|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  203 204 [205] 206 207   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 15:37:55   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

mišmiš, že dost je, da se zdrka v lonček user posted image user posted image user posted image  bom šla najprej sama, pol bomo pa dalje vidli user posted image  

no, ampak za začetek sem se za brazilsko naročla user posted image  bojo mogoče plavalčki lažje pot našli user posted image


Uuu jeb.emti si korajžna!
Js bi jo tud mela, sam boliii baje k hudič.


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5101
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 15:41:10   
gigi1
Kaj je blo pa to???
se vid, da neki na hitr not skačem in nisem z glavo pri stvari.
grem raj nazaj delat...

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5102
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 15:43:27   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Kaj je blo pa to???
se vid, da neki na hitr not skačem in nisem z glavo pri stvari.
grem raj nazaj delat...


Žižek se podvajaš
zajeb:)u je, kot mismis zadnjič user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5103
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 15:45:21   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Kaj je blo pa to???
se vid, da neki na hitr not skačem in nisem z glavo pri stvari.
grem raj nazaj delat...


Žižek se podvajaš
zajeb:)u je, kot mismis zadnjič user posted image user posted image user posted image



Me je brazilska zmedla user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 5104
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 15:58:36   
nokes
daaan,
kaj to moje oči vidijo, nedeljske et-jevke pa vse po user posted image user posted image ?? ja, bravo babke!!user posted image user posted image user posted image

hedi, sem "mela oke na peclih", a te ob 8.15 na Gk ni bilo videt, gužva pa res..., aja, seveda B-R-A-V-O!!!user posted image

rubin, zelo bom mislila nate in držala pesti do naslednjega UZja. evo, še od mene enega srečnega user posted image .

joj, toliko se napisale, pa ze 2 temi odprti, ziher sem še kaj pozabila, nič grem brat naprej...

zakaj mam isti avatar??



_____________________________

nokes

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5105
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 16:04:07   
julija30
Lepo pozdravljene pupe
Jaz sem tako srečna, danes vidla user posted image moje pikice.  Kako je migal!  Nepopisen in nepozabljiv  trenutek v mojem življenju, kar solze so mi pritekle pred dr. - solze sreče. Sedaj pa sem 100% prepričana da sem user posted image .
Moji izcedki pa je rekla dr. , da potem pač že morejo bit, ker s pikico je vse ok. Velika je 5,3 mm in po meritvah stara 6 tednov in3 dni. Joj kako sva z mojim vesela.
Sem danes šla k svoji ginekologinji in mam pregled 28.7., nuhalno pa 9.8.
Sedaj pa moram počivati in se razvajati.
Jutri še grem uredit za bolniško, pa mi je moja g. rekla, da sploh ne bo težav, tako da mislim, da boma s pikico doma vse do njenega prihoda na svet.

Draga Rubin, ne vem kaj doživljaš, in tudi nisem vedela kaj naj ti rečem. Ko sem v čakalnici sedela zraven tebe, se mi je zdelo, da je vsaka beseda bila odveč, verjamem pa, da tvoja pikica ne bo razočarala mamice in ji bo drugi teden bil srček kot navit. Drži se, mislim nate.



(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5106
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 16:09:33   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

mišmiš, že dost je, da se zdrka v lonček user posted image user posted image user posted image  bom šla najprej sama, pol bomo pa dalje vidli user posted image  

no, ampak za začetek sem se za brazilsko naročla user posted image  bojo mogoče plavalčki lažje pot našli user posted image


Uuu jeb.emti si korajžna!
Js bi jo tud mela, sam boliii baje k hudič.


grem vsako poletje pred dopustom na tole, pa moram rečt, da niti ne boli ne vem kolk. je nekje tam-tam s punkcijo user posted image user posted image user posted image  

šalim se, seveda user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5107
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 16:11:04   
ledenka
julija user posted image user posted image user posted image  super za srček! zdaj pa na easy in uživaj!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5108
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 16:15:46   
bambi75
Pozdravljene po krajšem oddihu, oz. ni bil oddih, ker sem imela kar precej dela in malo časa za RR. Zato se opravičujem če bom katero pozabila ampak sem prebrala samo od 200 strani naprej.

Hedi user posted image  user posted image  user posted image  za lep hormon, sedaj pa naj te neha skrbeti, ker bo gotovo vse OK.

Orto tebi pa čestitke za user posted image , sedaj pa uživaj.

Rubin bom držala pestke za 7.7. ampak to je meni tako lepa številka , da se bo gotovo vse uredilo.

Kaj pa Julija30 kako je s tabo.

A ve ste pa Pikovitko pogrešale. Samo malo sem si jo sposodila, sedaj pa je spet vam na voljo user posted image .

Vidim da ste se pogovarjale glede tete Pehte.
Ledenka nič bit strah ti se kar pojdi pokazat k njej. Mene je fascinirala, pa sem bolj nejeverni Tomaž glede takih stvari. O meni ni vedela nič, ampak je vzela flaško in brala iz nje. Dobila sem čajčke in sirup, ki pa jih ravnokar proučujem.
Potem je vzela še flaško od možeka in govorila kaj je z njim narobe. No ko sem se naročila sem ji povedala zaradi česa bi šla k njej (neplodnost) in mi je naročila da naj prinesem urin od obeh to pa je bilo tudi vse kar je vedela o meni.


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 5109
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 16:16:10   
mismis
Julija30

BRAVO zate in za tvojo pikico borko user posted image user posted image user posted image

Lepo jo cartaj še naprej, tebi pa želim lepo in mirno nosečnost brez slabosti.


