|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:36:13   
Grethy
mismis ... me boš prehitela s tečko za par dni ... ker se je moja ta mesec potuhnla in jo je treba zbezat ...

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:36:39   
blanč
Abra user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:36:47   
pikovit
Abra JUUUUUPPPPPPIIIIIIII,BRAVOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE MAMIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa OČIJU tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdej pa MERCEDES padeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:37:17   
Grethy
blanč, kako delaš ta teden? ... lahko tud na z.s. da nau panike user posted image user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:38:19   
sarasan
Abra .......ČESTITKE TEBI IN user posted image  IN LEPO IN MIRNO user posted image TI ŽELIM. ZDEJ PA UŽIVAJuser posted image user posted image user posted image
Linda 25 .... v prvem postopku sem bla tud js rahlo prehlajena, pa sem sestro vprašala, da če lahko vseeno začnem s postopkom, pa je rekla, da se nimam kej bat.  

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:38:56   
Zvezdica
Gigi, si že klicala Adrialab?
Tako navijam zate in tvojo pikico.

Objemček samo zate!


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:38:57   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Linda25

Pozdravljene punce,

po kratkem premoru, sem se odločila zopet aktivirati na forumu.

V sredo grem dati kri in k s. Blanki na vpis. Zdravstveno kartico dobim čez 10 dni, imam pa začasno potrdilo. To birokracijo urejam zaradi sprmembe priimka in naslova. Na napotnici imam še stare podatke. To verjetno ne bo delalo težav.
Sem v postopku s pingvičnki. Zanima me, ali na oddelku kaj komplicirajo če si rahlo prehlajen? To me sedaj skrbi.

Držim pesti za vse punce.


Super za uspešen štart in ne nič ne komplicirajo zaradi prehlada.Samo da ni več kot 38 vročine.

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:40:02   
Abra
Gigi, sem zdaj šla takoj tvoje poste prebrat. Najprej en velik objem! Dobro vem, kako se počutiš, pa vseeno še ne smeš izgubiti upanja! Meni so januarja punce povedale za kup primerov, ko se je na koncu vse srečno končalo. Držim pesti, da se bo tudi pri tebi. Če je vrečka velika 13 mm ima še VELIKO šans, da bo viden plod in utrip. Jaz sem zadnjič imela 8 in 10 mm vrečki na prvem uz, sta že tu bli manjši. In do 22 mm ima plodek čas, da začne utripat. Imaš še celih 9mm upanja. Jaz že držim pesti in jih bom cel teden še zate močno stiskala. Res je možno vse, obupali pa še ne bomo. Malo živalskega kraljestva za srečo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:40:41   
Linda25
Abra, iskrene čestitke. Želim ti zdravo in srečno nosečnost.

sarasan, hval za odgovor. Po moje tud ne sme bit panika, ampak vseeno vprašam, ker imam v spominu, da znajo mal komplicirat.

lp

(odgovor članu sarasan)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:41:26   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

mismis ... me boš prehitela s tečko za par dni ... ker se je moja ta mesec potuhnla in jo je treba zbezat ...



jap jaz mojo čakam/ne tam nekje okoli 08.06.2008 potem pa AKKKKCIJJJJJJJJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:41:50   
arneja
Sarasan, in koliko folilkov in kasneje celic si potem imela? In koliko oplojenih? Itak da se vse pridno razvija, kar mirna bodi user posted image .

Uf, Gigi, tale lastnost Prometriuma ni pa nič dobro slišat user posted image .

Še enkrat, bravo Abra, Gigi, zate pa še vedno navijamo user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu sarasan)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:42:43   
Linda25
pikovit,

hvala za odgovor. Vidim,, da  si čisto v pripravah s poroko. Sorry, nisem brala vse za nazaj, ker me res dolgo ni blo, si v kakšnem postopku zdej?

Lp

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:43:50   
Zvezdica
Gloria, že tretjič ti pišem, pa me ven vrže.
Mam novi laptop pa očitno prtisnem nekaj, kar pač ne vidim, ker je to neki ultra moderen (jast nisem tako tehnološko napredna:)

Torej, pojdi k zdravniku, sicer je verjetno res ob vsakem premiku vedno bolj boleče, sploh če je bebica velika, ampak vseeno pojdi. Itak da je vse ok, ampak da boš mirna, to naredi zase. Vedno ob bsaki situaciji, ki se ti ne zdi ok, pojdi. Tam so zato, da ti pomagajo, te pregledajo.

