|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 11:58:35   
sonček33
Gigi jaz upam s teboj! Mislim, da bo vse ok. Držim pesti.

Nove forumašiče dobrodošle pri nas. tukaj je zelo veliko pozitivne energije.

Kajsica dober razultat tudi tebi.

Punce, a mi lahko poveste ta adriolab? Kje ej to? a to greš tja, daš kri in ti povedo za bhcg? kolk je pa za plačat? Zdej t5udi mene že panika grabi in do 10. ko imam UZ je tako daleč. To ni fer, da prideš do potrditve, potem pa moraš trepetati še do vsakega UZ posebaj. Kdaj se bomo umirile in bile vsaj malo bolj sproščene??




_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 11:59:20   
blanč
Blanč-iiiiiiiiiiiiii


kaj je pa pri tebi novega, zdaj si tako lepo namignila, da me daje firbec
izVIRNO SPOROČILO: mismis


vse ob svojem časuuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:00:48   
gigi1
Blanč res si nekam skrivnostna. Kaj je novega? Sam ne rečt, da je Murko prišel na obisk user posted image

Miška user posted image  user posted image  user posted image . Mislim, da M za kulturo ne spremlja maliganov. Kaj misliš, da vsakemu, dajo za pihat, ko zbirko prinese?
Bo WP morda tudi o tem kaj vedla povedat. Morda jim pa MNZ res kakšne balončke posreduje user posted image  user posted image  user posted image .

Kje je pa naša Sončka, v juniju je še nisem vidla? A je zgrešila pot? Miška si ti naštimala link v maju na junij? Za tiste, ki še nimajo GPSa
Ledenka že ima GPS in je takoj udela user posted image .

Tudi Pikovitko pogrešam.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:02:08   
sonček33
gigi našla pot, le časa ne user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:05:48   
gigi1
Sončka evo, tolk cajta sem post pisala, da si se že oglasla. Oprosti, da ti povzročam skrbi. Sem ti že rekla, da imam pri tebi RES dober filing.

Adrialab je na Parmovi v stavbi Lesnine v kleti. Košta malo manj kot 12 EUR. Vseeno mislim, da ni potrebe, da bi ti hodila tja. Tudi jaz nisem do danes. Pa tudi danes sem šla bolj zato, da vem kaj se dogaja, če me čakajo slabe novice. Na dobre sem pripravljena čakat. Slabe pa rajši prej zvem.


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:09:42   
blanč
Blanč res si nekam skrivnostna. Kaj je novega? Sam ne rečt, da je Murko prišel na obisk


To bi bil pa res  moj najtaboljbolj srečen danuser posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:10:31   
sonček33
Ne, gigi saj mi ne povzročaš skrbi ti,. jaz si jih kar sama. Ma, saj najbrž res ne bom šla. počakam do 10. teh osem dni, pa bomo videli. Je pa takole kar napeto.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:11:42   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Blanč-iiiiiiiiiiiiii


kaj je pa pri tebi novega, zdaj si tako lepo namignila, da me daje firbec
izVIRNO SPOROČILO: mismis


vse ob svojem časuuser posted image user posted image user posted image




Igraš skrivnostno žensko, sej sej, še žal ti bouser posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:12:47   
gloria
Gigi držim pesti da bo vse vredu...user posted image user posted image user posted image
Sonček 33 ti pa kr lepo se sprosti ker se nimaš čega bat....10.6.bo kmalu tuuser posted image
Abra kje siiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..........

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:14:13   
sonček33
gloria ojla ...a ti je dolgčaš, ker si domauser posted image boš vsaj malo več z nami, me smo te vesele

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:17:22   
womanpolice
Punce... saj bi klepetala, pa nimam časa... prejle me je klical mentor za diplomsko... in še vedno ni v redu diplomska, men pa že voda v grlo teče, saj se 15. junij neusmiljeno bliža... sedaj moram diplomsko skrajšat za 15 strani in še nekaj zadev popravit, tko da bom verjetn zdajle do četrtka v izpadu... bom pa prišla le mal počekirat....

