|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 11:57:27   
zorica

hedviga sem postala prav vesela da mam male joške.Mojega je kar streslo ob tej sliki user posted image To ni niti lepo, še manj pa sexy,...



(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 12:43:41   
Anonimen
Sem vas prišla malo pozdravit in dat spodbudo Go punce, GO-GO. . Pupe mislim na vas, držim pesti in vsaki želim čimprej en debeli plusekuser posted image user posted image . Vas pridem večkrat pogledat, ampak ste take čveke, da me mine bratuser posted image , ko vidim po 20-30 strani načvekanihuser posted image . Lepo se zabavate in lepo je videt, da ste nasmejane, še lepše je videt, ko nosečke kar kapljajo, zato naj bo junij zelo obdarjen z user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s. sem mojemu pokazala tole slikco z joški in je reku VAU, pa ga gledam malo čudno in reče: kaj a ni nekam velik in štrleč trebuh? user posted image user posted image sem rekla, ja seveda, če pa ima dvojčka, v vsakem trebuhu engauser posted image user posted image user posted image . Joj, tale moj mož vidi le še trebuhe, joške pa nič večuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zorica)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 12:44:38   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sem vas prišla malo pozdravit in dat spodbudo Go punce, GO-GO. . Pupe mislim na vas, držim pesti in vsaki želim čimprej en debeli plusekuser posted image user posted image . Vas pridem večkrat pogledat, ampak ste take čveke, da me mine bratuser posted image , ko vidim po 20-30 strani načvekanihuser posted image . Lepo se zabavate in lepo je videt, da ste nasmejane, še lepše je videt, ko nosečke kar kapljajo, zato naj bo junij zelo obdarjen z user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s. sem mojemu pokazala tole slikco z joški in je reku VAU, pa ga gledam malo čudno in reče: kaj a ni nekam velik in štrleč trebuh? user posted image user posted image sem rekla, ja seveda, če pa ima dvojčka, v vsakem trebuhu engauser posted image user posted image user posted image . Joj, tale moj mož vidi le še trebuhe, joške pa nič večuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


aha, vas zanima kdo semuser posted image , ene ste me že itak prpeoznale: MIšek13user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 13:25:29   
pikovit
MIŠEK ku,ku lahko nas bi prišla večkrat pogledat in bi z nami kakšno reklauser posted image

Ampak Mismis,si pa občudovanja vrednauser posted image .Bravo za bombastičen komaduser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 13:31:12   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

MIŠEK ku,ku lahko nas bi prišla večkrat pogledat in bi z nami kakšno reklauser posted image

ja, res bi lahko, pa saj pravim, da mi je kar nerodnouser posted image . Nekako sem padla ven iz čvekanja, niti med novembrke se nisem prijavilauser posted image . Samo špegam in kukam občasno. Pa glede na vaše maratoske klepete, malo dvomim, da bi lahko tako dolgo sedela.

Ampak Mismis,si pa občudovanja vrednauser posted image .Bravo za bombastičen komaduser posted image

Vsaka čast res mis misuser posted image user posted image




(odgovor članu pikovit)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 14:11:19   
dajamaja
Lep dan pupe!

Včeraj nisem uspela nazaj gor prilest, ker je moj dragi PC okupiral.  user posted image  Vidim, da nam je smo za malo spodletelo rekord podret. Danes grem še na hišo delat, zvečer bomo pa Indya gledal. ...

Zato že zdaj za jutri:
Abra in Gigi srčke na UZju!!!! 
Julija in Rubin, uspešen transfer!!!
Mala ... lepe jajčke jutri!!!

Mismis, dobro si izkoristila opojne substance!
 
Kajsica, hvala za recept, sem ga našla med vsemi naoljenimi dedci user posted image

Arneja in Daisy, lepo popeljita otroke v finiš pred testom! Navijam!!!

Grethy, jutri se dobro zmeni, če še slučajn ni pricurila! 

Ostalim tudi lep pozdrav, se tipkamo!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 15:05:28   
arneja
Evo, meni moj dragi na fuzbal ušel, jaz sem pa gledala zdajle Fino gospo. Se narežim tistemu snobizmu user posted image . Drugače sva bila pa pridno že dopoldan na sprehodu. Me pa že malo panika grabi, ker kar nekaj v trebuhu čutim, kot da bo M prišla in ves čas hlače dol vlečem user posted image  in čekiram. No, upam, da je ne bo pa da v četrtek plusek ugledamo user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 15:18:39   
arneja
Zorica, mislim, da si se prav odločila za eno samo pikico. Danes pa kar lenari, da boš jutri čimbolj spočita user posted image . Pri nas se pa nekaj nevihta odloča ali bi nas obiskala ali ne. No, upam, da je ne bo.

