

Košček kruha... (da zaposli želodec)


Kahlo tud jst mam ful probleme z zgago zadnje čase user posted image  ........ groza, dva dni spat nisem mogla... pa tud men donat nič ne pomaga... vzamem Rupurut, če je res sila... 

s tem zobotrebcem bom pa ful fino zgledala... user posted image  user posted image  user posted image  
mleko sem probala... pa ni pomagalo .......
kruh......... ma pol bom na koncu pr 40kg+ ........ ker bi non stop jedla user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 14:10:36   
KAHLO
MaruškaŠ hvala za te babičine recepte.....grem kr po vrsti....bom šla prvo mal v našo kuhnco zobotrebec prežvekovat, ker če me šef vidi z njim bo ga kapuser posted image user posted image user posted image user posted image pol pa nadaljujem z melekom in kruhom....madonca jaz bi nardila vse da to mine......nisem veda da je to tako neprijetnouser posted image

Tejchy
saj mogoče sem pa zato mela že tako burno noč.....pol sem se zjutraj z žvečilnimi šopala,sem mislila da bo kaj pomagalo, pa z malco...tista je mal pomagala.....zdaj pa je ta zgaga vdarla nazaj z vsem svojim čarom k ga ma....jaz tud do zdaj nisem imela problemov s tem......madonca....zgleda bo res treba to graužo od donata pit...al pa celo rupurut jemat....a to lako v nosečnosti!?!?

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 14:23:52   
maruškaŠ
Kr poskuste - jst mam z zgago grozne probleme. Kaj vse ne delam, da bi si pomagala. Sicer je Rutacid redni gost v moji torbici - sam vseen nočm pretiravat z nenaravnimi zdravili, čeprav kao ne škodujejo. Pa probleme sem imela že prej pred nosečnostjo - očitno mam pač že tko več kisline v želodcu.

Aja pa navadna radenska tut pomaga - Magnezij je tisti, ki pomirja...

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 14:26:17   
maruškaŠ
Aja, Rupurut je ful nagravžn - rutacid je veliko boljši (mal mentolovega okusa)...

Pri spanju pomaga, da si rahlo dvigneš vzglavje že od pasu navzgor. POmembno je tudi, da se nikoli ne naješ preveč - čeprav mene skor po vsaki jedi matra - edino po sendviču ne... user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 14:30:00   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Sva šla pa z dragim mal po trgovinah in sva zavila v Baby Center in moram rečt, da mi je mal slabo ratal od cen - kako je to drago... V kakšne stroške se pa mislite ve spuščat z nakupom vozička, posteljice, avtosedežev ipd.?


Pohištvo IKEA
za opremo razne spletne variante
www.soncek.si
www.o-baby.de (več maš tule)
www.kikiwelt.de
www.ebay.com
konec koncev tudi bolha
pa fino je počakat na kako akcijo kje.

Da o cotah ne bi - H&M, C&A, ker BC je absolutno predrag.


Aha, si nam pomalcala kremšnito na 200. strani, zdaj se nam hočeš pa odkupit, ne?user posted image user posted image user posted image  No, saj ti gre dobro, kar tako naprej!

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 14:34:43   
Tejchy
Rupurut je ful nagravžn


men pa niti ni tko....
Ja, to kao lahko.... kao do 6 na dan... take info mam jaz...

sicer pa... js ga vzamem, če je res kriza.... poskušam mal potrpet... čeprav ne gre vedno... sploh tko, ko se naješ.... ja, bo treba na manjše obroke prešaltat user posted image  user posted image  user posted image  ......... pa te domače žavbe mal preverit....

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 14:49:16   
KAHLO
za manjše obroke je meni že zadnič g omenla.....k sem rekla da me po jedi zmeraj pr rebru tiši...je rekla da bo treba manjše obroke jesta pa večkrat na dan.....no zdaj pa sem še to zgago staknila............a to pol kr cel dan traja al kako...Tejchy in maruškaŠ....a sta kak dan tud brez teh problemov s to zgago....ker to je pa res ena sama zgaga....user posted image
Evo mleko je za mano....je pa res blo enih 20 minut okej, in je spet začelo pečt, bolet špikat ...saj nevem kaj zoprno je k sto hudičev....komaj čakam da bo 15.30 da letim po donata in v lekarno po te tablete!! naspat se pa ja moram ..k tak ne moram funckionirat v službi!!user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 14:49:28   
Tejchy
No punce.... kaj je s prijavami?? kaj vse lahko pridete na te datume??



