|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2008
26.2.2009 16:28:10   
Skye
Kaj zdaj mamice, kje ste vse ? Večji so naši škrati, manj nas je tukaj user posted image




_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: Dvojčki 2008
27.2.2009 3:59:38   
ANIME
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

Kaj zdaj mamice, kje ste vse ? Večji so naši škrati, manj nas je tukaj user posted image


sam res ... user posted image

mi bo zmanjkalo nasvetov in opozoril kaj me še vse čaka ...user posted image

zanima pa me, ali med moževo odsotnostjo same skrbite za mulčke ali vam kdo pomaga?
jaz sem do sedaj sama skrbela (samo enkrat na teden grem za par ur do mojih staršev). Zdaj sta stara 5 mesecev. Ali bo možno tudi v prihodnje, da sama skrbim, ali si bom morala poiskati pomoč? Kakšno je vaše mnenje/izkušnje?

Aja, pa Uroš se je A-testiraluser posted image ... v sredo mi je revček padel iz zakonske posteljeuser posted image user posted image user posted image user posted image ... Tjašo sem probala uspavat in nekaj sekund kasneje samo BUM. Sem mislila, da se mi je srce ustavilo ... k sreči je bilo vse OK, tudi na urgenco nismo šlo. Sploh si nisem mislila, da je sposoben že dol past. Danes smo po hitrem postopku naredili igralnico na tleh!

< Sporočilo je popravil ANIME -- 27.2.2009 4:04:27 >


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: Dvojčki 2008
27.2.2009 7:21:32   
tinkara2008
Najprej Skye hvala za lepe želje in se strinjam z vama,kar nekaj mamic ni več na klepet, očitno jih malčki zaposlujejo 100 na uro.

No jaz, včasih utegnem samo prebrat poste, za ostalo pa res zmanjka časa.

Naša Sara je skoraj že čisto dobra(trkam),je pa Tim zdaj pravi revček, saj ima tako vnete očkeuser posted image user posted image user posted image ,smo pa včeraj dobili Tobrex mazilo tako,da upam da bo kmalu bolje.
Smo imeli včeraj razvojno in moramo na NFT,ker so zdaj ugotovili,da je Tim hipoton in ne zna prav uporabljati rok,je kot avion in mu to lahko dela težave napraj pri sedenju in hoji,saj se ne bo znal npr.pri padcu ujet na rokice.
Sara je sicer  hipertona, ampak je pri njej to že skoraj izzvenelo saj je dosti bolj stabilna. 

Anime, glede čuvanja malčkov pa meni kar uspeva,oziroma mi do sedaj je,se pa bojim ,da bo s časom, ko se bosta začela plazit vse težje.Je pa res,da se zelo težko odpravim ven,saj je ponavadi cel cirkus,ko imamo ta "projekt"user posted image user posted image ,tako da komaj čakam, da pride Nika iz šole in mi pomaga.Drugače pa je včasih prišlo,da nisem vedela kje se me drži glava, ampak saj mineuser posted image user posted image ,pač se ne sveti po stanovanju vse kot iz škatlice a se ne obremenjujem  s tem,če komu ne paše naj ne hodi k nam.

No, uživajte,zdaj je pa naš Timi lačen in me kliče.
Pa le napišite kako ste kaj,še ostale dvojne mamiceuser posted image user posted image user posted image .


ČAO   

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: Dvojčki 2008
27.2.2009 7:56:48   
emaa
Midva z možem sva vedno sama ali eden ali drugi, če mene vprašaš ne rabiš pomoči.

(odgovor članu tinkara2008)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: Dvojčki 2008
27.2.2009 10:13:23   
soni
Tudi jaz sem večinoma sama z njima, pa kar gre. Kakšen dan pride, ko si že čist "fuč", vendar se pobereš in si rečeš, vse za naše malčke.
Če pa imaš možnost pa izkoristi pomoč, da si nabereš novih moči.  Saj ko začneta hoditi, gre ogromno tvoje energije.

lep dan.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: Dvojčki 2008
2.3.2009 14:58:41   
Skye
Zatišje..zatišje...kje ste ???? user posted image

Anime user posted image user posted image za Uroša in hvala bogu, da ni bilo nič resnejšega.
Ja starejši so naši user posted image , bolj so fleksibilni in bolj je treba paziti, kajti še prehitro se kaj zgodiuser posted image
Meni je moja mami rekla, da sem se ji ko sem bila majhna pred očmi na glavo iz stajice zvrnila...je bilo tko hitro, da spploh ni utegnila odreagiratiuser posted image

No pa poglejte v kakšni pozi spi včasih naša Tia user posted image
user posted image

Jaz bi bila cela zlomljena, če bo tko spala user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: Dvojčki 2008
2.3.2009 19:34:03   
Rahelca
Drage moje,
samo en kratek pozdrav od mojih sončkov. Ob priliki se bom pa malo razpisala.

