|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 11:14:09   
Abra
Pija, če ti še en zajtrk paše, je to že dober znak, kajne Lara? user posted image Na začetku so vse user posted image ful lačne, če ne bruhajo, seveda user posted image Jaz sem že v manj požrešnem obdobju, tahudo pa baje šele prihaja user posted image user posted image bom ravno v veselem decembru postajala polna luna user posted image

Kiwi, ne bit še ti slabe volje. Danes se je dan super z novo nosečko začel in tko boste trepetalke nadaljevale user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 11:15:47   
zarja1
Pa kaj se to pravi, da ste dans vse tolk dol? Ve ste za nas ostale gonilo, navijamo za vas s vsem srcem.
Shuki je poslala še en sms, v katerem še ekstra navija za vas vse grelke user posted image user posted image  pikic in pikecov.



_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 11:17:08   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: KIWI

Lara, včeraj popoldan se je spet prikradel tisti zoprn sluz, pa glavobol, zvečer pa mal špikanja zraven, ravno kot pred user posted image . Danes sicer spet nič, vsaj zdaj dopoldan. Mah, ne vem kaj naj mislim.


Zlata moja Kiwi, borba do konca, saj veš...nikar slabe volje in depresije, to je najslabše kar lahko narediš, vem, da je težko, še kako vemuser posted image ...dokler se ne ulije, je upanje, če se izcedki ustavijo je to dobro.user posted image  Pojdi na sprehod...kupi si kaj...prosim nadihaj se, to bo največ kar lahko narediš...držim pestiuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 11:18:54   
Abra
Lara, posteljica se zdaj še lahko premakne v boljši položaj, mora pa počivat. Če prav zapira maternični vrat in bo tuki ostala, bo morala rodit s CR, ker zapira porodni kanal. Mislim, da so punce s tem doma in jim ni treba bit v bolnici. Dokler ima izcedke jo najbrž opazujejo. Jaz sem bla zadnjič po morfologiji prav vesela, ker je lepo zadaj locirana.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 11:20:01   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Pija, saj jaz nisem po naravi pesimist, amapk ko mi enkrat pade BT točno vem, kaj to pomeni, da se bo user posted image  prikazala najkasneje v dveh dneh. In če upoštevaš, da je še jutri 14. dan po ovulaciji, ti je približno jasno, kam pes taco moli. Saj nočem zganjati kakšne depresije tukaj, ampak bolje, da se pripravim na najhujše user posted image

Mismis ubogaj sebe pa se pusti presenetit. Ti si glavna zagovornica, da vse znake ali neznake odmisliš. Ti si tu gor ena izmed mojih vzornic. Daj lubek ne obupat tolk hitro::::user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 11:21:14   
Pija76
Abra sem bolj požrešne sorte tud tko veš...čak zdaj bom šla spet na wc user posted image . Pomoje ta sedmič že, mi je že mal nerodno k se sam šetam. Da ti veš kolk jaz nekoga v postli stiskam....

Zarja Skušici sporoči, da bomo pridno grele še naprej, da smo s tem trenutkom vse nehale paničariti, ker navijamo za njo. In ker nismo sebične ne mislimo zdele samo nase in na svoje težavice, ki si jih samo domišljamo user posted image , ampak nanjo in na njeno pikico.


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 11:24:07   
Pija76
Mismis pa znam ja tebe dobro! Kdo pa je do zdaj dokazal da tale BTW al kaj je že res prav kaže? Hallo, podučite me!!! Čakte zdaj grem spet na wc, še nisem šla....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 11:24:24   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Pija, saj jaz nisem po naravi pesimist, amapk ko mi enkrat pade BT točno vem, kaj to pomeni, da se bo user posted image  prikazala najkasneje v dveh dneh. In če upoštevaš, da je še jutri 14. dan po ovulaciji, ti je približno jasno, kam pes taco moli. Saj nočem zganjati kakšne depresije tukaj, ampak bolje, da se pripravim na najhujše user posted image

Mismis ubogaj sebe pa se pusti presenetit. Ti si glavna zagovornica, da vse znake ali neznake odmisliš. Ti si tu gor ena izmed mojih vzornic. Daj lubek ne obupat tolk hitro::::user posted image user posted image user posted image


