|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2008
12.2.2009 8:46:54   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: Skye


mi jo pa imamo 16.02...pa me ke kar malo strah, da ne bom kregana ker je naša Tia z kilcami kar fajn napredovala...mislim da ima že cca. 10,5-11kg user posted image ..je Lio kar fajn prehitela...Lia ima cca 8,5kg.



Zakaj bi bila kregana Skyeuser posted image  Lovro je imel pri 6 mesecih 9,5kg. Zdajle pri sedmih ima zihr že 10kg. Pa mi niti enkrat ni rekla pediatrinja, da je predebel. Je bucko, to je, ampak ni pa bajsi user posted image  SAj, ko bojo shodili, bojo kilce obmirovle. user posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Dvojčki 2008
12.2.2009 9:27:34   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Goya super za zaključek NFTH user posted image . povej, če boš dala prošnjo za podaljšanje porodniške? Kakšen je sploh postopek, kaj je treba narest?


Bom dala prošnjo, ja. Sam ne računam preveč na podaljšanje (dodatek so mi npr. 2x zavrnili). Tud jst ne vem še točno, kak je postopek. Mislim, da cca 1 m pred potekom porodniške oddaš vlogo in zdr. dokumentacijo. Vloga je po moje tudi na netu kje, če ne pa na csd.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Dvojčki 2008
14.2.2009 2:52:22   
ANIME
ojla

zanima me kdaj je primerno da se jima dvigne hrbtišče na vozičku (za enkrat sta še v košarahm ampak sta z vsakim dnem bolj nemirna - stara 4,5 meseca).

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Dvojčki 2008
14.2.2009 10:04:23   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri


Zakaj bi bila kregana Skye  Lovro je imel pri 6 mesecih 9,5kg. Zdajle pri sedmih ima zihr že 10kg. Pa mi niti enkrat ni rekla pediatrinja, da je predebel. Je bucko, to je, ampak ni pa bajsi  SAj, ko bojo shodili, bojo kilce obmirovle.


ja saj vem user posted image ...ampak skrbi me, ker je le velika razlika med njima


IZVIRNO SPOROČILO: ANIME

ojla

zanima me kdaj je primerno da se jima dvigne hrbtišče na vozičku (za enkrat sta še v košarahm ampak sta z vsakim dnem bolj nemirna - stara 4,5 meseca).


jaz sem jima dvignila hrbtišče, ko sta se začeli v vozičku dvigovati.

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Dvojčki 2008
14.2.2009 20:27:37   
tinkara2008
Ojla,minil je približno teden dni in pri nas "mamo takle":Sara je začela grozno kašljat,dobila vročino in težko je dihala in pristale smo v bolnici.Vročina je kar naraščala na skoraj 40 tako da je bilo groznouser posted image user posted image user posted image .Dobivala je inhalacije z ventolinom,čistili so ji nosek,oči...V glavnem bilo je hudo,po brisu žrela pa smo prejeli diagnozo-influenca A-gripauser posted image user posted image

Sicer nam je bilo omogočeno da je Tim zraven ampak ker je navajen da spi v miru je bil raje doma in so mi ga vozili na dojenje.V glavnem danes smo prišle domov,kašljala bo še lahko tri tedne ampak glavno da smo doma.

Dobrodošle nove mamice,res nas je že velikouser posted image user posted image user posted image .

Se oglasim ko se stabiliziramo,pa srečno valentinovouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Dvojčki 2008
16.2.2009 10:21:37   
Skye
tinkara user posted image user posted image user posted image user posted image

upam, da se čim prej pozdravite user posted image user posted image user posted image user posted image


Mi dajemo našima dvema Floradix kindervital vitaminski sirup vsak dan...mogoče pa zato do zdaj na srečo nista bile še nič prav bolne. Mislim pa da se lahko jemlje od 6. meseca naprej, zato vam predlagam, da ga poizkusite.


