|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zavarovanje hiše
2.9.2008 13:00:53   
nina166
Odločili smo se, da zavarujemo hišo. Zanima me, katero zavarovalnico priporočate in kakšne izkušnje imate s posamezno zavarovalnico?

Hvala!

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zavarovanje hiše
2.9.2008 13:10:27   
76suza
Ne vem sicer kje je boljše zavarovati, vendar kar ti lahko svetujem je, da obvezno zavaruj na novo vrednost.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zavarovanje hiše
2.9.2008 13:41:17   
Dream
Mi smo jo dali pravkar zavarovati in sicer k AS. Kaj več od tega, da so zelo prijazni, ti žal še ne morem povedat. Kakor je napisala predhodnica, pa obvezno zavarujte na novo vrednost.

(odgovor članu 76suza)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zavarovanje hiše
2.9.2008 13:56:29   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: nina166

Odločili smo se, da zavarujemo hišo. Zanima me, katero zavarovalnico priporočate in kakšne izkušnje imate s posamezno zavarovalnico?

Hvala!


mi mamo Generali, zlo zadovoljna

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zavarovanje hiše
2.9.2008 14:12:38   
diva 4
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

mi mamo Generali, zlo zadovoljna



Se podpišem, pa avte imamo tudi pri njih zavarovane. Prej smo imeli pa ZM, KATASTROFA. Sami problemi , ko hočeš uveljavljati škodo.

< Sporočilo je popravil diva 4 -- 2.9.2008 14:15:10 >

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zavarovanje hiše
2.9.2008 14:57:04   
honey
Mi2 imava komplet vsa zavarovanja pri Triglavu. In moram reči, da sva zelo zadovoljna z njimi. Ko so nama2 meseca nazaj vlomili v hišo, so nama na podlagi policijskega zapisnika in dodatnih izjav, kaj vse nama je bilo ukradeno, izplačali vso škodo brez kakršnegakoli problema. Ker nisva imela vseh računov, je bilo dovolj, da sem napisala izjavo. Ker npr. pri AS, ko si je mož poškodoval prst, pa so mu komplicirali 100/h pri izplačilu in policah in ne vem čem še vse, pri Triglavu pa za isto poškodbo nič.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zavarovanje hiše
2.9.2008 15:24:43   
Anonimen
Moji starši imajo vse zavarovano pri Triglavu (imamo enega zelo finega osebnega agenta) - avto, hišo, nezgodno zavarovanje, ... več različnih paketov ko imaš, več je popusta.
No v glavnem nam je agent povedal, da je največji problem danes, ker folk sicer zavaruje vse, samo za pol nižjo vrednost, kot je dejanska in če jim hiša vredna 500 000€ do tal pogori, sicer dobijo nazaj ampak samo 250 000€ in je potem tu problem. Pa sedaj ni dovolj, če hišo zavaruješ proti toči in neurju, saj so znanci v zadnjem neurju na streho dobili drevo, ki jim je polomilo ves grušt, pa zavarovalnica ni hotela te škode izplačat, ker so imeli zavarovano samo proti toči in neurju, ne pa za primer višje sile user posted image .

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zavarovanje hiše
2.9.2008 15:25:51   
Tanik
mi imamo vse pri  zavarovalnici Tilia 

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zavarovanje hiše
2.9.2008 15:45:10   
anajmad
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Moji starši imajo vse zavarovano pri Triglavu (imamo enega zelo finega osebnega agenta) - avto, hišo, nezgodno zavarovanje, ... več različnih paketov ko imaš, več je popusta.
No v glavnem nam je agent povedal, da je največji problem danes, ker folk sicer zavaruje vse, samo za pol nižjo vrednost, kot je dejanska in če jim hiša vredna 500 000€ do tal pogori, sicer dobijo nazaj ampak samo 250 000€ in je potem tu problem. Pa sedaj ni dovolj, če hišo zavaruješ proti toči in neurju, saj so znanci v zadnjem neurju na streho dobili drevo, ki jim je polomilo ves grušt, pa zavarovalnica ni hotela te škode izplačat, ker so imeli zavarovano samo proti toči in neurju, ne pa za primer višje sile user posted image .

To pa mal dvomim,ker delam na Triglavu in so zajete v osnovnem požarnem zavarvanju naravne ujmeuser posted image

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zavarovanje hiše
2.9.2008 15:48:39   
Felicita
Generali. Zavarovano na novo vrednost, skupi z odgovornostjo, požarom, el. udarom, višjo silo,...
Je pa dost tudi stvar agenta, kok je fer, kako ti predstavi zavarovanja, če zna kje še kak procent popusta stisnit... naš prejšnji je bil nesposoben, je prišu 1x na leto, reku: 'tko kot lani, a ne?' in je blo to to. ni niti sam vedu, niti mi nismo vedel kaj in za kok mamo zavarovano. Plačal smo pa za manj postavk, več kot zdaj.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zavarovanje hiše
2.9.2008 15:52:02   
Saša27
IZVIRNO SPOROČILO: diva 4

IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

mi mamo Generali, zlo zadovoljna



Se podpišem, pa avte imamo tudi pri njih zavarovane. Prej smo imeli pa ZM, KATASTROFA. Sami problemi , ko hočeš uveljavljati škodo.


Ravno takouser posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zavarovanje hiše
2.9.2008 16:29:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Moji starši imajo vse zavarovano pri Triglavu (imamo enega zelo finega osebnega agenta) - avto, hišo, nezgodno zavarovanje, ... več različnih paketov ko imaš, več je popusta.
No v glavnem nam je agent povedal, da je največji problem danes, ker folk sicer zavaruje vse, samo za pol nižjo vrednost, kot je dejanska in če jim hiša vredna 500 000€ do tal pogori, sicer dobijo nazaj ampak samo 250 000€ in je potem tu problem. Pa sedaj ni dovolj, če hišo zavaruješ proti toči in neurju, saj so znanci v zadnjem neurju na streho dobili drevo, ki jim je polomilo ves grušt, pa zavarovalnica ni hotela te škode izplačat, ker so imeli zavarovano samo proti toči in neurju, ne pa za primer višje sile user posted image .

To pa mal dvomim,ker delam na Triglavu in so zajete v osnovnem požarnem zavarvanju naravne ujmeuser posted image


Saj ne vem, če so imeli zavarovano pri Triglavu ... lej, jaz sem samo to napisala, kar so oni nam povedali.

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zavarovanje hiše
2.9.2008 16:56:59   
Dadi
Midva sva imela pri AS ampak sva nezadovoljna. Sva imela škodo zaradi razlitja vode, in potem sva morala kopati ob hiši, da sva do te vode prišla. Žal se nam je precejšen del hiše porušil in dobila sva -en prst v rit od AS. Tko da  AS ne hvala......Bova pa novo hišo zavarovala pri Zavarovalnici Maribor. Z njimi imam dobre izkušnje.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?