Zvezdica, na veliko upam, da je Lučka ok user posted image . Čeprav me je pa res že vsak dan bolj strah, da kaj rdečega na hlačkah zagledam user posted image . Bo pa tudi tvoj 12. junij prišel. Če je bil hormon tako visok, je sigurno vse ok, tako da se lepo umiri, prav user posted image ?

Grethy, upam, da uživaš na terenu user posted image . Jaz moram pa zdajle cunje obesit user posted image .

Hedviga, dobrodošla v klubi 30 + user posted image . Pa saj ni neke sile, ne user posted image ? Jaz sem tudi svojemu ves čas obljubljala, kako joškata bom med postopkom, pa potem od vsega skupaj ni bilo nič user posted image . Jao, čeprav takšna kot tista na tvoji slikci pa nikoli ne bi bila user posted image .

Ooo, Mišek, kako lepo, da še pokukaš k nam user posted image . Ja, tvoj možek je pa tako srečen, da vama trebušček raste, da je ostal imun na vse ostalo user posted image . Sta si zaslužila, tako da zdaj uživajta v polni meri user posted image .

Pikovit, a ti si se pa včeraj čisto zaHeiniken-ala user posted image ?

Dajamaja, hvala za navijanje user posted image . Še štiri dni, uf ... Pa pridno na hiši delaj user posted image .

Abra in Dejzi, kam sta izginili? Dejzi, a tebe tudi že spodaj kaj zvija kot da bo M prišla user posted image ?

Vas zvečer pirdem še prebrat, zdaj grem pa cunje obesit, potem pa na sončka ležat user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 18:22:22   
Shadow
Pozdravljene vse skupaj!

Že kar nekaj časa vas prebiram, za vas držim pesti, se z vami veselim in včasih tudi žalostim, ko katera doživi neuspeh. In ker ste take fajne punce, sem se odločila, da stopim ven iz molka in se vam aktivno pridružim, če seveda sprejemate nove 'članice'. user posted image

Jaz se zdaj drugo leto aktivno ukvarjam s projektom 'zanositev', za sabo imam tri neuspešne IUI-je in en neuspešen ICSI. V jeseni me čaka nova bitka.
Stara sem dve leti več, kot je bil Kristus na svoji smrtni postelji (križu pravzaprav) in seveda še upam na uspeh. user posted image

Aja, glede na 'kraj zločina' pa sem mariborčanka.

Torej, vsem en lep pozdrav in čimveč pluskov in velikih trebuščkov! user posted image user posted image user posted image






(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 18:49:01   
gloria
Nov mesec naj prinese čim več pluskovuser posted image user posted image user posted image
Gigi in Abra srečno juter na uzuser posted image user posted image
Mala81,Rubin,Julija30 držim pestiuser posted image user posted image  

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 18:55:52   
Grethy
Dobrodošla med nami Shadow !!!!!!!!

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 19:16:03   
Abra
Da se še jaz pofočkam na novi temi user posted image včeraj sem zatajila, pa vidim, da vam je z limanjem dobro šlo. Jaz tko tega ne morem počet. Tut če ni blo 200tke, je pa vseeno rekord za en mesec.user posted image
Vsem junijčicam želim, da bi se trend iz druge polovice maja nadaljeval, da bo daljši seznam nosečk, kot tisti z objemčki.

Mišmiš, bravo! Zdej še pesmi pišeš user posted image Kaj pa seznam priporočeno, odsvetovano, si pozabila user posted image

Zvezdica, ne se sekirat zaradi tistega malega izcedka. Če je rjav, se ziher še malo od zadnjič čisti. Vidla si dve piki in to je to. Bodi pozitivna. Jaz sem ti glede hormona že zadnjič napisala, da na ta način, kot ga zdej kontroliraš je brezveze. Če želiš vedet, ali pravilno raste, moraš test ponovit čez dva dni. V tem času se mora podvojit. Torej, če je na ponedeljek 2000, mora bit v sredo 4000, v petek 8000 itd. Se pa hormon navadno kontrolira do 5. tedna, ko se pa nosečnost že vidi v maternici, se tega ne počne več. In ti si svoji pikici že vidla! Če ne bi bli dovolj veliki, bi ti Reš povedal.

