|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Spet
4.6.2008 11:00:01   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Pa zakaj bi sploh šla iz šihta?
Pa zakaj hudiča bi on tvoje dokumente odnesu? Mislm pa dejte no nehat kriminalke na tvju bulit.
Ko končaš šiht greš domov, če je tam mu rečeš naj spakira, da ima eno uro časa in naj se spelje. Ti greš lepo ven z kkšno prjatlco(maš prjatlce?) in prideš čez eni dve uri nazaj. Če je še tam odpreš okno in začneš metati njegove stvari venuser posted image ......simpl k pasulj. Ne si komplicirat življenja.


Tako nekako....bom kar citirala...imam manj dela..

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Spet
4.6.2008 11:08:54   
Kepica83
Popolnoma se strinjam z karin24user posted image user posted image . Ja malo samospoštovanja nebi škodlo. Sem pred kratkim tudi jaz mislila da brez mojega nemorem živet pa so me ženske tu na RR tako napumpale in vlile samozavest da še je tip isti dan letel. In kak mi je zdaj? SUPERuser posted image  . Seveda mi brez RR-jevk verjetno nebi uspelo. Zato pa ti svetujem 5veselaH20 da poslušaš kaj ti ženske tu pišejo in svetujejo ker imajo 10000% prav. Pa drži se

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Spet
4.6.2008 11:11:12   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Pa zakaj bi sploh šla iz šihta?
Pa zakaj hudiča bi on tvoje dokumente odnesu? Mislm pa dejte no nehat kriminalke na tvju bulit.
Ko končaš šiht greš domov, če je tam mu rečeš naj spakira, da ima eno uro časa in naj se spelje. Ti greš lepo ven z kkšno prjatlco(maš prjatlce?) in prideš čez eni dve uri nazaj. Če je še tam odpreš okno in začneš metati njegove stvari venuser posted image ......simpl k pasulj. Ne si komplicirat življenja.


A si prebrala moje misli? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Spet
4.6.2008 11:22:08   
5veselaH2O
Končno me je poklical, na ene službene zadeve, ki so me zanimale mi ni hotel odgovoriti in mi rekel da je tajno in kaj me briga in da ima dodatek tudi in še enkrat večjo plačo in da zato on ne bo hodil fušat, meni pa je rekel ker imam premalo plačo, da naj si kakšno delo najdem, pa ve da sedaj študiram in ne morem delat dva šihta in še zraven študirat in še za gospodinjstvo in za njega skrbet

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Spet
4.6.2008 11:22:19   
Colt
Sedaj pa ne vem...a ma nekdo tukaj preveč časa in se lepo norca dela, al dejansko obstajajo ljudje ki si dovolijo takšne patetizme? Hm...od nekdaj sem trdil da razni BBji, mehiške/španske telenovele, razne tračarije itd itd...poneumijo človeka. In kaj dobimo? Takšno temo.

H2O, morda misliš da se hecam, vendar ti resno svetujem kako strokovno pomoč, ker to kar si sedaj ni podobno ničemer. Ni problem v tvojem tipu (že dolgo ne), ampak v tebi sami. Tvoj tip že dolgo ni več tvoj, sama s sabo pa boš živela še dolgo časa. Torej se podvizaj po strokovno pomoč.

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Spet
4.6.2008 11:24:23   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Sedaj pa ne vem...a ma nekdo tukaj preveč časa in se lepo norca dela, al dejansko obstajajo ljudje ki si dovolijo takšne patetizme? Hm...od nekdaj sem trdil da razni BBji, mehiške/španske telenovele, razne tračarije itd itd...poneumijo človeka. In kaj dobimo? Takšno temo.

H2O, morda misliš da se hecam, vendar ti resno svetujem kako strokovno pomoč, ker to kar si sedaj ni podobno ničemer. Ni problem v tvojem tipu (že dolgo ne), ampak v tebi sami. Tvoj tip že dolgo ni več tvoj, sama s sabo pa boš živela še dolgo časa. Torej se podvizaj po strokovno pomoč.

G



Tudi s tem se strinjam....bolj ko berem to klobaso...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Spet
4.6.2008 11:25:52   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Colt



H2O, morda misliš da se hecam, vendar ti resno svetujem kako strokovno pomoč, ker to kar si sedaj ni podobno ničemer. Ni problem v tvojem tipu (že dolgo ne), ampak v tebi sami. Tvoj tip že dolgo ni več tvoj, sama s sabo pa boš živela še dolgo časa. Torej se podvizaj po strokovno pomoč.

G



Ja, se kar strinjam.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Spet
4.6.2008 11:29:16   
5veselaH2O
Ja je klobasa, sedaj se mi pa tip spreneveda in mi govori kaj je z menoj narobe.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Spet
4.6.2008 11:29:34   
lemavrica
Nekdo ima dejansko preveč časa in se dela norca. Ja pa stil pisanja zelo podoben eni drugi uporabnici, zato jaz mislim da gre za allterja,ki se spet malo zabava.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Spet
4.6.2008 11:29:36   
5veselaH2O
Sem brez besed, ker ne vem več kdo je tu nor.

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Spet
4.6.2008 11:31:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

Končno me je poklical, na ene službene zadeve, ki so me zanimale mi ni hotel odgovoriti in mi rekel da je tajno in kaj me briga in da ima dodatek tudi in še enkrat večjo plačo in da zato on ne bo hodil fušat, meni pa je rekel ker imam premalo plačo, da naj si kakšno delo najdem, pa ve da sedaj študiram in ne morem delat dva šihta in še zraven študirat in še za gospodinjstvo in za njega skrbet


In kaj ma to veze s tem da ga boš ti ven vrglauser posted image

Dej se sprav k seb!
Pa resno, kokr je colt napisal.....daj najdi si pomoč.

