|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
5.2.2010 9:19:30   
NEA_TEJA
Mi smo bili veliko let v drugi vrsti točno za ticiko in smo imeli prikolo obrnjeno proti vodi no sonce je bil sam pop.Ampak smo se preselili ravno zaradi vetra in tramontan ker je ravno tm najbolj na udaru prva in druga vrsta.

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
5.2.2010 19:28:30   
NEA_TEJA
No pa da povem še tukaj v kampu je mende zopet štala.Našim sosedom so mende popolnoma uničili baldahin ,pokradli stoleuničili klimo odtrgali vrata in še in šeuser posted image user posted image user posted image .Midva greva jutr dol da vidm me je kr groza k sam pomislm da bi blo spet kej narobe.Banda lopovska joj da bi ga dobila bi mu vse prste posekalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
5.2.2010 19:43:02   
lumpa6
joj mene tut skrbi dajta še pri nama pogledat, upam da je vse ok, sam še tega se nam je manjkalo, da bo vse uničenouser posted image

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
5.2.2010 19:55:36   
NEA_TEJA
ja bova ni panike je moj sreču tega soseda sploh ni mogu verjet kaj mu je govoru no in mi pol plačamo zimovanje za kerga hudiča

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
5.2.2010 20:15:57   
lumpa6
zimovanje, bi moralo biti brezplačno, saj itak ne merkajo prikolic, samo zgovarjajo se, itak pa z nami nimajo nikakršnega dela tko da sploh ne vem zakaj plačujemo, če so spet naredili toliko škode, verjetno so bili notri kar nekaj časa in ni bilo nikogar, ki bi karkoli varoval

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
6.2.2010 15:38:56   
NEA_TEJA
No evo inf iz prve roke.Vreme burja in dež.V kampu je bilo na hitro videt vse ok .Lumpa tvoja prikola še stoji in ni bilo nič vlomljeno ,Maja tvoja je tud ok,Ticika za tvojo žal nevem ker nisem bila nič na unem koncu če bi bilo vreme ok ni panike tko pa sm mela celo vojsko sabo in v takem vremenu nism hotla kej veliko šetat,Me je pa prepihalo in me je že po 15min v kampu začela glava fino bolet.No skratka videt je bilo kr ok.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
6.2.2010 15:41:59   
lumpa6
nea teja katere so pa poškodovane si kej vidla

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
6.2.2010 18:31:19   
ticika
hvala za trud, je bila prejšnji teden soseda dol, pa je rekla, da je ok.. zaenkrat! ja, tole plačevanje zimovanja je res mal bosa, če nič ne varujejo. 

_____________________________

Imam dva prekrasna sončka, ki mi sijeta in polepšata vsak dan.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
6.2.2010 19:12:57   
NEA_TEJA
kjer sem šla jest ni bilo videti nič poškodovanega je pa res da smo bli zlo hitri ker je pihalo in malo padalo pa še tamale sm mela sabo

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
6.2.2010 19:13:26   
NEA_TEJA
Aja ŠVABA tud tvoja je ok

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
6.2.2010 21:00:29   
svaba
Smo veseli da je o.k. Hvala k ste pogledali.

lp

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
9.2.2010 16:01:39   
Hribernicka
Vidim da se pogovarjate o kampu Veli jože.Mi smo letos novi pa bi tudi radi šli v  ta kamp.Kakor sem zasledila ste z kampom zadovoljni.Mi smo Zgornjesavinjčani iz kraja Varpolje.Ali mogoče ve kdo koliko je letos letni pavšal in mini paušal.Ta kamp je zelo blizu in bi nam odgovarjal. Prosim za odgovor

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
9.2.2010 17:03:12   
lumpa6
oj
še ne vemo, je nea teja poslala mail v zagreb in čakamo odgovor

(odgovor članu Hribernicka)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
9.2.2010 17:04:39   
lumpa6
oj

ja čakamo da nei teji odgovorijo na mail, kakšne bodo cene

(odgovor članu Hribernicka)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
9.2.2010 17:59:49   
Hribernicka
Jaz sem že poslala več mailov na naslov nazor@nazor.hr pa nič odgovora

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
9.2.2010 19:16:19   
NEA_TEJA
še čakamo in čakamo

(odgovor članu Hribernicka)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
17.2.2010 13:08:41   
NEA_TEJA
Evo novica iz Zagreba ceno paušalo si dvignili za 100€ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sam nevem na podlagi česa sej niso nč naredl.Pogodbe pridejo čez cca 10 dni.

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
17.2.2010 13:55:32   
Hribernicka
in koliko je sedaj paušal letni in ali imajo tudi mini paušal.


(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
17.2.2010 14:04:14   
NEA_TEJA
Ja paušali so različno odvisno kje imaš prikolo .Najbolje da pokličeš v Zagreb in ti bojo povedali kaj in kako.

(odgovor članu Hribernicka)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
17.2.2010 14:10:47   
Hribernicka
ok bom poklicala  hvala

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
18.2.2010 14:42:12   
svaba
Kje ste pa bili do sedaj? prikolco že imate?

(odgovor članu Hribernicka)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
18.2.2010 17:19:21   
Hribernicka
Mi pa sedaj nismo imeli svoje prikolice. Hodili smo v prikolico od znancev in to v Kaželo pri Puli.Navdušili smo se nad življenjem v kampu in smo zaenkrat kupili šotorsko prikolico Trigano. Radi bi kampirali nekje blizu Slovenije. V kampu Pomer sem že govorila imajo paušal 1700 eurov pa še v drugem kampu Diana je cena ista samo pa je kar nekaj dalj kot do Savudrije. Ali vi mogoče veste koliko bo letos paušal v tem kampu in ali imajo tudi mini paušal.
Pozdrav

(odgovor članu svaba)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2010 6:36:36   
svaba
A tko! user posted image   Za mini pavšal ne vem, pavšal pa, kakor so vam že zgoraj odgovorili, odvisno od lokacije. V Zagreb ste klicali? Kaj so Vam rekli?  Mi tudi še ne vemo koliko bo, še nismo dobili pogodb za 2010.

(odgovor članu Hribernicka)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2010 9:06:21   
Nea_teja_
IZVIRNO SPOROČILO: svaba

A tko! user posted image   Za mini pavšal ne vem, pavšal pa, kakor so vam že zgoraj odgovorili, odvisno od lokacije. V Zagreb ste klicali? Kaj so Vam rekli?  Mi tudi še ne vemo koliko bo, še nismo dobili pogodb za 2010.

Računaj 100€ gor je šlo na vseh parcelah

(odgovor članu svaba)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2010 13:59:56   
lumpa6
ja dražijo, ne da bi kaj naredili, ja odret nas je trebauser posted image user posted image

sicer pa komaj čakam poletje pa sonček, sem že čist bledauser posted image user posted image user posted image user posted image , pa na sprehod bi rada ne da v kako lužo padem, pol pa otroke še 2 uri iz blata vlečemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?