|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Elektronska varuška
21.8.2008 21:56:09   
Tisana
Ali imate elektronsko varuško? Je uporabna? Kakšno? Samo zvokovno ali tudi slikovno? Zakaj slika in zakaj ne?Kateri model priporočate?Hvala.user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Elektronska varuška
21.8.2008 22:31:07   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

Ali imate elektronsko varuško? Da. Je uporabna?  Da.  Kakšno? Tomy Samo zvokovno ali tudi slikovno? Zakaj slika in zakaj ne?  Samo zvokovno, ker če se zbudi grem tako k njej. Kateri model priporočate? Mi smo zadovoljni z Tomy, drugih ne poznam.Hvala.user posted image   Prosim.


_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Elektronska varuška
21.8.2008 22:32:16   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

Ali imate elektronsko varuško? Da. Je uporabna?  Da.  Kakšno? Tomy Samo zvokovno ali tudi slikovno? Zakaj slika in zakaj ne?  Samo zvokovno, ker če se zbudi grem tako k njej. Kateri model priporočate? Mi smo zadovoljni z Tomy, drugih ne poznam.Hvala.user posted image   Prosim.



Isto.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Elektronska varuška
21.8.2008 22:41:42   
copatek
Po mojem mnenju je zelo uporabna. Ko otrok zaspi lahko nemoteno počneš ostale stvari (pospravljaš, poslušaš glasbo,...) v drugem prostoru in vseeno slišiš kaj se z otrokom dogaja, prav tako prav pride ponoči, če otrok spi v svoji sobi - takoj slišiš, če joka. Midva imava Philipsovo, sicer je malo dražja, ampak je res super, nobenih motenj, lovi do 300 m. Imava pa takšno brez slike, čeprav bi bilo zanimivo, ker takoj vidiš kaj otrok počne v posteljici (npr. podnevi kako se igra, ko se zbudi), sicer se mi pa zdi da ne potrebuješ slike, itak greš ponavadi hitro do otroka, sploh če joka.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Elektronska varuška
21.8.2008 23:05:08   
Klaudia
Imamo Philips dect 497. Samo zvokovno. Zraven ima še nočno lučko in lovi na 300m brez kakršnih koli motenj in hreščanj. Je pa res malce dražji od ostalih varušk.

Slika se mi ne zdi pomembna, ker grem takoj ob joku k otroku.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu copatek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Elektronska varuška
22.8.2008 8:11:06   
malecka
meni je včeraj po treh letih krepala.user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Elektronska varuška
22.8.2008 8:40:00   
barika
Angel care, ne zamenjam za nič drugega

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Elektronska varuška
22.8.2008 8:46:51   
Ana001
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Angel care, ne zamenjam za nič drugega


jaz tudi! user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Elektronska varuška
22.8.2008 8:51:28   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: Ana001

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Angel care, ne zamenjam za nič drugega


jaz tudi! user posted image


Tudi jaz je ne zamenjam user posted image . Pa še senzor dihanja ima, da so prvi meseci bolj mirni.. Nam se super obnese.


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Ana001)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Elektronska varuška
22.8.2008 9:25:50   
mucek1
pilips zakon imela sem tomija pa je v 6 mesecih odpovedal pol pa brevi pa še kaj ampak pilips je zakon res. Mi imamo tole
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=185758 je dražja ampak ni kaj nima no res.user posted image

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Elektronska varuška
22.8.2008 9:53:12   
*tajda*
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: Ana001

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Angel care, ne zamenjam za nič drugega


jaz tudi! user posted image


Tudi jaz je ne zamenjam user posted image . Pa še senzor dihanja ima, da so prvi meseci bolj mirni.. Nam se super obnese.



Enakouser posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Elektronska varuška
22.8.2008 10:53:57   
ursulina
mi imamo zaspančka od knowhow-a in je super. nobenih motenj, super občutljiv, dolg domet. vedno ga imava kor gre spat, midva pa sva še pokonci, da tečeva dat dudo, pri spanju čez dan... super se obnese.

mislim, da videa ne rabiš, saj otroka ne gledaš kako se joka ampak greš do njega...

angelcare pa - itak je ful debate o njem - če z otročkom ni nobenih težav in nisi paničar po naravi, mislim da ni najbolj nujna stvar za kupit. jaz sem za ta denar raje za user posted image  kupila kaj drugega, če bi imela pa € odveč, bi se morda odločila...