SREČANJE II DEL:
DATUMI, KDAJ KATERA NE MORE:
 
31.5.
 
 

7.6.
zoe
nosecka08
KAHLO
 

14.6.
(zoe - še nič ne obljubim kako bo) 
 

21.6.
(Tejchy - še nisem 100%, da bom službeno odsotna)
nosecka08

 
28.6.
Tejchy
nosecka08

 
5.7.
 



(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 14:53:17   
Tejchy
Kahlo - men se je to začelo kak teden nazaj... zdj pa se pojavlja več ali manj vsak dan.... user posted image  .... včasih samo ob večerih, preden grem spat...... takrat tud najbolj peče user posted image  ...... včasih pa tud tko čez dan.... ne pa skoz... ponavadi se začne tam po 12h... po malci user posted image  user posted image  user posted image  ......... pa po moje bo vedno hujš.... ker user posted image  vedno bolj raste in vedno bolj pritiska na naše organe..... js upam, da moje grlo zdrži do septembra... da mi ne bo vse razžrlo user posted image user posted image  user posted image  

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 14:54:21   
KAHLO
TEJCHY  zgleda da so 31.5 in 5.7. vse na razpolagouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 15:04:41   
KAHLO
Tejchy....hvala za tako dobro napoveduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a misliš da bi sladoled ta pekoč občutek tud kako omilil....oj jeej...pa sem mislila..da bom ena izmed tistih nosečk, ko nebo imela nobenih težav....no...če bo samo to....bom se pač s to zgago spopadla....drgače bi itak blo že preveč kičasto kako lepo je bilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 15:19:39   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

za manjše obroke je meni že zadnič g omenla.....k sem rekla da me po jedi zmeraj pr rebru tiši...je rekla da bo treba manjše obroke jesta pa večkrat na dan.....no zdaj pa sem še to zgago staknila............a to pol kr cel dan traja al kako...Tejchy in maruškaŠ....a sta kak dan tud brez teh problemov s to zgago....ker to je pa res ena sama zgaga....user posted image
Evo mleko je za mano....je pa res blo enih 20 minut okej, in je spet začelo pečt, bolet špikat ...saj nevem kaj zoprno je k sto hudičev....komaj čakam da bo 15.30 da letim po donata in v lekarno po te tablete!! naspat se pa ja moram ..k tak ne moram funckionirat v službi!!user posted image



Ne, ni dneva, ko ne bi imela teh problemov...žal. Je pa včasih večkrat dnevno, drugič manj pogosto, pa enkrat bolj čez dan, drugič zvečer čist odvisno...

Je pa tut res, da jaz imam že brez nosečnosti probleme z zgago, sam dost manjše.

Sem se pa zdej navadla, da pijem radensko (oziroma pač gazirano vodo - ni važno ktera firma) - čeprav kao mehurčki niso najboljši - imam pa posledično dosti manj problemov z zgago. In ja mleko ipd... pomaga bolj kratkotrajno...

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 15:21:28   
arabela*
babe moje,evo mene nazajuser posted image
Sem priguncala nazaj.Sem se vozila po voziček danes.Bi kar rodila hitro,da ga malo sprobam,dokler še bo sončekuser posted image .Bom vam potem dala slikce v album,da boste malo pokomentiraleuser posted image
Vidim,da pridno čvekate.Saj je prav tako.
Danes pa mi je marsikdo reko,da sem se v obraz zredila,ma mi je smešnouser posted image
Nič,grem kramo iz avta znosit,pa pospravit,pa se kasneje beremouser posted image
Aja,jaz 7.6.ne morem na srečanje(lahko pa katera uleti z mano na kafe 8.6,ker sem cel dan v LJ)
Ostale datume pa mislim,da bo šlouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 15:35:27   
Tejchy

No punce.... kaj je s prijavami?? kaj vse lahko pridete na te datume??



SREČANJE II DEL:
DATUMI, KDAJ KATERA NE MORE:
 
31.5.
 
