|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 201 202 [203]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ambulanta MB
29.6.2010 14:35:38   
talika81
punce, kje pa ste danes? a se vam zaradi vročine ne da pisat al kako?
al se sončite lepo kje na morju? user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 5051
   RE: Ambulanta MB
29.6.2010 15:28:27   
zaljubljena23
jaz sem tukaj...se pripravljam za zagovor diplome, jo imam v ponedeljek...

Pikachu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 5052
   RE: Ambulanta MB
30.6.2010 1:17:57   
nanika 1
čestitke pikachu. Kak fajn je brati takšne lepe novičke.  Mi kar zrase upanje za vse nas, ki še čakamo. Uživajte nosečke!

_____________________________

komaj čakamo tisti dan...

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 5053
   RE: Ambulanta MB
30.6.2010 13:49:59   
tassi1
Punce, da vas malo častim,..
user posted image

lep vroč dan vsem še naprej



_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu nanika 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5054
   RE: Ambulanta MB
30.6.2010 14:18:12   
Anonimen
Ojla.

Eno vprašanje imam spet. user posted image Danes sem dobila pošto iz MBja, da naj se drug teden zglasim pri njih na razgovoru, kjer bova podpisala izjavo za zdravljenje in dobila recept za zdravila.

Zanima me, kdaj lahko dejansko pričakujem, da začnem s tabletkami? Malo me skrbi, ker sem trenutno še v postopku v LJ in npr. v juliju defenitivno ne morem začet s KT. user posted image user posted image

Hvala za pomoč.

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 5055
   RE: Ambulanta MB
30.6.2010 14:33:27   
tassi1
Jest sem imela razgovor za postopek 13.5., pa začnem z tabletkami pri julijski M, prvi Uz pa imam 13.8.2010!
Po moje boš začela s tabletkami šele septembra ali še kasneje, postopek pa bo pol v oktobru!!
pa fajn zrihti v Lj.!! user posted image user posted image user posted image
lep dan


_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5056
   RE: Ambulanta MB
30.6.2010 14:46:48   
talika81
hvala, tassi1, sem se zelo odžejala ... a ti mogoče kaj praznuješ?

skuštrana suzi, od razgovora pa do začetka postopka oziroma punkcije je nekje 2 meseca. seveda je vse odvisno tudi od tega, kdaj boš dobila user posted image  - ker boš odvisno od tega tudi začela jemat tabletke.
tko kot je rekla tassi1, jaz tudi mislim, da julija še ne boš začela s KT, ampak če boš le avgusta začela.
drugače pa bo naslednji teden hitro tukaj in boš hitro vse izvedela.

pri meni pa še samo dva dni do nuhalne ... že komaj čakam, da vidim, koliko smo zrastli. user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5057
   RE: Ambulanta MB
30.6.2010 14:51:06   
tassi1
IZVIRNO SPOROČILO: talika81

hvala, tassi1, sem se zelo odžejala ... a ti mogoče kaj praznuješ?

skuštrana suzi, od razgovora pa do začetka postopka oziroma punkcije je nekje 2 meseca. seveda je vse odvisno tudi od tega, kdaj boš dobila user posted image  - ker boš odvisno od tega tudi začela jemat tabletke.
tko kot je rekla tassi1, jaz tudi mislim, da julija še ne boš začela s KT, ampak če boš le avgusta začela.
drugače pa bo naslednji teden hitro tukaj in boš hitro vse izvedela.

pri meni pa še samo dva dni do nuhalne ... že komaj čakam, da vidim, koliko smo zrastli. user posted image

en mal sem se postarala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
navijam, da boš znova videla svojega čmrlja!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 5058
   RE: Ambulanta MB
30.6.2010 14:55:37   
talika81
pol pa, draga moja, VSE NAJ NAJ in naj se ti končno uresniči tista največja želja.

hvala.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5059
   RE: Ambulanta MB
30.6.2010 16:07:18   
zaljubljena23
tassi, vse najboljše še iz moje straniuser posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 5060
   RE: Ambulanta MB
30.6.2010 16:34:35   
tassi1
Hvala za lepe želje! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 5061
   RE: Ambulanta MB
30.6.2010 19:44:30   
Anonimen
Hvala!! user posted image user posted image

(odgovor članu tassi1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5062
   RE: Ambulanta MB
30.6.2010 19:47:41   
pikachu
tassi1 vse najboljše tudi iz moje strani.