Hedvika, jaz se med stimulacijo nisem nč zredila, sem se pa zato zdaj user posted image te bo ziher še progesteron nafilal user posted image

Mišek, živjo! Sej čist vedno pa niso maratonski posti, takrat ko se murkota ne lepi user posted image

Dajamaja, jutri! Paketek čaka na stolu. Soriiiii!

Shadow dobrodošla! Pa si le iz sence stopla user posted image tuki so vse vedno dobrodošle, čeprav bi blo bolje, da tega kluba ne bi blo treba

Gigi, jaz tut fejst stiskam pestke, da bova jutri ugledali user posted image user posted image se mi zdi, da sem čisto mirna, bom jutri zjutraj vedla, po tem, kako bom spala user posted image

Rubin, Julija, uspešen transfer jutri!

Zorica, tebi pa čimveč jajčk

mala81, naj bo velik foliklov

Punce, hvala za pestke user posted image to pa zdej res rabim. Nekako živim v upanju, da se 2x ne more isto zgodit in da me jutri čaka lepo presenečenje.

Pozdravček vsem!

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 19:24:21   
DaisyE
Čerčka bejbe. Malo vas pozdravim in grem, ker sem čisto hin.

Miška tvoja pesmica mi je carska! Ti kar pij, če tako lepe rezultate pod vplivom alkohola dosegaš.

Shadow lepo pozdravljena in uspešne nove boje.

Gigi in abra želim vama, da bosta jutri videli vse, kar si želita in mogoče še kaj več.

Rubin in Julija uspešen et, čimveč blastocist in bodočih eskimčkov.

Zorica lepo opravi na punkciji, mala ti pa na UZ.

Arnejča, zaenkrat še ne čutim spodaj šraufanja za user posted image . Nič mi ni, samo prdim še vedno user posted image . Ajajaj moja prebava.

Vsem, ki se zanimate za Ivico in Janico, naj pa povem, da smo preživeli športen vikend. Sem bla pridna, sem dons čez 20 km prekolesarila, zdaj me pa tako rit boli, da se komaj vsedem. Sem rekla našmu, da se mora tole nehat. Prejšnji vikend sem se komaj vsedla, ker me je od punkcije bolelo, zdaj od bicikla, le kaj za drugi vikend planira?

Drugač me je pa na cesti danes, ko sem bla na bicilku, prehiteval kombi od user posted image  in je strašno blizu peljal, pol sem pa rekla našmu, kaki norci so. Jaz tule noseča z njihovima novima smučarkima upoma, oni nas pa vse skor v onostranstvo spravijo. user posted image user posted image user posted image

Takole na kratko. Žal mi je, da nismo podrli rekorda, ampak trudile smo se pa.
Želim vam lep nedeljski večer, še lepši začetek tedna in same lepe stvari.

Zdaj bom pa dol padla. user posted image

< Sporočilo je popravil DaisyE -- 1.6.2008 19:25:44 >


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 19:42:50   
Grethy
Pozdravljene punce ... jaz in moj srček sva šla pa danes mal na nostalgičen izlet in sicr v Kumorvec in vam sporočam, da vas prav vse lepo lepo pozdravlja TOVARIŠ TITO in vam želi, drage pionirke, maximalni uspeh na vseh področjih, kjer kažete svoje brigadirske aktivnosti, predvsem pa aktivistkam IVF in ICSI, da bi delavna akcija v čim krajšem času uspela prit v zaključno fazo ... skratka vse pionirke in omladinke "Tovariški ZDRAVO iz Kumrovca" ...

madona ja, upam da ne bo kak zaveden partizan tegale bral, če slučajno še ker živi ... user posted image user posted image user posted image user posted image

prav lep izletek sva imela ... kako so lepo spremenili celo vas v muzej ... vredno ogleda ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 20:01:23   
mismis


