|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 7:38:32   
sonček33
Pija - a te kej tišči?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 7:48:34   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: bozza

Dva testa sem naredila in oba sta pokazala enako: user posted image ! Hvala, ker ste navijale zame.

Z vami ostajam še naprej in pomagam navijate za nas vse!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image JUPI!!!!!user posted image user posted image user posted image ISKRENE ČESTITKE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 7:50:47   
sonček33
Se* - zelo vesela sem, da si prišla sem k nam. Zdaj pa pogumno naprej! jupi!

Pikovit - ja mdonca to ap sta uživala.... super slikce...aja, pa kitike ti noro pašejo


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 8:22:33   
kajsica
Dobro jutro babike!

Kot prvo bozza, bravo, čestitke!!!!!user posted image user posted image user posted image  Kaj si mi polepšala dan!!!! To delaj punca!!!!!!

Gigi, mantra še bo!!!! Danes pa pade prva špika!!! Bravo!

Mlinčka, saj vem da še nisi pri compu, samo, jaz sem radovedna!!! Javi čimprej!!!!

Ja ne vem kaj mi je bilo včeraj! Že od kar imama ta superfact, se bedno počutim, zjutraj se zbujam kot da bi ga celo noč žingala, glava ful težka...sedaj ko imam pa kombinacijo z Gonalom....res sem bila taka, da vam povedat ne morem....pa še prehlad....pikola se mi stopnjuje.....ma kera kak nasvet, kako naj ga na brzino pozdravim, pa s čim....nočem sedaj zboleti.

Babike, drugače pa želim en lep, lep dan vsem!!!! Uživajte!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 8:26:10   
Pija76
Bozza bravo!!!!!!! Srečno do konca in naprej!

Sonček mene ornk tišči, sam tak filing kot pred M. Itak sta danes in jutri odločilna dneva.....


Nokes sam veš, jaz sem imela ET že 2 dan in to je pol razlika 3 dni do testa, to pomeni da ravno na dan ko imam uraden test bova na enakem dnevu....joj joj joj, težka meni....

Pozdravček vsem.... grem mal delat

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 8:26:38   
arneja
Bozza, draga, čeeeestitke, zdaj pa je na vrsti uživanje user posted image . Kakšne znakce si imela, daj nam napiši, da bom trepetalke kakšnega takšnega pri sebi našle user posted image .

Jaz imela pa krizo celo noč. Včeraj mi je bilo tako fino, so me popoldan tako joškice bolele, da sem rekla, pa, to je sigurno to in na sestanku dve uri sanjala, kdaj bom imela prvi UZ pa kdaj PDP pa ... No, proti večeru me je pa glava začela boleti (da ne omenjam, da sem se zjutraj hvalila, da mene pa glavi začuda ne boli) in se je to nadaljevalo skozi noč pa še zdaj me malo boli. Spet kot migrena, kar je pri meni kar dokaj zanesljiva napoved za user posted image . Pa še joškice me bolj malo bolijo. Pa tudi zvija me ne nič spodaj tako da me je ... ma, strah me je. In to več kot tiste tri dovoljene minutke. Joj, zakaj moramo dajati vse to čez user posted image ?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 8:29:27   
sonček33
Arneja - skušaj odmislit slabe misli. Vem pa, da je to čas, ko je nemogoče biti miren.  Držim pesti!

Pija, no prav, pa dajmo potrpet še ta dva dni.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 8:35:12   
zarja1
Arnejči draga...ne obupat.....ni še čas za test, počakaj. Glede znakov pa tako veš, da ni pravila.

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 8:41:34   
arneja
Kiwi, kako si danes? Ni izcedkov in ni nervoze, ne user posted image ? Danes sem pa jaz 12. dan po ET pa upam, da se mi kaj rdečkastega ne prikaže.

