|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PRVI september
1.9.2008 14:56:48   
mama76
Še jaz se pridružujem sem enkrat že shujšala po ločevalni in bom kar to preverjeno, moram pa se znebiti 25kg me je kar groza ampak upam da bo šlo prvič sem shujšala 13kg v mesecu in pol samo nisem držala do konca in sem vse dobila nazaj pa še več, tako da upam da mi tokrat uspe.
Lp

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: PRVI september
1.9.2008 15:33:42   
Menta
No, jaz se pridno držim Montignacove diete. No, Montignacovega prehranjevanja. Kosilo je bilo zadovoljivo, lahko bi si bolj dobro skuhala. Pa jutri. Glavno, da sem sita user posted image .

Drugače pa sem danes stopila na vago. Sej me je kar sram napisati, koliko kilogramov imam, ker ste skoraj vse nekje tam pod 70. Jaz jih imam 85user posted image . No, pa sem povedala. user posted image Tudi to je velik korak, pravijo, in prvi na poti proti cilju. Temu rečem PRIZNANJE sami sebi! Aja, sicer sem pa tudi visoka. Celih 180 cm user posted image . To povem, da se jaz bolje počutim.

Tako torej, izgubiti jih moram najmanj 10. To bo prvi cilj, potem bomo pa videli.

Še jedilnik za danes:
Z: Dve slivi.
   Kava z mlekom, skodelica jogurta (za kaj več ni bilo časa, sva bila zgodnja)
K: Piščančja prsa z zeljem in paradižnikom
    Kumarična solata
V: Skodelica juhe, par sliv

Če katera opazi, da v mojem jedilniku ni kaj v skladu z Montignacom, naj mi prosim javi, da bom vedela za naslednjič. Hvala.

Lepo se imejte, ne razmišljajte o hrani user posted image .

Papa



(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: PRVI september
1.9.2008 15:57:37   
zvesta
No, evo....  Nekatere je sram napisat kilograme, jaz pa pravim, da moram jih nosit in kaj me bo sram napisat?

Torej, včeraj sem začela s 112 kg. Ja, prav ste prebrali: 112!

Neka utopija je, zgubiti jih 60. Realno? No, nekej v dveh letih, ne v treh mesecih. :)

Se trudim in trudim.

Sem bla pri zdravniku, dobila napotnice za pregled ščitnice, za sladkor, holesterol... Jutri dam kri, v petek upam, da bodo že izvidi.
Sem pa globoko razočarana nad zdravstvom oz. nad svojim zdravnikom. Sem namesto vzpodbude dobila hladen tuš. user posted image

(odgovor članu Menta)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: PRVI september
1.9.2008 16:52:39   
marita
še jaz bi šla na seznam.

Marita: trenutna teža 71 kg, željena -11 kg.

Sem pa že danes na celi fronti padla in seveda sledi znameniti stavek: jutri pa zares.user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: PRVI september
1.9.2008 17:32:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

No, evo....  Nekatere je sram napisat kilograme, jaz pa pravim, da moram jih nosit in kaj me bo sram napisat?

Torej, včeraj sem začela s 112 kg. Ja, prav ste prebrali: 112!

Neka utopija je, zgubiti jih 60. Realno? No, nekej v dveh letih, ne v treh mesecih. :)

Se trudim in trudim.

Sem bla pri zdravniku, dobila napotnice za pregled ščitnice, za sladkor, holesterol... Jutri dam kri, v petek upam, da bodo že izvidi.
Sem pa globoko razočarana nad zdravstvom oz. nad svojim zdravnikom. Sem namesto vzpodbude dobila hladen tuš. user posted image



Ah, sem ti najprej na ZS odgovorila, pa šele zdaj prebrala tole.user posted image

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: PRVI september
1.9.2008 17:59:37   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: deja777
no katera bo delala tabelo? rožica ? 

--------------------
Jaz se ravno ne mečem ven glede tabele, bi mogoče raje.... mmmhm.. Sergia user posted image ? Ona je tako vztrajna in dosledna, samo ne vem, če ne na tej temi user posted image ?

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: PRVI september
1.9.2008 18:43:56   
issa
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Sem pa globoko razočarana nad zdravstvom oz. nad svojim zdravnikom. Sem namesto vzpodbude dobila hladen tuš. user posted image



hm kaj pa je bilo?
ne se samo obremenjevat koliko kg imate, saj zato ste pa tu da nekaj proti temu naredite (no naredimo user posted image )...v glavnem vem da nam bo uspelo par kilogramčkov izgubit..
v glavnem se lepo držim mont. prehranjevanja in upam da mi bo v nadalno tudi...user posted image  v glavno sem grozno utrujena je mali celo noč neki štrajko glede spanja,..pol pa še zjutraj v vrtecu zatajijo,tako da sploh ni bil v vrtecu vpisan,ampak v enem drugem,....in sem že čistu adijo..................user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: PRVI september
1.9.2008 18:44:09   
Rožica I
Aha, sedaj vidim, da Sergie ni tule user posted image !
Deja777 za razpredelnico user posted image !

