|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IUI
5.9.2008 11:30:48   
boob
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: IUI
5.9.2008 12:29:24   
crvicek
Oktavija user posted image user posted image user posted image in držimo pesti za oktober! 

_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: IUI
5.9.2008 18:38:37   
neela
Punce, končno sem danes tudi jaz dobila uradno zeleno luč za IUI. user posted image Sestra je rekla, da naj pričakujem pošto v oktobru. Kaj katera ve, kdaj približno konzilij zaseda? Sem na GK Lj. Upam, da ujamem oktobrski vlak....in se pridružim tebi, Oktavija!!!  user posted image

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: IUI
6.9.2008 13:35:12   
kitka1
Neela, kdaj so te pa vpisali v vrsto? Mene so v začetku julija, pa me tudi zanima, če bom ujela oktobrski vlak :) Bom v ponedeljek malo poklicala, me pa vseeno zanima.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: IUI
6.9.2008 13:44:18   
neela
kitka, po mojem boš ti dobila pošto že v tem mesecu, ker mi je sestra rekla, da so pred mano punce, ki nekatere čakajo že od junija. Pač zaradi dopustov.

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: IUI
6.9.2008 14:03:05   
kitka1
O, super... Danes imam 1. dan user posted image , torej bo oktobrska že z gonalom :) Sicer bo pa pasalo kakšen mesec vmes počiti od vseh tablet...

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: IUI
6.9.2008 14:13:04   
neela
Ja, verjetno bo res tako pri tebi. Ti greš tudi v 1. krog, kajne? Kako to, da so ti dali Gonal? Koliko pa imaš številko v čakalni vrsti (lahko mi pošlješ tudi zs)?

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: IUI
7.9.2008 19:58:16   
obayifo
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Čao bejbe!

Eh moja user posted image  se je pokazala v pravi meri tako da ni več upanja za naprej!!! Grem definitivno v 3.IUI oktobra meseca!!!!

Lep dan vam želim!


Oktavija, user posted image

ah, gremo naprej, ne.. mene so v četrtek najprej nehale bolet prsi in zvečer je bil flek, pol se je pa ulilo in še kar traja....

tako da grem v 2.IUI in to takoj ta mesec

s kakšnimi ampulami boš pa ti nadaljevala?

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: IUI
8.9.2008 12:00:38   
boob
IZVIRNO SPOROČILO: kitka1

Boob - prav škoda user posted image . Jaz sem tudi zjutraj delala test - sicer je res šele 13 ali 14 dan po O, ampak ni bilo ne duha ne sluha o drugi črtici. BBT mi sicer še ni drastično padla, ni pa več tako visoka kot okoli 10. dne po O. Po moje bo v kratkem user posted image . Je pa res, da dokler je ni, lahko upamo :).

Iz Lj ne duha ne sluha o kakšni pošti. Bo treba res malo poklicati v 105 in povprašati o stanju.



dan punce,

kitka1  danes sem odnesla papirje za IUI in sem jo mal poprašala kdaj bo pošta, tiste ki čakate od poletja, pa še začetek septembra jo boste dobile najkasneje naslednji tedn. . Jaz sem pa zamudila za en dan, 3 punce so predmano in pademo v oktober. . . sem pa na 99 mestu user posted image  . . .

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: IUI
8.9.2008 12:03:27   
neela
boob, don't worry...oktober tud že trka na vrata, takrat bomo pa že me na vrsti. Jaz sem tik za tabo. user posted image ...Jaz pa še vedno ne vem, kolikokrat se konzilij sestane...1x tedensko, mesečno??? user posted image
Kakšne papirje pa si mogla nest??? Jaz nisem rabila nič - so rekli, da bodo oni vse uštimali. user posted image


< Sporočilo je popravil neela -- 8.9.2008 12:04:21 >

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: IUI
8.9.2008 12:27:42   
boob
na katerem mestu pa si?
izvide od HSGja pa od ščitnice. . . 1x do 2x mesečno. . bol 1x

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: IUI
8.9.2008 13:07:37   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: obayifo

IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Čao bejbe!

Eh moja user posted image  se je pokazala v pravi meri tako da ni več upanja za naprej!!! Grem definitivno v 3.IUI oktobra meseca!!!!

Lep dan vam želim!


