|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: služba "z partnerjem"
14.8.2008 13:39:04   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Pa saj nevem kako naj dam naslov tej temi.




recimo služba S partnerjemuser posted image


So me že prsti srbeli. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: služba "z partnerjem"
14.8.2008 14:09:30   
PikicaStonoga
Jaz jih sicer ne poznam dosti, ki edlajo skupaj, nekaj pa le in funkconira. Jaz bibila presrečna, če bi lahko bila z mojim 24 ur na dan, pa sva čist iz drugih področij. NO GO :(

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: služba "z partnerjem"
14.8.2008 16:01:47   
Anonimen
Pri nama laufa. user posted image

(odgovor članu PikicaStonoga)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: služba "z partnerjem"
14.8.2008 16:44:07   
silvya
Mene to ne bi motilo, oz. me sploh ne moti. Zelo rada delam skupaj s svojim partnerjem. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
14.8.2008 19:40:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: služba "z partnerjem"
14.8.2008 20:02:24   
BAMBINA_
RE: služba "z partnerjem"
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Pa saj nevem kako naj dam naslov tej temi.

Vglavnem gre se za to, da si jaz iščem službo. Zdaj se je odprlo prosto mesto v isti objektu kjer dela moj partner.  Imam tudi velike možnosti, da pridem not.
Ampak vsi mi pravijo naj tega ne delam, ker delati v isti stavbi z partnerjem ni vredu, da nej raje ne pošiljam prošnje ker mi bo žaluser posted image .
Jaz pa rabim službo in sam zaradi tega mi ni da bi jo zavrnila. Sicer je moj tam za nedoločen čas, jaz bi pa itak iskala naprej, ko bi dobila drugo možnost bi odšla drugam.

Tiste ki delate skupaj z partnerji, prosim nasvet???


Se podpišem pod rijo. *alja* a lahko prosim poveš, kateri faks delaš oz. kakšna služba se ti obeta, ko boš diplomirala. Tako čisto en čink je pa le nerodno, da študiran človek ne zna uporabljati predloga s/z...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: služba "z partnerjem"
14.8.2008 21:08:45   
Anonimen
Ja vidla se bova (trgovina, vsak na svojem oddelku).


Ti kar pojdi v to sluzbo.

Zamenjas lahko se vedno, ce ti ne bo vsec.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: služba "z partnerjem"
14.8.2008 21:29:04   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: *alja*


Tiste ki delate skupaj z partnerji, prosim nasvet???




Super...na ta način včasih preživiva veliko časa skupaj.
Ne resno, meni je to super in ko otroci malo zrastejo, bom ne samo občasno v pisarni ampak kar skoz.( inshallah )

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: služba "z partnerjem"
14.8.2008 21:44:01   
majra
Jaz v tvojem primeru sploh ne bi razmišljala, ampak bi takoj poslala prošnjo. Bi pa tudi takoj začela iskati drugo službo user posted image
Vse lepo in prav, ampak, da se midva morava gledat 24/7 bi se najverjetneje kmalu ločila, če ne kar pobila user posted image  Ok, malo pretiravam. Je pa res to popolnoma odvisno od posameznika.
Pri nas pa to tako in tako ni mogoče, ker ima moje podjetje takšno zaposlovalno politiko, da ne zaposljujejo zakonskih partnerjev oz. partnerk

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: služba "z partnerjem"
14.8.2008 22:57:13   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

RE: služba "z partnerjem"
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Pa saj nevem kako naj dam naslov tej temi.

Vglavnem gre se za to, da si jaz iščem službo. Zdaj se je odprlo prosto mesto v isti objektu kjer dela moj partner.  Imam tudi velike možnosti, da pridem not.
Ampak vsi mi pravijo naj tega ne delam, ker delati v isti stavbi z partnerjem ni vredu, da nej raje ne pošiljam prošnje ker mi bo žaluser posted image .
Jaz pa rabim službo in sam zaradi tega mi ni da bi jo zavrnila. Sicer je moj tam za nedoločen čas, jaz bi pa itak iskala naprej, ko bi dobila drugo možnost bi odšla drugam.

Tiste ki delate skupaj z partnerji, prosim nasvet???