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Elektronska varuška
22.8.2008 11:08:47   
Anonimen
Midva sva si popolnoma enotna glede elektronske varuške ... in sicer 100% jo bova kupila. Zdaj samo še cincava katero. Moj je čisto navdušen nad angelcare (tisto s senzorjem dihanja) ... no saj jaz tudi ... sploh ko sem tu na forumu prebrala ko je ena pisala, da se ima samo tej napravici zahvalit, da je njena pupa še živa, pa sploh ni bila neki nedonošena ali kaj podobnega.
Samo zdaj ne vem, ko ene pravite, da je to brez veze ... sam jaz pa ne vem če bi si odpustila, da bi zdaj hotla prišparat nekaj evrov, pol bi mi pa bebika (boknedaj) v posteljici nehala dihat ... kaj menite?

(odgovor članu ursulina)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Elektronska varuška
22.8.2008 12:07:37   
andrejkam
Pri noni uporabljamo kar slušalko od stacionarnega telefona Philips (se mi zdi), ki ima funkcijo babyfona. Je v redu, se da naštelat občutljivost. Če imaš tak telefon, je kar en strošek manjuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Elektronska varuška
23.8.2008 9:59:30   
scubadiver
Otika kot sem napisala že zgoraj jaz sem z Angelcarom blazno zadovoljna. Stane toliko kot philipsov baby phone, pa ima zdraven še senzor dihanja in lahko res bolj mirno spi. Nam se na srečo ni nikoli oglasil, ampak nikoli ne veš. Naš je v upoarbi 9 mesecev vsako noč, brez motenj, super dela.. Skratka vse pohvale user posted image . Če te še kaj dodatno zanima pa kr vprašaj. 

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Elektronska varuška
23.8.2008 10:08:13   
CatJa
Tudi mi imamo Angelcare, ker ga moramo imet. Vidim pa, da ni nič dražji od te Philips Aventove, tako da če že, bi se raje odločila za AC.
Imamo pa tudi video, digitalno varuško. Bolj za nadzor večjega, kaj nagaja malemu user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Elektronska varuška
23.8.2008 11:16:10   
Tisana
Kakšen domet pa ima Angel care?

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Elektronska varuška
23.8.2008 11:29:12   
CatJa
Mi imamo model AC401 in piše takole: na odprtem 250m, med zidovi 100m.
Naj te ne zavede, da če piše ne vem kolk metrov, da to je pa potem to. Smo imeli priliko sprobat niti ne tako poceni video varuško, pa če si šel v garažo, ta ni več delala, samo štuk nižje. Se pravi višinske razlike 3 do 6 metrov, normalna plata med nadstropji.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Elektronska varuška
23.8.2008 11:30:57   
*tajda*
Mislim da 300 metrov,če sem se zmotila naj me pa katera popravi.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Elektronska varuška
23.8.2008 11:59:21   
Nataan
Angel Care - midva spiva mirno, ker veva, da če bi slučajno nehal dihat, ... to je bil res pameten nakup. sva ga pa dobila ceneje v Italiji, v Gradiščici.

lp

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Elektronska varuška
23.8.2008 12:08:26   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: ursulina

angelcare pa - itak je ful debate o njem - če z otročkom ni nobenih težav in nisi paničar po naravi, mislim da ni najbolj nujna stvar za kupit. jaz sem za ta denar raje za user posted image  kupila kaj drugega, če bi imela pa € odveč, bi se morda odločila...

LINK

Citirano iz prilepljenega članka:

Smrt otroka je žal prvi simptom sindroma nenadne smrti dojenčka (SNSD ali v tujini SIDS)!

Draga ursulina, smrt v zibki (sindrom nenadne smrti dojenčka) nima NOBENIH predhodnih znakov, takšni otročki se prej vedejo popolnom neprizadeto! Kot vidiš iz članka, je PRVI IN EDINI znak sama smrt (ko je torej že prepozno). Če pravočasno opaziš, da je otroček nehal dihati, je preživetje skoraj 100 %. Ker pa seveda ne sediš ob dojenčku ves čas njegovega spanja in non-stop (vsako sekundo!!!!) ne preverjaš njegovega dihanja, potem.... V današnjem času informiranosti o tem sindromu in razmeroma poceni napravi, ki ves čas spanja dojenčka nadzira njegovo dihanje, se mi zdi neodgovorno od mamic tistih nekaj € nameniti tistemu kar nam je mamicam v končni fazi najbolj drago - življenju otroka oz. z drugimi besedami, napravici, ki nas pravočasno opozarja na otrokovo stisko. AC je vsekakor najboljša naložba, ki si jo lahko starši omislijo!
Večina itaq že pozna našo zgodbo, za tiste, ki je ne, pa naj povem, da pišem iz lastnih izkušenj ---> LINK
Ravno zaradi tega ves čas skušam tudi ostale mamice opozoriti na to in v upanju, da se bo to katere prijelo in da bo mogoče zaradi tega celo rešeno kakšno dragoceno življenje, sem včasih tudi cinična. Cinična bom tudi tokrat (pa brez zamere), ampak ursulina resnično upam, da ti kdaj ne bo žal, da si namesto za AC tisti drobiž porabila za npr. kakšno fensi šmensi posteljnino.