(odgovor članu 5veselaH2O)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Spet
4.6.2008 11:32:47   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

Ja je klobasa, sedaj se mi pa tip spreneveda in mi govori kaj je z menoj narobe.


Oprosti, ampak tvoj tip ma prav. Pa brez zamere. Še enkrat si preberi  post od Colta.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Spet
4.6.2008 11:34:51   
klepetka
IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

Sem brez besed, ker ne vem več kdo je tu nor.


JA,to  pa je zdaj  težko vprašanje?!user posted image



Lepo te prosim, no,  iz same sebe norca delaš.

< Sporočilo je popravil klepetka -- 4.6.2008 11:36:37 >


_____________________________



(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Spet
4.6.2008 11:36:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

Sem brez besed, ker ne vem več kdo je tu nor.


Mislm da je jasno da sta oba mal šik-šik.

Ti zato k se ponižuješ k en svetoven bebec in si nek svoj domišlijski svet ustvarjaš in se ti tud sanja ne kaj se v resničnem dogaja.
Un pa zato k mu je jajca not potegnilo in se norca iz tebe dela namest da bi spokal stran. Sam zakaj bi pa spokal......zdej lepo zastojn živi, zabava se k se norca iz tebe dela, skuhan ma, pospravljen, speglan, opran....

Dej resno nehej delat sramoto ženskemu klanu in se sprav k seb in poč z roko po mizi. Sej nimaš 15 let. Obnašaj se letom primerno. Pa ne jutri. Pa ne k boš računalnik dobila. Pa ne k bo mel rojstni dan. Takoj danes ko prideš iz službe.

(odgovor članu 5veselaH2O)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Spet
4.6.2008 11:39:05   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Ena luna se bliža pa je spet zanimivo na forumu user posted image


pa ravno danes ko sem se k učenju spravilauser posted image .

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Spet
4.6.2008 11:45:37   
Colt
Jp, sramota ženskemu svetu. (sem v hipnem napadu porednosti hotel napisat ''češplovju'' user posted image ) Živeti v domišlijskem svetu, v svetu samopomilovanja in igranju popolne žrtve..enim to pač paše in pravzaprav niti najmanj ne mislijo zapustit te udobne vloge. Meni osebno se seveda to zdi totalno bolano. Ampak vsak po svoje...

Se mi pa dobesedno gravža (gabi) ena druga stvar. Namreč jemanje časa soforumašicam, ki v dobri veri skušajo pomagat. Ampak je vse skupaj samo bob ob steno. To pa bi jaz sankcioniral. Z zaklepom teme in z zaklepom uporabniškega imena. Sedaj pa me linčajte user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Spet
4.6.2008 11:46:57   
Anonimen
Se mi pa dobesedno gravža (gabi) ena druga stvar. Namreč jemanje časa soforumašicam, ki v dobri veri skušajo pomagat. Ampak je vse skupaj samo bob ob steno. To pa bi jaz sankcioniral. Z zaklepom teme in z zaklepom uporabniškega imena. Sedaj pa me linčajte


Ne nouser posted image
Kaj nej pa jst pol počnem?user posted image

Da neb kje zginla tema, k bom mela zihr še kaj pametnga za povedat k pridem z malceuser posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Spet
4.6.2008 11:53:06   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

, k bom mela zihr še kaj pametnga za povedat user posted image


Zgleda da tudi ti živiš nekje v svojem sanjskem svetu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Spet
4.6.2008 11:57:19   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

Sem brez besed, ker ne vem več kdo je tu nor.


Ne veš? No, mi vemo.

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Spet
4.6.2008 12:05:53   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

a pol nič ne obveščam njegovih naj nardijo plac in pridejo s kombijem po njegovo robo?


O Jezus, pa daj mu postavi stvari pred vrata in ko bo pač prišel, bo že videl kolk je ura. Pa brez zamere, ampak vprašanja maš pa taka kokr ena najstnica, in ne kot ženska, ki je bla skupi s tipom 13 let.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Spet
4.6.2008 12:09:33   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

Končno me je poklical, na ene službene zadeve, ki so me zanimale mi ni hotel odgovoriti in mi rekel da je tajno in kaj me briga in da ima dodatek tudi in še enkrat večjo plačo in da zato on ne bo hodil fušat, meni pa je rekel ker imam premalo plačo, da naj si kakšno delo najdem, pa ve da sedaj študiram in ne morem delat dva šihta in še zraven študirat in še za gospodinjstvo in za njega skrbet
 

user posted image  Kva ma to veze s tvojim problemomuser posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Spet
4.6.2008 12:15:15   
ZmajTolovaj
Se mi pa dobesedno gravža (gabi) ena druga stvar. Namreč jemanje časa soforumašicam, ki v dobri veri skušajo pomagat. Ampak je vse skupaj samo bob ob steno. To pa bi jaz sankcioniral. Z zaklepom teme in z zaklepom uporabniškega imena. Sedaj pa me linčajte


COLT FOR PRESIDENT!


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Spet
4.6.2008 12:18:45   
Colt
user posted image user posted image user posted image tut s položajem kakega nižjega sekretarja bi bil zadovoljenuser posted image user posted image user posted image
...pač skromni kmečki otrok, sin revnih staršev...user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Spet
4.6.2008 12:21:16   
Anonimen
To me pa spominja na Jerry Springerja user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Spet
4.6.2008 12:22:11   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

To me pa spominja na Jerry Springerja user posted image


A tam je tudi bilo tak hudo? Nisem gledala namreč, pa ne vem. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?