|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   email njemu
11.8.2008 23:15:09   
the_reason
Hej! spet po mejlu...joj, ne vem, kaj je z mano, sploh se ne znam več v živo pogovorit, ne vem, kaj mi je...strah me je verjetno.  Kaj me mori? Ti!!! Včasih mi daješ občutek, da si zaljubljen vame, da ti nekaj pomenim, da me imaš rad! Vse to si mi tudi že večkrat povedal, ampak...so trenutki, ko se mi zdi, da si želiš ostati z njo, da sem jaz samo neka motnja, za katero upaš, da te bo čimprej minila...ne vem, prav žalostna sem! Ko si mi poslal tisti sms, da želiš, da se vse konča, sem to sprejela, niti ni bilo težko. Lahko se prepričam v marsikaj, tudi v to, da nekoga ne smem imeti rada, ker to nima smisla. Samo po dopustu si mi pa spet dal vedeti, da nekaj čutiš do mene...jaz sem res zaljubljena vate in te imam skoz bolj rada. Samo če ti misliš, da nimava nobene šanse nekje v prihodnosti, mi moraš to povedati, fer bi bilo, da vem! Da grem lahko naprej. Mogoče pa še sam ne veš, kaj bi? Definitvno ti ne bom ničesar zamerila, bila jezna nate ali karkoli. Samo moraš mi povedati, kaj si želiš! Jaz definitivno vem, kaj hočem! Tebe! Tvoje dotike, tvoje nežnosti! Ampak prisiliti te ne morem, niti te nočem! Odločiti se boš moral sam. Že to, da ti tole pišem, se mi zdi nesramno, ampak zdajle me cela situacija toliko mori, da ne gre drugače. Včasih si želim, da bi videla v prihodnost...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: email njemu
11.8.2008 23:23:53   
Anonimen
Zanimivo.

(odgovor članu the_reason)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: email njemu
11.8.2008 23:35:02   
hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Zanimivo.



Bi jaz tudi rekla.

Jaz ne bi želela bit druga violina. Jaz ali pa ona.

Vse dobro!!!

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: email njemu
12.8.2008 8:03:15   
Misek
Dva meckaca. Ti hoces, da on odloci, ker sama nimas jajc, a jasno ti je, on hoce, da ti odlocis ker on nima jajc odlocit in se bosta tegavila do neskoncnosti oz. do takrat dokler kdo od vaju ne zbere poguma.
Na kaj pravzaprav trosis svoje zivljenje?

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu the_reason)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: email njemu
12.8.2008 8:18:19   
mojamura
moja analiza:

on je poročen ali v vezi, kjer se njegovi ženi/partnerki ne sanja za vaju.

on ko te želi ''nategnit'' tleskne s prsti in si že njegova

ti pa sama sebi lažeš, da ni hudo če te bo pustil, ampak globoko v sebi veš, da si odvisna on njega


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu the_reason)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: email njemu
12.8.2008 8:24:25   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

moja analiza:

on je poročen ali v vezi, kjer se njegovi ženi/partnerki ne sanja za vaju.

on ko te želi ''nategnit'' tleskne s prsti in si že njegova

ti pa sama sebi lažeš, da ni hudo če te bo pustil, ampak globoko v sebi veš, da si odvisna on njega




se popolnoma strinjam user posted image user posted image user posted image user posted image

Žal je tako!

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: email njemu
12.8.2008 10:56:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

moja analiza:

on je poročen ali v vezi, kjer se njegovi ženi/partnerki ne sanja za vaju.

on ko te želi ''nategnit'' tleskne s prsti in si že njegova

ti pa sama sebi lažeš, da ni hudo če te bo pustil, ampak globoko v sebi veš, da si odvisna on njega



Ja..

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: email njemu
12.8.2008 11:25:22   
benika
Otročje in predvsem za user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: email njemu
12.8.2008 11:37:48   
ronja
Zakaj otročje? Si pač želi vedet pri čem je. Meni se ne zdi zgrešen način, prijatelj je trenutno v čisto podobni situaciji, pa ni nihče poročen (so še študentiuser posted image )... Včasih ko si že dolgo v zvezi in vse lepo teče, ker lahko partnerja karkoli kadarkoli vprašaš, pozabiš, da se stvari lahko hitro zakomplicirajo, sploh na začetku, ko še ni take komunikacije.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: email njemu
12.8.2008 11:37:51   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: the_reason

Hej! spet po mejlu...joj, ne vem, kaj je z mano, sploh se ne znam več v živo pogovorit, ne vem, kaj mi je...strah me je verjetno.  Kaj me mori? Ti!!! Včasih mi daješ občutek, da si zaljubljen vame, da ti nekaj pomenim, da me imaš rad! Vse to si mi tudi že večkrat povedal, ampak...so trenutki, ko se mi zdi, da si želiš ostati z njo, da sem jaz samo neka motnja, za katero upaš, da te bo čimprej minila...ne vem, prav žalostna sem! Ko si mi poslal tisti sms, da želiš, da se vse konča, sem to sprejela, niti ni bilo težko. Lahko se prepričam v marsikaj, tudi v to, da nekoga ne smem imeti rada, ker to nima smisla. Samo po dopustu si mi pa spet dal vedeti, da nekaj čutiš do mene...jaz sem res zaljubljena vate in te imam skoz bolj rada. Samo če ti misliš, da nimava nobene šanse nekje v prihodnosti, mi moraš to povedati, fer bi bilo, da vem! Da grem lahko naprej. Mogoče pa še sam ne veš, kaj bi? Definitvno ti ne bom ničesar zamerila, bila jezna nate ali karkoli. Samo moraš mi povedati, kaj si želiš! Jaz definitivno vem, kaj hočem! Tebe! Tvoje dotike, tvoje nežnosti! Ampak prisiliti te ne morem, niti te nočem! Odločiti se boš moral sam. Že to, da ti tole pišem, se mi zdi nesramno, ampak zdajle me cela situacija toliko mori, da ne gre drugače. Včasih si želim, da bi videla v prihodnost...