Se podpišem pod rijo. *alja* a lahko prosim poveš, kateri faks delaš oz. kakšna služba se ti obeta, ko boš diplomirala. Tako čisto en čink je pa le nerodno, da študiran človek ne zna uporabljati predloga s/z...



lahko povem sam to, da na faksu nisem imela nobene slovnice, pa že v srednji šoli mi je delala probleme. Ampak se ne sekiram, na mojem področju sem pa boljša kot nekateri. Pa moje povprečje na faksu je blo čez 9, tako da mi slovnica ni povzročala težavuser posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: služba "s partnerjem"
14.8.2008 23:00:09   
eya
Alja, pa saj je čisto preprosto-s je pred vsemi soglasniki, ki so v stavku Ta suhi škafec pušča. Pred ostalimi črkami je pa z.user posted image  Samo en stavek si moraš zapomnit.

Aja, če res rabiš službo-seveda napiši prošnjo! 

< Sporočilo je popravil eya -- 14.8.2008 23:03:41 >


_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: služba "z partnerjem"
14.8.2008 23:55:39   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*


lahko povem sam to, da na faksu nisem imela nobene slovnice, pa že v srednji šoli mi je delala probleme. Ampak se ne sekiram, na mojem področju sem pa boljša kot nekateri. Pa moje povprečje na faksu je blo čez 9, tako da mi slovnica ni povzročala težavuser posted image



tebi ne, je pa verjetno tistim, ki so to brali...

pa zezanje na stran.

vem, da nobeden izmed nas ni popoln. vem, da pišem brez velikih začetnic. ja, grda, grda razvada odkar sodelujem na forumih user posted image

ampak alja, roko na srce....zmeraj ko preberem kak tvoj post se vprašam, kak hudiča lahko nekdo konča faks, nima pa osnov slovniceuser posted image
ker končati faks pomeni 8 let osnovne šole, 4 leta srednje šole in 4 leta faksa.....to je 16 let šolanja in taisti nekdo še vedno piše negdo, s in z sta špansko selo, pa še ogromno cvetk je takih v tvojem pisanju.....

tako.
bleknila sem.

in hkrati obljubljam, da sem bom ob naslednjih tvojih postih vzdržala vseh komentarjev, ki bi se tikali tvoje slovnice in pisanjauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: služba "z partnerjem"
15.8.2008 0:01:18   
Anonimen
Rija:

Off topic: zelo dober podpis.user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: služba "z partnerjem"
15.8.2008 0:04:48   
rija
hvalauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: služba "z partnerjem"
15.8.2008 0:14:40   
ZmajTolovaj
Rija, hvala bogu, da niso vsi za vse, npr. slovnico, ker potem jaz ne bi imela česa počet.
user posted image
Sicer pa vedno ubesediš moje misli.  user posted image



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: služba "z partnerjem"
15.8.2008 8:04:55   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: *alja*


lahko povem sam to, da na faksu nisem imela nobene slovnice, pa že v srednji šoli mi je delala probleme. Ampak se ne sekiram, na mojem področju sem pa boljša kot nekateri. Pa moje povprečje na faksu je blo čez 9, tako da mi slovnica ni povzročala težavuser posted image



ker končati faks pomeni 8 let osnovne šole, 4 leta srednje šole in 4 leta faksa.....to je 16 let šolanja in taisti nekdo še vedno piše negdo, s in z sta špansko selo, pa še ogromno cvetk je takih v tvojem pisanju.....


Pa saj ravno to sem tudi jaz razmišljala... če se toliko časa šolaš, moraš tudi nekaj literature prečitat in četudi ti slovenščina ni šla, ti določene slovnične osnove že samo s čitanjem knjig sčasoma preidejo v kri.
Kar se teme tiče user posted image pa le zagrabi to službo.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: služba "z partnerjem"
15.8.2008 8:29:03   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: *alja*


lahko povem sam to, da na faksu nisem imela nobene slovnice, pa že v srednji šoli mi je delala probleme. Ampak se ne sekiram, na mojem področju sem pa boljša kot nekateri. Pa moje povprečje na faksu je blo čez 9, tako da mi slovnica ni povzročala težavuser posted image



ker končati faks pomeni 8 let osnovne šole, 4 leta srednje šole in 4 leta faksa.....to je 16 let šolanja in taisti nekdo še vedno piše negdo, s in z sta špansko selo, pa še ogromno cvetk je takih v tvojem pisanju.....


Pa saj ravno to sem tudi jaz razmišljala... če se toliko časa šolaš, moraš tudi nekaj literature prečitat in četudi ti slovenščina ni šla, ti določene slovnične osnove že samo s čitanjem knjig sčasoma preidejo v kri.
Kar se teme tiče user posted image pa le zagrabi to službo.