No mi smo končno sestavili stajico user posted image user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil Skye -- 16.2.2009 10:34:09 >


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu tinkara2008)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Dvojčki 2008
16.2.2009 15:03:33   
minca_n
Skye mene pa zanima kje si naročila to stajico in koliko je cena? jaz bi jo tud mela user posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Dvojčki 2008
16.2.2009 16:23:36   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: minca_n

Skye mene pa zanima kje si naročila to stajico in koliko je cena? jaz bi jo tud mela user posted image


tukaj izveš večuser posted image
http://www.bambinoworld.eu/de/lauf-und-absperrgitter-gigant-super-xxl.html



No mi smo pa danes uspešno prestali pregled. Tia ima 10,9 kg in je dolga 73,2 cm, Lia pa 8,7 kg in je mal manjša z 70,5cm.
Ima pa Lia idealne mere...Tia pa je luštno rejena, je rekla P. user posted image

Naslednji pregled imamo pri 1. letu, še prej pa čakam, da me pokliče in pove kam se iti cepiti proti pnevmokoku...sem se odločila da ju dam cepiti, glede na to da bosta šle v jasli in verjetno fasale vse mogoče...pa da vsaj malo poskušamo stvari omilitiuser posted image






< Sporočilo je popravil Skye -- 16.2.2009 16:28:35 >


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Dvojčki 2008
16.2.2009 16:41:30   
minca_n
Skye hvala

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Dvojčki 2008
17.2.2009 7:45:05   
GoYa
Skye, vidim, da ste tudi vi zmanjšali ograjico user posted image .

minca_n, ograjico lahko dobiš tudi ceneje na ebay.uk...sam moraš spremljat in "bidat". Jaz sem jo dobila za 80 eur s poštnino vred.

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Dvojčki 2008
17.2.2009 7:46:40   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

še prej pa čakam, da me pokliče in pove kam se iti cepiti proti pnevmokoku...



Kaj pa je to? A je tudi samoplačniška zadeva in koliko stane?

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Dvojčki 2008
17.2.2009 10:24:51   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: GoYa

Skye, vidim, da ste tudi vi zmanjšali ograjico .



jep...ni prostora za še dve straniciuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: GoYa

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

še prej pa čakam, da me pokliče in pove kam se iti cepiti proti pnevmokoku...



Kaj pa je to? A je tudi samoplačniška zadeva in koliko stane?



http://med.over.net/forum5/read.php?46,5186310,5267287#msg-5267287


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Dvojčki 2008
17.2.2009 16:06:56   
ciprinus
IZVIRNO SPOROČILO: GoYa

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

še prej pa čakam, da me pokliče in pove kam se iti cepiti proti pnevmokoku...



Kaj pa je to? A je tudi samoplačniška zadeva in koliko stane?


Ojla Goya....mi imamo tukaj to cepivo med obveznimi in bomo cepljeni pri 1 letu. Drgač imam pa v angleščini obrazloženo vse o temu cepivu...če rabiš ti skeniram in pošljem.
Pozdravček

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Dvojčki 2008
18.2.2009 9:10:13   
GoYa
mah, kaj pa vem....sej vem, da zdravje nima cene, ampak tole je pa tu mačuser posted image ....če seštejem vsa ta cepiva, pa če bi še lino cepila zraven - 400 eur...user posted image

(odgovor članu ciprinus)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Dvojčki 2008
19.2.2009 19:56:57   
Skye
ja saj....dokaj žalostno, da tako služijo na račun otrok user posted image

Jaz sem se vseeno odločila za...pa še P. mi je nekaj omenjala, da bodo mislim da marca eno dozo dali zastonj...če sem jo prav razumela...še vedno me ni poklicalauser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Dvojčki 2008
20.2.2009 10:50:55   
sayuri
skye povej, če so vam tud poslali iz Tuša za dohodnino?

Naša dva čmrlja pri čakanju na plavanje user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil sayuri -- 20.2.2009 10:51:33 >

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Dvojčki 2008
20.2.2009 10:52:42   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

skye povej, če so vam tud poslali iz Tuša za dohodnino?



jep


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Dvojčki 2008
21.2.2009 14:59:17   
tinkara2008
Katka28!!
 
VSE NAJBOLJŠE      JAKOB&ANŽEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Lepo praznujte.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Dvojčki 2008
23.2.2009 10:06:49   
GoYa
Jakob in Anže, vse najboljše user posted image user posted image user posted image .

Sayuri, takole na uč, se mi zdi kar razlika med tvojima v velikosti. Saj tudi pri nas je, sam se mi zdi, da manjša. No ja, sej tvoj Lovro je dec in pol (šiša Taja).

