|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PRVI september
1.11.2008 20:13:35   
sesil
bravo zvesta!!!!!!!!! sem prav vesela zate.
torej se nisem zmotila.
pa upam da ne bom sama ostala na tabeli, mi boste vse ušle, jaz imam pa še 15 kg za spravit dol.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   [Brisano sporočilo]
3.11.2008 8:20:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: PRVI september
3.11.2008 17:43:10   
sesil
zvesta, a si končala z djeto?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: PRVI september
3.11.2008 18:07:11   
zvesta
sesil, zaenkrat ja....

bom se pa pogovrila z G o kilogramih, kaj svetuje, glavni cilj pa je, da se en redim...

vas bom pa spremljala še malo...

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: PRVI september
3.11.2008 18:42:00   
sesil
ti kar bodi na naši temi, mi te nikamor ne podimo.
moje mnenje: med nosečnostjo provaj jesto po montignacu, pa magari 2 st. kjer je vzdrževanje telesne teže.  z emule si ga povleči dol, če nimaš knjige. se ti splača.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: PRVI september
4.11.2008 12:13:32   
sesil
a ni danes že torek ? je katera sploh sporočila svoj pridelek v minus?no bom pa jaz .
tokrat je moja statistika zatajila. samo -0,5kg.


(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: PRVI september
5.11.2008 14:24:10   
Eca
Hej!

Zvesta - čestitam!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zdravega dojenčka in zelo lepo nosečnost ti želim! Boš imela tako malo razliko pri user posted image , kot imam jazuser posted image .

A nimam jaz dober nos za user posted image ?user posted image Katera bo naslednja user posted image ? Vse ste sumljivo poniknileuser posted image .

Jaz sem se pozabila tehtat v ponedeljek. Sem se včeraj, če kaj velja? Imam 56 kg. Ne vem koliko je to minusa, ker sem pozbila, koliko 0,0000kg sem šla doluser posted image user posted image user posted image user posted image .
Kakorkoli že, vztrajam pri Montiju (sem stalno na 2.stopnji), za prvo še menda nisem zrelauser posted image .

Uživajte in poročilo za +/-kg hitro!!!!!

Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: PRVI september
5.11.2008 16:49:42   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: Eca

Zvesta - čestitam!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zdravega dojenčka in zelo lepo nosečnost ti želim! Boš imela tako malo razliko pri user posted image , kot imam jazuser posted image .




eno tako razliko planiram tudi jaz, če bo vse po planih. ampak tiho...pppppsssssssssssssssssssssssssssssssssssstttttttttuser posted image

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: PRVI september
5.11.2008 16:52:19   
maja&m
moj rezultat je +/- 0 kg.Sem žalostna in hkrati vesela.Bolje nič kot +.

Zvesta-user posted image user posted image user posted image čestitke.Pa lepo nosečnost.
Sesil-go for ituser posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: PRVI september
5.11.2008 16:56:32   
sesil
ni še čas, ima tamalauser posted image komaj 5 mesecevuser posted image

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: PRVI september
6.11.2008 14:38:34   
sesil
ma kaj ste vse končale hujšat?

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: PRVI september
6.11.2008 19:57:51   
Eca
Jaz nisem, samo me nova služba zaposli tudi popoldan, ko sem doma....pa otroci in ostale skrbi, ki sem jih prej imela čas opraviti dopoldanuser posted image . Kljub vsemu pa se lepo prehranjujem po Montiju, tudi hrana v službi me ne gane in ne mika (kar je zame velik uspehuser posted image ).

Kaj sva še samo 2 hujšarce?

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: PRVI september
6.11.2008 20:39:19   
sesil
jaz upam da se še kakšna prikaže nazaj.
sem pa danes prvič malo grešila. včeraj sem bila na rd, pa sem se držala. danes sem bla na enem drugem rd, pa sem vzela malo pohanega mesa. bbbbrrr user posted image sem jezna. totalno skregano z montijem.
v soboto bom že napovedano na veliko grešila, ker grem na abrahama. sam upam da ne gre v +.

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: PRVI september
7.11.2008 9:55:36   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: sesil


v soboto bom že napovedano na veliko grešila, ker grem na abrahama. sam upam da ne gre v +.



ne ne ne ne ne ne!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

ti bom še tukaj malo ušesa navila sesil user posted image user posted image

lahko greš na abrahama in iz njegain to BREZ GREHOV!

kako?

sem ti napisala na temi montignac....ne delaj tega, ker ti bo lahko žal pozneje....res!!


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: PRVI september
7.11.2008 16:04:56   
sesil
ja, sej vem, sem se sposobna vsega držat, le pri sladkarijah in torti bom verjetno podlegla skušnjavi.
jaz imam ta problem, da kadar se držim, se držim 100%, kadar pa faliram, je tudi to 100%. se bom potrudla ne se nažirat, drugo pa ne obljubim.user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: PRVI september
7.11.2008 17:53:34   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

ja, sej vem, sem se sposobna vsega držat, le pri sladkarijah in torti bom verjetno podlegla skušnjavi.
jaz imam ta problem, da kadar se držim, se držim 100%, kadar pa faliram, je tudi to 100%. se bom potrudla ne se nažirat, drugo pa ne obljubim.user posted image



ja no....ravno zaradi tega pa sem ti rekla, da raje ne

držim pesti


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: PRVI september
9.11.2008 20:28:06   
sesil
no, jaz sem moje fešte dala skozi, jutri pa monty 100km/h. upam da je vsaj kilaža ista. bom jutri poročala, ker sem itak grešila na velikouser posted image . ma sam da ni plusa.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: PRVI september
10.11.2008 9:05:32   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

no, jaz sem moje fešte dala skozi, jutri pa monty 100km/h. upam da je vsaj kilaža ista. bom jutri poročala, ker sem itak grešila na velikouser posted image . ma sam da ni plusa.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: PRVI september
10.11.2008 17:29:00   
sesil
septemberke so obupale, sama pa ne bom tle vztrajala.
moram nekam drugam za motivacijo.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: PRVI september
11.11.2008 10:51:36   
Teya*D.
 Sesil nismo nismo...user posted image
Jaz sem še tukaj amapk se javlam bolj poredko ker imam dosti dela doma.
Še vztrajam čeprav moram reč da sem malo zgubila motivacijo
130kg sem vsega skupaj vzela dol, par dni pa sem konec ločevalne. Potem se spet malo zresnim in začnem z nadaljevalno 90-dnevno ločevalno. Moram še vsaj 10-15kg dol dat. No, že če bo 10kg manj bo ogromno.
Je pa res da mi trenutno zdravje nagaja tako da se trudim kolikor morem da se le izognem kakšnim pregreham če le gre.

lpuser posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: PRVI september
12.11.2008 15:59:42   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: Teya*D.


130kg sem vsega skupaj vzela dol




si mislila 13 kg?
ker če bi blo res 130, te ne bi bilo večuser posted image

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   [Brisano sporočilo]
14.11.2008 13:46:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: PRVI september
24.11.2008 22:12:01   
Eca
Jaz pa še kar vztrajam.....samo oglasim se ne. Služba me čisto ubija.....no kile so pa tudi dol padle. Sem že na 54kguser posted image user posted image user posted image . Kakšna kila bi bila še fajn, potem pa mi res ni treba več na vago. Pa vsa garderoba mi je premalauser posted image , bom imela sedaj razlog za zapravljanje.

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 598
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?