Aja, pa prošnje ne pozabi dati pred oddajo lektorirati user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: služba "z partnerjem"
15.8.2008 8:33:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: *alja*


lahko povem sam to, da na faksu nisem imela nobene slovnice, pa že v srednji šoli mi je delala probleme. Ampak se ne sekiram, na mojem področju sem pa boljša kot nekateri. Pa moje povprečje na faksu je blo čez 9, tako da mi slovnica ni povzročala težavuser posted image



ker končati faks pomeni 8 let osnovne šole, 4 leta srednje šole in 4 leta faksa.....to je 16 let šolanja in taisti nekdo še vedno piše negdo, s in z sta špansko selo, pa še ogromno cvetk je takih v tvojem pisanju.....


Pa saj ravno to sem tudi jaz razmišljala... če se toliko časa šolaš, moraš tudi nekaj literature prečitat in četudi ti slovenščina ni šla, ti določene slovnične osnove že samo s čitanjem knjig sčasoma preidejo v kri.
Kar se teme tiče user posted image pa le zagrabi to službo.


Aja, pa prošnje ne pozabi dati pred oddajo lektorirati user posted image



Ta je pa nizka...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: služba "z partnerjem"
15.8.2008 9:04:40   
soncnica 3
Sem med bolj novimi na forumu in prebrala sem odgovore, ki ti jih ponujajo dekleta. Službo zgrabi z obema rokama, preveč je pomembno, da jo dobiš. Potem pa bodita toliko zrela, dabosta znala službene probleme rešit v službi, domače pa doma. verjemi, da se da.
Najbolj romantično in smešno /v pozitivnem smislu/ mi je bilo tisto, ko je ena napisala, da ji katera reče, če je njen šef prost ali pa kako seksi je, veš kako je to dober filing, ko se pa ti se zavedaš, da si ti srečnica, ki ga lahko uporabi doma...

V življenju pa itak ni nikoli garancije da bo nekaj šlo dobro ali slabo.
V glavnem, srečno, želim ti ti službo. Ponavadi se tiste stvari, ki se jih najbolj bojiš najbolje razpletejo, glej na življenje iz pozitivne straniuser posted image .

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: služba "z partnerjem"
15.8.2008 10:04:24   
soncnica 3
Pa še nekaj, kaj pa na to, da bi delala skupaj pravi tvoj partner?
Po moje ga nič kaj ne moti.

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: služba "z partnerjem"
15.8.2008 12:32:37   
*alja*
pa kaj za user posted image je z vami! Pa verjetno nisem edina, ki nepravilno uporabi predloge. Če bi se potrudila in razmišljala pri vsakem stavku, bi tudi to napisala pravilno. Ampak imam forum za druge namene, ne pa za slovnično pravilno pisanje.

Pa verjamem, da tudi ve ki grajate, ne obvladate vsega. In ja vse kar dam iz rok, dam najprej preverit, in za to so izšolani ljudje, ki to delajo za denar. Če bi vsi vse vedeli, kaj be te ve slavistke delale??

Pa ni panike, sprejmem kritike, ampak so pa zelo drzne, ker me ne poznaš in nimaš pojma, mogoče sem na katerih področjim mnogo boljša od tebe, ki pa prfektno obvladaš pravopis!

Vsem drugim pa hvala za mnenja in ja bom zagrabila in upam da dobim delo.

Moj mi pravi da če jaz nebom poslala prošnja, da bo on poslal v mojem imenuuser posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: služba "z partnerjem"
15.8.2008 13:22:13   
soncnica 3
Alja, veseli me, da si se tako odločila, ostalo pa prepusti času. Mislim, da je sedaj prav, da ti držimo pesti za službo.

Očitno imaš doma "tapravga" dedca, ki ve kaj je prav zate in upam, da ti ga bodo v novi službi kar malo zavidale.user posted image

SREČNO!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: služba "z partnerjem"
15.8.2008 23:12:23   
little angel
moja mama pa ata delata skupaj ze okrog 20 let ali celo vec. zadnjih 5 let je celo ata mamin sefuser posted image user posted image se user posted image super stekatauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: služba "z partnerjem"
16.8.2008 2:07:01   
sunny24
Mi2 tudi delava v istem podjetju, na istem delovnem mestu, skori 4 leta smo delala isto smeno. In ti povem, da naju ni nikoli motilo, prav fajn je tko delat.
Tako, da če ti je služba všeč, imaš možnosti, da te vzamejo, enostavno pošli prošnjo! Pa vso srečo!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: služba "z partnerjem"
16.8.2008 8:11:01   
soncnica 3
Pa napiši nam, ko dobiš službo, da ti lahko čestitamo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp, s.user posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?