|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009
5.6.2008 12:25:01   
kalaxy
Mislim, da se vidi srček 5-6 teden. Popravite me, če se motim.
Jaz sem OK, sam popoldne ko pridem domov se mi začne vrteti in glava me boli.
Ampak čakam, da izbruhne, ker je še prezgodej. V prvi nosečnosti se mi je začelo v 6.tednu celodnevna
slabost. Nč nisem bruhala, sam non stop slabo do 16 tedna.
Upam, da tega tokrat ne bo, ker je blo res grozno.

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: februarčice 2009
5.6.2008 12:45:09   
ELMA
Zmoje strani tudi čestitke Februarčicam ,jaz sem tudi bila Februarčica 9 mesecov , pa sem rodila čez rok 6.3 .user posted image Naj vas nič ne preseneti...user posted image
user posted image

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: februarčice 2009
6.6.2008 9:04:58   
cati
Evo še ena Februarčica.  PDP 11.2
UZ pa imam 19.6
Drugačesepapočutim vredu razen občasnih bolečin v jajčnikih.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: februarčice 2009
6.6.2008 10:59:01   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: kalaxy
Mislim, da se vidi srček 5-6 teden. Popravite me, če se motim.


V 5. tednu že imaš pregled? Ni dobro, da greš tako kmalu, potem te bo pa skrbelo, če se ne bo nič slišalo. Ponavadi naročajo okrog 8. tedna, da se že sliši srček. V 5. tednu se redkim. Upam, da boš med tistimi srečnicamiuser posted image .

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2116812

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2837178

Čestitam prvim februarčičam in vam želim lepo in mirno nosečnost, ter zdravega user posted image   v februarju!

< Sporočilo je popravil _sanja_* -- 6.6.2008 11:00:21 >

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: februarčice 2009
6.6.2008 11:53:42   
kalaxy
Cati čestitam.

_sanja_ naročena sem bla na redni pregled in sem vmes zanosila. Pa je rekla sestra naj vseeno pridem.
Videl ni še nič, zato moram še enkrat na UZ 23.6.


(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: februarčice 2009
6.6.2008 13:32:40   
diamantina
Cati, čestitam user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: februarčice 2009
6.6.2008 21:00:16   
kati kati
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsem bodočim novopečenim user posted image -februarčicam 2009!to je najlepše obdobje...ste že triuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: februarčice 2009
6.6.2008 21:10:22   
bamby
Naj vam še jaz zaželim dobrodošlico na tem čvekanju! Pa seveda vsem čestitke za magični +. Sem jaz tudi ena lanskih februarčic, pa sem še zadnji vagon januarja ujela. Se pa imava z mojo Anajo čudovito, prav tako z lanskimi februarkami.

Naj vam bo lepo, kot je bilo nam, pa lepo nosečnost brez zapletov vam želim!!!

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: februarčice 2009
7.6.2008 11:14:02   
cati

user posted image   FEBRUARČKI 2009  user posted image

PDP Ime (št. , spol, ime ) starost, kraj roj.

05.2.  diamantina
09.2.  kalaxy 
11.2.  cati




                    ~  smo že 3  user posted image   ~

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: februarčice 2009
7.6.2008 11:15:27   
cati
Sem si dovolila malo osvežit seznam. kalaxy  upam da nisi hudauser posted image

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: februarčice 2009
7.6.2008 20:50:53   
Anonimen
Zdravo...tudi meni je test pokazal +....za pregled moram še poklicat v zdr.dom....PDP mam 01.02......
Se opravičujem ,ker sem anonimna, vem da ni  lepo , ampak bom počakala, še dva meseca, da bom več procentno.....

Auser posted image

(odgovor članu cati)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: februarčice 2009
7.6.2008 21:30:51   
Pikica5
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke februarčiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  želim vam najlepšo nosečnost in zdrave user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: februarčice 2009
8.6.2008 9:09:55   
Katjusa
Zdravo punce, srečke nosečke:)
Dva dni nazaj sem delala test in je pokazal user posted image , sploh ne morem verjet da je res, 2 leti smo se trudli in končno je uspelo doma imamo že enega 2 letnika tako da tokrat upamo na punčko.... Čeprav ne bomo nič manj veseli če bo fantek.....
Znakov nimam nobenih, in edino potrdilo da sem noseča je tale pozitiven test, sploh ne vem če nej verjamem al neuser posted image user posted image user posted image
Punce pazite se in čuvajte svoje male pikice pa se beremo:)

Katja

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: februarčice 2009
8.6.2008 10:28:58   
cati
Katjuša in anonimna čestitke za user posted image user posted image user posted image user posted image in dobrodošle med februarčicami. Nas je že 5user posted image user posted image user posted image

Kako sekaj počutite kakšni znaki???