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5110
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 16:17:16   
Zvezdica
Rubin user posted image user posted image user posted image čeprav mislim, da ni še nič rečeno. počakat en teden pa bo ok?
S teboj smo.




_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5111
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 16:17:21   
Zvezdica
Orto, super....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa počivaj in uživaj nosečnost.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5112
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 16:17:26   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

Punčke, havla ker ste tako mislile name!!! Je pomagalo, naš hcg je porastel na 1704!user posted image
Sicer pa sem čakala kot kreten, pa se svalkala na kavi in bureku, pa sem in tja in na koncu sem še drD čakala kot kreten. Da je blagoslovil napotnico za UZ.
Za UZ ne vem kdaj bo,morm jutri poklicat. Tam enkrat 15, 14.7
In seveda kot ponavadi me bo skos do takrat skrbelo!


Oba stauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bravo hedi...Tako sem vesla zate.
Če rabiš buscopan, mam eno škatlo viškauser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 5113
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 16:18:30   
bambi75
O Julija vidim da si se vmes že oglasila.

user posted image  za user posted image  sedaj pa uživaj.

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 5114
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 16:19:45   
Zvezdica
julia, bravo zauser posted image .
zdaj pa uživaj do mkonca, jast bom tud doma do konca, zarad izcedkov ampak moram rečt, da mi tokrat kr paše.
Uživajte in se cartajte.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 5115
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 16:22:35   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

Punčke, havla ker ste tako mislile name!!! Je pomagalo, naš hcg je porastel na 1704!user posted image
Sicer pa sem čakala kot kreten, pa se svalkala na kavi in bureku, pa sem in tja in na koncu sem še drD čakala kot kreten. Da je blagoslovil napotnico za UZ.
Za UZ ne vem kdaj bo,morm jutri poklicat. Tam enkrat 15, 14.7
In seveda kot ponavadi me bo skos do takrat skrbelo!


Oba stauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bravo hedi...Tako sem vesla zate.
Če rabiš buscopan, mam eno škatlo viškauser posted image



na tem čveku pa poteka pravo dilanje z zdravili user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 5116
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 16:25:12   
ledenka
bambi in pikovitek - v čem pa se nese urin? user posted image  a v kaki steklenički iz lekarne, pa a mora bit prozorna?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5117
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 17:27:28   
pikovit
Ledenka samo prozorna flaška naj bo.Pa prej jo operi.

Bambi a si povedala kako je takoj vedela kateri urin je tvoj in kateri od tvojega.Še povej,kako je vse ugotovila,da ti gredo kocine pokoncuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5118
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 17:36:08   
sapi
Rubin ne vem kaj naj ti napišem .... mislim nate in tvojo pikico user posted image user posted image user posted image ...
orto čestitke user posted image user posted image user posted image  samo, da vse ok in brez naprezanja, skrbi zase in svojo pikico ...
hedi super user posted image user posted image ... dva bosta, dva bosta ... se potem 15.7. vidiva ti na UZ, jaz na betaHCG ...
julija super za srčekuser posted image user posted image ... uživaj ...

sapi



(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 5119
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 17:39:20   
pikovit
Sapi kako pa pri vas kaj stvari laufajo?

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 5120
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 18:00:05   
sapi
V redu, lepo počivam pikici pa rasteta v meni, komaj čakam test in vse kar sledi ... pa ti, zagotovo si se imela na morju lepo, te pa crklja tale tvoj pripravnik za možička user posted image ...

sapi

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 5121
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 18:39:06   
gigi1
Julija draga user posted image  user posted image  user posted image  za srčka. Ti se pa zdej res umiri, nehaj se sekirat in uživaj nosečnost. Pa crkljaj se in počivaj.

Ledenkica, a la hko tole brazilsko v detalje razložiš??? Resno.

Zvezdica kako si?? A si še vedno v nižji prestavi?

Pikovitka, Bambi no...mrbit bom pa js tud šla. Kakšna telefonska, naslov?? Na ZS

Sapica ti kar božaj bušija.

Miškaaaaa!  (na balkon se derem) Si se posončla? A si dans spet kakšne fržolčke jedla? Moj prebranac je pa bil naporen. Me je moj skor usmrtil z vonjavami user posted image  (no tud sama nisem bila dost boljš, sam tega nisem počela v njegovi prisotnisti user posted image )

Hedi a je tvoj kej v luft skakal?? No, to je verjetno že pri črtici...po mojem ni bil tak nejeverni Tomaž k ti.

Nokica ma pa novo oblekco.

Js sem ravno domov prbremzala. Neki v pisker vržem pa sem nazaj user posted image .
A zdej morem še na uno temo it mal čvekat??

< Sporočilo je popravil gigi1 -- 30.6.2008 18:50:01 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 5122
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 18:42:56   
mismis
Žižek kako si vedela, jest zgleda kar ne morem brez teh reči, kot so fižolčki in grahi.
Danes je bilo na menuju, špageti po bolonjsko - modificirani z korenjem in grahom in solatka. Njami, vse pojedel.




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5123
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 18:47:48   
gigi1
user posted image  user posted image  user posted image  mam jst eno kamerco na luni in te skoz spremljam user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 5124
   RE: IVF/ICSI junij
30.6.2008 18:57:20   
mismis
Ok ti kamerca, jest grem zdaj na sprehod z mojim kužonom, ti pa brani položajuser posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  203 204 [205] 206 207   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  203 204 [205] 206 207   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?