Svoje kg javim drug teden, zaenkrat naj ostane samo cilj!

Veliko volje in veliko.......manj kg vsem user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: PRVI september
1.9.2008 19:13:15   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: issa

hm kaj pa je bilo?
ne se samo obremenjevat koliko kg imate, saj zato ste pa tu da nekaj proti temu naredite (no naredimo user posted image )...v glavnem vem da nam bo uspelo par kilogramčkov izgubit..
v glavnem se lepo držim mont. prehranjevanja in upam da mi bo v nadalno tudi...user posted image  v glavno sem grozno utrujena je mali celo noč neki štrajko glede spanja,..pol pa še zjutraj v vrtecu zatajijo,tako da sploh ni bil v vrtecu vpisan,ampak v enem drugem,....in sem že čistu adijo..................user posted image



saj jaz se en obremenjujem.... zato sme jih pa nabrala tolko teh kil :)

meni gre tudi dobro... če odštejemo bedaka zdravnika, potem mi gre super.... malo sem tudi jaz utrujena, ampak bo že vse....

ampak s tem vrtcem pa tebi ni bilo prizanešeno... kako ni vpisan v tisti vrtec?

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: PRVI september
1.9.2008 20:00:22   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: issa

hm kaj pa je bilo?
ne se samo obremenjevat koliko kg imate, saj zato ste pa tu da nekaj proti temu naredite (no naredimo user posted image )...v glavnem vem da nam bo uspelo par kilogramčkov izgubit..
v glavnem se lepo držim mont. prehranjevanja in upam da mi bo v nadalno tudi...user posted image  v glavno sem grozno utrujena je mali celo noč neki štrajko glede spanja,..pol pa še zjutraj v vrtecu zatajijo,tako da sploh ni bil v vrtecu vpisan,ampak v enem drugem,....in sem že čistu adijo..................user posted image



saj jaz se en obremenjujem.... zato sme jih pa nabrala tolko teh kil :)





sestre podajmo si rokeuser posted image user posted image

ampak glej, če je meni ratalo oz. mi ratuje bo tudi tebi, priporočam pa ti montinjaca


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: PRVI september
1.9.2008 20:03:16   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

sestre podajmo si rokeuser posted image user posted image

ampak glej, če je meni ratalo oz. mi ratuje bo tudi tebi, priporočam pa ti montinjaca



ja kje si ti? sem pogrešala malo čveke.... sme mislila, da ste na dopustu...

eh, mojamura... bom jaz ostala na zapriseženi ločevalni....

zaenkrat gre dobro.. clo zelo dobro...

PS: a veš za kerga fajn dohtarja v MB?

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: PRVI september
1.9.2008 20:08:32   
mojamura
mah ne vem za niti enega ok dohtarja. jaz hodim k enemu v malečnik - pa je kar ok...ampak jaz se dohtarčkov na veliko izogibam


ej eno prijateljski nasvet.....če boš probala z montijem bo ti tudi vzdrževanje teže lažje šlo.

no, vsaj pri meni je bilo tak, ker ko sem po ločevalni začela nazaj ''normalno'' jesti se dobila vse nazaj.

po montiju pa se bom probala celo življenje prehranjevati, ker mi ni neke sile - pa ga že furam 8 mesecev

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: PRVI september
1.9.2008 20:14:59   
zvesta
bom ga naštudirala...  obljubim.... do takrat pa ločevanje...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: PRVI september
1.9.2008 20:39:35   
mojamura
kakorkoli boš že hujšala....i belive in youuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: PRVI september
1.9.2008 20:55:09   
CHICA 83
Tako je, tudi, če je sam ena kilca je to uspeh. Men ponavadi rata ene 4 kile pol pa mislim, da že obvladam, gre pa nazaj gor, upam, da tokrat zmagaaaaaaa..