Zarja, pa saj nisem obupala, dokler ni user posted image  je še vedno upanje, kljub vsemu je pa dobro biti pripravljen tudi na najhujše, če pa uspe, bo pa veselje toliko večje.

p.s. imaš odprto novo temo, zdaj pa gas

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 11:25:50   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

Lara, posteljica se zdaj še lahko premakne v boljši položaj, mora pa počivat. Če prav zapira maternični vrat in bo tuki ostala, bo morala rodit s CR, ker zapira porodni kanal. Mislim, da so punce s tem doma in jim ni treba bit v bolnici. Dokler ima izcedke jo najbrž opazujejo. Jaz sem bla zadnjič po morfologiji prav vesela, ker je lepo zadaj locirana.


Hvala Abra, upam, a bo vse ok z njo.
Verjamem, da si bila vesela, da je pozicija pri tebi v reduuser posted image , super!user posted image  Drži se, pa pauser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 11:27:09   
zarja1
 user posted image
 
mismis greje  user posted image user posted image test 02.10.2008
 
 
evo je mal čarobnega prahca.......


< Sporočilo je popravil zarja1 -- 23.9.2008 11:28:19 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 11:33:33   
Pija76
user posted image  Joj kakšen vzdihljaj navdušenja jaz vsakič spustim.  Vse lepo še...

Punce a imate občutek, da imam jaz danes premalo dela user posted image ?

A gremo na novo temo?

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 11:38:21   
mismis
ajde mularija, vsi skupaj na novo temo...

user posted image



TA TEMA JE ZAKLENJENA!!! user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 11:41:31   
mandreja
Evo mene z user posted image user posted image
Tako me je razmesarila ta k... da full krvavim in ne vem če je to ravno normalno. Vem samo da če se sedaj ne bo izšlo, da se več njej ne pustim niti dotaknit!!
Tok sem jezna da se sploh ne morem veselit user posted image pa še nič ni ostal od 12 za zamrznit.
No pa saj upam da ne bo treba več user posted image


(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 12:04:28   
baci
kiwi-tudi moja psiha je na koncu,vendar bom že nekako zdržala,drugače pa sem ok!


SHUKI-drži se in en veliki user posted image user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 12:10:22   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Shuki naša je v bolnici user posted image  zaradi krvavega izcedka in nizko ležeče posteljice. Vse vas lepo pozdravlja.
Navijajmo, da se posteljica mal dvigne in da se naša Shuki čimprej vrne domov.
user posted image



drži se, šukica draga user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 13:02:24   
netka34
BOZZA, JUUUUUUUUUPIIIII!!user posted image user posted image user posted image

Kiwi, ti si meni nekam sumljiva! Meni, ko je začelo curljat, je pol ornk zacurilo. Če jemlješ uno za si dat notuser posted image , so izcedki garant od tega! ITAK!!

Goldy, dr D. je zej po mismis najbolj MOJ!!user posted image user posted image user posted image In lahko si samo srečka, ko prideš k njemu v roke!mwa!

Mismis...ma kaj js tle berem!! Pa lih ti, k nas na pol vseh skp gor brcaš, sebi zej zbivaš moralco! Ma samo d nebi!!!user posted image

Ščukca, hitro okrevaj!! Bo vse ok, samo počivaj.user posted image user posted image user posted image Tudi meni se je to zgodilo. Pa ma moj škrat v četrtek 10 let!!Na rok rojen!

OOO, Zarja, bogica! Edino prav si naredila, d si šla počivat! Sej tak ne morš niti zbrano delat! Upam, in želim ti, da boš bogato nagrajena za to, kar prestajaš zadnji mesec!!!

Ful lepa vila za mismis!! Ta je taprava, kr je od petra pana!!

Mandreja, čestitke za user posted image user posted image . Kera pa ti je delala? Kr že sumim, kera je bla!!user posted image


OOOOOOOOOOOOO, ful lepo podlago naštimala naša!!user posted image user posted image   Prav očke počivajo!



Ja, js pa javljam, da sem tudi jaz, tako kot Gigi naša, danes ponosno nosila uno vrečko po luftu do avta. Me je pa vprašala sestra, a mi da u no od lekarne, ma da majo tut une od mercatorja!user posted image user posted image user posted image Pol sva se pa smejali,....kukr d bi brala, k smo se un dan pogovarjale o tem...user posted image user posted image
 Gigi1, ja, 7.10 se vidva na UZ. Hmmmm, res bi blo treba majčke zrihtat...."As ti tut v RR padla?"

