|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj ne v porodnišnici Maribor...
1.3.2005 19:28:41   
Petra P.
A veste kaj! No, o tem, da se jim e da nič, ne bom izgubljala besed, ker je stanje tako kot je, ravno zato, ker vsi starši samo jamrajo, naredijo pa nič. (no, redkim izjemam vsaka čast). Evo, jaz bi tožila porodnišnico, pa zdravnika, pa sestre pa še njihovo žlahto, če bi bilo potrebno. Če pa ne bi funkcioniralo, pa bog jih nima rad, dam 500 evrov dvema Mujotoma, da zdravniku polomita noge. Pa prosim lepo, nobenega ne nagovarjam na nasilje. Samo povem, da mene ne bi noben zaj... Sploh pa si ne znam mislit groze, ob tem, ko ti nekdo pohabi ali umori otroka.

Sicer pa, tukaj jih ima toliko slabe izkušnje s porodnišnico v MB. Zakaj pa se ne poprivatkate in res zmenite za ukrepe zoper njo? Reda pač ne bo, dokler ne bo sankcij za malomarnost.

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Zakaj ne v porodnišnici Maribor...
1.3.2005 21:02:25   
mika
Ja borovnička, jaz se že s svojo:duda: 2 meseca cartam.

:pujs::pujs::pujs:, da boš čimprej srečka :nosecka:

Mika

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Zakaj ne v porodnišnici Maribor...
1.3.2005 23:26:08   
borovnička
Ja, petra, prou maš! Nekej je treba naredit. Jest zbiram punce, ki imajo take izkušnje s to porodnišnico, ker brat pripravlja tožbo. En sam bo zelo težko uspel. Če pa se jih več skupaj nabere, pa sem prepričana, da bi uspeli. Ne rečem, da bi te grozote, ki se dogajajo, preprečili. Če pa s tem pomagajo vsaj enemu otročku in eni družini, bi bil to že uspeh.

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Zakaj ne v porodnišnici Maribor...
1.3.2005 23:30:09   
borovnička
tina, mi lahko prosim pišeš na privat!

tale zgodba.. sej ne vem kaj nej rečem.. men bi se zmešal.. jest jih tam vse pobijem. sej niti pomislit ne upam.

prosim piši!

pa lep pozdravček :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Zakaj ne v porodnišnici Maribor...
10.3.2005 14:22:23   
pupika
Mislim groza, tudi sama sem iz okolice MB, pa so mi po licah tekle solze ko sem prebirala tele vrstice.

Res je zadnji čas, da se nekaj spremeni v bolnišnici Maribor. Ker tole se že dolgo dogaja, jaz sem pa mislila, da so se v MB porodnišnici poboljšali, in sem bila tudi sama pripravljena rodit v Mb, na žalost pa se je moja nosečnost končala v 13 tednu.Sedaj pa res ne vem, če bi bila zmožna it v MB porodnišnico.
Je pa tudi tukaj vedno lahko vprašanje, kaj pa če ti odteče voda in moraš kar v najkrajšem času pridet v porodnišnico, kaj pa takrat. Takrat pa mislim, da lahko samo upaš, da se bo porod končal srečno.

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Zakaj ne v porodnišnici Maribor...
10.3.2005 17:07:46   
mika
Pupika, če ti voda odteče, ne pomeni da boš hitro rodila. Moja prijateljica je rodila 10ur po tem, ko ji je odtekla voda. Z mano pa je v porodnišnico prišla nosečnica, ker ji je odtekla voda in je rodila dve uri za mano, se pravi po 19urah od prihoda v porodnišnico.
Meni je moja g rekla da se lahko v sg normalno peljem(81km), tudi če bi mi voda odtekla. Tak da ni panike.