Patetično, jadno i bedno.  A si drugače hotla kaj vprašat?

(odgovor članu the_reason)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: email njemu
12.8.2008 11:57:28   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: the_reason

 Včasih si želim, da bi videla v prihodnost...

Misliš da si on želi, da to kaj si mu napisala, vidi cel forum RR?

(odgovor članu the_reason)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: email njemu
12.8.2008 12:04:28   
mojamura
good question!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: email njemu
12.8.2008 12:19:49   
the_reason
Saj mu nisem poslala in mu tudi ne bom...to so pač samo moja razmišljanja, sem jih sem napisala, da dobim še kak objektivni komentar. Da me s takimi komentarji, kot ste jih dali, postavite na realna tla.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: email njemu
12.8.2008 12:19:51   
Mončica
Vprašanje je zakaj si ona želi, da to vidi cel RR?

Spodbuda? Motivacija? To moraš najti v sebi.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: email njemu
12.8.2008 12:34:32   
mojamura
mi je pravkar povedala, da jo poistavimo na realna tla

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Mončica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: email njemu
12.8.2008 12:34:52   
mojamura
glej če je on v vezi ga pusti na miru

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu the_reason)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: email njemu
12.8.2008 13:07:10   
Vijoličarka
Ker si že ravno želiš, da te malo ob realna tla mečemo.

Iz tega maila je razvidno, da si njegov predpražnik. Če gospod rečejo, da ne bi več, ti pogoltneš solze in se vdaš. Potem ko se gospodu spet malo jajčka napolnijo in si zaželi dogodivščin, se ti vsa blažena prepustiš njegovim dotikom.

Lastne volje nimaš, spoštovanja do sama sebe tudi ne. Tako bo, kakor si bo on zamislil. Vse čestitke gospodu, našel si je idealno 'sprostitev za zraven'.

Želiš si ga, vendar ga ne moreš imeti. Kaj ko bi, namesto da klečeplaziš, za spremembo postavila sebe v ospredje? Koliko časa se misliš še mučiti? Mar res misliš, da je takle človek, ki takole vara svojo ženo, upravičeno predmet tvojega oboževanja?

Ja, lahko mu rečeš, naj se odloči. Zate ali zanjo. Ampak ko se bo odločil, ni poti nazaj. Pa tudi, če se bo odločil zate, ni izključeno, da se ne bo hodil past na druge, bolj zelene travnike. Tak človek je, nepošten, sebičen, brez občutka za druge.

Če boš še naprej nesrečen predpražnik, je čisto od tebe odvisno.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: email njemu
12.8.2008 13:07:20   
benika
glej če je on v vezi ga pusti na miru


Ja, se strinjam. Ne mešaj dreka bolj, kot ga že.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: email njemu
12.8.2008 13:09:20   
benika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vijolca

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: email njemu
12.8.2008 14:27:40   
barika
bolje da ne mu ne pošlješ, kaj pa če si z njegovo delita mail box...boš še več sranja naredla, kot je...
pusti in pozabi ga, pa si najdi enega samskega.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: email njemu
12.8.2008 14:55:26   
baguSka
kaj pa če si z njegovo delita mail box...


in user posted image  bo vsaj njegova zvedla koncno kar bi mogla ze zdavni...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: email njemu
12.8.2008 15:16:29   
Kontrakarambolšrauf
Taka jokajoča pisemca smo pisale ko smo bile stare 15 let. Če imaš karkoli več kot to ne lepi takšnih jajc na RR, še manj pa jih komu pošiljaj.
Moški ponavadi ne marajo takih jokajočih izpadov, raje imajo pokončne ženske ki vejo kaj hočejo in to tudi zahtevajo oziroma pričakujejo.


_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: email njemu
12.8.2008 15:17:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

Taka jokajoča pisemca smo pisale ko smo bile stare 15 let. Če imaš karkoli več kot to ne lepi takšnih jajc na RR, še manj pa jih komu pošiljaj.
Moški ponavadi ne marajo takih jokajočih izpadov, raje imajo pokončne ženske ki vejo kaj hočejo in to tudi zahtevajo oziroma pričakujejo.



user posted image user posted image user posted image

Pa še res jeuser posted image

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: email njemu
12.8.2008 15:32:10   
baguSka
Moški ponavadi ne marajo takih jokajočih izpadov, raje imajo pokončne ženske ki vejo kaj hočejo in to tudi zahtevajo oziroma pričakujejo.


Ja, ampak ta moski si tega NE zeli... itak jo ima za druge namene.

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: email njemu
12.8.2008 16:18:54   
mama54
 


Pokončno žensko že ima doma. In to bo tudi obdržal. Žensko, ki klečeplazi za njim pa ima samo, da zadovolji  svojo sex-ualno potrebo in nič drugega. Punca, imej se vsaj malo rada. Pozabi ga.

< Sporočilo je popravil mama54 -- 12.8.2008 16:19:20 >


_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?