Če imaš samo dvojčke, je super. Po mojem bi jih z lahkoto obvladala. Če pa je zraven še 3 letna nadobudnica, ki jima že nagaja, potem je pa kriza. Jaz imam občasno pomoč.
Uživajte.
user posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: Dvojčki 2008
4.3.2009 8:55:53   
sayuri
Evo še mene. user posted image  
NAjprej ANime - glede hranjenja ti ne znam pomagat. Mogoče bi ju vedno hranila na enem mestu, da ju ne bi preveč nervirala okolica??? NAša Zara je tko firbčna, da si mora najprej vse ogledat, če se kje drugje hranimo user posted image  Glede pomoči - jaz sem imela pomoč prve tri tedne po porodu (mami in sestra). Od takrat sem sama. Pomoči ne rabim. Včasih je stanovanje kot bomba user posted image , ampak se ne sekiram. S tremi otročki mi fajn laufa. Starejši je sicer v vrtcu, ampak je priden, tudi če doma ostane. Me pa malo skrbi, kako bo, ko bosta L&Z začela hodit.... AMpak bo šlo...verjamem, da bo šlo. Pa objemček za Uroša user posted image
Aja, pa še glede trebušne kile. Sem se pa zdaj kar zasekirala. Moj trebuh še vedno nekam ven štrli user posted image  Sem prav žalostna. Sem se lotila ločevalne diete in se je strogo držim, kile so šle lepo dol (-6kg), imam jih tolk, kot pred zanositvijo, ampak trebuh mam še vedno. user posted image  Eni mi pravijo, da zato, ker sem imela CR user posted image  Na kilo/pruh tud pomislila nism user posted image . Hmmm

Mi smo drugače ok. Zara ima 2 zobka, Lovro še nobenega. STa ful pridna. Res ful user posted image  Ponoči se je malce normaliziralo vse skupaj in jesta vsak le še po 1x ali 2x. Še dojim (ponoči)user posted image , GH obožujeta....super sta. Komaj pa čakam lepeš vreme, da bomo več zunaj. user posted image Še vedno hodimo na fizioterapijo. 31.3. imamo tretji posvet v razvojni ambulanti, potem bomo pa videli, kako naprej. user posted image

< Sporočilo je popravil sayuri -- 4.3.2009 8:59:10 >

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: Dvojčki 2008
4.3.2009 8:57:10   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

No pa poglejte v kakšni pozi spi včasih naša Tia user posted image
user posted image

Jaz bi bila cela zlomljena, če bo tko spala user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: Dvojčki 2008
4.3.2009 8:58:07   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: Rahelca

user posted image



Joj so luštni user posted image

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: Dvojčki 2008
4.3.2009 9:20:41   
Shadow
Pozdravljene, dvojne mamice! Velikokrat vas prebiram in upam, da bom čez pol leta že sama tam, kjer ste ve! user posted image user posted image user posted image

Se opravičujem, ker takole vdiram na vašo temo, ampak upam, da mi boste lahko pomagale.
Zanima me namreč, če je katera od vas imela AC, ko je bila noseča z dvojčki. Jaz sem namreč sedaj sama v tej situaciji in me je kar pošteno strah. Na eni strani si seveda želim, da bi bila otročka zdrava, po drugi pa me je zelooooo strah komplikacij in celo morebitnega splava. Ima torej katera izkušnjo s tem? Vesela bom vsakega odgovora, lahko tudi na zs.