Sisy, in ti? So se znakci vrnili? Če imata pa še dva zamrznjenčka pa itak ni panike, ker imata garancijo user posted image . Jaz sem pa včeraj pošto dobila iz Postojno in jo vsa upajoča odprla, da je mogoče še tisti naš tretji borčkek preživel, je bil pa seveda obračun postopka user posted image .

Kajsica, sorry, ko danes spet jokcam, pa saj veš, kakšno razočaranje je, če že samo misliš o tem, kaj pa če ... Sem šla ponoči dvakrat na WC, prvič, ker me je full tiščalo, drugič pa joške šlatat user posted image . Samo potem sem se pa samo sekirala, da me ne bolijo več kaj preveč user posted image . Pa razmišljala, kaj zdaj. Vem, da vse navijate zame, in sem vam hvaležna user posted image . Samo res bi že tako rada, da bi že enkrat uspelo pa da bi otročička k sebi stisnila user posted image . No, je Gonal mala malca, ne user posted image ? Jaz bom, če ne uspe tokrat, naslednjič za 4 enote Gonala prosila.

Abra, upam, da me samo vreme baše, pa da me zato glava boli in da je plusek še vedno opcija user posted image . Ti pa zdaj spet s polno paro delaš? Mami deloholičarka, mala gimnastičarka user posted image .

T1979, se danes vsaj malo bolje počutiš user posted image ? Kateri tvoj postopek je pa tole bil in kakšno terapijo si imela?

MLBK, spet ves čas delaš ali ti nas uspe vsaj na hitro prebrati? Upam, da imaš same dobre znakce user posted image .

Pija, ti si pa že skoraj na cilj prišla user posted image . Testka potem včeraj nisi šla nabavit?

Mismis, te še kar špika? Se kužon že zaveda, da bo čez 9 mesecev družbo dobil user posted image ?

Pikovit, ti že imaš kakšne priprave na postopek? Ali še vedno samo na veliko uživaš kot novopečena žena user posted image ?

Pika.po in Miška73, dober štart vama želim user posted image . Miška, ti pa zdajle na dopustu uživala nekje na toplem user posted image ?

Zarja, pingvinčki se že zavedajo, da bo mamica zdaj zdaj ponje prišla user posted image . Zdaj samo žokajo eden drugega, jaz grem zdajle z njo, ti počakaj še leto in pol user posted image .

Se nam je Shuka javila user posted image ?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 8:45:09   
arneja
Sonček, saj skušam biti mirna, ampak, kot si napisala, trepetalke dobro vemo, da je to v tem času misija nemogoče user posted image . Se je ponoči tudi moj zbudil in potem sem še njemu zatežila, da me migrena očitno daje in da če to pomeni, da sta nama otroka ušla user posted image .

Zarja, hvala tudi tebi za tolažbo user posted image . No, upajmo na najboljše. Je pa danes že 24. dan, tako da bi znale tečnoba že jutri presenetiti, sploh glede na to, da sem imela že na 12. dan punkcijo. No, upam, da se na celi črti motim in da je neeeee booooo user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 8:47:00   
mismis
user posted image
  user posted image  
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
   
Torek, 23.09.
Mandreja - ET
Goldy - UZ
Gigi1 - 1. špika
Netka34 - 1. špika

Sreda, 24.09.
Gita14 - ET

Četrtek, 25.09.
Pika74 - UZ

Petek, 26.09.
Sabsa - UZ

Sobota, 27.09.
Kicsi - ET

Ponedeljek, 29.09.
Kajsica - UZ
Zarja1 - UZ
 
Torek, 30.09.
gospodarica - UZ

Torek, 07.10.
Gigi1- UZ

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image       
 
NAŠE NOSEČKE 
 
 
Sreda, 24.09.
Jadrnica - pregled
 
Petek, 26.09.
Ledenka - pregled
 
Torek, 30.09.
Sonček85 - pregled

Četrtek, 02.10.
LaraLight - UZ
 
Torek, 07.10.
Bozza - UZ

Sreda, 15.10.
Zvezdica - pregled

Četrtek, 16.10.
Dakec - morfologija

Sreda, 22.10.
Shuka - pregled
 
OBJEMČKOMETER
 
 Oktavija
  gospodarica 
  Blanč  
 T1979
 
  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)


