|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomembneje
10.6.2008 15:03:15   
rosisa
zanima me kaj se vam zdi.pred kratkim sva se z možem hudo sprla (sm pisala o tem), sedaj se je nekako umirilo in se bolj prilagajava drug drugemu. Jaz žal nimam kontakta z njihovimi domačimi ker me noben n mara in itak krivijo za vse mene. Zdej me pa zanima nekaj:mož misli it kar za dva dni z njimi žurat (konjenica) meni je rekel da me s sabo ne bo vzel, kar mi je sicer logično in niti nočem it. sam mi gre pa na živce k gre raj sam k da bi se zame potegnu in lepo razložil d nism sam jest kriva d se kregava,in da se ne rabjo vtikat v najine odnose...in da če me nočjo d tud on ne gre.sm hotla u nedelo da nekam gremo in seveda se njegov bratec spomni da ga rabi in on itak prec leti in tam visi 3 ure da pol nismo šli nikamor! kako bi ve reagirale?a se vam to zdi prav da če me njegovi lih nimajo kaj preveč radi da me pa kar doma pusti in gre raj sam?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomembneje
10.6.2008 15:16:11   
Anonimen
sm hotla u nedelo da nekam gremo in seveda se njegov bratec spomni da ga rabi in on itak prec leti in tam visi 3 ure da pol nismo šli nikamor! kako bi ve reagirale?


Hm. Napokala bi se v avto in šla ane... Kako pa?


(odgovor članu rosisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomembneje
10.6.2008 15:20:24   
Anonimen
a se vam to zdi prav da če me njegovi lih nimajo kaj preveč radi da me pa kar doma pusti in gre raj sam?


Sicer ne poznam ozadja in se ne bi opredeljevala.

To bi veljalo razmisliti pred poroko oz. razmisliti ali te res nimajo radi ali se ti samo zdi da te nimajo radi?

Moraš razumeti, da je to njegova familija in da se jim ne bo odpovedal (razen v ekstremnih primerih).

Najbrž tudi njemu ni lahko, ko je vmesni člen med vami...


(odgovor članu rosisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomembneje
10.6.2008 15:22:37   
muška
Hja, spokala bi se v avto in šla sama. Pa kaj pol, big dil. Pa naj pol on študira kje si, pa kdaj prideš, ne pa da ti skoz visiš doma in kuhaš mulo po možnosti.
In tudi ko bo on spet šel k svoji žlahti al kamorkoli pač sam,  mu samo sladko reči, fajn se mej, jaz tudi grem tja in tja, se vidiva zvečer. Mu vrži lupčka in potem RES IDI in uživaj in pridi dobre volje domov

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
10.6.2008 15:25:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomembneje
10.6.2008 17:13:11   
Skratek46
Ena pametna članica tuki je meni pred kratkim rekla:"Boljše prva zamera, kot zadnja" in drži kot pribito-zdej je pa odvisno kolk časa sta vidva skupi in ali si že to prvo zamero zamudilauser posted image user posted image user posted image user posted image
Tragično,ampak resnično

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomembneje
12.6.2008 13:43:28   
romy
Zakaj te pa ne marajo?

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomembneje
12.6.2008 15:14:10   
GB
Verjetno bi se popokala in sla sam ven. To bi vsakic naredila , ko bi prislo do take situacije. Me prav zanima, kdo bi popustil .

Kar se pa njegove familije tice pa probaj cim manj skrbeti in se zivcirati - niso vredni



_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?