GIGI... Jst verjamem vate in v tvojo pikico in vem, da bo vse ok!

lp

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:18:31   
kajsica
Mismis, čaj sem začela piti tam en 3 dan M in ga res pijem vsak dan (razen včeraj) ene 2 šalčki, pila pa ga bom do O. Lej 9 dan ciklusa sem imela endometrij že 9mm in dr. Zorn mi je rekel, da je zelo lep in pravilen, tako da....pri o pa bom začela z aspirinom, pa bomo videli kako in kaj. Kdaj začneš ti?????

Blanči, packa si!user posted image  Saj veš da smo babnice šnofle, ti nas pa tako podražiš z nečem, nočeš pa povedat kaj je to. Packa!!!!

Sonček, ti pa se ne sekiraj, saj bo teh 8 dni hitro minilo in boš videla srčke!!!

Abra, pa kje si? Daj povej vesele novičke!!!! Prosim prosim!!!

Matr sem radovedna!!!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:26:13   
gloria
Sonček 33 ful mi je dolgčas pa še nič se mi ne da konkretniga delatuser posted image ....čakam uro 14 da pokličem gin.ker me že ene tri dni boli v podprsnem delu(bolj zvečer me boli),pa se bom šla mal pokazat....čeprav mi je danes boljš rajši vidim da mi on to pove....

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:26:45   
Zvezdica
Najprej vsem skup en lep in dober dan!

Kajsica, me je tko ganil ko si napisala, kaj je bilo na pikniku - itak da boš kmalu mamica. Pa tvoja dva ne sam da bosta preživela odmrzvanje, ne bosta hotela stran od tebe, k je tam tko lepo toplo. Navija zate!!!

Shadow  - dobrodošla!

Sarasan  - pozitivne misli delajo čudežeuser posted image . Itak da bodo foliklčki velikančki.

Sapi, moja dva user posted image user posted image sta za zdaj ok!

Abra, malo me zavede strah ampak se ne dam! Moja dva sta in bosta ostala pri meni. Kdaj imaš UZ danes? Čakamo poročilo!

Gigi, prosim ostani pozitivna! Prosim ok? Počakaj rezultate, pa takoj sporoči. user posted image
Kateri teden pa si?
Veš, pri meni so se tud vidle sam GV, tako, da počakaj ok? Ko sem imela tamalga, se je srček slišal šele v 8T. Pa tud se je komaj kaj vidlo. Pa veš kak korenjak je danes.







_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:30:40   
sonček33
gloria le pojdi se pokazat ja, boljše, boš bolj mirna. Pa saj sigurno ni nič hudega. sporoči nam

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:37:14   
arneja
Ooo, punce moje user posted image .

Gigi, jaz verjamem, da si ena počasnica in da bo čez en teden vse po reglcih, ok user posted image ? Ostani tako pozitivna kot si bila od zdaj, pa bo pikica pridno rastla.

Jaz sem pa naši Lučki zdajle lučko privoščila. In to tisto v jubilejnem ovitku. Je gor narisana takšna luštna rjavolasa deklica z dvema kitkama, da sem že kar našo Lučko v njej videla user posted image .

Abra, kdaj imaš UZ? Pestke so stisnjene user posted image .

Kajsica, ti pa že tako blizu O user posted image ?

Zdaj grem pa brat pa po vrsti odgovarjat.

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:37:50   
pikovit
Evo me Gigi.Mi je sapo,vzelo,ko sem prebrala tvoj post.Tako,da sem si mogla vzet par minut in premislit,kaj napisat.Tako,da po tehtnem premisleku sem ugotovila,da je zadeva sledeča.Ja,res je,da si imela nizek bhcg in zagotovo je res,da si imela kasnejšo ugnezditev,zato tudi majhen plodek.Je pa tudi res,da vsi ne rastemo enako hitro.Poznam,pa veliko zgodbic,ko so imele bhcg 85 z isto zgodbo kot ti in imajo danes doma male nedobudneže.Tako da pozitivno in samo pozitivno razmišljanje.Jaz verjamem v vajuuser posted image

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:38:47   
arneja
Gigi, vidiš, kako lepo te je Zvezdica zgoraj pomirila user posted image ?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:39:00   
Zvezdica
Arnejči,a lučka je lučko jedla? user posted image

Še nekaj dni pa boš prepričana v to, da siuser posted image . mene so tudi joškice bolele in rastle in zdej sem nosečka.