_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5063
   RE: Ambulanta MB
1.7.2010 7:30:07   
nanika 1
spet sem malo pozna ampak vseeno vse naj naj Tassi1

_____________________________

komaj čakamo tisti dan...

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 5064
   RE: Ambulanta MB
1.7.2010 8:09:07   
september1
en lep vroč pozdrav še od mene.

tassi1
vse naj naj in da se ti izpolni tista želja ki si jo že zelo dolgo želiš.

talika81
srečno jutri, pa ne pozabi omenit da si imela umetno oploditev.

beba75
kje se pa ti skrivaš?si že na dopustu?

skuštrana suzi so ti že predhodnice odgovorile, pa srečno že v LJ.

pikachu kaj pa če bosta user posted image user posted image ob taki beti? čestitke še enkrat.

mene pa tale vročina ubija. po eni strani že komi čkam da grem v Rim.user posted image user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 5065
   RE: Ambulanta MB
1.7.2010 8:30:26   
pikachu
september joj o tem pa sploh nisem razmišljala, ampak meni so vstavili samo en zarodek in tako verjetno nimam možnosti za dvojčka.
Ja še malo pa boš mela bebiko v naročju.


< Sporočilo je popravil pikachu -- 1.7.2010 8:31:34 >


_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 5066
   RE: Ambulanta MB
1.7.2010 9:40:35   
talika81
september, a to kaj spremeni al kako? sej ko sem se že naročala prek maila sem povedala, da sem imela umetno oploditev.
bom pa jutri še enkrat povedala.

pikachu, jaz sem tudi na to pomislila, ampak ti nisem hotela nič napisat. kljub temu, da so ti vstavili samo en zarodek, se je lahka ta razdelil na dva. se zgodi in se ne bi prvič to zgodilo. tako da boš kmalu videla, kaj in kako.  

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 5067
   [Brisano sporočilo]
1.7.2010 9:48:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 5068
   RE: Ambulanta MB
1.7.2010 9:58:03   
beba75

Da se še jaz malo javim. Saj vas skozi berem navijam za vse nas, samo pri meni se nič ne dogaja pa nimam o čem pisat. Ja pa še to mala sem vse skupaj dala na off, sedaj pa že vidim da je bilo dovolj pavze. Sem ravnokar klicala v bolnico , žal marije nisem dobila( bom poskusila še čez en teden), pa mi je en prijazen moški rekel da lahko pričakujem pošto nekje avgusta da so 3mesece čakalne dobe.

tassi vse NAJ NAJ NAJboljše, najlepše pa naj se ti uresniči tista želja ki si jo najbolj želiš!!!!!!!!

september že odštevaš dneve? Še malo pa boš imela svoj zakladek v naročju.

talika kar lepo se naglej svoje pikice na nuhalni, rezultati pa tako bojo o.k.- o tem sem prepričana, vseeno pa držim pesti še naprej

pikachu tudi iz enega se lahko razvijeta user posted image user posted image . Saj je vseeno glavno da si jih dočakala, a ne? Zdaj pa se lepo pazi in srečno do konca!

zaljubljena vso srečo na zagovoru in da uspešno končaš diplomo

Vsem ostalim puncam katere sem izpustila pa en lep pozdrav, mejte se lepo pa ne se sekirat enkrat bo tudi nam posijalo sonce in bomo hodile z nasmeškom na obrazu in velikimi trebuhi!

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 5069
   RE: Ambulanta MB
1.7.2010 10:06:48   
talika81
Registrirana, bom pa jaz odprla temo Ambulanta MB 2. del - velja - tako da vse punce, od sedaj pišite v temi 2. del.  user posted image

beba, končno si se spet malo javila. a še imate psičko doma ali ste jo dali nazaj?

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 5070
   RE: Ambulanta MB
1.7.2010 20:42:55   
miklarom
tassi1 - vse naj,naj in saj veš kaj ti najbolj želim user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 5071
Stran:   <<   < Prejšnja stran  199 200 201 202 [203]
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 201 202 [203]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?