Pija76 greje   user posted image user posted image test 25.09.2008
M.L.B.K. greje   user posted image user posted image   test 26.09.2008
Kiwi greje  user posted image   test 26.09.2008
Ozone greje   user posted image   test 26.09.2008
Arneja greje    user posted image user posted image test 29.09.2008
Stijan greje  user posted image user posted image   test 29.09.2008
Baci greje  user posted image   test 29.09.2008
Dajamaja greje  user posted image user posted image user posted image test 30.09.2008
mismis greje  user posted image user posted image test 02.10.2008
Sisy greje  user posted image   test 02.10.2008
Obayifo greje  user posted image ?   test 02.10.2008
Mojsonček greje  user posted image user posted image test 06.10.2008

 
user posted image user posted image


user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image  
 

  • Zarja1 (1. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič, septembra)
  • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič, ET 13.9.)
  • Stijan (MB, 4. ICSI, ET 15.9)
  • Dajamaja (dr. Reš, čaka)
  • Baci (1. IVF, MB, dr.Milan Reljič v Mb,dr.Gavrič, ET 16.9.)
  • Obayifo (IUI, Graz)
  • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš, ET 12.9.)
  • Andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Mikimiška78 (1.IVF, dr. Reš, dipherline in Menopur)
  • Kikaa (3. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Sabsa (GK LJ, 02.09. sestra Blanka)
  • Arneja (3. IVF, dr. Reš)
  • Goldy (3. ICSI, dr. Drobnič, LJ) 
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš, ET 11.9.) 
  • mismis (2.IVF;LJ,dr.Drobnič, ET 16.9.) 
  • mojsonček (1. IVF, dr. Reš, PO, ET 22.9.)
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ, 04.09. začetek špikanja)
  • DaisyE (dr. Reš, 14.10. pogovor)
  • netka34 (3.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Pika74 (34 let, 5. IVF/ICSI, dr. Drobnič)
  • Mateja.goljev (2. IVF/ICSI)
  • Gigi (2. ICSI, GK LJ, dr. Vogler, 22.09. sestra Blanka)
  • Kicsi (11.09.)
  • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič, 23.09. sis. Blanka)
  • Paddy (2.ICSI, MB. 09.09. špikanje)
  • Lana08 (1.IVF/ICSI, GK LJ, dr. Zorn)
  • womanpolice (2. ICSI, GK LJ, 24.09.)
  • Kiwi ( 1. IVF, MB)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal, zamrznjenčki) 
  • mandreja (2. IVF, GK LJ, dr. D)
  • Jazzz27 (1.IVF, dr. Reš,) 
  • Kalina (2. IVF, dr. Merlo)
  • Reni70 (4.ICSI,PO,dr.Reš)
  • Sisy (3.IVF, dr. Reš, ET 18.9.)
  • Miška73 (1.IVF, GK LJ, 24.09. sestra Blanka) 
  • anci banci (1.IVF, dr. Reš, 30.9. pogovor)
  • gospodarica (2. IVF, dr. Reš)
  • Serendipity (1.ICSI, MB, dr. Gavrić, 30.09. posvet)
 
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • paki (PO)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš) 
  • Pikovit (6. IVF, MB)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Barbarella77
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • moni29 (MB) 
  • Tjasshyy (LJ?) 
  • mami26 (LJ)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič, novembra zamrznjenčki)
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
  • tička (ICSI, dr. Reš, Postojna)
  • mala81 (2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal)
  • Anadejka
  • Sarasan (2. IVF)
  • šemalo (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • BEBIII (GK LJ, dr. Pinter, 1.10. pregled)
  • Sulfinija (GK LJ, dr. Zorn )
  • Želvica99 (2. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Lučka25 (1. IVF, dr. Reš, suprefact+menogon)
  • Oktavija (MB, 3. IUI)
  • neni (7. IVF, dr. Reš)
  • Blanč (4. IVF, dr. Reš, november)
  • T1979 (3. IVF, PO,dr. Reš, Menogon)