(odgovor članu tinkara2008)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Dvojčki 2008
24.2.2009 7:29:12   
tinkara2008
Dobro jutro,no pa spet dva izmed "naših" sončkov praznujeta


MISKA_32  vse najboljše   NEVA IN NEJC  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



Želim vam noro pustovanje in se vam pohvalim,da je naša Sara boljša s pomočjo kremic,napitkov ......in maminega cartanja.Zdaj se je pa malo lotilo tudi Tima pri katerem bo kriza s čiščenjem noska,no upajmo da kmalu mine.
Sploh pa je naša tema tako poniknilauser posted image user posted image user posted image ,nikjar vas niuser posted image user posted image .

Mejte se,ČAO. 

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Dvojčki 2008
24.2.2009 18:58:54   
sayuri
Goya, ja ja, razlika v teži in dolžini se med L&Z povečuje. user posted image
Skye ne vem, zakaj imam jaz nekje zadaj v glavi, da prispevek od teh plenic k dohodnini, oni plačajo user posted image  

katka28, vse najboljše Anžetu in Jakobuuser posted image user posted image user posted image

miska_32, vse najboljše Nevi in Nejcu user posted image user posted image user posted image
 

(odgovor članu tinkara2008)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Dvojčki 2008
24.2.2009 20:10:29   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Skye ne vem, zakaj imam jaz nekje zadaj v glavi, da prispevek od teh plenic k dohodnini, oni plačajo user posted image  



saj ga plačajouser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
katka28, vse najboljše Anžetu in Jakobuuser posted image user posted image user posted image   

miska_32, vse najboljše Nevi in Nejcu  user posted image user posted image user posted image  




se podpišem user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Dvojčki 2008
25.2.2009 8:58:12   
ANIME
Dobro jutro!

Imam spet eno vprašanje ... tokrat o hranjenju

Našadva sta ga začela kar dobro sračkat. Oba se hranita po flaški in Tjaša poje prvih 20ml (od 170ml) in samo začne s šibanjem glave levo in desno, ker mora vse pogledat, preverit (tudi če ni tam NIČ). In včasih celo obvisi z glavo navzdol ... jaz nekaj časa hodim za njo s flaško, ko se pa naveličam, tudi njo mine kaj prida jest.
Uroš ima pa čisto svoje probleme ... samo da vidi flaško, se že začnejo prebavne motnje in se zvija, napenja, skače, joka ... skratka tudi pri njemu je prav uspeh, če mi rada vanj spravit celotno vsebino flaške (da bi jedla brez slinčkov je pa itak brez veze, ker jima od nenehnega skakanja mleko skoz za vrat teče).
Ker kupčkov še ne podirata sama, ne vem ali je že primerno, da bi ju hranila v ležalnikih.

Prosila bi za mnenje oz. pomoč ... Ne verjamem, da sta samo naša dva mulca taka, ampak za enkrat nimam pojma kaj naj naredim. Vsake 4 ure imam skoraj traumo, da se moramo spet hranit, ker bom spet živce zgubila (če ne pri prvem, pa pri drugem skoraj sigurno!).

Drugače pa da se pohvalim, v tem tednu sta se oba obrnila s hrbta na trebuh (le pomoč pri izvlačenju rokice potrebujeta).

Aja, pa glede na to, da ste tukaj same mamice dvojčkov ... a je še katera dobila trebušno kilo/pruh. Jaz sem bila ta teden pri zdravniku in sem jo vprašala, da imam postavo identično kot pred nosečnostjo, le trebuh mi pa nenehno "ven štrli". In je rekla, da imam trebušno kilo in da samo od sebe ne bo šlo nazaj in bo treba operirat ... Ima še katera to smolo?


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Dvojčki 2008
25.2.2009 14:06:58   
Skye
Joj še kako poznam ta problem user posted image Tud pri nas se je začelo nekje pri 4-5 mesecih. Mi smo problem rešili tako, da smo enostavno začeli uvajati GH, ker je bilo hranjenje že nevzdržno.  GH sta pa zelo lepo sprejeli in na srečo brez kakršihkoli reakcij. In danes mi popijeta mleko le še zjutraj....pa še takrat ju bolj posilim z njim. Enostavno sta se ga navoliliuser posted image

Eden od vzrokov bi lahko bil tud ta, da jima rastejo zobki ?

Glede trebušne kile pa ti žal ne znam pomagatiuser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Dvojčki 2008
25.2.2009 14:25:15   
Skye
Tinkara user posted image user posted image user posted image za izboljšanje stanja pri Sari in user posted image user posted image user posted image user posted image da se tud Tim čimprej pozdravi.



< Sporočilo je popravil Skye -- 25.2.2009 14:27:22 >


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?