AKTUALNO V TEM TEDNU  
   


Ponedeljek, 02.06.
mala81- UZ
Rubin - ET
Julija30 - ET

Zorica - punkcija

Torek, 03.06.
 Marjetka Cvetka- UZ

Sreda, 04.06.
Hedviga - UZ

Četrtek, 05.06.
Mlinčka - UZ

Torek, 10.06.
Sapi - UZ
Orto2 - UZ

Sreda, 11.06.
Anadejka - UZ

user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
NAŠE NOSEČKE  

 
Ponedeljek, 02.06.
   Gigi1 - UZ
Abra - UZ

Četrtek, 05.06.
   Pinki36 - UZ
 
Torek, 10.06.
Sonček33 - UZ

Četrtek, 12.06.
Zvezdica - UZ
 
Sreda, 18.06.
   Pinki2 - NS


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image           



  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

 

Arneja greje  user posted image   - TEST 05.06.2008
DaisyE greje user posted image user posted image    - TEST 07.06.2008


user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image

  • Grethy (LJ, dr. Požlep, zamrznjenčki)
  • Zorica (1. IVF, dr. Vlaisavljevič)
  • mala81 (27. let, 2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
  • Arneja (35. let, 2. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • Hedviga (34. let, 1.IVF, dr. Drobnič, LJ)
  • Rubin (3. IVF, MB)
  • Julija30 (MB)
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal, 11.06.)
  • Daisy (dr. Reš, zdaj bo pa akcija )
  • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič, Superfact)
  • Kajsica (1.IVF;LJ, juriš po otroke)
  • mismis (33let)(2.IVF;LJ,dr.Drobnič junij bo NAŠ  mesec)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič, 20.05. špike)
  • Rožica29 (1. IVF, GK LJ, dr. Ribič, zamrznjenčki)
  • netka34 (35let)(2.ICSI, GK LJ,)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal)
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO, Superfact in Menogon)
  • Linda25 (ICSI LJ, 04.06. zamrznjenčki)
  • Orto2 (2. IVF, dr. Drobnič)
  • Anadejka
  • Sarasan (2. IVF)
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   


  • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) 
  • ušula spomladi v nov boj
  • paki (PO)
  • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš, diphereline in menopur), 
  • oktavija (1.IVF/ICSI)
  • Pikovit (32 let) (6.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Anadejka
  • Zarja1 (1. IVF, LJ)
  • Dobrovoljčica
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Shuka
  • Barbarella77
  • Sabsa (Menopur)
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
  • T1979 (2. IVF, dr. Reš)
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Mandreja (IVF, Lj)
  • Ozone (MB dr. Reljič)
  • andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) 
  • cati (1.IVF, dr. Reš, Dipherline in Menopur)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • Ledenka (ICSI, PO)
  • moni29 (MB, razgovor v maju)
  • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)
  • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš, Diphelerine in GONALOM-F)
  • womanpolice (1. ICSI, GK LJ; dr. Bokal 4.6. avgusta v nov boj)
  • Pika74 (34 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Tjasshyy (LJ?)
  • Pija76 (21.06. Ta veseli dogodek ali Pija se moži )
  • Stijan (3. ICSI, dr. Reš, ET 07.05.)
  • Lučka25 (IVF, dr. Reš, 23.06. posvet)
  • Sulfinija (4. IVF, dr. Zorn, posvet 12.06)
  • mami26 (LJ),
  • Titi3 (Superfact in Menopur)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   


koala
user posted image , *medica*user posted image   ,  Špelkauser posted image , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 , gloriauser posted image , tosjauser posted image , perlica user posted image  ,  Bety upa user posted image , mozart, _rebeca_ user posted image  user posted image , MIŠEK13 , ele, Sisyuser posted image   , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, sayuriuser posted image , Pamela, blanč,  Stormy , tassi1, dakec, citrončica, maša74,  tobika, Goyauser posted image   user posted image ,  Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image , Martinščicauser posted image ,Rebeca user posted image ,Tita13 user posted image ,Meeryanauser posted image ,Pfuser posted image ,Ana_Puser posted image , Lotty user posted image ,Ameliauser posted image , Goldfishuser posted image , Johnie user posted image ,Pikica 26 , Meybebabyuser posted image , sonček75 user posted image , DejanSenka  user posted image , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Anabanana, Ajedat, Arneja, Gita14, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007user posted image ,  Animeuser posted image , Mijavčekuser posted image , Guguuser posted image , Mihi78user posted image , Pajčolankauser posted image , Tejkiuser posted image , Špelka12user posted image , Lorby007 user posted image , Koninauser posted image , Jelka123user posted image , m.rudovicuser posted image ,  Orkauser posted image ,  Teja*user posted image , Mavrica72user posted image , Tejka**user posted image , Hormončekuser posted image   , *NiNa*user posted image   , Pinki2user posted image , Krtekxx user posted image , Zvezdicauser posted image , Dajamaja,  Tejekuser posted image , Gigi1user posted image , Pinki36user posted image , Abrauser posted image , Tadeja81user posted image , Sonček33user posted image

 
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

 

 
 
 

user posted image  NOVE NOSEČKE JUNIJ user posted image   
 
 

 



Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke
.