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    


    Hope2user posted image , sayuri user posted image user posted image , pfuser posted image ,  Gloriauser posted image   , dakec  user posted image   ,  Ameliauser posted image , Goldfish
    user posted image , Mandarinca, Črni Tulipan, Anime user posted image , Mijavček user posted image , Špelka12 ,  Konina  user posted image , Mavrica72user posted image , Zvezdica user posted image , Pinki36user posted image , Abra  user posted image , Sonček33user posted image , Rubin , Julija30user posted image , Orto2user posted image , Hedvigauser posted image , Libi user posted image , Shukauser posted image , Grethy user posted image , Linda25user posted image , Nokes + turist user posted image , Rožica29user posted image , Jadrnicauser posted image , Sonček85  user posted image   
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

 

 
user posted image  NOVE NOSEČKE SEPTEMBER user posted image    
 

  user posted image Dobrovoljčica (PO)

user posted image    Ledenka (N)
 
user posted image   LaraLight (PO)
 
user posted image  Bozza (PO)


< Sporočilo je popravil mismis -- 23.9.2008 8:53:09 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 8:47:51   
bozza
IZVIRNO SPOROČILO: arneja
Bozza, draga, čeeeestitke, zdaj pa je na vrsti uživanje user posted image . Kakšne znakce si imela, daj nam napiši, da bom trepetalke kakšnega takšnega pri sebi našle user posted image .



Hvala. Glede na prvo nosečnost, nobenih posebnih znakov. Malo me bradavice skelijo, malo čutim trebuh, drugače pa nič. Spim že itak rada, jem pa tudi.

Danes sem ponoči 2x sanjala, da sem naredila test in da sta se pojavili dve črtici. Potem sem se zbudila kar malo depresivna, kaj pa, če ne bo res tako. Ko sem mojemu rekla, da grem lulat (je še spal), je rekel, naj kar grem. Sploh ni dojel, zakaj mu to pripovedujem. No, in kar imava danes ravno okroglo obletnico, me je v avtu čakala škatlica s prstanom. Jaz mu nisem pa nič pripravila, sem upala na rezultat.
Klicala sem tudi dr. R. UZ imam čez 14 dni.

Ve ste prve in zaenkrat tudi edine, ki veste. user posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 8:51:07   
sonček33
Mandreja, goldy - poročajta!



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 8:51:52   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: bozza
No, in kar imava danes ravno okroglo obletnico, me je v avtu čakala škatlica s prstanom. Jaz mu nisem pa nič pripravila, sem upala na rezultat.
Klicala sem tudi dr. R. UZ imam čez 14 dni.

user posted image user posted image  najlepše darilo, ki sta ga lahko dobilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 8:52:53   
sonček33
Bozza - začelo se je novo obdobje. Res lep dan je tale 23. 9.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 8:52:58   
dajamaja
Draga Gigi in Mlinčka! Naj bo roka mirna, naj bo droga dobra in pridelek obilen!
 
Draga Pija, Arneja, testek se bliža. Kako kaj živčki? Skodrani?
Joj, vidim da pri obeh že res na noževi konici! Zdržita punci. Jaz močno, močno navijam!!!
 
Kajsica, malo še zdrži s špikicami. Ni luštno, je pa koristno. Čaj, čaj, čaj .. z medom, z limono. Dosti sadja. To meni vedno pomaga proti prehladu. Gonal sem pa jaz tudi težko prenašala. Zdrži!!!!!
 
Bozza, super! Čestitke! Mirno in zdravo nosečnost ti želim!
 