Lepo bodite še naprej in pridno cartajte vaše otročke!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: Dvojčki 2008
4.3.2009 12:12:47   
hedviga
No pa smo tudi mi pokukali na svet! Naša dva Mihec in
Špelca sta se rodila 9.2. in sta stara tri tedne in dva dni.  Oba dojim, Špeli pa še črpam, ker se ji "ne da"  in premalo dobiva gor.
Oči bo s ponedeljkom odšel nazajv sužbo in mene zanima tole:
kako ste same urihtale, če je bila uzbuna na obeh frontah, recimo oba lačna ali če je bil en lačen drug pa jokal zaradi krčev ipd...
kaj pa ponoči?   Mi ponoči jemo vsaj dvakrat in preden oba urihtamo in umirimo itd traja debelo uro ali celo dve. Včasih oba naenkrat zahtevata...ne predstavljam si kako bo mož po taki nočizjutraj šel v službo, prav tako pa si ne predstavljam kako bom to zrihtala sama...
prosim za izkušnje! 

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: Dvojčki 2008
4.3.2009 17:34:26   
sandra123
Lep pozdravčekuser posted image , se spet po dolgem času javljamuser posted image , me malo pomanjkanje časa daje....v bistvu me bolj naša ta velika princeska okupira, Taja in Teja pa sta tudi že postali kar zahtevni in ju ne morem več sami puščatuser posted image ...začeli sta plaziti "v rikverc", tako, da ju je po celem stanovanju dovoljuser posted image , sedita že tudi lepo, z uvajanjem GH ni posebnih težavuser posted image ...
Smo pa preboleli težko obliko RSV-ja (respiratorni sincicijski virus - akutni bronhiolitis), Taja je imela celo začetek pljučnice, in smo pristale v bolnici za 11.dniuser posted image , ampak smo zdaj okuser posted image ...
Hedviga, ko je šel moj user posted image v službo, me je bilo tudi zelo strah, kako bom zmogla sama podojiti obe - sem ju pa do 3. meseca vedno dojila hkrati, potem sta pa postali že takšni migici, da je bilo to že nemogoče izvajatiuser posted image ...ne skrbi, saj bo šlo, jaz sem si malo pomagala s tem, da sem ju dala v ležalnika in jima naštimala flaški, pa sem bila poleg njiju, ko sta jedliuser posted image ...No, jaz še vedno dojim moji dve princeski, v bistvu sta začeli flašo AM zavračati pri 5-ih mesecih, tako, da ju imam zdaj samo še pri prsih...

Punce, vse slikce so čudovite, vaši malčki so pa pravi cukrčkiuser posted image , bom ob priliki pripopala še kakšno slikco mojih princeskuser posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: Dvojčki 2008
5.3.2009 15:27:14   
Skye
Sandra user posted image user posted image za  tvoji dve princeski ...hvala bogu da sta zdaj že OK user posted image user posted image user posted image To pa je moralo biti res hudo user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Mogoče bi ju vedno hranila na enem mestu, da ju ne bi preveč nervirala okolica??? NAša Zara je tko firbčna, da si mora najprej vse ogledat, če se kje drugje hranimo  


se podpišem...enako velja za našo Lio user posted image

Shadow žal ti glede AC ne znam pomagati...želim ti pa, da bi se vse pozitivno izteklo user posted image user posted image user posted image user posted image

Hedviga
najprej čestitke za tvoja dva sončka user posted image user posted image user posted image
Meni sta na začetku zelo pomagale obe babici, hranila pa sem ju v ležalniku (obe hkrati-po flaški).
Za čez noč pa imava midva z mojim user posted image še danes takšen dogovor...on skrbi za njiju od 19h, ko gresta spati in pa do 24h, jaz pa potem do jutra.


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: Dvojčki 2008
6.3.2009 11:12:12   
ANIME
Hvala vsem za odgovore in pomoč ... zdaj je že malo bolje ... izgleda, da padata iz ene faze v drugo.

Zadnjič sta bila stara 5 mesecev ... evo slike user posted image :

user posted image


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: Dvojčki 2008
6.3.2009 17:31:33   
Skye
anime prava dva cukra imaš user posted image ..pa kakšne lepe laske ima Tjaša user posted image

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: Dvojčki 2008
7.3.2009 9:39:50   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: ANIME

Hvala vsem za odgovore in pomoč ... zdaj je že malo bolje ... izgleda, da padata iz ene faze v drugo.

