|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 201 [202] 203   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ambulanta MB
24.6.2010 14:47:11   
elenica9
sanje37 - si delala test? jaz sem morala danes  na testu vseeno dati kri, čeprav sem zjutraj dobila user posted image

(odgovor članu sanje37)
Neposredna povezava do sporočila: 5026
   RE: Ambulanta MB
24.6.2010 15:01:36   
sanje37
elenica9 - krvni test imam komaj v sredo, danes sem dopoldan delala test, ker sem imela ponoči krče, pa vseeno sem cel teden ves čas imela občutek, da je tokrat uspelo. Test je bil negativen, sem se še malo tolažila, da je 9. dan prehitro - prej pa... no, na krvnega bom šla, ampak ne vem zaradi utrogestana do takrat.
elenica, v jeseni se vidiva v novem boju... tudi jaz se bom za nekaj časa poslovila. Žal mi je, da nama ni uspelo... tebe tolaži sonček, ki ga že imaš, jaz pa se tolažim, da je nekje tam moj angelček, ki čaka na pravi čas, da pride v moje naročje.

(odgovor članu elenica9)
Neposredna povezava do sporočila: 5027
   RE: Ambulanta MB
24.6.2010 18:46:11   
nanika 1
sanje in elenica user posted image user posted image . vso srečo v jeseni.

_____________________________

komaj čakamo tisti dan...

(odgovor članu sanje37)
Neposredna povezava do sporočila: 5028
   RE: Ambulanta MB
24.6.2010 19:06:32   
nanika 1
mi lahko prosim poveste kdaj (ure) delajo v MB UZ- je oz. folikulometrijo? Sicer še nisem tak daleč ampak v službi zaradi turnusa moram vedeti vsaj mesec prej.

_____________________________

komaj čakamo tisti dan...

(odgovor članu nanika 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5029
   RE: Ambulanta MB
24.6.2010 19:35:12   
shyshy
Nanika1... težko boš točen dan povedala tolko v naprej, ker prvič pokličeš ko dobiš M, potem te pa naročijo na FM glede na to v kakšen postopek greš... Če imaš IUI npr. prideš 5. dan M, za ostale postopke ne vem.

Delajo od pol9h (oz do pol10h enkrat začnejo dejansko izvajat UZ) zjutraj pa kakor je meni znano do 3h.

Naročiš se pa lahko vsak dan od 2h do pol4h na številki 02 321 24 90. Ful se ne javljajo sicer na telefon, ampak ok... kaj češ... potrpežljiva boš mogla bit.

(odgovor članu nanika 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5030
   RE: Ambulanta MB
24.6.2010 19:54:23   
zaljubljena23
Anonimna, hmmm tole pa ne bi vedela, ampak po moje ne, ker twetki so tudi dejali, da mora poklicati naslednji cikel...Sicer pa izgubiti nimaš kaj, če pokličeš drug teden...

elenica in sanje user posted image user posted image user posted image zelo mi je žal, da vama ni uspelo...




_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu elenica9)
Neposredna povezava do sporočila: 5031
   RE: Ambulanta MB
24.6.2010 20:10:19   
pikachu
sanje in elenicauser posted image user posted image za vaju, jaz srčno upam da vama jeseni uspe.

_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 5032
   RE: Ambulanta MB
24.6.2010 20:22:00   
nanika 1
hvala za odgovor shyshy, zgodaj dopoldan v glavnem že začnejo? Vem, da je UZ vezan na ciklus, a če sem prav razumela imamo na listku za planiran ivf napisane datume za UZ in vse ostalo. Ali?- tiste ki ste že šle skozi to? Pri mojem prvem ivf-u pred leti je bilo vse drugače pa sem malo zmedena.

_____________________________

komaj čakamo tisti dan...

(odgovor članu shyshy)
Neposredna povezava do sporočila: 5033
   RE: Ambulanta MB
24.6.2010 20:37:18   
sanje37
Hvala vsem.
Za nekaj časa se poslavljam. Vsem user posted image vse dobro, vsem ostalim pa srečno.

(odgovor članu nanika 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5034
   RE: Ambulanta MB
24.6.2010 20:56:21   
drejčy


elenica user posted image user posted image user posted image poletje bo hitro minilo in potem pogumno v nov boj.Res mi je žal zate!

sanje saj veš malenkost upanja še ostane, vsaj dokler se ne pojavi user posted image .Mogoče je še premalo hormona, jaz še vseeno držim pesti zate.


nanika1 v keri skupini si?Jaz sem v 27.Kar se UZ tiče, ti pa bodo govorili sproti kako boš hodila.Prvi UZ je ponavadi tako kot piše na listu, da vidijo kako stanje je preden začneš z aplikacijo Gonala.Drugi UZ po navadi tudi tako kot piše na listu, za naprej pa ti povejo tam, glede na to kako ti rastejo folikli.Ful težko je reči oz.se točno držati tega lista.Pa tudi UZ so čisto različno.Jaz sem šla pred dvema letoma skozi to in včasih sem ful čakala, ker je bila gužva v čakalnici, spet drugič so mi rekli naj spet pridem jutri.Tako da je res bilo kaj reči v naprej.Jaz sem takrat kar odšla na bolniško za teden dni, ker mi dopusta itak ne bi dali.Pa nisem se res hotela živcirati, ampak sem hotela opraviti vse lepo v miru.Je pa tudi odvisno kakšen šiht maš.Jaz sem imela samo dopoldan, če bi mela popoldan bi si ga menjala pa bi tudi šlo skoz.