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 20:06:16   
marjetka cvetka
pozdravljene čvekice!
samo za vikend grem na lepš, pa že toliko napisanega, da ne vem, če bom prebrala do jutri. Sem samo na hitro preletela in opazila cenzurirano slikico Brad Pitt-a pa moram čestitat, ker ne limate samo Latinoseuser posted image

Sicer pa sem bila zjutraj v Čolnarni in za vsako mizo je bil vsaj en voziček ali pa vsaj ena nosečnica; prav noro za videti. Smo, povem vam, da bomo tudi me čez leto morda vozičke prerivale. Junij mora biti dober mesec!
Za razliko od Hedvige pa sama po 5 špikici Menogona zgledam kot da bi bila v 4. mesecu - nekam napet trebuh in še malo višje. Težko se bom kamuflirala v službi, da ne bodo začeli razglašat moje nosečnostiuser posted image

Za vse jutrišnje UZ, transferje in trepetalke želim vso srečo!!! Mene pa UZ čaka v torek zjutraj (mismis, me lahko vpišeš ponovno na seznam), potem pa letim še na Fernetiče po Suprefact, ker mi ga bo zmanjkalo - prinesem še kateri kaj?

Daisy, ti se pa pazi Hrvatov user posted image user posted image user posted image

lp

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 20:09:05   
marjetka cvetka
hehehehehe, prav mi je, kaj pa 5 minut pišem post, pol pa me mismis že ažurira user posted image user posted image user posted image
hvala!

in še enkrat - Zorica, držim pestke, da bo jutri čimbolj številčno in čim manj boleče!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marjetka cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 20:10:38   
Rubin.
Ojla,

najprej vsem hvala za pestke, jih bom jutri potrebovala user posted image .

Julija imaš že kufre spakirane user posted image ? A da imaš, no prav potem pa se jutri dobiva ob 8.45, pa bodi točna, ne zamujaj tako kot zadnjič user posted image , sej veš jutri je pomemben dan! Sicer pa se že veselim dneva in ponovnega klepetanja, bom prav pogrešala ta naša srečanja user posted image .

Mala81, sej veš, res ti želim, da te jutri razveselijo z dobro novico in da se nama boš pridružila pri februarčicah 2009 user posted image , sicer pa te pridem pokukat.

Zorica, tebi pa uspešno punkcijo in da boš imela v sobi tako super punce, kot sem jih imela jaz, ker drugače je lahko prav dolgočasno.

Arneja in DasyE vidve pa lepo grejta, še malo pa bomo spet skakali od veselja ob vajinem +.

Shadow tebi pa en velik welcome, sem se že bala da bomo štajerke "izumrle", ko bomo vse na forumu nosečnost, pa vidim, da boš ti dalje zastavonoša user posted image .

Vsem ostalim pa lep začetek tedna.

Nič držte se, pa kaj pomislite na naju z Julijo jutri po deveti.

Julija si si ogledala ta filmček: link?




< Sporočilo je popravil Rubin. -- 1.6.2008 20:12:13 >

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 20:14:50   
zorica


Čer punce !Sem prišla malo pokukat in ugotovila da imamo novo članico.

Dobrodošla Shadow user posted image user posted image user posted image


Rubin in Julija30 vso srečo jutri pri ET,mala81 ti pa da bo jutrišnji UZ čim uspešnejši.

Vse ostale punce pa imejte enostavno lep začetek tedna.



(odgovor članu marjetka cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 20:17:05   
zorica


marjetka cvetka jutri pri punkciji pa bom spala, sem se odločila za narkozo, tako da upam da bodo bolečine pozneje minimalne.