Zadnjič sta bila stara 5 mesecev ... evo slike user posted image :

user posted image



O kakšna cukra user posted image  Tjaši lahko že ćopke delaš. user posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: Dvojčki 2008
7.3.2009 9:42:19   
sayuri
Jaz imam pa težave z vozičkanjem user posted image user posted image user posted image . Že zdaj porivam pred sabo 30kg, kaj bo šele user posted image  Pa imam lahek voziček (kolk ima že??? 12kg?).  Poleg tega mi gre sedaj na živce, kolk prostora mi jemlje v prtljažniku user posted image  SMo šli zadnjič na tridnevni dopust, pa smo bili napokani do stropa user posted image user posted image user posted image
Goya, zanima me, kako se obnese tvoj voziček.user posted image   Si zadovoljna?

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: Dvojčki 2008
7.3.2009 11:54:29   
barchy81
Lep pozdrav vsem!
Da se še mi malo javimo. Ta teden smo bili v posvetovalnici pri treh mesecih in imamo: Jakob 7090g in 63,5 cm, Domen 6320g in 61 cm.  Rekli so nam, da ko se pojavi potreba lahko začnemo s kašicami user posted image (že?), prav tako pa lahko dvignemo ležišče v vozičku - sam ne še čist pokonc. Nimam občutka, sam meni se zdi kr hitro vse skupaj. Drugače je vsak dan lažje z njima, razen reakcije po cepljenju user posted image - sitnoba na kvadrat. Bo že minilo. Jakobu se že malo svetijo zobki, samo ne vem, kako dolgo bo še trajalo, da pokukajo na plan.
Hedviga - js imam srečo, da moj mož dela preko študenta in ima zelooo prijazno šefico, kar pomeni, da lahko zamudi in da lahko gre domov, če je sila, oziroma ga kakšen dan tudi ni. Včasih sem polna energije in mi ni problem biti sama z njima, spet drugič pa se mi zdi, da kr ne morem sama in ker mi ni nujno potrebno to kr izkoristim. Pa sem ponavadi bolj trmasta in delam stvari v svojo škodo. Je pa zelo odvisno, kakšne volje in počutja sta. Kadar so pri nas krči, je zelo težko, ker se je takrat treba posvečati enemu, za drugega pa zmanjka rok, če si sam. Če pa je vse ok in je problem le trma - takrat je lažje, sam malo več joka je pri hišiuser posted image . Hranim ju pa po steklenički, ker je mojega mleka bolj malo in si ga raje črpam ter jima ga potem dam namesto Aptamila enkrat ali dvakrat na dan. Ampak da te ne bom čisto prestrašila - ko berem druge punce jim kr gre, pa tudi pri nas bi šlo, če bi moralo it. Tako pa ni treba in smo malo razvajeni kar se tega tičeuser posted image . Držim pesti in pogumno! Aja, če smo sami in sta naenkrat lačna ju tudi dam v ležalnika. Ponoči pa skrbiva vsak za enega, pa vsake toliko malo zamenjava, ker je Domen 2x, Jakob pa 1x. Spita pa nekje od sedmih zvečer do šestih zjutraj.
Če mi katera pove, kako dodati sliko, bom pa še to naredila.

< Sporočilo je popravil barchy81 -- 7.3.2009 12:03:51 >

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: Dvojčki 2008
7.3.2009 14:23:51   
Skye
barchy user posted image user posted image user posted image za tvoja dva korenjaka...res lepa teža user posted image

sayuri jaz sem poleg našega voza (Peg perego), ki je težak tono user posted image , kupila še dve čisto navadni mareli (ne za dvojčke, ammpak ločeno) in sta mali dve ful rade noter. Sam čakam še da bo malo bolj toplo, pa ju začnemo furati v njih. Tako da bom imela peregotovega, ko bom sama šla kam z njima, mareli pa ko nas bo več..pa tud za na dopuste itd.