(odgovor članu nanika 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5035
   RE: Ambulanta MB
25.6.2010 9:31:24   
september1
elenica9 in sanje user posted image user posted image user posted image user posted image , naj vama poletje hitro mine in jesen prinese največji zaklad.

anonimna ponavad laparo ne delajo po O, tako da,. če so ti pa rekli da jih poklič naslednji teden jih pa kr poklič. men so delali laparo po O vendar men je operacija pred O odpadla(gužva) in so mi naročli da naj nimam spolnih odnosov do laparoskopije.

(odgovor članu elenica9)
Neposredna povezava do sporočila: 5036
   RE: Ambulanta MB
25.6.2010 19:30:03   
nanika 1
Drejčy sem v skupini 23. Saj vem da je večinoma odvisno vse od rasti foliklov. Vsaj približno pač vemo keri čas
bi naj bilo. Imam možnost, da prosim, naj me da tisti čas v popoldansko ali v nočno,  če bi UZ-ji bili zgodaj dopoldan. Dopusta ali bolniške si zaenkrat ne morem privoščiti oz. si šparam to možnost za primer, da nama uspe.

_____________________________

komaj čakamo tisti dan...

(odgovor članu drejčy)
Neposredna povezava do sporočila: 5037
   RE: Ambulanta MB
25.6.2010 20:34:22   
drejčy


nanika1 potem pa mislim da ne bo problema, da boš lahko v skrajni sili menjala smeno, ker ponavadi naročajo takoj zjutraj oz. lahko tudi zaprosiš, da te dajo čimprej.Se da vse zmeniti,...



(odgovor članu nanika 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5038
   RE: Ambulanta MB
27.6.2010 9:09:37   
pikachu
Dobro jutro!

No punce tukaj pa je tako mirno nič ne čvekate.
Jaz vas na hitro pozdravim potem pa grem kosilo kuhat.
Lepo nedeljo vam želim.


_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu drejčy)
Neposredna povezava do sporočila: 5039
   RE: Ambulanta MB
27.6.2010 20:59:42   
drejčy


Ta vikend pa je res zatišje tu goreh, upam da  bo začetek tedna bolj obetaven,...Pa vseeno lep pozdrav vsem!!



(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 5040
   RE: Ambulanta MB
27.6.2010 22:26:20   
pikachu
Pozdravljene!

Jaz mam pa jutri krvni test v MB tako da držite pesti prosim.


_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu drejčy)
Neposredna povezava do sporočila: 5041
   RE: Ambulanta MB
28.6.2010 6:05:30   
drejčy


pikachu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 5042
   [Brisano sporočilo]
28.6.2010 7:03:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu drejčy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5043
   RE: Ambulanta MB
28.6.2010 13:29:37   
mirabela
moje tudiiiiiiiiiiiii  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   SRECNOOOOOOOOOOOuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5044
   RE: Ambulanta MB
28.6.2010 14:58:25   
talika81
helou, punce moje!

nisem imela nič časa med podaljšanim vikendom se oglasit.

najprej, elenica in sanje, user posted image user posted image  za vaju. bo pa jesen samo vajina.

pikachu, hitro poročaj, kako je bilo na testu, je tvoja user posted image  tudi uradno potrjena?

jaz sem drugače vredu. jutri dopolnim 12. teden. sploh ne morem verjet, da gre tako hitro vse skupaj. v petek imam nuhalno, že komaj čakam, da spet vidim svojega user posted image .


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 5045
   RE: Ambulanta MB
28.6.2010 16:09:53   
zaljubljena23
pikachu, kako je šlo? Čakamo na rezultateuser posted image user posted image




_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 5046
   RE: Ambulanta MB
28.6.2010 20:22:40   
pikachu
Dober večer!

Sem prišla iz maribora tako utrujena, da sem mogla najprej malo ajat it.

No pa še moje poročilo:  beta je danes bila 2100 in tako je moja nosečnost tudi uradno potrjena. Prvi Uz pa imam 12. 7.  ob 9.30 .  Jaz oziroma midva z mojim sma tako srečna da sploh ne znam opisat.

Pa hvala tudi vam za vso podporo!


_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 5047
   RE: Ambulanta MB
29.6.2010 7:58:15   
drejčy


pikachu iskrene čestitke še enkrat za uradno nosečnost in odličen rezultat user posted image user posted image user posted image


talika81 tebi tudi user posted image user posted image user posted image za dopolnjeni 12teden.Boš vidla kak hitro bo minilo in boš držala malo štručko v naročju



Vsem ostalim borkam pa en lep pozdrav

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 5048
   RE: Ambulanta MB
29.6.2010 9:00:00   
talika81
pikachu, to je pa res zelo lep beta.

kar uživajta v veseli novici. meni se je tudi skoz smejalo in sem bila presrečna. moj pa je rekel, da ne bo čisto miren, dokler ne bo prvi pregled mimo. no, sedaj pa je že tudi on nestrpen in zelo, zelo vesel, ko je vse vredu.
in tudi on komaj čaka na petek, ko imava nuhalno svetlino, da bo tudi on videl najinega user posted image .

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu drejčy)
Neposredna povezava do sporočila: 5049
   RE: Ambulanta MB
29.6.2010 9:03:20   
latka
Pikachu, čestitam za tako lepo visoko beto!!

Talika81,pošiljam tiuser posted image user posted image user posted image , da bo vse tako kot mora bit na nuhalni!!

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 5050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  199 200 201 [202] 203   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 201 [202] 203   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?