(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 20:26:08   
marjetka cvetka
Zorica. držim pestke vseeno!
Sama še lokalne anastezije ne prebavljam, kaj šele narkozo, tako da moram pri bolečinskih šokih tako meditirat kot tista v knjigi Noge gor, pa bo - no samo živalskih zvokov ne dajem iz sebe user posted image user posted image

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 20:30:27   
mismis

AKTUALNO V TEM TEDNU  
   


Ponedeljek, 02.06.
mala81- UZ
Rubin - ET
Julija30 - ET

Zorica - punkcija

Torek, 03.06.
 Marjetka Cvetka- UZ
Sarasan - UZ

Sreda, 04.06.
Hedviga - UZ

Četrtek, 05.06.
Mlinčka - UZ

Torek, 10.06.
Sapi - UZ
Orto2 - UZ

Sreda, 11.06.
Anadejka - UZ

user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
NAŠE NOSEČKE  

 
Ponedeljek, 02.06.
   Gigi1 - UZ
Abra - UZ

Četrtek, 05.06.
   Pinki36 - UZ
 
Torek, 10.06.
Sonček33 - UZ

Četrtek, 12.06.
Zvezdica - UZ
 
Sreda, 18.06.
   Pinki2 - NS


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image           



  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

 

Arneja greje  user posted image   - TEST 05.06.2008
DaisyE greje user posted image user posted image    - TEST 07.06.2008


user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image

  • Grethy (LJ, dr. Požlep, zamrznjenčki)
  • Zorica (1. IVF, dr. Vlaisavljevič)
  • mala81 (27. let, 2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
  • Arneja (35. let, 2. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • Hedviga (34. let, 1.IVF, dr. Drobnič, LJ)
  • Rubin (3. IVF, MB)
  • Julija30 (MB)
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal, 11.06.)
  • Daisy (dr. Reš, zdaj bo pa akcija )
  • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič, Superfact)
  • Kajsica (1.IVF;LJ, juriš po otroke)
  • mismis (33let)(2.IVF;LJ,dr.Drobnič junij bo NAŠ  mesec)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič, 20.05. špike)
  • Rožica29 (1. IVF, GK LJ, dr. Ribič, zamrznjenčki)
  • netka34 (35let)(2.ICSI, GK LJ,)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal)
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO, Superfact in Menogon)
  • Linda25 (ICSI LJ, 04.06. zamrznjenčki)
  • Orto2 (2. IVF, dr. Drobnič)
  • Anadejka
  • Sarasan (2. IVF, Superfact + Menopur)
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   


  • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) 
  • ušula spomladi v nov boj
  • paki (PO)
  • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš, diphereline in menopur), 
  • oktavija (1.IVF/ICSI)
  • Pikovit (32 let) (6.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Anadejka
  • Zarja1 (1. IVF, LJ)
  • Dobrovoljčica
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Shuka
  • Barbarella77
  • Sabsa (Menopur)
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
  • T1979 (2. IVF, dr. Reš)
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Mandreja (IVF, Lj)
  • Ozone (MB dr. Reljič)
  • andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) 
  • cati (1.IVF, dr. Reš, Dipherline in Menopur)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • Ledenka (ICSI, PO)
  • moni29 (MB, razgovor v maju)
  • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)
  • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš, Diphelerine in GONALOM-F)
  • womanpolice (1. ICSI, GK LJ; dr. Bokal 4.6. avgusta v nov boj)
  • Pika74 (34 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Tjasshyy (LJ?)
  • Pija76 (21.06. Ta veseli dogodek ali Pija se moži )
  • Stijan (3. ICSI, dr. Reš, ET 07.05.)
  • Lučka25 (IVF, dr. Reš, 23.06. posvet)
  • Sulfinija (4. IVF, dr. Zorn, posvet 12.06)
  • mami26 (LJ),
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • Shadow (35. let, 2. ICSI, MB)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   


koala
user posted image , *medica*user posted image   ,  Špelkauser posted image , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 , gloriauser posted image , tosjauser posted image , perlica user posted image  ,  Bety upa user posted image , mozart, _rebeca_ user posted image  user posted image , MIŠEK13 , ele, Sisyuser posted image   , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, sayuriuser posted image , Pamela, blanč,  Stormy , tassi1, dakec, citrončica, maša74,  tobika, Goyauser posted image   user posted image ,  Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image , Martinščicauser posted image ,Rebeca user posted image ,Tita13 user posted image ,Meeryanauser posted image ,Pfuser posted image ,Ana_Puser posted image , Lotty user posted image ,Ameliauser posted image , Goldfishuser posted image , Johnie user posted image ,Pikica 26 , Meybebabyuser posted image , sonček75 user posted image , DejanSenka  user posted image , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Anabanana, Ajedat, Arneja, Gita14, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007user posted image ,  Animeuser posted image , Mijavčekuser posted image , Guguuser posted image , Mihi78user posted image , Pajčolankauser posted image , Tejkiuser posted image , Špelka12user posted image , Lorby007 user posted image , Koninauser posted image , Jelka123user posted image , m.rudovicuser posted image ,  Orkauser posted image ,  Teja*user posted image , Mavrica72user posted image , Tejka**user posted image , Hormončekuser posted image   , *NiNa*user posted image   , Pinki2user posted image , Krtekxx user posted image , Zvezdicauser posted image , Dajamaja,  Tejekuser posted image , Gigi1user posted image , Pinki36user posted image , Abrauser posted image , Tadeja81user posted image , Sonček33user posted image