Zarja1, jaz sem šla brat stranske učinke etrofema, ampak sem bolj svoje iskala. Opazila sem pa da »ni da ni«. Same katastrofe. Jaz sem imela od začetka glavobole. Tu pa tam krče v nogah. Driska tudi. No, možganske kapi pa ne. To je pa tud v redu, ne!? Ma, poskušam vse na hec obrnat, ker tisti spisek te res prestraši. Peče te lohk tud od prehlada. Glej, da te v noge ne zebe. Tud sicer pravjo, da je dobro da imamo tople noge.
 
Mandreja, Goldy, super zrihtajata!
 
Eto tolk sme ujela. Mogoče še čez dan kaj uspem ... vsem vse dobro!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 8:53:19   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: arneja
Zarja, pingvinčki se že zavedajo, da bo mamica zdaj zdaj ponje prišla user posted image . Zdaj samo žokajo eden drugega, jaz grem zdajle z njo, ti počakaj še leto in pol user posted image .

SONCE MOJE DRAGO ......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 8:54:39   
mismis
Jutro vsem skupaj. Upam, da ste dobro spale...


Bozza, čestitke za plusek user posted image user posted image user posted image  Želim ti lepo in mirno nosečnost brez slabosti.

Pija, ti kar počakaj do četrtka, čeprav moram priznati, da si na dobri poti. user posted image

Kajsica in Žiži, vem da sem včeraj malo pretiravala v šoli, ampak včeraj je bil prvi šolski dan za našega kužona in se mu je skoc scufal, ker je bilo toliko psov okoli, priznam da je bil prav problem umiriti ga. Sicer vaje je delal krasno, ampak tisti čas, ko smo čakali, da pride na vrsto, je bil pa grozen. Ma ja, bo že
Žići, a je špika padla?
Kajsica, mogoče je bil včeraj tak dan, da ti je bilo slabo, upam,  da je danes bolje



Ne mi zamertiti, ampak danes mi res ni do pisanja esejev. Imam občutek, da tudi tokrat ne bo nič iz naših dveh pikic, namreč danes smo 25. dan ciklusa in BT je že padla, tako da tudi upam ne vem.
Če se mi razpoloženje kaj popravi, vas še tipkam, če ne se pa tipkamo jutri. Vso srečo vsem

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 8:55:52   
kajsica
Arnejči, draga moja.....saj je prav da nam tu pojokcaš o svojih občutkih, samo pesimistično ne bodi nastrojena. Vem da je težko vse, vem da je težko odmislit znakce, samo poskušaj jih odmislit. Lej jaz tudi v prvem postopku nisem imela takih znakcev, joškice me niso nič bolele, nobenih metulčkov spodaj, kot da bi se mi vsak čas hotelo uliti, da bi prišla ta grdoba. Pa je ni bilo!!! Ponoči sem vstajala pa hodila na wc, pa se ob kakem krču zbudila in hodla čekirat, ker sem mislila, da to je to in je konec. Lej želim ti povedat samo to, da smo si ženske tukaj zelo različne, ene čutijo, druge imajo vgnezditvene krvavitve, tretje čisto nič. Da smo pa napihnjene, da malo joškice bolijo so pa lahko tudi posledice teh naših hormonov, ki nam jih dajejo.

V glavnem punca, glavo pokonci, poskusi čimbolj odmislit znakce, zamoti se s čim drugim in ne preostane nam nobeni kaj drugega kot da čakamo do testa in upamo na najboljše. Dokler pa ni rdeče rdeče, pa upanje ostaja. Tako da draga moja, prosim prepusti se toku (čeprav je težko) in vedi da navijamo zate!!!!!

Je pa res, da se verjetno vse tukaj vsaj kdaj pa kdaj sprašujemo zakaj nam je to potrebno in druge, ki si otrok sploh ne želijo, pa jih imajo. Ampak jaz verjamem v našo srečo in da če nas je usoda že pahnila v to sranje, pa bomo odšle iz njega zmagovalke. Če ne prvič, pa drugič ali pa tretjič......vem da nam bo vsem uspelo, vprašanje je samo časa. Upanje umre zadnje!!!!