_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Elektronska varuška
23.8.2008 12:13:53   
Anonimen
Ravno zaradi tega ves čas skušam tudi ostale mamice opozoriti na to in v upanju, da se bo to katere prijelo in da bo mogoče zaradi tega celo rešeno kakšno dragoceno življenje, sem včasih tudi cinična. Cinična bom tudi tokrat (pa brez zamere), ampak ursulina resnično upam, da ti kdaj ne bo žal, da si namesto za AC tisti drobiž porabila za npr. kakšno fensi šmensi posteljnino.


Se strinjam.
Jaz ga nisem kupila, ker sploh vedela nisem zanj.

Sicer pa menim, da bi moral postati obvezna oprema vsake posteljice, tako kot je airbag (in ne eden) danes vgrajen v vsak avto.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Elektronska varuška
25.8.2008 22:40:26   
katy82
Jst imam isto AC ki mi je že parkrat piskal,HB vedno vse v redu,mi je pa mala nehala dihat zaradi refluksa zato sva ga nabavla,da se vsaj mal varno počutim in mal zaspim ponoč.

Sem se pa javla samo zaradi tega k sem brala bambino ki se je nosečkam spovedala in jim svetovala a so jo vse ignorirale,me je kr zmrazilo.
Tudi sama nisem hotla te napravce doma k sem mislila da si bom kej slabga na glavo spravla-vraževerna pač,pa tudi denarja nisva imela ker to je pa ornk finančni zalogaj.Osebno sem imela veliko srečo,da sem se zbudila in oživela tamalo,si ne upam pomislt,da bi ostala brez nje,mi zmanjka sape.

Punce ne jemat samoumevno da bodo vaši fračkoti zdravi,pr nam je blo vse v redu do tretjega meseca pol  pa tkole.

Srečno vsem in upam da bo takih primerov čimmanj



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Elektronska varuška
25.8.2008 22:56:28   
Anonimen
No že od začetka sva se nagibala k nakupu AC s senzorjem gibanja, zdaj pa sem 110%, da jo bova kupila ... 160€ ni malo, ampak v primerjavi s tem, da bi zaradi šparavnosti izgubila svojo pikico, bi nju pa pobralo!

(odgovor članu katy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Elektronska varuška
26.8.2008 10:32:54   
ursulina
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Ravno zaradi tega ves čas skušam tudi ostale mamice opozoriti na to in v upanju, da se bo to katere prijelo in da bo mogoče zaradi tega celo rešeno kakšno dragoceno življenje, sem včasih tudi cinična. Cinična bom tudi tokrat (pa brez zamere), ampak ursulina resnično upam, da ti kdaj ne bo žal, da si namesto za AC tisti drobiž porabila za npr. kakšno fensi šmensi posteljnino.



cinična si, ampak ni nobene zamere, ker je tvoja izkušnja res nepredstavljiva...

poglej, nisem tako brezbrižna, da bi namesto AC kupila pa kako "fenci posteljnino"... res pa je, da prvič noseče bombardirajo z obširnimi raznoraznimi seznami, kaj rabiš in kaj ne in od tega je res uporabnega 30%... tudi strošek vsake postavke ni zanemarljiv... prebrala sem veliko tem, tudi okoli AC sem se odločala zelo dolgo, prebrala veliko različnih mnenj, izprašala starše, ki jih poznam... na koncu sva po rojstvu malega vendarle vzela "le" navadno el. varuško. bom tudi jaz napisala brez zamere, ampak jaz pač tudi AC ne bi 100% zaupala...

brez potrebe je obsojati, če se za AC nekateri nismo odločili. cenim pa tvojo pripravljenost opozarjati na možnost preprečiti SVZ z AC. če se bodo starši počutili bolje zaradi te naprave, naj jo seveda nabavijo... pa srečno!

< Sporočilo je popravil ursulina -- 26.8.2008 10:37:42 >


_____________________________

Moj januarski sonček 2008 je navihanček Lenart.
Februarja 2010 je dobil še ljubko sestrico Karlino.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?