Dejauser posted image user posted image user posted image  za seznam

_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: PRVI september
1.9.2008 20:58:40   
Teya*D.
A še je kaj prostora zame? Sicer sem na ločevalni že 15 dni in srčno upam da mi ( nam vsem) bo uspelo.
Sama imam neverjetnih 83kg( 3kg sem dala dol pred dieto ) in želja je priti na 55kg, ki sem jih imela pred kar 6leti če prav pomnim. Cilj je kar oddaljen ampak imam voljo in upam, da bodo rezultati vidni. Držite se in poročajte!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: PRVI september
1.9.2008 20:59:31   
Eca
Evo še mene...

Danes nisem bila preveč pridnauser posted image , sem jedla za zajtrk namaz  - grški iz kumaricuser posted image (saj ne bi bilo narobe, pa je notri sladkoruser posted image ) in po kosilu sem morala pojesti še sladoled (zdaj je škatla prazna in ne bo več skušnjave). Pa kljub temu sem ponosna nase, saj sva danes s kolegico bile pri 3 ribnikih in me je celi čas "žicala" za šarloto. Pa sem bila karakter (user posted image user posted image user posted image user posted image me je mučilo da bi jo pojedla, pa ne samo eneuser posted image ) in sem jo samo gledala kako se ona baše s šarloto.
Drugače pa sem bila kar pridna.

Pa še jedilniki:
Z: polnozrnat kruh (po navadi zadostuje en kos) s skuto ali jogurtom z manj maščobami, pa kava z mlekom (že grešim)
M: (ker do kosila ne zdržim, imamo ga šele ob 16:15) sadje - jabolka, mango, kivi, grozdje, kar pač imam v hladilniku ali navadni jogurt ali suhe slive ali suhe marelice
K: danes so bile polnozrnate testenine z omako iz bučk, graha, paprike in šunke (mogoče sem tudi tu grešilauser posted image )
potem pa sladoled - user posted image user posted image user posted image user posted image saj vem, packa sem.
K: polovica breskve (je ostala tamalemu) in kava z mlekom (ker se je mož ponujal, da jo skuhauser posted image ).

Zdaj bi naj sledila telovadba....pa sem tako crknjena, da komaj sedim. Vsekakor bo ta telovadba v obliki generalke v kuhinji, ker je takšno, kot da so 3 bombe not padle.

Punce... želim vam veliko uspeha in moči, da izpeljete svoje plane s kilogramiuser posted image .

Deja user posted image user posted image user posted image za tebelo!

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: PRVI september
1.9.2008 21:02:28   
Anonimnica
Bravo, punce!

Koliko ste napisale, pridne. bravo, deja, za seznam. Le da jaz ne bom nič povedala svojih začetnih kg, pa niti nobenih želj nimam. Vsak izgubljen kg bo super!
po teži pa občutno prekašam vse vas, suhice.

Sem ful zasuta z delom, pa še babico imam zelo bolno, verjetno so ji šteti dnevi, zato sem čisto raztresena. Danes še nisem bila čisto montijeva, jutri pa zagotovo.

se beremo,

(odgovor članu CHICA 83)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: PRVI september
1.9.2008 21:12:11   
issa
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

ampak s tem vrtcem pa tebi ni bilo prizanešeno... kako ni vpisan v tisti vrtec?


ja takole,ko smo ga vpisala sma morala obkrožit en vrtec,pa sva pač najbljižjega....in sva pristala na čakalni listi tam nekje 6. ,no in nam je znanec zrihtal mesto v drugem vrtecu kakih  par km dlaje, nama pa je bilo važno da ga imava kam dat,.in je pol bi tam celo leto,poletne počitnice bil, edino 15 dni v avgustu ga ni bilo,in ga je uprava pri novem razvščanju prestavla,tako da nihče nič ni vedo,..je še vgojiteljica med tem časom klicala ker se ji je čudno zdelo zakaj pa so ji reki da sva midva izrecno podala takšno željo,..kriza jaz pa tamalega peljem v vrtec pa mi rečejo da ni on več tu!!!!
polpa ob pol sedmih zjutraj nisem vedla kaj naj naredim!! sicer sem se rahlo razpenila in poklicala(nisem se drla tak da bi me po celih studencih slišal) pa smo uredili zadevo,tako da je spet v starem vrtecu,..mislim najhuje je da sploh nismo vedli,..pa nočem spet vrteca menjat,...