Jaz še vedno močno močno navijam zate!!!!!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 8:56:48   
arneja
Mijavček, je bila nocoj mirna noč user posted image ? Pa znaš italijansko, glede na to, da nameravaš v Rim user posted image ? Dragi pa tudi jaz verjamem, da se bo čisto lepo znašel, ko bo sam doma user posted image .

Obayifo, s tvojimi foliklčki je bilo sigurno vse ok, kar brez panike user posted image . In tvoji znakci?

Baci, tebe je tudi glava bolela? No, tečka seveda ni prišla, ne user posted image ? Če te zizike tako zelo bolijo, je to sigurno dober znakec user posted image .

No, Kicsi, vidiš, celo štiri celice so bile user posted image . ET pa šele v soboto? Potem morajo biti pa zares lepe celice user posted image .

Netka, se pravi se boš danes v narkomanstvo vrgla user posted image ?

Lara, bojler popravljen, da bosta imeli pikici dišečo mamico user posted image ?

Ledenka, si se dobro razgibala včeraj? Je bila tudi pikica zadovoljna z vadbo user posted image ?

Mandreja, danes pa pikice dobiš user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 8:57:18   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: dajamaja

Zarja1, jaz sem šla brat stranske učinke etrofema, ampak sem bolj svoje iskala. Opazila sem pa da »ni da ni«. Same katastrofe. Jaz sem imela od začetka glavobole. Tu pa tam krče v nogah. Driska tudi. No, možganske kapi pa ne. To je pa tud v redu, ne!? Ma, poskušam vse na hec obrnat, ker tisti spisek te res prestraši. Peče te lohk tud od prehlada. Glej, da te v noge ne zebe. Tud sicer pravjo, da je dobro da imamo tople noge.

ma ja.....men ni take sile, tu pa tam mi je mal slabo, pa bo že. Drugač pa ja stranski so katastrofalni. Mene dans ta user posted image  mal boli (krči, močna krvavitev), tak da je včeraj imela po moje nek nov uvod. Pa saj bo. Kaj vse sem dala skoz je to nič.
Za glavobol pa me je že Abra opozorila, bogica tebe pa je še driska zadela.
In ti ?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 9:00:02   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis
Ne mi zamertiti, ampak danes mi res ni do pisanja esejev. Imam občutek, da tudi tokrat ne bo nič iz naših dveh pikic, namreč danes smo 25. dan ciklusa in BT je že padla, tako da tudi upam ne vem.
Če se mi razpoloženje kaj popravi, vas še tipkam, če ne se pa tipkamo jutri. Vso srečo vsem

Pa kaj je dans v zraku!!!!!! Ne tako študirat......Miši..

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 9:01:39   
mandreja
Jutrčka
bozza čestitke sploh na tak dan, lepo darilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj grem pa še jest po svoje otroke, potem pa nestrpnih 14 dni.
Uživajte!!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 9:03:42   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mandreja
Zdaj grem pa še jest po svoje otroke, potem pa nestrpnih 14 dni.
Uživajte!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mandreja)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: IVF/ICSI september, oktober
23.9.2008 9:08:41   
kajsica
Miška, bemti nehaj!!!! Jao ko bom še tebe po riti nasekala!!!! Zdaj bom pa jaz ta huda teta izpadla user posted image user posted image user posted image .

Mačkica, lej, tako kot si sama rekla, prepusti se toku, pusti BT in ostalo šaro. Lej jaz si BT merila le enkrat pred davnimi časi, pa mi je bil kar neki larifari, jaz nisem videla nobenih sprememb, tako da.....Prosim, umiri se in misli pozitivno! Prosim!!!!

Mačkica, navijam tudi zate!!!!! Pa čuvaj se malo, prosim!!!!

Dajamaja, ja čajčki pa limone, pa med, pa max 2 lekadola na dan....no to je to, več kaj pa si ne upam. Me prpa stiska user posted image ! Kako pa si kaj ti? Počutje? Otroc ubogajo? 

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?