No pa da se malo pohvalim user posted image Če boste 16. marca kupile  revijo Mama & Dojenček, boste videle na naslovnici mojo malenkost in moji dve frači, ter v rubriki očkov kotiček je humorističen članek mojega user posted image o dvojčkih (konkretneje o nas).user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Skye -- 7.3.2009 14:24:15 >


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu barchy81)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: Dvojčki 2008
8.3.2009 5:36:22   
ANIME
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Jaz imam pa težave z vozičkanjem user posted image user posted image user posted image . Že zdaj porivam pred sabo 30kg, kaj bo šele user posted image  Pa imam lahek voziček (kolk ima že??? 12kg?).  Poleg tega mi gre sedaj na živce, kolk prostora mi jemlje v prtljažniku user posted image  SMo šli zadnjič na tridnevni dopust, pa smo bili napokani do stropa user posted image user posted image user posted image
Goya, zanima me, kako se obnese tvoj voziček.user posted image   Si zadovoljna?


jaz se tudi bojim teže ... voziček ima menda 13kg
včeraj sva ju prvič dala v športen voziček (navdušena sva bila kako hiro sva bila v avtu) ampak se mi zdi da mulca še nista pripravljena za dvig (ali ju jaz nisem znala naštimat, ali pa sta še premajhna- napolnila sta 5 mesecev).
Gremo pa konec tega tedna v toplice (zato tudi športen del - da privačujemo še nekaj prostora) in sploh ne vem kako bomo peljali vso ropotijo ....user posted image user posted image user posted image

sem pa tudi jaz že malo gledala marele, ampak pojma nimam kaj bi .... bi pa marelo za dvojčke (ker sem večino časa sama z njima - tudi zunaj), da ima manj kot 80cm širine, da je lahka in se enostavno in hitro zloži - ter da se OBVEZNO položijo nakloni v raven položaj.
me pa malo skrbijo majhna kolesa; že zdaj ni najlažje vozit po makedamu, potem pa predvidevam, da bo samo še težje ... Sayuri ... ti greš prva v ogenj... poročaj!

skye .... full dobr ... a bi bila tako prijazna da bi me še enkrat spomnila (čeprav sem si zapisala) ... moj bi zelo rad prebral!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: Dvojčki 2008
8.3.2009 20:30:27   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Goya, zanima me, kako se obnese tvoj voziček.user posted image   Si zadovoljna?


Vozček je v redu. Motijo me le majhna kolesa, ki niso tako lepo vodljiva kot velika (sem navajena še od Line). Ampak po asfaltu itak grejo lepo tudi majhna. Je pa fajn, ker ne zasede veliko prostora v avtu, ker je pač marela. Pa da te še malo potolažim, jaz porivam v vozičku (12 kg) Taja (dobrih 9 kg) in Aljo (slabih 8kg), pa še Lino (dobrih 15 kg) na buggyboardu user posted image . Da sploh ne omenjam, da imam npr. od vrtca al pa od mame do doma en tak prov lušen klanček.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: Dvojčki 2008
10.3.2009 11:19:52   
barchy81
GoYa - kakšno marelo imaš in kje si jo nabavila?

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: Dvojčki 2008
11.3.2009 9:52:27   
GoYa
barchy81, poglej v moj album Pikeca pokeca...tam boš vidla voziček
kupila sem ga prek e-baya, s poštnino vred je bil nekaj malega pod 250 evrov

(odgovor članu barchy81)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: Dvojčki 2008
11.3.2009 10:49:12   
Anja23
živjo!
da se še mi malo javimo... 14. marca bomo stari 4 mesece (uf, kako gre cajt hitr) in smo zelo pridni. Luka je velik 67 cm in tehta 7400 g, Domen pa 65 cm in 7200g. Zdej sva z možem kupila vrtiljak za na postlce in uživata sto na uro. sta lahko tut eno uro spodi, da mami ta cajt kej nardi... čez dan se še vedno dojimo... mamo pa podoben primer kot anime, da se obračata in gledata in dokler fajn teče je super, ko pa neha in je treba vlečt nastane problem, anpk se potrudmo in po 45 min najemo. zvečer pa spijeta 230 ml AM.

kupila sva tut že marelo, ker z tistim vozičkom jst sama z avtom nism mogla it nikamor, ker je tok težak za notr in vn, zdej sva pa kupila od maclarna twin twhno (cena je bla kr konkretna, ampk je pa ful fajn). Hitr se ga zloži, brez problema grem zdej lahko kamorkoli. edin kolesa so majhna, ampk za makedam mamo pa tak unga.

Zdej mamo napotnico za razvojno ambulanto in me je kr mal strah, kaj bojo rekl. Upam, da bo vse ok. A mate kakšne izkušnje kakšne so zdravnice na Viču?

Lepo se mejte in uživajte v lepem sončku s svojimi malčki....

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?