(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: PRVI september
1.9.2008 21:13:08   
majra
Evo še ene težkokategornice, 90 kg. Me je skoraj kap, ko sem danes stopila na vago. To je največ kg, kar sem jih imela do sedaj, razen v nosečnoti, pa še takrat jih je bilo samo 3 kg več. Sem ful razočarana sama nad sabo, da sem se tako zapustila. Joj, ta 9 ka spredaj me je pa tako zapekla. Tako da sedaj je res zadnji čas, da se primem v roke. Želja je -25.
Prvi dan sem lepo preživela, samo malo premalo pila. To se moram še navadit.
Sedaj bo pa skušnjava, ker grem za jutri kuhat user posted image  Sicer je pa meni največji problem večer in noč- takrat bi vse pojedlauser posted image

Deja user posted image  za tabelo

< Sporočilo je popravil majra -- 1.9.2008 21:15:18 >

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: PRVI september
1.9.2008 21:21:12   
Bubamaraa
čer sotrpinke...

evo prvi dan je za mano in sem groznoo lačna...user posted image

sam ne grešim....se pa veliko nalivam z vodo....da mal oblažim lakoto...

moja teža: 81,5kg

cilj: 73-75kg (če pridem do 75 bom veselaaaaauser posted image )

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: PRVI september
1.9.2008 21:25:22   
juniorka
Evo še moje poročilo!

Z: jabolko
M: navadni jogurt
K: rjavi basmati riž in zeljna solata, za sladico sem imela domač kruh- sem tako dobrega spekla( še nimam kruhomata in pečem v pečici), da se nisem mogla upret, čeprav sem rekla, da kruh črtam!
V: jabolko

Tukaj je ura osem in mož ravno je svojo dobro( beri mastno) omako s piščančjim mesom, tako da sem raje na računalniku!
Lahko bi šla pa tečtuser posted image  Malo dežuje- izgovor... Nisem nič telovadila danes, sem zjutraj z malim šibala v trgovino- no, malo vaje za noge, pol sem ga pa z avtom peljala v vrtec, ker je deževalo, pa po njega z avtom...
Mislim, pri hrani se komaj kontroliram, pri miganju pa sem kamen.user posted image  Dva dni, pol pa, bom kasneje....
A ma katera kakšne vaje za trebuh, razen trebušnjakov? Meni je to največji problem pri meni...
Kg- nimam tehtnice, nekje okoli 75 kg, želja -15! Upam, da mi vsaj 10 uspe za začetek!
Mi pa tista jajčna dieta dobr zgleda...je mož kupil 30 jajc!!!!!!! Jaz jih pa 5 na mesec porabim, jao! Mogoče pa to kaj pomeni..user posted image !

Eca- se ne smejem, samo če bi jaz imela tvoje kg, bi bila zelo vesela, ti pa najbolj veš, kaj tebi paše!
zvesta- ti pa kar pogumno! Mislim, da je zelo slabo, da te zdravnik ne podpre in sem ti hotla predlagat, da menjaj! Samo če ne najdeš menjave, je pa tudi zoprno! Moja sošolka z gimnazije bo začela delat na Vošnjakovi ( sem si prav zapomnila upam, že dolgo nisem bila v tistem ZD). Je ful v redu, ime ji je Suzana, pisala se je Milanovič, se je pa poročila, tako da ne vem, če je zdaj kaj drugegauser posted image  Drugače pa pozabi dohtarje, saj imaš zdaj nas, vidiš, že vodiš v izgubi kg!user posted image
No, poročam jutri, če bom kak prekršek danes nardila!
Pozdravček

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: PRVI september
1.9.2008 21:44:45   
karmy85
Čer!

Joj te večeri,jaz sem tudi takrat največ lačna in pazi to,grem jest čokolino.Grrrrrrr,najraje bi se v steno zaletela,mam tok slabo vest.user posted image user posted image user posted image user posted image
Jutri se bom pa res samo z vodo nalivala,danes nisem telovadila,me je moja hčerkica zmatrala.user posted image

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: PRVI september
1.9.2008 23:15:39   
maja&m
Moja teža danesuser posted image user posted image user posted image 80kg, želja po teži izpred 7 let...52 kg (pa bom zaokrožila na 50kg),torej -30kg.
Večerjala nisem,sem pa pojedla dva rum kokos bonbonauser posted image user posted image .Sem že imela kos kruga odrezanega,pa tuno v roki...Pa sem rekla NE!!!Ja sam nekaj sem pa vseeno morala v usta dat.user posted image user posted image  A ve katera,zakaj mamo tako željo po hrani,ko pade noč?
Na še en uspešen dan.
Aja,telovadila pa danes še nisem. Sem rekla,da bi zvečer,pa mi nekak ne stegne.

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: PRVI september
2.9.2008 7:11:49   
Bubamaraa
dobro jutrooo....

evo pa je za mano moj prvi dan....user posted image

danes mam škrobni dan...user posted image  

Z: Breskvi
K: prebranac, kos kruha
V: polovica kosila



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?