|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 21:15:03   
DaisyE
Jehata, sem bla že na pol poti do postelje, pa sem mogla še zadnjič gor pošpegat.

Miš le pridno trenirajte. user posted image  Rutka pripravljena, samo kresničko še pripasam.

Abra, kar se tiče mojga športanja, je isto, kot da ga ne bi bilo. Bom mogla za Reša nekaj drugega pogruntat, da skrenem pozornost iz mojih kil. Na srečanju so že padali razni predlogi, kako to narediti, ampak ne bom povedala na glas. Sama sem predlagala eno oranžno ruto okol vratu, ampak so mele druge bolj izvirne ideje.

Zdaj pa res šibam. Mater ste fajn. Mam filing, kot da sploh nisem manjkala na netu.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 21:17:06   
maja24
Abra na morfi se velik bol vid kokr pa na NS,NS je še zmer tm tm kar se spola tiče pr men so se zmotil na NS so kao rekl da bo fantek na morfi pa da bo punčka in je blo res.In kaj si bol želiš?Sicer pa ni pomembno,važn da je zdrav.
MLBK tut tebe se spomnim,vs je še veliko starih bork.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 21:17:53   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Pridi no, saj veš, da te rabim! Ti, moja najboljša sosedauser posted image ...od kod imam že to? A nisva enkrat o gostilni v vasi, pa o sosedih...ne spomnim se točno, ko sem tolko nakladalauser posted image




user posted image user posted image user posted image   Ene vikende sva skup na samem kupovale. user posted image user posted image user posted image

Njoki so tud ok. Jaz sicer upam, da sem že okožena s toxo, da pol tud v nosečnosti ne bo problema s pršutom, ampak so tud njoki ok.

Zdaj pa res grem (se že ponavljamuser posted image ). Pazite nase. 

< Sporočilo je popravil DaisyE -- 31.8.2008 21:18:38 >


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 21:18:18   
Pija76
Mismis ja žurka uspela user posted image , se mi je celo soboto poznalo user posted image . Jutr se mi bo pa na tehtnici user posted image . UZ imam pa 3.9. ko boš kej po seznamu harala

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 21:19:54   
gloria
Ponedeljek, 01.09.
T1979 - UZ
Blanč - punkcija


...navijamouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 21:22:34   
lara light
Gloria, kako si? Vse po starem in mirno? Fajn mi bodiuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 21:30:18   
gloria

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Gloria, kako si? Vse po starem in mirno? Fajn mi bodiuser posted image




....evo sem vas morala prej prebrat na obeh temah.....stanje je mirno jutri zakorakamo v september mesec sprememb in velik dogajanja tuki goruser posted image ....
...danes sva z mojim še mal izkoristila čas samo za naju,pa še juter je doma...pol se pa lahk akcija začneuser posted image user posted image user posted image .....

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 21:30:20   
blanč
ja, bo treba it spat.
Želim vam lepo in mirno noč.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 21:30:58   
Abra
Lara, njoki meni zdaj zelooo pašejo. Pa tut ta velike, sadne variante. Zadnjič mi je mama naredila slivove še za v skrinjo user posted image jaz tut tem rečem njoki in ne knedli user posted image

Daisy, poskusi z bleščicami user posted image za toxo sem jaz tut upala, pa je nisem prebolela. Poleti sem komot brez pršuta preživela, zdaj bi mi pa počasi že pasal.

Maja, ja vem, da se na morfologiji bolje vidi. Na NS je tudi še tko majhen, da je kar težko. Mi je pa čisto vseeno kaj bo. Pred leti sem si kao želela punčko, zdaj imam filing, da bo fantek user posted image samo o fantovskih imenih razmišljam user posted image samo, da bo vse ok, oboji so luštni.

Pija, si še tuki? Hitro delat, da ne boš spet ponočevala user posted image

Gloria, jutri greš pa lahkko rodit! September je tu. Že kaj znakcov?

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 21:31:59   
gloria
maja,rebeca kak vas je lepo bratuser posted image ....taka javljanja dajo ful pozitivne energijeuser posted image user posted image user posted image .....


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 21:35:33   
gloria
Gloria, jutri greš pa lahkko rodit! September je tu. Že kaj znakcov?


...tko me gdaj pa gdaj špikne dol kot menstrualni krč...nič resnega....tisti večer je bilo mal panike zdej pa nič več....sem pa opazla da je tamalmu že kr tesno notri....tudi on bi rad šel ven....kaj pa ti....še mal pa morfologija a ne....men osebno je bil to najlepši pregled,pa še za spol sem zvedlauser posted image ....bolj se vse dogaja po tem pregledu,tiste meritve spremljaš,pa tko dolg traja da se res naužiješ pogleda na bebicouser posted image ....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 21:43:49   
Pija76
Abra mal sem še gor, mal pa zraven delam, imam še malo....sem kar pridna! Kakšna hvala a ne? A bomo me tud kaj deležne kakšna imena so v igri?