Tako, da si na dobri poti :)


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:42:11   
gigi1
Gloria dans bova po obe na uro  gledale do 14ih. Hvala za spodbudo. Pri tebi je sigurno vse ok. Zdej je user posted image  že tolk velika, da te mal v trebuhz brca. Ja, kar pejd se pokazat, da boš mirna. Smo pa res vse vesele, ker si bolj pogosto pri nas user posted image

Zvezdica jaz sem v 7t in 3 d. Ko si bila ti na UZ si bila precej manj (kakšen 6 t. a ne?). Takrat je čisto normalno, da se še ne vidi. Pri meni bi se pa že moralo.
Saj sem pozitivna, samo vseeno moram bit tudi realna.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:42:13   
pikovit
Abra, pa kje si? Daj povej vesele novičke.
Štajerke upam,da ste dobr zrihtaleuser posted image
Blanči kaj si tako skrivnostna?
Gloria jaz mislim,da imaš čist nosečniške težave.Brca tja,brca sem ter tjauser posted image
Sončica pa itak,da je vse OK.A za poroko imaš že vse urejeno?user posted image


(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:44:01   
gloria
Hvala punce...kaj bi brez vasuser posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:46:26   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Saj sem pozitivna, samo vseeno moram bit tudi realna.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:50:28   
gigi1
Arnejči Lučka Lučko papala user posted image . Lepo, ti ji kar privošči.

Zvezdica si je res pomirila s tem, da si Liamov srček vidla v 8t. Upam, da bo moje dete tud že stoplo v akcijo do takrat. Verjetno si misli. Mami nič ne športa, zakaj bi pa jaz user posted image . Sej res boljš počas pa na dolge proge user posted image .

Pikovitka, hvala da si si čas vzela. Res si mi tako mili post napisala, da mi je kar toplo pri srčku.

Ko sem sporočila ni so mi punčke začele pošiljati prve objemčke so se mi kar učke orosile. Res deklice hvala, hvala vsem za dobre misli.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 12:52:27   
arneja
Pozdravljena Shadow, soletnica moja žlahtna user posted image .

Abra, misliš, da Prometrij redi user posted image ? No, upam, da mene ne bo poredil, nimam nobene želje po tem user posted image .

Dejzi, jaz še prdim ne user posted image . Si bila pa dobra, da si 20 km prekolesarila user posted image . Vidiš, takšnega podviga se pa jaz ne bi lotila zdajle. Sem včeraj gledala zaprašene rolerje in pomislila, če jih sploh še kdaj nataknila user posted image .

Grethy, dobra ideja ta tvoj Kumrovec. Jaz sem bila nazadnje, ko sem bila še osnovnošolka, tako da je zdaj res že čas za ponoven obisk user posted image . Meni je bilo pa tkao fino, ko smo bile Titove pionirke user posted image . Sem bila takšna drobna pika, pa sem prav ponosno vedno recitirala user posted image . Me je bilo pa vedno strah, če bom imela dovolj močen glas, da me bodo slišali user posted image .

Marjetka, je kar prav, da si napihnjena, ker to pomeni, da se notri nekaj dogaja. Jaz nikoli nisem in potem je tudi rezultat bolj born user posted image .

Rubin in Julija, sta že ponosni nosečkici user posted image ? In ti Zorica, je bilo veliko jajčk user posted image ? Upam, da bomo imeli ta teden res razlog za skakanje, ker bova midve z Dejziko pluska zagledali user posted image .

Ja, Mismis, naša Lučka se bo rodila in bo obvladala že vsa gospodinjska opravila user posted image . Je tako zabavno, ker pišem, kot da bi bila ne vem kakšna gospodinja, sem pa bolj antigospodinja, vse delam po liniji najmanjšega odpora user posted image . Si pa cunje dvakrat naložim in odnesem na balkon, da ne bi slučajno pretežko dvignila.

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?