Želim ti da boš čimprej zagledala:modri:ali:roza: in čuvala:duda:

Mika

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Zakaj ne v porodnišnici Maribor...
10.3.2005 17:58:42   
Teni_
Ja, če ti voda odteče in nimaš svojih popadkov tako ali tako počakajo 12 ur preden ti jih sprožijo(če se prej ne začnejo tvoji), tako, da čas imaš, da prideš drugam. Jaz sem na srečo res imela dobre izkušnje, kako bo pa drugič pa bomo videli.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Zakaj ne v porodnišnici Maribor...
10.3.2005 21:04:17   
Blink1
Mojca..seveda bo OK.:bravo:

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Zakaj ne v porodnišnici Maribor...
12.3.2005 22:10:23   
Moyca_
še ena ki ima Mb:grrr: porodnišnico v zelo slabem spominu


(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Zakaj ne v porodnišnici Maribor...
18.3.2005 23:55:35   
Sarina
Ja, še jaz se pridružujem kritikam MB porodnišnice!:grrr::grrr::grrr:
Sama sem prišla v por. 5 dni čez rok, ker so se začeli rahli popadki in močno sem krvavela (sicer je bilo celo nosečnost vse vredu, razen nizke posteljice).
Krvavitve nihče ni jemal resno, v porodni sobi so me pustili 12 ur samo v velikih mukah in dodajali umetne popadke, namesto da bi naredili CR. Ko sem bila že čisto brez moči, moja punčka v trebuhu pa tudi, so pametni gospodje na čelu z dr.Žitnikom :grrr::grrr::grrr: začeli na silo pritiskati na moj trebuh, pri čemer mi je seveda znotraj in zunaj vse popokalo - izgubila 2 litra krvi in se zbudila čez 18 ur (cela zašita) priklopljena na vse aparate :( na reanimaciji - preživela po čudežu, kakor tudi moja punčka. Če ne bi bila sredi noči posredovala in pomagala sama predstojnica - dr.Pelkičeva, bi bila jaz verjetno takrat za vedno odšla, ali pa bi bila brez maternice, ker so gospodje resno o tem razmišljali. V glavnem prava katastrofa.
Danes je z nama hvalabogu in :angel::angel::angel: vse vredu - zdravi sva in veseli. Sara je stara leto in pol in neznansko sem srečna in ponosna, da sva uspešno prestali najino težko preizkušnjo 9nebesa9nebesa9nebesa. Sem pa nad MB porodnišnico globoko razočarana, najbolj pa nad dr. Žitnikom :grrr:. Dogodek, ki bi moral biti najlepši v našem življenju so sprevrgli v pravo nočno moro :(.
V glavnem jaz jih žal ne morem pohvalit ;).

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Zakaj ne v porodnišnici Maribor...
1.4.2005 9:01:04   
Seven*
Agi. Kako je z otrokom? Je vse OK? Pa s tabo? Grozljivo.. Kdaj se je pa to zgodilo? Ne morem verjet.. :((:((:((:((

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Zakaj ne v porodnišnici Maribor...
1.4.2005 12:20:11   
Seven*
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Zakaj ne v porodnišnici Maribor...
1.4.2005 14:14:06   
kofetek2010
vse te naše zgodbe bi bilo potrebno sprintat in jim poslat - ali pa poslat na kakšno TV, da malo preverijo te "Otrokom prijazne porodnišnice" :zmeden2:

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Zakaj ne v porodnišnici Maribor...
4.4.2005 11:36:04   
Petra P.
Ja, a ni zanimivo, da je porodnišnica s takšnimi grozljivimi zgodbami -"otroku prijazna" porodnišnica?

Sicer pa punce, a ste se že spravile v kup pa v tožbo? Kako kaže?

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Zakaj ne v porodnišnici Maribor...
14.4.2005 14:46:20   
borovnička
Drage mamice, ki ste žal morale doživljat tako in drugačno moro v mariborski porodnišnici.... Dajte prosim poklicat na to številko... 051 144 593... pripravljamo tožbo... več nas bo, več bomo dosegli!

Vsem ostalim se pa opravičujem, če sem koga nehote prestrašla. Zase vem, da samo ena taka zgodba, bi mi dala mislit. Seveda pa se vsaka zase odloči.

Srečno! :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?