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: februarčice 2009
8.6.2008 10:46:26   
cati
user posted image   FEBRUARČKI 2009  user posted image

PDP    Ime                 (št.user posted image , št. user posted image )               prvi pregled

01.2.  anonimna      (št.user posted image , št. user posted image )                prvi pregled
05.2.  diamantina    (št.user posted image , št. user posted image )                20.06

09.2.  kalaxy            (št.user posted image , št. user posted image )               23.06
11.2.  cati                 (št.user posted image 3, št. user posted image 0)           19.06
xx.2.  Katjuša           (št.user posted image , št. user posted image )               prvi pregled
 





                    ~  nas je 5  user posted image   ~



< Sporočilo je popravil cati -- 8.6.2008 10:51:07 >

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: februarčice 2009
8.6.2008 10:51:36   
TEDIGO
jaz imam PDP 05.02.2009. To je moja druga user posted image , prva se je letos januarja končala s ssuser posted image   (v 12tednu, srček je prenehal biti). Upam, da tokrat bo vse OK. Prvi pregled pa imam 18.06.

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: februarčice 2009
8.6.2008 10:55:09   
Katjusa
Mi bomo imeli rok verjetno 7.2.2009 datum prvega prgleda pa še ne vem ker morem še poklicat....


(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: februarčice 2009
8.6.2008 11:12:48   
Anonimen
Zdravo souser posted image ...znakov nimam kakih pretiranih, le da mi je vroče za umrt, pa jajčniki me kar bolijo...komaj čakam ,da se jutri naročim na pregled....

PA ve, kako gre???
KAtjuša doborodošlauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: februarčice 2009
8.6.2008 11:14:11   
Ajvy
Tedigo...tudi jaz upam ,da se vse dobro istečeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Auser posted image

Zdej sem se mal izdalauser posted image user posted image user posted image , pa bomo kar potem tako....prosim, če me spremeniš na seznamu in anonimne....user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Ajvy -- 8.6.2008 11:15:22 >


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: februarčice 2009
8.6.2008 12:42:10   
mala_pikica
Punce tukaj še ena lanska februarčica, naj vam vsem najprej lepo čestitam in želim res lepo nosečnost in na koncu čim lažji porod, ter zdrave otročičke. Uživajte teh user posted image !!! LP

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: februarčice 2009
8.6.2008 15:56:23   
cati
user posted image   FEBRUARČKI 2009  user posted image
 
PDP    Ime                 (št.user posted image , št. user posted image )               prvi pregled


 
01.2.  Ajvy                (št.user posted image 2 , št. user posted image 1)           prvi pregled
05.2.  diamantina     (št.user posted image , št. user posted image )               20.06

05.2.  TEDIGO          (št.user posted image 2, št. user posted image 0)           18.06
09.2.  kalaxy            (št.user posted image , št. user posted image )               23.06
11.2.  cati                 (št.user posted image 3, št. user posted image 0)           19.06
xx.2.  Katjuša           (št.user posted image , št. user posted image )               prvi pregled 
 


< Sporočilo je popravil cati -- 8.6.2008 15:57:10 >

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: februarčice 2009
8.6.2008 20:15:18   
Katjusa
Punce jst sploh ne morem verjet, da je to res.... zdej sem pa še nakaj brala o lažnih pozitivnih testihuser posted image user posted image user posted image .... najraje bi čas zavrtela nazaj in nebi šla tega brat.....
Jutri zjutraj bom nardila še en test in naročila se bom na pregled potem pa ne vem z nečim se bom mogla zaposlit, da pridem hitro na 8-9 tednov ko bom pri G prvič vidla bitje svoje pikice....
Nobenih znakov nimam (tud prvič jih nisem imela) tu pa tam me malo špika po jajčnikih pa rahlo sem zaprta to je pa tud vse.....
Lepo se imejte in uživajte v nosečnosti

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: februarčice 2009
9.6.2008 7:42:18   
Ajvy
KAtjuša...a veš da sem to zadnjič tudi jaz razmišljala, kolk lažje mi je bilo, ko sem bla v prvo noseča...nič nisem vedla, pa je šlo....zdej je pa panika na vsakem koraku...ne sekiraj se.....bodo že G povedli kako je z nami, a mo dvojne, al kuga??
Nosečnostni znaki...ene majo srečo, pa jih sploh ne občutijo, zato pa druge pokasiramo vse dvojnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: februarčice 2009
9.6.2008 9:17:21   
diamantina
Jutro!

Za seznamček: to je moja prva N in prva beba. user posted image

Kako se drugače počutite? Mene prsa bolijo in zaspana sem za znoret, drugače pa nič posebnega. Kdaj se približno začnejo slabosti, da se malo pripravim za vnaprej user posted image  user posted image  user posted image  (služba in šola ...)?

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: februarčice 2009
9.6.2008 10:38:17   
Katjusa
Pozdravljene punce.

Slabosti.... čist različno ene jih dobijo kr kmalu ko je test pozitiven drugim je slabo že v času pričakovane M enim pa sploh nikol ni slabo.... Jst sem bla v prvi nosečnosti med temi ki jim ni oz. mi je blo mogoče ene 3 dni vsega skupi pa še to v presledkih, tam okol 10. tedna.
Evo danes sem delala še en test in tud ta je na mojo srečo pozitiven zdej pa sem se še naročila na pregled in ga imam komaj 11.7. joj se bom načakalauser posted image user posted image user posted image ma važn da bo vse OK.
se tipkamo čuvajte se in svoje male pikice....
A jeste folno kislino?

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?