 
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

 

 
 
 

user posted image  NOVE NOSEČKE JUNIJ user posted image   
 
 

 



Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke
.




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 20:31:46   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

MIŠEK ku,ku lahko nas bi prišla večkrat pogledat in bi z nami kakšno reklauser posted image

Ampak Mismis,si pa občudovanja vrednauser posted image .Bravo za bombastičen komaduser posted image


ja glih tko kot Prešeren, on je tudi pisal najlepše pesmi pod vplivom alkoholnih substancuser posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 20:43:02   
Shadow
U madonca, tukaj pa se strani res hitro polnijo. Komaj sem prišla, sem že na seznamu.

Punce, vsem HVALA za dobrodošlico.

Rubin., mirne duše me lahko vse tukaj zapustite in se preselite na nosečnostni forum! user posted image Bom pa tukaj za vami zaprla vrata in se vam (upam, da) kmalu pridružila!

Jaz sem pa, zaradi sorodstvenih obveznosti, danes bila na enem obhajilu in seveda sva z mojim spet bila na prepihu, češ, kaj pa vidva čakata. ?"%$%user posted image "&%"?user posted image ?!&!!$ sem si mislila zraven, ko sem spet s kislim nasmeškom izumljala odgovore. Še malo, pa bom dovolj pogumna, pa jim direkt rekla, da jih ne moreva imeti. Če bi moj ded odločal, bi jim že zdavnaj povedal direkt v faco.

Zdaj pa moram hitro s user posted image ven, je bil itak predolgo sam, revež.



(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: IVF/ICSI junij
1.6.2008 20:47:02   
mismis
No pa pojdimo lepo po vrsti, ko so hiše v Trsti...



Rubin in Julija30, želim vam uspešen ET in da bi dobile nazaj najlepše od vseh lepih pikic user posted image

Zorica, tebi pa želim uspešno punkcijo in čim več zrelih celic user posted image

Mala81, želim ti, da bi tudi ti dobila stopko user posted image

Shadow, dobrodošla med nami user posted image

Gigi in Abra, jutri dobro opravita na UZ. mogoče bosta pa že srčka lahko videli  user posted image user posted image

Abra, seznam priporočeno in odsvetovano ne bi več dodajala, ker je itak Ledenka vse te pomembne stvari zbrala v eni temi, ki je sedaj dodana čisto na vrhu. Na našem seznam pa je link do te teme

Marjetka Cvetka sorči je pozabil, ampak sedaj si pa vsekakor dodana


Daisy, a takle ti delajo purgeri, a še svojih ne marajo več, al kaj? Ma ja važno, da si ti in Ivica in Janica v redu, pa šta bilo da bilo

Mišek, lepo da se oglasiš še kdaj med nami, drugače imaš pa prav, te tukaj so čveke na kvadrat

Pikovit, kje si pa ti danes, a je bila včerajšnja Heinekenska predolga?

Grethy, a maš nostalgijo?

Arneja, Lučka je pridna, je obesila danes cunje? Jo pa že zgodaj navajaš na gospodinjska dela...

Dajamaja, saj veš kako to gre, eni imajo talent za petje, drugi spet za igranje, jaz imam zgleda talent za uničevanje opojnih substanc, pa kar je je, človek mora biti zadovoljen s tistim, kar mu je dala mati narava.user posted image

Hedi za leta se ne sekiraj, jaz imam tolk kot ti, pa glede na moje posti, mi jih tudi 15. ne bi dala, kaj ne.
No zdaj si nam prilepila joške do koroške, zdaj nam pa še manjka brizgalna brizga




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?