Zato, kar vselo na izletek do dr. Pa sporoči, kaj to dete dela, verjetno skače kolebnico(s popkovnico) ampak vseeno.

Papa


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:44:00   
gigi1
Punce sem klicala, nisem zdržala. So rekli, da je več kot 10.000 in da redčijo. Da naj pokličem čez 1 uro, ker bo še trajal. No to je pa dobra novica, a ne? user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu sarasan)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:44:31   
Abra
Mercedes je bil štos, to sem tut Rešu povedala user posted image user posted image pa je čist not padu user posted image mogoče bo pa mojmu težil, da bo na koncu še zares moral šparat user posted image
Arneja, čez kako leto naju je "naročil" naj prideva še po kako sestrico ali bratca user posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:44:36   
sonček33
Abra jaz kar jokam...od veselja in sreče. 

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:45:58   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

jap jaz mojo čakam/ne tam nekje okoli 08.06.2008 potem pa AKKKKCIJJJJJJJJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


Navijamo že zdaj mismisuser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:48:04   
Abra
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Abra jaz kar jokam...od veselja in sreče. 


Sonček, tudi ti boš kmalu to vidla, pravzaprav kar dva user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:49:12   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Punce sem klicala, nisem zdržala. So rekli, da je več kot 10.000 in da redčijo. Da naj pokličem čez 1 uro, ker bo še trajal. No to je pa dobra novica, a ne? user posted image  user posted image  user posted image


Gigi, točno tako so meni zadnjič rekli, nekaj čez desettisoč in rečijo. pa je bilo potem 17.8000 pa še mal.
To je superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!

Čez pol urce boš vedla točn rezultat, ma ja to je že veliko. Jast mislim, da to pomeni da je vse ok, le da se otroček pač še noče nastavljat in kazat. Je tak individualist že zdaj.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:52:05   
sarasan
Arneja, prvič sem imela 5 celic, vseh 5 se je oplodilo, toda na koncu sta ble samo dve blastociste, tako da so mi te dve tudi vstavili.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:52:18   
Abra
Gigi, da je visok, je definitivno ok, več boš pa pojutrišnjem zvedela. Če se bo podvojil, pol je zelo verjetno, da bo drug teden srček. user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:53:44   
dajamaja
Samo na hitro iz službe ...
 
ABRA !!!! TO!!! SUPER!!!!! Imam kr kurjo polt!
 
Gigi, držim pesti, da se bo čez 1 teden videl že plodek in potem še srček. Eni grejo pač bolj počasi.Dokler GV raste in ni dosegla 20mm je še OK.
 
Zdej grem, da me ne zalotijo ..

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 13:53:49   
mismis
Gigi

BHCG čez 10.000 je 100% dober znak...
torej se sigurno nekaj dogaja s tvojo pikico...

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 14:01:07   
gigi1
Abra hvala za spodbudo in mere. To so res stvari, ki me zanimajo. So mi pa res rekli, da 13 mm ni tako malo. Sem tudi ugotovila, da čakajo da ima GV 20 mm preden se odločijo za abrazijo. Hvala za životoinjsko carsvo. Zdej sem res malo bolj optimistična. Grem v sredo spet in upam, da bodo rezulati taki kot je treba.
Res sem pa tako vesela zate, da ti ne morem z besedami povedat. Evo vidiš, tokrat je ata Reško ziher, da je vse ok. No, če bi moj men mečko obljubu bi pa moje dete tud bolj športno ratalo in bi že zdej kej pokazalo user posted image

Zvezdica ti pa res danes tolk navijaš zame, da te po mojem že členki bolijo user posted image  user posted image  user posted image . Res ti hvala. A zato si ti zadnjič mogla kar 3x klicat?? No zdaj vem. Bom sporočila končen rezultat.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 14:02:30   
blanč
blanč, kako delaš ta teden? ... lahko tud na z.s. da nau panike



Ja, ja ta teden bova pa šle kavico. Kar povej kdaj ti paše. Zaradi mene vsak dan razen četrtka.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?