Oktavija, user posted image

ah, gremo naprej, ne.. mene so v četrtek najprej nehale bolet prsi in zvečer je bil flek, pol se je pa ulilo in še kar traja....

tako da grem v 2.IUI in to takoj ta mesec

s kakšnimi ampulami boš pa ti nadaljevala?



Žal mi je da je tebe tudi obiskala tetauser posted image ....user posted image

Nevem kake ampule so to... Sestra mi je samo rekla da morem poklicat takoj prvi dan cikla, ker se ampule začnejo drugi dan cikla...

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: IUI
8.9.2008 13:08:31   
oktavija
user posted image SEZNAM BORK ZA user posted image  S POMOČJO IUI:user posted image
 
  • Oktavija - čaka na 3.IUI - MB 
  • Obayifo - čaka na 2.IUI - Graz 
  • Daga11 - 1.IUI - MB - test 13.09.2008
  • Fargesia - čaka na 2.IUI - LJ
  • boob - 1.IUI - LJ
  • kitka1 - čaka na 1.IUI - LJ
  • neela - čaka na 1.IUI - LJ
  • lenna - čaka na 1.IUI - LJ
user posted image user posted image   user posted image   user posted image     user posted image user posted image
 
 
user posted image
          NAVIJAČICE:
  • crvicek
  • miska73
user posted image


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: IUI
8.9.2008 13:22:01   
neela
boob, my lucky number: 105. Kaj ti imaš med papirji tud izvid PAP testa???
Sem brala nekje na RR, kateri papirji so kao potrebni za na konzilij....od naštetih meni manjka samo ta, vendar mi v ambulanti niso nič rekli, da ga rabim... user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: IUI
8.9.2008 13:51:14   
boob
kaj je to PAP? ta tedn morava z mojem še dat kri za spolno prenosljive bolezni (a je to to?)
če je to to, raj pokliči in povej, ker meni je rekla da brez tega nebo nič

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: IUI
8.9.2008 13:56:04   
neela
Krvne teste za spolno prenosljive bolezni (SPB) sva že dala oba. PAP test pa je v bistvu bris MV, ki ga vzame G. Na zdr. zavarovanje nam pripada na 3 leta in je eden izmed osnovnih testov pri vsaki ženski, tudi zdravi.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: IUI
8.9.2008 14:11:20   
boob
a res. . meni tud niso nič rekli

Lahk nam pa povejo tiste punce ki ste to dale že skozi???????

Z NEELO PROSIVA ZA POMOČ. . . a res rabimo za IUI tudi PAP???

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: IUI
8.9.2008 15:16:33   
Fargesia
neelika in boob, meni je bris vzel novembra 2006, konzilij april in IUI v maju...ne vem kako je s tem PAP testom... 

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: IUI
8.9.2008 15:20:39   
boob
no sej jutri grem spet tja, po napotnico za kri, pa bom prašala kako pa kaj

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: IUI
8.9.2008 22:01:13   
neela
no, le daj boob, ker me ful zanima. Res ne bi rada, da mi zaradi banalnega papirja konzilij zavrne postopek. user posted image

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: IUI
8.9.2008 22:25:50   
obayifo
jaz sem ga delala lani septembra, pa do sedaj konkretno tega niso hotl met niti na GK, niti pri Rešu, niti v Avstriji
povsod pa piše, da je potreben...
bolš met za zihr, kot da se brez potrebe kaj komplicira..

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: IUI
9.9.2008 9:19:34   
lenna
Meni tud ni nihče rekel, da bi morala imeti PAP. Nazadnje ko sem bla junija u Lj mi je blo rečeno da imam vse potrebne papirje in da gremo v postopek.  Pa še boob pravi, da potrebujejo slike HSG. Izvide imajo, sliko imam pa doma
Zdej sem pa res čist zbegana kako je s temi papirji. user posted image user posted image

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: IUI
9.9.2008 10:30:40   
boob
jutro,

evo sm se pozanimala, za PAP-nerabijo, slike od HSGja tudi ne, men je vzela samo izvid. . . no zdej pa čiči in čaki user posted image  . . upam da kmal konc tega meseca in da bo oktober :)

no tiste pa ki boste že ta mesec, . . držimo pesti da rata user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: IUI
9.9.2008 13:39:41   
lenna
user posted image user posted image user posted image o to je pa super slišat.... pol imam pa res vs potrebno. boob, hvalauser posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: IUI
9.9.2008 14:04:17   
boob
a pošto si že dobila, al si v tej pošilki spetembra. . .katero št pa imaš

(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?