Gloria ti kar lepo še malo v enem kosu, kdaj imaš že rok?

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 21:44:42   
gloria
...zdejle sem brala na temi rodili smo da je naša Amelia.....
 
25.8.rodila princesko Kajo,52cm. ter 3440 g.teško
 
ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 21:45:07   
gloria
Gloria ti kar lepo še malo v enem kosu, kdaj imaš že rok?


10.09.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 21:46:48   
Abra
Mogoče se bo na brzino odločil brez kakih večjih priprav. To bi blo še najboljš, kajne? Da ti ne bomo predolgo težile, če še ne misliš it user posted image user posted image
Jaz pa tudi komaj čakam morfologijo, moja G ima 4Duz in upam, da bo tudi na to kaj preklopla.
Zdaj pa moram nehat, baterija je že čist na koncu. Se beremo spet jutri.
Nočko in lepe sanje user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 21:49:52   
Abra
Pija, imena se kar menjajo user posted image je pa v glavnem vedno prisotna črka R. Bogved, kaj bo na koncu user posted image

Amelia user posted image user posted image čestitke za pupo!!!

Gloria, zdaj je pa RES že tvoj čas user posted image

Zdaj pa moram res nehat, preden čist crkne user posted image lahko noč!

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 21:52:36   
maja24
Gloria ti pa tut že odštevaš do dneva D,a te je kej strah,mene vem da je blo sam pol ko se je šlo zares pa tut cajta ni blo da bi me blo kej strah.Je pa to nekej najlepšega se sploh ne da upisat.
Abra sej maš prou sam da bo dete zdravo.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 21:56:07   
gloria

IZVIRNO SPOROČILO: maja24

Gloria ti pa tut že odštevaš do dneva D,a te je kej strah,mene vem da je blo sam pol ko se je šlo zares pa tut cajta ni blo da bi me blo kej strah.Je pa to nekej najlepšega se sploh ne da upisat.
Abra sej maš prou sam da bo dete zdravo.



....strah kaj pa vem tko,tko....en dan bolj pol se spet umirim ko začnem študirat kakšno darilo dobim....kaj pa ti si imela težek poroduser posted image

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 22:02:46   
maja24
Ne ekspresen v samo dveh urah,bla sm 4 dni čez rok,ker pa sm mela premal plodovnice so mi ga sprožl.Blo je super glede nato kolk me je blo strah,bi šla kr šeenkrat rodit,pa full pogrešam nosečnostuser posted image user posted image user posted image ,pa trebuh,pa brce.A sm čudna,no ja sej boš vidla ko boš rodila.Res pa je da si želim še enega sam moj ni zato mu je dost en otrok.Moram pa rečt da je Ela zelo pridkana,ponoč se mi samo enkrat zbudi pa zlo mal joka,da včasih zgleda kokr da je ni.Res je pridkana.
A že veš kaj maš al je skrivnost?

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 22:03:15   
gloria
user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 22:05:50   
gloria
Ne ekspresen v samo dveh urah,bla sm 4 dni čez rok,ker pa sm mela premal plodovnice so mi ga sprožl.Blo je super glede nato kolk me je blo strah,bi šla kr šeenkrat rodit,pa full pogrešam nosečnost ,pa trebuh,pa brce.A sm čudna,no ja sej boš vidla ko boš rodila.Res pa je da si želim še enega sam moj ni zato mu je dost en otrok.Moram pa rečt da je Ela zelo pridkana,ponoč se mi samo enkrat zbudi pa zlo mal joka,da včasih zgleda kokr da je ni.Res je pridkana.
A že veš kaj maš al je skrivnost?



...to je pa res lep porod...jaz sem se tudi navadila na trebuh pa brcike tak da se mi zdi da ih bom pol pogrešala...pričakujem pa user posted image user posted image ....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 22:07:54   
maja24
No lepo da boš mela fantka,držim pestke za čim hitrejši porod pa čim manj bolečin.

No punce tut jest grem počas v mižule.Lahko noč

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 22:09:25   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

...zdejle sem brala na temi rodili smo da je naša Amelia.....
 
25.8.rodila princesko Kajo,52cm. ter 3440 g.teško
 
ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image


Bravo Ameliauser posted image user posted image user posted image , čestitamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 22:11:40   
lara light
Grem tudi jaz, lepe sanje in mirno noč!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: IVF/ICSI september, oktober
31.8.2008 22:12:24   
gloria
....zdejle grem pa res v krpe...
maja hvalauser posted image
lara ti si danes imela stopkouser posted image

.....lahko noč...

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?