 

7.6.
zoe
nosecka08
KAHLO

Saraya
 

14.6.
(zoe - še nič ne obljubim kako bo) 
 

21.6.
(Tejchy - še nisem 100%, da bom službeno odsotna)
nosecka08

 
28.6.
Tejchy
nosecka08

 
5.7.
 




(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 15:37:32   
Tejchy
zgleda da so 31.5 in 5.7. vse na razpolago


zgleda da res user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ............
superca.....  no, če bo res tko ostalo pol se bo tale II. del res hitro odvil....
pa sj včasih je tko najboljš............ manj planiraš, lažje se zmeniš vse skup... pa na koncu še boljš izpade..........

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 15:39:19   
Tejchy
pa sem mislila..da bom ena izmed tistih nosečk, ko nebo imela nobenih težav


tudi jaz........ ampak se strinjam s tabo.... preveč kičasto bi blo pol vse skupi... nobenih problemov pa to............. pa še tko glej: lahk da bi na porodu dobile dvojno dozo vseh nosečniških težav ........ user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   ........... tak da kr naj bo ta zgaga zdj user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ........... jo bomo že pretental

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 15:52:31   
lana luna
Včerej ste bile pa čist divje s pisanjem - a je bila kakšna luna? Če drugega ne, je bila lana luna


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zoe morm rečt da sem se ob tej izjavi nasmejala do solzuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kašno to vn počšuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 16:18:06   
Tejchy
no, kje ste zdj včerajšnje čvekice?   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  .......... ste se mal utrudle a? jutr bom pa spet doživela šok... 210 stran in več ............

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 16:21:33   
lana luna
SREČANJE II DEL:
DATUMI, KDAJ KATERA NE MORE:

31.5.


7.6.
zoe
nosecka08
KAHLO
Saraya

14.6.
(zoe - še nič ne obljubim kako bo)

21.6.
(Tejchy - še nisem 100%, da bom službeno odsotna)
nosecka08
lana luna

28.6.
Tejchy
nosecka08

5.7.

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 16:22:26   
lana luna
srečanje... najbolj da se dobimo kr 31.5.... pol bomo itak kmal že okol porodnišnic skakaleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 16:24:52   
lana luna
zgaga... a veste zakaj zgag peče med nosečnostjo?? ker otročku laski rastejouser posted image no to je ljudska vraža...

drgač pa zato k maternica začne želodec gor potiskat in kislina začne nazaj gor uhajat in pol je to touser posted image

upam da vas ne peče preveč... pa da se kmal umiri... sej če ne prej bo bolš po poroduuser posted image

sj tale zgaga mene še čaka najbrž... čez kšne 14 dni al kako?

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 16:25:56   
ključek
no, kje ste zdj včerajšnje čvekice? .......... ste se mal utrudle a? jutr bom pa spet doživela šok... 210 stran in več ............


bejbike.............a ste resnično čist podivjale????????user posted image user posted image user posted image  pišete k nore, komaj vas dohajam z branjem, da bi kej napisala pa tko nimam časa - dons je bilo ludo na šihtu. ampak, ker sem jz tok smotana, in kr delam delam, bom zdej lepo doma na bolniški, ker imam spet fula izcedka, pa še noga je vsa zatečena. in grm pol zvečer k zdravnici (danes dela do 8), da mi od jutr naprej piše bolniško.

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 16:27:00   
lana luna
tejchy lepa slikca... res zgleda kot na plaži, ko se sončauser posted image

pa tvoj user posted image ma tut tko fletkanga noska kt nšuser posted image

kahlo zgleda da so pol res vsi septemberčki enako fletkaniuser posted image user posted image user posted image bo pol čez 18 let problem na tekmovanju za miss in mistra Slovenije, k bo tolk lepotcevuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 16:27:57   
lana luna
saraya dej že vrž gor tiste slikce od vozka k mene firbc matrauser posted image


(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 16:30:25   
lana luna
bom zdej lepo doma na bolniški, ker imam spet fula izcedka, pa še noga je vsa zatečena. in grm pol zvečer k zdravnici (danes dela do 8), da mi od jutr naprej piše bolniško.


prav imašuser posted image user posted image user posted image na prvem mestu sta ti in tvoja user posted image , tko da rajš bod doma...

sej jest tut dostkrat pozabm na svojo nosečnost, ker v službi kr delam k norc, pa letam ukol, pa dvigujem kšne teže, in čist pozabm se merkat...

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?