Ma čaki...kako je pa z Mlinčko? As tut ti bla dns na meetingu pr sestri B? Zakva pa me nis n kufe puvabla?user posted image

Js sm dns tko hitro opravila, pa s. B. je bla toooolk prijazna, da nisem verjela svojim ušesom in očem. Bi komot sanjala (beri mora tlačila ). Super se je začelo, upam, da se bo tako tudi nadaljevalo.

Ja, Arneja, h narkičem se upisujem danes zvečer... Mi bolj paše ura.

Tko, ostale, ki jih nisem tle omenila, ne bituser posted image , navijam lih tko za vas, sam me pač malo emšo j..e, pa si ne zapomnem vseh...


LP, D




_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 14:23:37   
arneja
Ooo, smo na novo obarvanI? Zame malo prebledo, ampak se bom že navadila.

Kiwi, jaz pa upam, da je bil včeraj takšen beden dan in nas je zato glava bolela user posted image . Vem še predobro, kako je nemogoče ne delati panike. Pa zato toliko močneje pestke držim, pa da bo tale panika čisto za brezvezno se na koncu izkazala user posted image .

Gigi, no, pa se je tudi pri tebi začelo user posted image .

Baci, jaz tudi nimam več glavobola in upam, da ni bil napoved česa nezaželjenega user posted image .

Pikovit, in kakšne so te radosti user posted image ?

Stijan, tudi za tvoje znakce upam, da te samo hecajo user posted image . Ampak zdaj nas je pa res kup paničark tu gor user posted image .

Bozza, si se že naročila tudi pri svoji G?

Lara, naj ti uspe čimprej mojstra doklicati in naj te pikici ne muči tako zelo s tem, da te tolikokrat na lulanje šeta user posted image

Goldy, zdravnica ima prav, samo kvaliteta šteje user posted image .

Zdajle me bo pa ven vrglo, ker sem vmes po telefonu čvekala, ampak sem jaz pametno Ctrl C uporabila user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 14:31:05   
mismis
Arneja in vse ostale, smo na novi temi...

http://www.ringaraja.net/forum/September_IVF%2FICSI_II%25del/m_3178425/tm.htm



TA TEMA JE ZAKLENJENA....

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 14:35:12   
arneja
Joj, Shukica, kar pridno leži v bolnici, da bo vse ok. Punce tu gor pa vse trdno držimo pestke, da se posteljica dvigne user posted image . In hvala, da poleg svojih skrbi navijaš še za nas, grelke user posted image .

Mismis, jaz še vedno upam, da te je termometer zjutraj samo hecal user posted image .

Pija, a lulat al kakat ves čas hodiš user posted image ?

Mandreja, na ET-ju te je mesarila user posted image ? Bosta pa tadva dovolj, zamrznjenčkov sploh potrebovala ne boš user posted image .

Netka, se spomnim občutkov ponosa, ko imaš torbo polno špikic in greš domov z mislijo: "Zdaj pa bo uspelo!" user posted image .

Aha, vidim, da moram na drugo temo pokat user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 14:35:44   
arneja
Evo, Mismis, že šibam tja user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: IVF/ICSI september, oktober
24.9.2008 12:48:12   
pikovit
Kje je pa kaj naša Grethy?

Zvezdica pokliči me,da se zmeniva za Avon.user posted image user posted image

Hedi ti pa tudi,če bereš.Poklič za barjansko kavouser posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.10.2008 19:08:59   
fridaa
Mene tudi na seznam prosimuser posted image . 2. ICSI dr. Reš. 15.10. test. Moram pa reči da me boli trebuh in imam izcedek (temno rumen)user posted image . Vseno upam na user posted image user posted image .

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.10.2008 21:40:03   
gigi1
Fridaa smo na novi temi.

http://www.ringaraja.net/forum/Oktober_IVF%2FICSI/m_3205662/tm.htm

Pridi, pa te bo naša Mišmiš dala na seznam. Držimo pesti za user posted image user posted image . Izcedek je pa lahko od prometeriuma. Boleč trebuh pa zaradi sprememb v črevesju. Probaj malo pazit in jest hrano, ki manj napenja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu fridaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?